Keresés

Részletes keresés

llila Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13776
És ez már a 3. ilyen meccsük az idén!
Előzmény: kp-kp (13775)
kp-kp Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13775
Ma este a TV2 hiradó végén, a sportban ismét láthattunk focit, természetesen a zöldeket. Egyetlen pozitivuma az volt, hogy szerencsétlen Szűcs Lajos ismét bebizonyitotta rendkivül mély szellemi képességeit, egy oldalvonal melletti lökdösődéshez messziről érkezve robbant be, nekirontva mindenkinek. Egy barátságos meccsen. Hát igen, a fradi sziv megint bizonyitott...
llila Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13774
1985- ben így kezdtük a tavaszt!Márc. 3. Megyeri út 2000 néző
Újpesti Dózsa - SZEOL AK 3- (2-1)
Gól:Kardos 2 mindkettőt 11-esből, Törőcsik
A csapat: Szendrei- Szűcs, Bogdán, Kozma - Steidl, Ebedli,( Kovács E.) Kardos, Szabó - Schroth ,( Kerekes) Törőcsik, Kiss Edző: Temesvári
gguszti Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13773
"Hét gól hetven perc alatt
NB1.hu

Antalya, február 19., 17.05

Eredményes volt az Újpest támadó játéka.

Délelőtt gyorsasági edzést tartott Glázer Róbert, ezért a délutáni edzőmeccs 2x35 percig tartott (a találkozót egyébként nem a rettegett Harun, hanem Bene Ferenc vezette). Az Újpest – különösen a második félidőben – igen magabiztos és élvezetes játékot produkálva, 7-0-s győzelmet aratott az alacsonyabb osztályú osztrák ellenfelével szemben.
A lila-fehérek a következő összeállításban játszottak: Posza (Szántai) - Medgyesi (Szélesi), Korolovszky, Pető Z., Lőw - Erős K. (Poljakovic), Kunzo (Móri), Tokody (Frunza), Piroska (Pest K.) - Túlio (Herczeg M.), Vagner. A gólokat Vagner (3), Móri (2), Herczeg és Poljakovic szerezte. Az eredetileg kezdőként jelölt Sloncik kisebb ágyéki húzódás miatt nem léphetett pályára, a brazil Túlio pedig ezúttal adós maradt a gólokkal és a jó játékkal.
- Ma délelőtt nagyon jól felpörgött a csapat, ezt a lendületet éreztem délután is a játékosokon – értékelt Glázer Róbert vezetőedző. - Az első félidőben, főleg a középpályán kevésbé voltam megelégedve a csapattal, ellenben a második 35 percben kitűnően játszottunk, volt 2-3 igazan gyönyörű akciónk is. Összességében jól játszottunk, gyorsak, robbanékonyak voltunk, jól letámadtuk az ellenfelet. A csapat friss, és ugyanezzel a lendülettel várjuk a következő két mérkőzésünket is. Túliotól gólokat várok, ma adós maradt ezzel.
(F. L. V.)"

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: gguszti (13769)
Erkölcs Erő Egyetértés Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13772
A tiétekét igen.
De ezt már megbeszéltük.
Előzmény: llila (13771)
llila Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13771
Az EMBER értelmi szinvonalát, műveltségét, emberségét stb. nem a lakóhelye határozza meg, te kis szerencsétlen sorsú!
Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (13770)
Erkölcs Erő Egyetértés Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13770
Vidékiek !

Csak szólok :

2002. 02. 25. 17.30 m1
Tűzhalál, 1969
Bauer Sándor emlékezete

gguszti Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13769
7-0 a vége! G.: Vagner (2., 34.,68.)), Móri (35., 61), Herczeg (59.), Poljakovic (60.).
Ez mindenképp jó eredmény, akármilyen is volt az ellenfél! Szép volt fiúk! Robi 4 gólja nem semmi, remélem, tényleg olyan jó lesz tavasszal, ahogy várom (várjuk)!

HT!
www.ujpestfc.hu szerint az összeállításunk a következő volt: Posza - Medgyesi, Korolovszky, Pető Z., Lőw - Erős, Kunzo, Sloncik, Piroska - Túlio, Vagner. Ezt még a meccs előtt írták, de gondolom, nem volt változás.

