Keresés

Részletes keresés

rebel1885 Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13993
A következő szövegű levelet kaptam Bélabácsitól:

"Ilyen hulye drukker mint te vagy,nem is kell nekunk!!"

Nem értem miről is szól a dolog, DE amennyiben ténylegesen Ő küldte, akkor a következő meccsen megbeszéljük...

Return-path:
Received: from mystic (mystic.root.hu [62.112.193.15])
by vadangyal.vnet.hu (iPlanet Messaging Server 5.1 (built May 7 2001))
with ESMTP id <0GS400D3XHMHT8@vadangyal.vnet.hu> for
oli%housekeeper.hu@ims-ms-daemon (ORCPT oli@housekeeper.hu); Tue,
26 Feb 2002 05:25:29 +0100 (MET)
Received: from www-data by mystic with local (Exim 3.33 #1 (Debian))
id 16fZ95-0002LU-00 for ; Tue, 26 Feb 2002 05:23:19 +0100
Date: Tue, 26 Feb 2002 05:23:19 +0100
From: BELABACSI
Subject: =?UNKNOWN?Q?=FCzenet?=
To: oli@housekeeper.hu
Message-id:
MIME-version: 1.0
Content-type: TEXT/PLAIN
Content-transfer-encoding: 8BIT

gguszti Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13992
"Amugy lehet, hogy nincs helye az Újpestben? :)"
Ez lehetetlen! :) Mindenki tanulhatja tavaszra: Frunza-Funza-Frunza-Frunza góól, Frunza góól, Frunza góóól... :)))

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: ptillas (13987)
gguszti Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13991
Helyes!
Akkor nem megyek angolra. :)) Kint találkozunk, gondolom, ez nem az az időpont, amikorra hatalmas találkát szervezhetnénk...

Lg!
Pedig már azt is kinéztem, pontosan melyik busz lett volna jó nekünk! :)

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lg18 (13986)
ptillas Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13990
BELABACSI!

Koszi az emilt megkaptam! Csak nem tudom mirevelni...

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: BELABACSI (13977)
lg18 Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13989
Már most szólok, pénteken ÚJPEST-Fradi hokimeccs. Ha minden igaz (hokiban általában semmi se igaz...) :), akkor ez lesz az utolsó hazai meccsünk, és egyben a hokipályánk utolsó meccse...jó lenne sokan menni...

Ma egyébként 6-tól a MAC-cal játszunk (most tudtam meg)

A hoki ifi csapatunk (U19) bajnoki döntőt játszik a Volán ellen. A döntő meccsei:
2002. 03. 05. 19.00 Székesfehérvár
2002.03. 08. 18.00 Megyeri ut
2002. 03. 11. Semleges pálya

A mini csapat (U10) veretlenül száguld a bajnoki cím felé...

A serdülők (U16) 4.-ek lettek, a hoki honlapunk szerint a játékvezetőknek köszönhetően...

Ha 19 évesek felnőnek, újra lesz hokink....

HAJRÁ LILÁK!!!!!!!!

ptillas Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13988
Igy van! Ott lesz, megyunk!

Vannak infoim szamotokra Újpest ifimeccsel kapcsolatban :)))
ICQ-n elmondom, ha erdekel benneteket!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lg18 (13986)
ptillas Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13987
Nos, a honlapon szerepelt, hogy hetfon kell visszaerkeznie. Feltetelezem, hogy kedden all munkaba, ezert csak hetfon este erkezett vissza.
Amugy lehet, hogy nincs helye az Újpestben? :)

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: gguszti (13985)
lg18 Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13986
mit nem látok...

Figyelem! A Megyeri úton lesz a szerdai edzőmeccs!

Schmidt Mátyás technikai vezetőtől ma megtudtuk, hogy mégsem Vácon játsszuk le a holnapi edzőmeccsünket, hanem a Megyeri úti felső füves pályán! Ráadásul az időpont is változott (sajnos), így 16.30 helyett 15 órakor kerül sor a találkozóra.

