Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 363
lehet hogy nem elegans,de nem is durva.akkor irom ha valaki erveit nem talalom erdemesnek arra hogy valaszoljak
Előzmény: Egy nap süt (360)
Delinkee Creative Commons License 2009.11.26 0 0 362
Persze, papíron. MIközben a félig levetkőztetett, ékszereitől és mobiltelefonjaitól megfosztott nő holtteste a település szemétdombján, karácsony napján természetes halált haltak közé sorolódott. De mondhatnám a kaposvári diáklány esetét, meg még többet is. Hát még mennyiről nem is tudunk.
Előzmény: pert1 (355)
bizony Creative Commons License 2009.11.26 0 0 361

Bizony, én nem tudom, hol éltél és mikor volt a te idődben. Az én időmben nem mindig vették föl elsőre az ember gyerekét, sőt, volt aki estin meg levelezőn végzett, ha egyáltalán...

 

 

Én itt éltem és a hetvenes/nyolcvanas években voltam egyetemista.

 

Előfordult ilyesmi is valóban, hogy nem elsőre vették föl meg levelezős volt, de azért messze nem ez volt a jellemző.

 

PLUSZ UGYE MA SEM EMIATT kórosan sok a 23 éves elsőéves,

 

hanem azért, mert egy csomóan céltalanul, munka és tanulás nélkül ellébecolják a legaktívabb 10-15 ifjúkori évüket a szülők és a társadalom jóváhagyásával.

 

Leérettségizni is alig képesek  főiskolára/egyetemre jelentkeznek és fel is veszik őket,  ha másra nem, fizetősre,

és egy csomó ökör felnőtt az oltalmába veszi őket (mint te is az ilyen mellébeszéddel)

 

ahelyett hogy jól tökön lennének rúgva és elhajtva dolgozni, ha egyszer nem akarnak tanulni.

 

Majd akkor nem jutna eszükbe jódolgukba lődözni a másikat.

 

Ez is, ugye, a szegény, hát eddig is egyetemre járt... persze diplomája, ha jól sejtem,  egy sincs még.

 

Előzmény: nyuli41 (309)
Egy nap süt Creative Commons License 2009.11.26 0 0 360
Te beszélsz szájkaratéről? Szerinted ez a hozzászólás elegáns volt?
Előzmény: Törölt nick (348)
kábelbúvár Creative Commons License 2009.11.26 0 0 359

Nekem ez magas:

 

 

Engedéllyel tartott 9mm-es fegyverrel lőtt a pécsi hallgató

 

1 kóbor civil egész napos vizsgálat után kap6 esetleg engedélyt.

 

De valami ok is kell ahhoz, hogy magánál tartson ilyesmit.

 

A sportolónak hova kell még a lőtéren kívül? Utazgat versenyekre?

lanned Creative Commons License 2009.11.26 0 0 358
Este nyolckor kegyeleti gyertyagyújtás lesz Pécsett.

A városi közgyűlés ma veszekedések nélkül zajlott.

Meghalt egy 19 éves srác.

Próbáljatok kicsit erre is gondolni.
Delinkee Creative Commons License 2009.11.26 0 0 357
Nem, hanem az általuk évek óta bátorított horda egyik tagja. És közben az általuk megfélemlített szemtanúk nem mertek közbeavatkozni, mert jogosan féltek attól hogy ha elfajulnak az események és egy nagyobb pofont kell lekevrniük az örjöngő cigány megfékezése érdekében, akkor akár börtönbe is kerülhetnek évekre.
Előzmény: Törölt nick (347)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 356
nem talalkoztal meg itt a szajkarate kifejezessel a polidilin ? majnem, olyan helyi szakszo mint a fika
Előzmény: Egy nap süt (352)
pert1 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 355
Speciel a fideszkormány alatt több gyilkoság volt, mint mostanában, az Antall kormány alatt meg sokkal több, viszont a Kádár rendszerben meg kevesebb - de egyiket se akarták azaktuális kormány nyakába varrni.
Előzmény: Delinkee (346)
CserepK Creative Commons License 2009.11.26 0 0 354
ezért is a kormány felelős, hogy beengedte ide Amerikát

igazából mindenért a kormány felel ami az országban zajlik

csak nem EZ a "kormány"
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 353
ezek magukba nezzenek ? allatok
Előzmény: Törölt nick (350)
Egy nap süt Creative Commons License 2009.11.26 0 0 352
Polivinilklorid fekete öves bajnok. meg négy danos.... de csak ennyit tudok a karatéról. Valószínűleg ezt is rosszul.
Előzmény: Törölt nick (345)
pindiy Creative Commons License 2009.11.26 0 0 351
Semmivel sem történ több, mint korábban szokott....sőt kevesebb....
Előzmény: Delinkee (346)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 350
Így van öcsém ...

Egy tragédia kapcsán kell a Buktor, meg a Pot Petike.