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: HT Miskolc (13767)
gguszti Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13768
Nem rossz, bizony! :)
Egyébként éppen az eredmény miatt kellene, hogy a legújabb képek legyenek fent, ahol már teljesen fedett a lelátó.
Ha jól tudom, rebel küldött nekik ilyen képeket, de vmiért ezeket nem rakták fel. :(

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: pooraa (13759)
HT Miskolc Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13767
már 6-0, Móri 2x és még vki is betalált... de Túlió nem... megint nem játszik?
Előzmény: Husky (13765)
utetoro Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13766
Lilák !!!!

Mai hír, hogy a Vasas Illovszky Rudolfról nevezi el stadionját.
Ezzel már csak egy pesti csapat stadionja nem viseli az adott klub történetének egy neves alakjának nevét.
Szerintetek kiről lehetne elnevezni azt a bizonyos stadiont?
Én annak a csapatnak az egyik legellenszenvesebb alakjáról,KŰ LAJOS-ról nevezném el.

Más.

Ha az ember a Lehel piacra a metró felől megy be, akkor az első sörözőben focisták életnagyságú képei díszítik a falakat.Egy-egy Puskás, Détári, Albert mellett két Törőcsik András kép díszeleg. Egy válogatott és egy klub mezes kép. Öröm volt oda bemenni.

Hajrá Újpest !!!!

Husky Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13765
Vagner 2 góljával egyelőre 2-0
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13764
Ki szavaz?Ki szavaz? Hát még nem ismered őket?Ilyenek.Ződek.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: utegolyo (13763)
utegolyo Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13763
Hogy lehet az Üllôi útnak 2400 szavazata, ki szavaz egy rögbipályára?
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13762
Látom mindenki kimerült a tegnapelőtti nagy néptanításban.Alig-alig írogattok.

BOLDOG ÚJPESTET!

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13761
A mai Sportban a Jenei meg az Eszenyi kellemesen nyilatkoznak az Újpestről.Ezt már szeretem.Rendes fiúk.

BOLDOG ÚJPESTET!

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13760
Hiába,no! Előbb utóbb a legjobbak állnak az élre.Ezt csak ideig óráig lehet akadályozni.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: pooraa (13759)
pooraa Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13759
Igy allunk az eurostadiums.com-on:

1. Megyeri Ut Stadium 3841
2. Kadikoy Sukru Saracoglu 3602
3. Ali Sami Yen 2479
4. Stade de Sclessin 2461
5. Ülloi Ut 2423
6. Westfalenstadion 745
7. Parkstad Limburg Stadion 733
8. Nou Camp 478
9. Huseyin Avni Aker Stadium 428
10. Stadion Slaski 382
11. Nieuw Galgenwaard 381
12. Inonu Stadium 359
13. Constant Vanden Stock Stadium 318
14. Stadio San Siro /Giuseppe Meazza 301
15. Stadion Wojska Polskiego 280
16. Old Trafford 274
----------------------------------------------

Nem rossz:o)
Barki benez erre a listara, tuti, hogy megnezi a
Megyeri Ut Stadiumot, egyre ismertebbek leszunk vilagszerte!

HAJRA LILAK!

gguszti Creative Commons License 2002.02.19 0 0 13758
"Glázer értékelt
NB1.hu

Antalya, február 18., 19.20

A pálmafák árnyékában tartott csapatgyűlésen az edző összegezte az eddig elvégzett munkát.

Hétfőn délben egyórás gyűlésre érkeztek az antalyai edzőtábor magyar lakói. Glázer Róbert a megjelent 21 játékosnak megköszönte az eddigi jó csapatszellemet és a munkához való hozzáállást. A dicsérő szavak után nem maradt el a negatívumok megemlítése sem, ám a beszélgetés szellemére jellemző módon minden labdarúgó önkritikusan elismerte hibáit.
- Nagyon jó itt hangulat – mondta Glázer. – A játékosok megkönnyítik a munkámat azzal, hogy a hibákból tanulnak, sőt, konstruktív hozzáállásuknak köszönhetően nagyon jó ütemben készülünk a bajnoki küzdelmekre. Nehezebb munkára számítottam, de örülök, hogy pozitívan kellett csalódnom csapatomban.
(F.L.V.)"

Glázer ennél sokkal hosszabban is értékel a honlapon!

