Keresés

Részletes keresés

souspersona Creative Commons License 2006.04.30 0 0 114
Selvarajan Yesudian: A jóga áldásos ereje
Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 113

kedves Alomhajos!

 

Mibol gondolod Te, hogy noverem van?

Előzmény: alomhajos (103)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 112
a bodzaszorpnel barmi jobb lehet... Nem am. Csak piszkallak. bar hiaba, mar biztos alukalsz.
Előzmény: alomhajos (107)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 111
titok
Előzmény: alomhajos (104)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 110
elhiheted, hogy annak is erzem az illatat...
Előzmény: alomhajos (103)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 109
Ja, es ne aludjatok el, mert most kezdodik meg csak az este... Nem am. Szep almokat annak, aki aludni ter. En most gyalogoltam le ot kilometert, annyira nem faradtam el, szoval szivesen olvaslak Titeket.
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 108
nem tudom, elment-e az uzenet, de mindenestre, nincsenek gatlasaim semmilyen talalkozo elott...Epp ellenkezoleg
Előzmény: alomhajos (107)
alomhajos Creative Commons License 2006.04.29 0 0 107

"De teny, hogy en is felnek csalodast okozni, hogy mondjuk eloben tenyleg nem lenne egy epkezlab gondolatom,"

 

Találkozó előtt igyál egy pohár konyakot. Tudod, az alkohol oldja a lerakódott koszt az asztalon, a zsírfoltot a tévén és a blokkolt gondolatokat az agyban. Na ez utóbbit nagyon jól csinyálja. :o)

 

áh.

Előzmény: Törölt nick (88)
alomhajos Creative Commons License 2006.04.29 0 0 106

Te meg lyóóól belezúgtál, mii? :o) Ehheheee, ügyes kiscsávó, jól levett a lábadról... ;o))

 

áh.

Előzmény: babaszappan (87)
fish12 Creative Commons License 2006.04.29 0 0 105

Kedves babaszappan,

 

Azért  jó az MSN, mert kicsit  közvetlenebb, mint az email, --de ebből eredően "veszélyesebb" is :D...a telefonnál meg  azért  jobb, mert, ha van  webkamerád, akkor egyidőben  láthatod is az illetőt, akivel beszélsz..feltéve, ha a neki is van..--Külföldiekkel  való beszélgetésre  meg különösen  jó, mert a telefonhoz  képest jóval olcsóbb, lévén , hogy teljesen ingyenes....nem vagyok fizetett MSN reklámozó:) 

Előzmény: babaszappan (101)
alomhajos Creative Commons License 2006.04.29 0 0 104

Na mesélj, ma mit főztél ki?

 

áh.

Előzmény: Törölt nick (80)
alomhajos Creative Commons License 2006.04.29 0 0 103

Köszi, csakhogy elfeljted, hogy azt amit Te a nővéredtől kaptál, odahajolhatsz hozzá és megszagolhatod.

A képet meg addíg nézheted amíg szürkehályog nő a szemedre, akkor sem fog illatozni. :o)

 

áh.

Előzmény: Törölt nick (75)
alomhajos Creative Commons License 2006.04.29 0 0 102

Szagaa?? Aranybogaram, szaga a hiénának van, nem a virágnak! Annak illata van. :oP :o)

 

áh.

Előzmény: babaszappan (74)
babaszappan Creative Commons License 2006.04.29 0 0 101
kedves fish12! kösz az msn címet.-Tudom, hogyan lehetne rácsatlakozni, de ennek ellenére nem használtam még ezt a kommunikációs formát. Úgy érzem, azok, amelyek megvannak (email, telefon, fórum stb) pillanatnyilag kielégítik kommunikációs igényemet.
Előzmény: fish12 (100)
fish12 Creative Commons License 2006.04.29 0 0 100
Előzmény: babaszappan (96)
fish12 Creative Commons License 2006.04.29 0 0 99

én senkinek se adom ki magam könnyen

 

de azért az "MSN  nevedet" mégis kiadod, berakod a netre (!), hogy bárki  elérhessen, vagy  legalábbis  láthassa, hogy mikor mit csinálsz (elfoglalt vagy, eszel, iszol,  telefonálsz,  nem vagy elérhető vagy csak azt  "hazudod" stb)  : DDD

Előzmény: Törölt nick (95)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.29 0 0 98
nem vagy Te olyan egyszeru...Nekem sincsenek titkaim. De ebben a vallas/filoban az a jo, hogy nem elesben ismered meg az embert, hanem csak kisebb adagokban, ahogy fokozatosan enged magabol ujabb es ujabb dolgokat megmutatni.
Előzmény: Törölt nick (93)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.29 0 0 97

en sem ismerem az msn-t, sajnos.

amit el tudunk itt mondani, azt ugyis elmondjuk.

 

babaszappan Creative Commons License 2006.04.29 0 0 96

nem tudom, ezt kitől kérdezted, talán mindkettőnktől, embim majd a maga nevében válaszol.

 

én nem beszélgetek msn-en, ennek két oka van:  1.nem ismerem az msn-t és nem is használom, 2.itt is kiválóan lehet beszélgetni.