S.M.:
- Eredetileg is a Megyeri útra volt lekötve a mérkőzés. Később aztán Glázer Róbert szerette volna, ha idegenben és a szombati bajnokival egy időben került volna sor a meccsre. Erről azonban nem értesültek időben a váciak, akik nem tudták vállalni a módosított helyszínt és időpontot, így tulajdonképpen maradt az eredetileg megbeszélt hely és időpont, tehát szerda, 15 óra - Megyeri út.

Akkor ott leszünk, bár amúgy is mentünk volna :))

Előzmény: gguszti (13985)
gguszti Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13985
Kösz ezt az információdús hozzászólást! :))
Tudom, hogy mondtad, de ettől még nem kell zavarjon, hogy így teszem fel a kérdést! :)

HAJRÁ LILÁk!!!

Előzmény: lg18 (13984)
lg18 Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13984
Én se láttam, de ezt mondtam :)
Előzmény: gguszti (13983)
gguszti Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13983
Egy kérdés: Frunzinhot csak én nem láttam, vagy tényleg nem volt ott?
Mi van vele?

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: gguszti (13982)
gguszti Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13982
Igen, ezt én is akartam írni. Nem volt hasonlítható a légkör egy KI-féle ankéthoz. Inkább egy vidám hangulatú beszélgetésre emlékeztetett.

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lg18 (13981)
lg18 Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13981
"Egyébként a bank ezért az összegért nem 20, hanem 10%-os tulajdonrészt vásárolt a klubban…"

Ilyet a Gyulai nem mondott, csak azt, hogy egyelőre 10% a banké. L.I. valamit félreérthetett :)

Egyébként nagyon jó volt a hangulat, mindenki vidám és pozitív volt. Nagyon bizakodó vagyok...

HAJRÁ LILÁK!!!!

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13980
Az a "Linda-fedés" az inkább Lindab lesz.

A húszezresre bővítés lehetősége mobillelátókkal remek.(Erről egyébként a haverokkal is beszéltünk, hiszen nagyon széles a korzó a B oldalon.)

A nagy cégek sponzorációja remek hír, csak már meg is köttetne.

Az elképzelt játékkal azonosulni tudok.

Úgy általában nagyon pozitív a hangulatom UTE ügyben.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (13976)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13979
Azért az érdekes, hogy az Újpesti önkormányzatnak nem ér meg annyit a dolog, mint a Fótinak.Az ifjuság sportolásának támogatása ezek szerint csak rizsa.Jobb, ha a plázákban ücsörögnek, vagy a hamburgereket kajolják az "igényes" gyorséttermekben, hogy a még rosszabbakról ne is beszéljünk.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (13971)
Szul Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13978
Koszi a beszamolot!!
Előzmény: ptillas (13971)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.26 0 0 13977
Na! Tegnap alig volt hozzászólás.Mi van?

Viszont elég jó híreket kaptunk, kivéve talán ezt a munkavállalási szarakodást.Csak hivatalnokok ne lennének a világon.

BOLDOG ÚJPESTET!

ptillas Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13976
A hianyossagok es a pontossag kedveert!

(honlap)

"2002. február 25., hétfő
Szurkolói ankét az Ady Endre Műv. Házban

Elmondhatjuk, hogy Magyarországon messze a legértékesebb futballklub szurkolói gyűltek ma este össze az Újpesti Ady Endre Művelődési Házban! Az este ugyanis kiderült, hogy a MFB félmilliárd forintja nem a sajtó által hírül adott 20, hanem csak 10% tulajdonrészt ér a klubot működtető részvénytársaságban. Így könnyen kiszámolható, hogy az Újpest FC jelenlegi értéke kereken ötmilliárd forint.
De haladjunk sorjában.
Este hatkor már minden talpalatnyi hely gazdára talált a színházteremben. Körülbelül 4-500 drukker figyelte érdeklődéssel, hogy az UTE Baráti Kör nevében „Pici” köszöntötte a megjelent drukkereket, továbbá a színpadon helyet foglaló játékosokat, vezetőket.
Először az újak, Túlio, Piroska, Sloncik, Kozel szóltak pár szót a megjelentekhez, kifejezték örömüket, hogy itt lehetnek, elmondták, hogy jól érzik magukat, végül ígéretet tettek, hogy idén megnyerik a Magyar Kupát – jövőre pedig a bajnokságot…
Természetesen kitörő örömmel fogadták a szurkolók az optimista megnyilvánulásokat, amelyet mindannyian úgy értelmeztünk, hogy az egészséges önbizalom beszélt mindenkiből, mintsem az önhittség. Sőt, belül mi szurkolók is úgy hisszük, hogy az említett forgatókönyv tökéletesen megvalósítható, mi több, meg is valósul Újpesten.
Edzőnk mindeddig csak figyelte az eseményeket, de az újak bemutatkozása után már ő következett szólásra.

