Keresés

Részletes keresés

anblock_italia Creative Commons License 2007.03.05 0 0 29
Lány volt valamikor. Már nem fiatal, de olyan kicsi, mintha az lenne. Most már éppen csak hogy lök a széken, úgy elkényelmeskedett:-)
Előzmény: Aquarell (28)
Aquarell Creative Commons License 2007.03.05 0 0 28
igen :) Pont ezért nagyon szeretnivalóak. lány vagy fiú a tied? Eseteleg ivartalanítva van?
Előzmény: anblock_italia (27)
anblock_italia Creative Commons License 2007.03.05 0 0 27
Szia! Van nekem egy ilyen cicusom, eddig nem nagyon foglalkoztam vele, hogy milyen fajta, de sejtésem szeint olyan, amiről szó van. Hát elég érdekes kis jószág! Most is éppen a hátam mögé préselte magát a székbe. Az biztos, hogy nem átlagos macskatermészete van:-)
Aquarell Creative Commons License 2007.03.01 0 0 26
Persze. Ezt a topicot nemrég nyitottam és remélem, hogy többen is fognak jönni ide előbb-utóbb, ha másért nem, azért, hogy megosszák az újonnan szerzett thai cicájuk kalandjait.
Előzmény: dori0503 (25)
dori0503 Creative Commons License 2007.03.01 0 0 25

Szia Aquarell!

 

Szeretném megköszönni a segítségedet és az információkat és ha nem haragszol, akkor a sziámis topikban is felteszem a kérdésemet! De azért ide is ellátogatok majd rendszeresen,jó? :-)

 

Üdv

 

D.

Előzmény: Aquarell (23)
Aquarell Creative Commons License 2007.03.01 0 0 24
Akit érdekel, nézze meg ezt.
Aquarell Creative Commons License 2007.02.28 0 0 23

Szia Dóri!

 

Sajnos ezt a Topicot nem nagyon olvassa senki, merthogy van egy régebbi sziámis topic, ahová thai tenyésztők, gazdik is írnak. Most ugyan a topicom ellen beszélek, de ez az a topic: Sziámisok klubja 
ott valószínüleg többet tudnak segíteni.

Előzmény: dori0503 (22)
dori0503 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 22

Szia Kedves Mindenki!

 

Óriásira borzalmasan szörnyűségesen de nagyon szeretnék egy cicamicukát, méghozzá ebből az édes fajtából. Ha valaki tud most született, vagy a közeljövőben születendő almocskáról, örülnék, ha ezt megosztaná velem. Kislányra fáj a fogam, csokoládé vagy fóka színűre. Szeretnék komolyan foglalkozni a cicákkal (világéletemben mindig volt macskám - jelenleg egy garfildos tulajdonságokkal megáldott thai kandúrom van,aki már a 11. életévébe lépett, úgyhogy van némi tapasztalatom a fajtával), esetleg még tenyésztésbe is szívesen belevágnék.

Segítségeteket illetve az infókat előre is köszönöm.

És örülök, hogy létezik ilyen topic!

 

Üdv

 

Dóri

Aquarell Creative Commons License 2007.02.24 0 0 21
Az lehetséges, hogy a herélt kandur világoabb marad, mint az amelyiknek nem vették el a férfiasságát? Illetve lehetséges az, hogy kölyök pofácskája marad?
Aquarell Creative Commons License 2007.02.24 0 0 20
ő ki?
Előzmény: rali (19)
rali Creative Commons License 2007.02.24 0 0 19
Aquarell Creative Commons License 2007.02.24 0 0 18
Macskafórum ugyan, de íme Muki egyik barátja, aki nagyon keresi, amióta elment :((
Aquarell Creative Commons License 2007.02.23 0 0 17
Ha esetleg valakinek van eladó kiscicája, vagy valamilyen oknál fogva arra kényszerül, hogy eladja cicáját, esetleg kérdése van, nyugodtan írja le, tegye fel stb...
Aquarell Creative Commons License 2007.02.22 0 0 16
De azért ide is lehet írni :(
Aquarell Creative Commons License 2007.02.22 0 0 15
Köszi :)
Előzmény: Augies (14)
Augies Creative Commons License 2007.02.22 0 0 14
Előzmény: Augies (13)
Augies Creative Commons License 2007.02.22 0 0 13
Igen, én válaszoltam a leveledre. A Sziámisok klubja topic ugyanitt van az "Állati" fórumcsoporton belül. 
Előzmény: Aquarell (12)
Aquarell Creative Commons License 2007.02.22 0 0 12
Lehet, hogy leveleztünk, ha Te válszoltál a kérdésemre :)
Előzmény: Augies (10)
Aquarell Creative Commons License 2007.02.22 0 0 11
Légyszi adj egy linket, mert én nem találtam, akkor sem, most sem (tuti béna vagyok), azért nyitottam meg ezt a topicot... és én balga még reméltem is, hogy esetleg lesz olyan, aki ír... na, persze igazából azért nyitottam, mert a thaicats oldalon nem volt fórum...
Előzmény: Augies (10)
Augies Creative Commons License 2007.02.22 0 0 10
Szia Aquarell! Nem biztos, hogy volt értelme külön topicot nyitni a thaioknak, hiszen nagyon sok thai-gazdi ír a Sziámisok klubja topicban. Tenyésztők is! Ha gondolod, nézz át! (Egyébként mi már leveleztünk, szerintem...:))
Aquarell Creative Commons License 2007.02.21 0 0 9
Idenézzetek, de édeset találtam :)
Aquarell Creative Commons License 2007.02.21 0 0 8
Nem tudom. Tényleg. Csak elaludt. Pedig nem volt öreg, csak 8 éves.
Előzmény: Snakeins (7)
Snakeins Creative Commons License 2007.02.20 0 0 7
Sajnálom! :-(

Mi történt szegénnyel?
Előzmény: Aquarell (6)
Aquarell Creative Commons License 2007.02.19 0 0 6
Szép cica volt :((( Egy hete pusztult el :(((
Előzmény: Snakeins (5)
Snakeins Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5
A Társalgási moderációs topikban jelezheted: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111391

Persze, csak ha gondolod, de nézz körül az Állatiban, hogy ott milyen topikok vannak, és ezt milyen stílusú helynek szánod, és eldöntöd, szeretnéd-e.

Egyébként szép cica! :-)
Előzmény: Aquarell (3)
rali Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4
Jó helyen van ez itt.
Előzmény: Aquarell (3)
Aquarell Creative Commons License 2007.02.19 0 0 3
hogyan tudom áthelyzni?
Előzmény: Snakeins (1)
Aquarell Creative Commons License 2007.02.19 0 0 2
a kép.. pedig feltöltöttem, nem először csatolok képet...és beszúrtamMuki
Snakeins Creative Commons License 2007.02.19 0 0 1
Szia!
Rossz helyen nyitottad a topikodat, itt nem lesz rá különösebb érdeklődés.
Az "Állati" fórumcsoportban kellett volna. Itt: http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=45
Áthelyeztetheted a moderációval.

Képbeillesztésnél pedig ha feltöltötted, megjelenik két új menüpont, a "beszúrás" és "törlés" - értelemszerűen a beszúrást kell klikkelni, csak akkor teszi be képet a hozzászóláshoz.
Előzmény: Aquarell (-)
rali Creative Commons License 2007.02.19 0 0 0
0 kép látszik.
Előzmény: Aquarell (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!