HAJRÁ LILÁK!!!

lao-ce Creative Commons License 2002.02.18 0 0 13757
Dudo, fadugo, parafadugo!!!
rebel1885 Creative Commons License 2002.02.18 0 0 13756
zöld szurkolói beszámoló a Hypo-Herz ftc kézimeccsről (forrás: fagyidrukker.hu)

"Szanaszét fröccsent vmi elõttem - elõttünk. Elõször pillanatnyi döbbent csend - állókép, amíg nagyjából mindenki konstatálja, hogy mi is történt - majd iszonyatos verekedés alakult ki két sorral elõttem.
Még a szünetben vettem észre két, zöld-fehérre festett arcú amazont, akik valószínûleg e-nélkül is figyelemre méltó teremtmények lehettek, ha másért nem, hát azért, mert úgy láttam ikrek voltak.
Az õ társaságukhoz tartozott az a srác - valószínüleg egyikük barátja - akinek a fején (!) törtek szét egy sörös üveget nem üresen. Sör, üvegszilánk és vér fröccsent szerte úgy, hogy még két embernek felrepedt a fejbõre és vérzett. Gyorsan történtek a dolgok, sálat, ruhadarabot nyomtak a srác fejéhez, miközben ütötte az õt támadót. A két lány is kivette a részét, mint koncerten szokás, emberek feje felett ugrott rá, hol egyik, hol másik, az eléggé illuminált, de tettével addigra tisztába került szurkolóra.
(Az elõzményt korábban leírtam, a részeg srác elmondások szerint köpködött befelé és õt leállítani ment a késõbbi sérült elég határozottan, mert még a pólóját is összefogta a mellkasán, így erõsítve meg szándékát)
Rendõrök be a dulakodás kellõs közepébe, ami már ekkor a szektor aljára tevõdött át helyileg, koordinálatlanul mindenkit cibálva, nem mintha más választásuk lett volna a kavalkádban. Ezen a ponton - ha csak verbálisan is - de jómagam is beszálltam a történetbe, leállítani igyekezvén az ámokfutások sorozatát. Leginkább az nem tetszett, ahogy az egyik rendõr faszi verte az egyik lányt, majd kivezette. Lavi is odajött a szektor másik végérõl csendesíteni, de az õ ténykedését félreértették a rendõrök és õ is kikerült. Késõbb mesélte hogy gyakorlatoztak rajta, bilincs, stb, de aztán tisztázta magát és pár perc múlva visszajött.
Kezdtek elcsendesedni a kedélyek, kikísérték elõször a legfõkébb vérzõt (kb 10 centis vágással a fején), majd késõbb a többieket egyenként, hogy lemossák sebeiket. Azt a srácot aki ütött elvezették, õt én többet nem láttam. Szanaszét volt szakítva a pólója, eléggé megviselt volt.
Hadd ne mondjam, hogy a gyomrom milyen állapotban volt ezek után. Annyira közel volt az eset hozzám, hogy megnéztem a ruhámat, nincs-e rajta a szétfröccsenõ vérbõl vagy sörbõl. Nem volt, de az elõttem lévõ például nem úszta meg..."

Ez a szurkolás fegyencvárosi módra. Most sem tagadták meg önmagukat, de amig egymást irtják, addig legalább hasznot hajtanak a magyar társadalomnak.

Dugó Creative Commons License 2002.02.18 0 0 13755
"Még három meccset játszik az Újpest Törökországban.

Az Újpest vezetőedzője szombaton este 22 órára volt hivatalos arra az egyeztető tárgyalásra, amelyen az edzőtáborba érkezett új csapatok képviselői egyezkedtek a pályahasználatot és az edzőmérkőzéseket illetően. Nos, a németül kitűnően beszélő Glázer Róbertnek minden rutinjára szüksége volt, hogy a – főleg osztrák – klubok vezetőivel megküzdjön a centerpálya használatáért. Ez végül sikerült is, sőt, a megbeszélés végére kialakult a lilák meccsprogramja is. Ezek szerint még háromszor lépnek pályára az újpestiek. Az ellenfelek: SC Neudorf (osztrák harmad osztályú, kedd), St. Pölten (osztrák harmad osztályú, csütörtök), Torpedo ZIL (orosz első osztályú, péntek).
Az Újpest csapata szombaton az esti órákban érkezik haza Budapestre."

Úgy látom pénteken tényleg egy jó csapattal játszunk. Viszont összességében azzal együtt két jó csapattal vettük/vesszük fel a harcot. Elég kevésnek tartom. Jó lenne a Dunaferr elleni derire már toppon lenni.