Glázer Róbert:
- Jó érzés újra itt lenni, Újpesten! Mindig tudtam, hogy visszatérek, s a télen ez be is következett. A csapat legfontosabb feladata tavasszal, hogy – és ezzel csatlakozom az előttem szólókhoz - megnyerje a Magyar Kupát. Megható az a közeg, amely szeretetével körülveszi a csapatot Újpesten. Nagy megbecsülést kapunk a szurkolóktól, ám az elvárás is hasonlóan nagy a drukkerek részéről a csapat felé. Szeretnénk ezeknek az elvárásoknak már most megfelelni, annak ellenére, hogy még csak a csapatépítés féléves fázisában járunk. A téli felkészülés, a dunavarsányi edzőtábor, a törökországi két hét nagyon jól szolgálta ezt a célt, játékosaim mind erőben, robbanékonyságban, mind gyorsaságban felkészültek a bajnokságra. Az alapokat leraktuk, arra pedig a személyem a garancia, hogy minden mérkőzésen úgy futunk ki a pályára, hogy számunkra csak a győzelem az elfogadható eredmény. Még egy döntetlen is kudarcélményt jelent és ezt a mentalitást minden játékosomtól elvárom.
Tervek szerint nyáron további erősítést kap a csapat, ami az – esetleges – őszi kupaküzdelmekre már jól fog jönni, de egyértelmű célként jövőre fogalmaztuk meg a bajnoki cím megszerzését.
Jelenleg többjátékosom is kisebb sérülésekkel bajlódik, ám a bajnokság kezdetére már reményeim szerint mindenki egészséges lesz. Addig frissítő, ráhangoló edzések lesznek sok játékos elemmel, amelyek már sokkal kevésbé lesznek megterhelők, mint az eddigi edzésmunka.
Külön kell szólnom Túlióról. A brazil játékos körül érkezésekor nagy volt a felhajtás. Ezért szurkolóink szinte csodát várnak a labdarúgótól. Nos, Túlio kezdetben nehezen hangolódott rá a mi játékunkra, hiszen náluk teljesen más stílusban futballoznak. Ma már elmondhatjuk, hogy Túlio kezd szépen beépülni a csapatba, ám játéka még nem teljesen alkalmazkodott az új feltételekhez. A folyamat ennél kicsit lassabb, ami természetes is, de a játékos igyekezete dicséretes, ezért remélem, hogy hamarosan tökéletesen beilleszkedik közénk. Addig a szurkolók türelmét is kérem vele kapcsolatban. Egy kitűnő játékintelligenciával rendelkező igazi pengés futballista érkezett Túlio személye által Újpestre, akit szeretnénk a csapat hasznos tagjaként beépíteni a hadrendünkbe – sokat nyerhetünk vele.
A csapat játékrendszerét illetően egyelőre a 4-4-2 marad, mint jól működő hadrend, bár én továbbra is szeretném megvalósítani a 4-3-3-as felállást. Mindenhol támadó futballt szeretnénk bemutatni – különösen otthon -, de a védekezésre különös hangsúlyt fogunk helyezni. A csapat sok kapott góljával kapcsolatban ellenben – viccesen - azt tudom mondani, hogy kapjunk minden meccsen négy gólt, de rúgjunk nyolcat!
Komolyra fordítva a szót, fontos, hogy a csapat jól alkalmazza a már begyakorolt 30-40 méteres együtt mozgást, amely a modern futball egyik fontos játékeleme.
Jelenleg nyolc idegenlégiósunk van, akik közül egyszerre csak öten játszhatnak. Minden téren örvendetes, hogy nagy lesz a harc a pályára kerülésért. Bizalmat kell szavazni mindenkinek, azonban hosszú távon mindig az számíthat a bizalomra, aki a legjobb formában van. Bérelt helyek tehát nem lesznek.
A szurkolókkal továbbra is szeretnék közeli kontaktusban maradni, ezért ezentúl kéthetente találkozni fogunk. Szívesen állok a drukkerek rendelkezésére, hogy minden kérdést megbeszéljünk.