Nézz magadba ember ...
Előzmény: Törölt nick (343)
Bodb.Dearg Creative Commons License 2009.11.26 0 0 349
http://www.ajc.com/news/nation-world/shooting-at-hungarian-university-214740.html

AP

Shooting at Hungarian university leaves 1 dead
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 348
mit varsz genyotol,elkurotol,libatolvajbajnaitol ? ezek mind bunozok . meg a revesz mariusz fejet is szetvertek majd kuncogi lemartiriuszozta.ezek ALLATOK
Előzmény: Delinkee (346)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 347
nyilván a gyurcsány meg a bajnai közösen rugdosták halálra...
Előzmény: Delinkee (346)
Delinkee Creative Commons License 2009.11.26 0 0 346
Mégis nagy az együttérzés a kormány részéről:

http://nol.hu/belfold/bajnai_negyedorankent_kap_tajekoztatast_pecsrol

"Bajnai Gordon rögzíti: a kormány minden lehetséges támogatást megad az áldozat családjának és a sérülteknek."

Félreértés ne essék, nem sajnálok és semmi együttérzést vagy támogatást tőlük. Amitől viszont nagyon erős hányingerem támadt az az, hogy számtalan gyilkosság és bestiális támadás történt az utóbbi években, amikért kifejezetten csakis a balliberális kormány felelős, felelőssebb még az elkövetőknél is. Hol maradt olyankor az együttérzés és a támogatás? Pl. erzsébeti halálrarugdosás esetében?
Előzmény: Törölt nick (341)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 345
na latod ez a szajkarate amit most irtal.ezert kerullek szinte mindig
Előzmény: Törölt nick (343)
anticonstitutionelle Creative Commons License 2009.11.26 0 0 344
mondj egy topikcímet, amiről nem Orbán jutna eszedbe.
Előzmény: Törölt nick (343)
TomDantes Creative Commons License 2009.11.26 0 0 342
Tesznek esküt ,tesznek. Első évesek is, meg amikor bejezik az iskolát. Amúgy miért érdekes az eskü? Én nem az eskü miatt nem lövöldözök, hanem mert nem vagyok elmebeteg. Ha elmebeteg lennék, szarnék az esküre, és lövöldöznék.
Előzmény: vizes zsemle (333)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 341
ebben az esetben ugy nez ki artatlan a kormany,mert bolonddal van dolgunk
Előzmény: Egy nap süt (338)
borzimorzi Creative Commons License 2009.11.26 0 0 340
Igazad van, szinte mindenben egyetértünk.
Csót:
b
Előzmény: vizes zsemle (333)
Egy nap süt Creative Commons License 2009.11.26 0 0 338
Nem, nem tévedek semmilyen terepre. Különösen azért mert én mindig bizonytalan vagyok megítélni olyan dolgokat amelyek csak másod, harmadkézből kerülnek hozzám.Viszont itt sokan tudni vélik, hogy a kiváltó ok csakis a kormány idiotizmusa lehet.
Előzmény: Törölt nick (326)
Heartbreaker Creative Commons License 2009.11.26 0 0 337

Ez hihetetlen, látom, néhányak szerint egy bekattant elmebeteg lövöldözéséért is a kormány a felelős... ez már pszichiátriai kategória, komolyan mondom.

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 335
lehet,nem kedvelem a veled valo vitat,mert olyannyira szemellenzos vagy hogy idegesit
Előzmény: Törölt nick (332)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 334
ezzel keller feljelentos miniszter haverod buktor lett . nem emlexel ?
Előzmény: Törölt nick (329)
vizes zsemle Creative Commons License 2009.11.26 0 0 333

23 évesen még lehet valaki elsős, lehet, hogy nem jött be neki teljesen az először választott szak, ezért lépett át a GyTSz-re, hiszen a TTK és eközött sok az átfedés, gyógyszerész is tanul ezerféle kémiát, bár igazán az egészségtudományok a fontosak.

 

A szomorú inkább az, hogy valaki azzal akar elégtételt venni, hogy elveszi más(ok) életét, az, hogy ez eszébe jut egyáltalán. 18 éves kor felett (is) már illik felelősen gondolkodni, érezni a tettek súlyát. Nem tudhatjuk, miért állt kezelés alatt, milyen problémája volt, mennyire volt komplikált, mennyire kezelhető, együttműködött-e vajon és volt-e családi, személyes stb. problémája. Így, hogy feladta magát, talán kipréselik belőle a válaszokat.

 

Amikor felvételiztem anno, vinni kellett a háziorvostól papirost, alkalmassági vizsga volt, mentálisan is meg kellett felelni. Úgy tudom, hogy a szóbeli/írásbeli felvételivel együtt ez is megszűnt.

 

Elsőévesen már esküt kell tenni, hogy hallgatóként is lelkiismeretes és méltó magatartást tanúsít, az egészség és az ember védelmét mindenek elé helyezi.

(Azt nem tudom, hogy elsőévesek tesznek-e még esküt vagy ez is megszűnt.)

Előzmény: borzimorzi (300)
anticonstitutionelle Creative Commons License 2009.11.26 0 0 331
mért a profi orvlövész hogy bukkan fel? Ordibál, hogy mindjárt lőni fogok?
Előzmény: Heartbreaker (322)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 330
amugy gazd bun utan,mondjuk ellopnak parszaz milliot bezony elsulnek a puskak....
Előzmény: almodhi (321)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!