Érdekes, hogy a mai sportban 4-4-3-as felállást írnak. Nekem szimpatikus, de mit fog szólni hozzá éles mérkőzésen a játékvezető és az ellenfél ? :)))

lg18 Creative Commons License 2002.02.18 0 0 13754
Rövid távon sajnos korlátozva van a befogadóképesség :(

Viszont a kupadöntőn Népsatdiont kelll nyitni nekünk :)

HAJRÁ LILÁK!!!!!

Előzmény: BELABACSI (13751)
lg18 Creative Commons License 2002.02.18 0 0 13753
Ez talált :)))

Azért remélem fel vagy készülve egy egész napos vitára a címzettel? Én ma szabira megyek, nem vállalom :)))

HAJRÁ LILÁK!!!!!!!!!!

Előzmény: BELABACSI (13747)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.18 0 0 13752
Kösz!

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: gguszti (13750)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.18 0 0 13751
..vagy az elengedhetetlen bővítés után a csillagos égig.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: gguszti (13749)
gguszti Creative Commons License 2002.02.18 0 0 13750
"Szeressük hát,hátha a szertetlenség a betegsége forrássa, ezért dörgölődzik mindenáron olyanokhoz is, akik nem kívánják a társaságát!Aki erre nem képes(rthető okokból)az legalább nyugtató szavakkal szóljon hozzá, valószínü akkor lecsendesül!

Miki kijelentem, hogy megértelek, elfogadlak és szeretlek.(Na azért nereménykedj, nem úgy!)"

Ez nagyon tetszett. :))))))))

Előzmény: BELABACSI (13747)
gguszti Creative Commons License 2002.02.18 0 0 13749
Kicsit továbbviszem a gondolatot: ha jól játszunk, és sokan leszünk, az azt is átviszi a képernyőn, milyen jó a hangulat. Ha emellett balhé sincs (márpedig több éve nincs), az megintcsak több embert hoz ki. És ez így mehet sokáig (ill. max. 14000 emberig :))...

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: BELABACSI (13746)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.18 0 0 13748
Azért azt nem bánom, hogy nyeregetünk sorban.(Ha jól emlékszem egyetlen döntetlenünk volt.)Még akkor is, ha az ellenfelek nem túl acélosak.

BOLDOG ÚJPESTET!

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.18 0 0 13747
Miki barátunk beteg.Egy napon keresztül bizonygatta itt igazát úgy , hogy senki nem volt rá kiváncsi és ezt el is mondtátok neki számtalanszor.Aki ilyesmire képes, azzal biztos, hogy nincs minden rendben.Ezt a lehető legkomolyabban mondom.Javaslom ennek figyelembevételével bánjunk vele.Szegény ember kényszeresen cselekszik, nem ura sem az akaratának(mert az nem igaz, hogy egy ember oda akarjon menni állandóan ahol többször félreérthetetlenül megmondták neki, hogy nem kívánatos a jelenléte) sem a szavának. Mert addig még rendben volna, hogy elmondja a szentbeszédet, amiről valószínüen azt képzeli, hogy hatásos, de utánna ezek az értelmetlen erőlködések...!?Baj van a fiúnál.

Felhívom az Igentisztelt Tagtársakat, hogy bánjunk vele kíméletesen!Mutassuk meg, hogyan viselkedik egy normális ember!Ne bántsuk! Mert ő ugyan nem érti és betegsége miatt nem is érthetimilyen kínos ez , de hamár a haverjaira sem hallgat(márhogy hagyja abba) nekünk kötelességünk irgalmasságot gyakorolni a szenvedő érdekében.Jó példát kell elé tárnunk, hamár a környezetében nincs ilyen.Mert ha lenne, nem igaz, hogynem tudna tanulni a jó példán, hiszen még az oktalan állatok is képesek arra.

Szeressük hát,hátha a szertetlenség a betegsége forrássa, ezért dörgölődzik mindenáron olyanokhoz is, akik nem kívánják a társaságát!Aki erre nem képes(rthető okokból)az legalább nyugtató szavakkal szóljon hozzá, valószínü akkor lecsendesül!

Miki kijelentem, hogy megértelek, elfogadlak és szeretlek.(Na azért nereménykedj, nem úgy!)

BOLDOG ÚJPESTET!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!