Klubigazgatónk is rengeteg dologról beszélt, hiszen a munkája igen szerteágazó. Külön itt sem írjuk fel a szurkolói kérdéseket, egyben foglaljuk össze szavait…

Gyulay Zsolt:
- Anyagilag a klub nagyon jó helyzetben van. A MFB beszállása sokat nyomott a latban, sőt, annyira stabil a klub, hogy immár öt évre előre tudunk tervezni. Egyébként a bank ezért az összegért nem 20, hanem 10%-os tulajdonrészt vásárolt a klubban…
Természetesen nem álltunk itt le, jelenleg is négy multinacionális céggel tárgyalunk, akikkel szintén ötéves kontraktus szerint tárgyalunk – hamarosan felkerül a mezekre az új cégek reklámja, azonban ma még nem publikus tárgyalófeleink kiléte.
A pálya körüli hirdetőrendszer is megújul.
A stadion munkálatai sajnálatos módon megálltak a stadion ünnepélyes átadásával, ám a munkák még korántsem fejeződtek be. Például a tetőszerkezet mögé egy négy méter magas ún. „Linda-fedés” kerül majd, amely meggátolja a szélátfúvást. A pálya gyepszőnyege, talaja felújításra kerül, az alácsövezés is megvalósulhat nyáron, a bajnokság végén. Őszre már korszerű, fűtött pályánk lesz, ahol a vízelvezetés is meg lesz oldva, a játéktér több, mint három méterrel szélesebb lesz a jelenleginél.
Az utánpótlás vonalon az EUROLEASING cég évi több tízmillió forinttal támogatja az újpesti fiatalok labdarúgását (szintén ötéves szerződés szerint). Éves szinten szeretnénk, ha két-két futballista mindig felkerülne a nagycsapathoz. Kérdezik a szurkolók, hogy miért Fóton épül meg az utánpótlás-bázisunk. Nos, mi Káposztásmegyeren szerettünk volna egy hasonló komplexumot, azonban az újpesti önkormányzat jóval kevésbé volt partner ebben, mint a fóti, akik felajánlottak egy 6 hektáros területet számunkra…
Rövid időn belül a női futballt is elindítjuk Újpesten, hiszen a nemzetközi előírások ezt előbb-utóbb amúgy is kötelezővé fogják tenni.
Végül pár szót a televíziós közvetítésekről.
Egyfelől örvendetes, hogy például márciusban minden meccsünket adja a televízió. Ilyen pozícióból tárgyalni az esetleges új szponzorokkal nagyon jó dolog, hiszen reklámértékünk jóval nagyobb így. Másfelől azonban a nézőszámunk megsínyli a sok közvetítést, ami elgondolkoztató… A bérleteink és a belépőjegyek árát viszont csökkentettük, ezzel talán kompenzálni lehet a tévés közvetítések nézőszám csökkentő hatásait.
A stadion befogadóképessége jelenleg 13.900, ami nagyon jó lenne, ha már kicsinek bizonyulna. Ettől azonban egyelőre nem kell – sajnos – tartanunk. Nemzetkőzi kupa esetén mobil-lelátókkal 20 ezresre bővíthető a lelátó.

(Az ankét valamivel 20 óra után ért véget.)"

HAJRÁ LILÁK!!!

Most mar megyek aludni...

ptillas Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13975
llila!

Tisztaban vagyok vele. Hidd el, megtesznek mindent ez ugyben. Piroska honositasa is folyamatban van! Az max. 2-3 honap.