Előzmény: Törölt nick (95)
babaszappan Creative Commons License 2006.04.29 0 0 94
:)
Előzmény: Törölt nick (93)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.29 0 0 92
nem ertek egyet. De szerintem, Endi, Te eleg nehezen adod ki magad olyannak is, akit szemelyesen ismersz. Nem?
Előzmény: Törölt nick (89)
babaszappan Creative Commons License 2006.04.29 0 0 91
én akkoriban senkivel az életem szereplői közül nem tudtam igazán őszintén beszélni, és ez a virtuális barát jobban bevált akkor, mint az élők. van ilyen.
Előzmény: Törölt nick (89)
babaszappan Creative Commons License 2006.04.29 0 0 90

azért 29nek adta ki magát, mert én az voltam. nagyon fontos akart lenni valakinek, és ezért mindent megtett, amit neten az ember megtehet. csakhát mégis becsapott. egyébként furcsa, hogy nem haragudtam meg rá, és még így is szívesen láttam volna élőben.:)

 

szerintem nem kell semmiféle mércét megütni ahhoz, hogy ide írhass. de téged itt úgy látom nagyon is becsülnek. mi volt ez a "költői múlt"? 

Előzmény: Törölt nick (88)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.29 0 0 88

ez erdekes. nem tudom, mi oka volt, hogy 29-nek adja ki magat az az illeto. De teny, hogy en is felnek csalodast okozni, hogy mondjuk eloben tenyleg nem lenne egy epkezlab gondolatom, es joggal kerdezhetne akarki, mit kersek a Vallas/filon? Miert nem valami pletykaoldalra irogatok...

Egyszer volt nekem is egy ismerosom, nem innen. Ugyanugy voltam vele, mint Te azzal, akirol irtal, eleg jol megertettuk egymast, aztan talakoztunk is, akkor meg vegig o beszelt, mert valahogy ugy erezhette, hogy fiatal vagyok meg ahhoz, hogy a magasroptu gondolatait lereagaljam. Lehet, ma is fiatal lennek.

Amugy amellett, hogy valaki megerti az embert, meg egyhuron pendulnek, az meg csak egy dolog. Nem is tudom mar, hogy hol halottam: az egyutt eltoltott ido tobbet szamit. Persze nem igy gondoltam, hanem ugy, hogy aki igaz baratom, azzal eleg egy evben talalkozni, akkor is lesz temank... Most mar nem igy gondolom. Nekem fontos az egyutt eltoltott ido, akar igy neten is. Ha sok idot toltok valakivel, meg ha teljesen mas, mint en, elobb-utobb megszeretem. Plane, akivel meg van is valami kozos bennunk.

Előzmény: babaszappan (87)
babaszappan Creative Commons License 2006.04.29 0 0 87

 (igaz mese): 29 éves koromban chatelni kezdtem egy emberrel. Annyira kedves és megértő volt, hogy sokszor beszéltünk, végül emailben folytattuk a kapcs.ot. Én szívesen találkoztam volna vele, de ő nem akarta. Az az igazság, hogy úgy éreztem, még soha nem értett meg így senki:). nem értettem, miért nem akar találkozni, hiszen ő is épp 29, biztos jól ellennénk. na szóval kiderült, hogy 18...lesz pár hónap múlva:)

 

akkor állapítottam meg, hogy netes kapcsolatba egyfelől sokkal több, másfelől sokkal kevesebb fér, mint a "kintibe".

Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.29 0 0 86

Nincs akadálya, ez igaz. Nem ismerek innen senkit szemelyesen, egyikuk kivetelevel, vele is csak egyszer talalkoztam. de ide nem is azert irnak az emberek, hogy nagy baratsagokat kossenek, mert biztos megvan mar mindenkinek az eleteben az a par ember, akik fontosak, es emiatt nem is hianyzik az eletukbol, hogy szemelyesen talalkozzanak. Vagy nem tudom.

Előzmény: babaszappan (85)
babaszappan Creative Commons License 2006.04.29 0 0 85
találkoznál velük? szerintem nincs sok akadály
Előzmény: Törölt nick (84)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.29 0 0 84

nem lehet neten keresztul igazi szeretetet adni. En is ugy gondolom, hogy a szemelyes ismeret melyebb, vagyis megvan ra az esely, hogy jobban elmelyuljon. de itt azert zommel ertelmes, rendes emberek vannak, akikkel szivesen beszelget az ember, vagy csak olvasgatja a hozzaszolasaikat. Mondjuk en kevesbe vagyok ilyen elvont, mint egynehanyan. De van jopar tag, akikre nagyon kivancsi vagyok, milyenek az eletben, mit csinalnak, hogy oldjak meg a mindennapi problemakat, milyenek a nem virtualis kapcsolataikban.

Előzmény: babaszappan (83)
babaszappan Creative Commons License 2006.04.29 0 0 83

te úgy gondolod, hogy neten keresztül is lehet igazi szeretetet adni/ átvenni? mert én nem ezt tapasztalom. szerintem az igazi dolgok szétfeszítik a net keretét, és az illetők "odakint" is találkoznak. nem?

 

mitől lett az üresség benned?

Előzmény: Törölt nick (82)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.29 0 0 82
Jo kerdes. Nem tudom, en sem mennyit ernek. Nem gondoltam meg bele. Mindenkinek annyit ernek, amennyit akarja es engedi, hogy erjenek. Nekem eleg sokat. Jelenleg nincs olyasmi az eletemben, ami ezen a vallas/filon kivul kitoltene az uressget bennem.
Előzmény: babaszappan (81)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!