Egy Thai macskákkal foglalkozó oldalon felvetettem a fórum lehetőségét. Ime! Várom a macskabarátokat hasznos tanácsokkal, természetesen képekkel és gazdira váró kiscicákkal.
Szia! Van nekem egy ilyen cicusom, eddig nem nagyon foglalkoztam vele, hogy milyen fajta, de sejtésem szeint olyan, amiről szó van. Hát elég érdekes kis jószág! Most is éppen a hátam mögé préselte magát a székbe. Az biztos, hogy nem átlagos macskatermészete van:-)
Persze. Ezt a topicot nemrég nyitottam és remélem, hogy többen is fognak jönni ide előbb-utóbb, ha másért nem, azért, hogy megosszák az újonnan szerzett thai cicájuk kalandjait.
Szeretném megköszönni a segítségedet és az információkat és ha nem haragszol, akkor a sziámis topikban is felteszem a kérdésemet! De azért ide is ellátogatok majd rendszeresen,jó? :-)
Sajnos ezt a Topicot nem nagyon olvassa senki, merthogy van egy régebbi sziámis topic, ahová thai tenyésztők, gazdik is írnak. Most ugyan a topicom ellen beszélek, de ez az a topic: Sziámisok klubja ott valószínüleg többet tudnak segíteni.
Óriásira borzalmasan szörnyűségesen de nagyon szeretnék egy cicamicukát, méghozzá ebből az édes fajtából. Ha valaki tud most született, vagy a közeljövőben születendő almocskáról, örülnék, ha ezt megosztaná velem. Kislányra fáj a fogam, csokoládé vagy fóka színűre. Szeretnék komolyan foglalkozni a cicákkal (világéletemben mindig volt macskám - jelenleg egy garfildos tulajdonságokkal megáldott thai kandúrom van,aki már a 11. életévébe lépett, úgyhogy van némi tapasztalatom a fajtával), esetleg még tenyésztésbe is szívesen belevágnék.
Segítségeteket illetve az infókat előre is köszönöm.
Az lehetséges, hogy a herélt kandur világoabb marad, mint az amelyiknek nem vették el a férfiasságát? Illetve lehetséges az, hogy kölyök pofácskája marad?
Ha esetleg valakinek van eladó kiscicája, vagy valamilyen oknál fogva arra kényszerül, hogy eladja cicáját, esetleg kérdése van, nyugodtan írja le, tegye fel stb...
Légyszi adj egy linket, mert én nem találtam, akkor sem, most sem (tuti béna vagyok), azért nyitottam meg ezt a topicot... és én balga még reméltem is, hogy esetleg lesz olyan, aki ír... na, persze igazából azért nyitottam, mert a thaicats oldalon nem volt fórum...
Szia Aquarell! Nem biztos, hogy volt értelme külön topicot nyitni a thaioknak, hiszen nagyon sok thai-gazdi ír a Sziámisok klubja topicban. Tenyésztők is! Ha gondolod, nézz át! (Egyébként mi már leveleztünk, szerintem...:))
Szia! Rossz helyen nyitottad a topikodat, itt nem lesz rá különösebb érdeklődés. Az "Állati" fórumcsoportban kellett volna. Itt: http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=45 Áthelyeztetheted a moderációval.
Képbeillesztésnél pedig ha feltöltötted, megjelenik két új menüpont, a "beszúrás" és "törlés" - értelemszerűen a beszúrást kell klikkelni, csak akkor teszi be képet a hozzászóláshoz.