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: llila (13974)
llila Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13974
Csak tudod nem mindegy, hogy Tuluio vagy Kozel nem játszik az első fordulóban emiatt vagy a sopron 3. osztályú románja!
Előzmény: ptillas (13973)
ptillas Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13973
llila!

Bocsi', ez kimaradt.
GyuZso elmondta, hogy a munkavallalasi engedelyeket max. 60 napon belul kell megadnia a liganak. Beszelt is Muszbekkel, hogy ez nem igazan van igy rendjen. Kuszkodik ezzel mas klub is. Persze tudom, hogy ez nem erdekel minket. A lenyeg, hogy folyamatban van az ugy! Remelem hamar meg lesz!!!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: llila (13972)
llila Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13972
Arról volt szó, amit a mai sport ír, hogy a külföldieknek nincs munkavállalási engedélyük??
ptillas Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13971
Szul!

Huu, hat eleg hosszu volt! :) 18 orakor elkezdodott es 20 orara volt vege... Bemutatkoztak az uj jatekosok, koztuk S(z)lezak Zoli is! Beszeltek a tervekrol, hogy milyen lehet majd a felallasunk (tamado szellemu!), aztan kerdezgettek a cseheket, hogy mi a helyzet veluk, hogyan fognak beilleszkedni a tarsasagba- vazze... annyi minden tortent, hogy keptelen vagyok leirni-, aztan a Túliot is ezzel kapcsolatban faggattak... Beszed tema volt a stadion epitesenek folytatasa, aztan az Eurolizing szerepe es a foti utanpotlaskozpont letrehozasa es kerdesben merult fel, hogy miert nem Újpesten epitkeznek, miert kell 12 km-re elvinni innen a bazist. Amire GyuZso annyit felelt, hogy az újpesti onkormanyzat nem tette lehetove, bizonyos oknal fogva... talan nem erdekuk az újpesti sport...
Szoba kerult meg a penzugyi helyzet (stabil) es a kolcsonjatekosok vegleges megvetele. Errol kesobbiekben dontenek. Termeszetesen ezekkel a jatekosokkal tartjak folyamatosan a kapcsolatot. GyuZso elmonta, hogy a napokban beszelt Eros Karcsival a tovabbiakrol. Meg vissza fognak terni ra! (Megjegyzendo, hogy Karcsinak es Petonek is az ara 19M+afa). Kerdeztek meg Glazert, hogy milyen jatekosnak tartja Túliot- e kerdesre Bene Feri bacsi is valszt adott-, aki azt nyilatkozta, hogy nagyon technikas, de a vegletek embere... Ezt gondolom, majd bovebben latni fogod a honlapon. Azt hiszem ennyi, igy is nagyon hosszu lett, pedig probaltam egyszerusiteni :)))

HAJRÁ LILÁK!!!

Ui: a tobbiek remelem kiegeszitik majd...

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13970
Na mondjuk én meg évekig csak immel-ámmal jártam, mert a nők jobban-sokkal jobban érdekeltek.Az időm elsöprő része azokra ment el.Na de az rég volt,talán igaz sem volt.

BOLDOG ÚJPESTET!

Szul Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13969
:))))

Nem szerepelek hanem dolgozom a gyartasban es foleg reklamfilmek...
Nagy luzer vagyok hogy nem tudok menni.

HAJRA UJPEST!!

Előzmény: BELABACSI (13968)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13968
Szóval filmcsillag leszel.Ez nem semmi.Sok sikert hozzá!

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: Szul (13967)
Szul Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13967
Off
Masodallasban filmekben dolgozok mostanaban.
Beesett egy forgatas.
Vagy dolgozom vagy nem kell tobbet mennem...
:((((((((((
On

HAJRA LILAK!!!

Előzmény: BELABACSI (13966)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13966
Miért?
Előzmény: Szul (13965)
Szul Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13965
Se anket se Ujvaros(Akaszto)...
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.25 0 0 13964
Jut eszembe, aki olvasta a tegnapi Vasárnap reggelben a "Miért utálom a Dózsát" címü kezdetleges fogalmazványt(persze név nélkül),igazhitűként többé kezébe nem veszi azt a szennylapot.

Én úgy teszek.

BOLDOG ÚJPESTET!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!