Keresés

Részletes keresés

FLR-724 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 89
Ha nem is gyorsan javul, de lassan javulgat a Frigyes mert egy erős macska ő.
Előzmény: Pici gazdi (86)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 88

Igen beteg most! Ő nagyon sokat betegeskedik mostanában. Tavaly megevett egy fél szivacsot majdnem bele is halt, de egy erős macska ő.

Előzmény: em (87)
em Creative Commons License 2007.05.03 0 0 87

nagyon kis édes! és szerencsés, hogy jó helyre került!:))

 

mi van most vele, csak nem beteg?

Előzmény: FLR-724 (85)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 86

Szegényke!

Nagyon aranyos cica. Mit mondott a doki? Javul már? Szorítok érte nagyon!!!!!!

Előzmény: FLR-724 (85)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 85

És 2005-ben így találtam az utcán szegényt, a parkoló közepén feküdt szerencsétlen.

Előzmény: em (83)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 84

:):)

 

Előzmény: em (83)
em Creative Commons License 2007.05.03 0 0 83

óóóóóóóóóóóóóóó! milyen kis cuki cicus!!! :)))))

ilyen kicsi cica nincs is!:))))))))))))

Előzmény: FLR-724 (81)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 82

Köszi!:)

Egy kicsit vagyok megint.

FLR_724: Nagyon aranyos Frigyes ahogy cumizik!

em: Bombinak is Sok Boldog szülinapot! (előlegesen!)

Előzmény: em (80)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 81
Ők nem szeretik ha akadály van előttük. :) Frigyes így cumizot kicsi korában. :)
Előzmény: em (79)
em Creative Commons License 2007.05.03 0 0 80

Boldog szülinapot a cicusoknak!

Bombi május 5-én(szombaton) lesz 2 éves!:)))

Előzmény: Pici gazdi (77)
em Creative Commons License 2007.05.03 0 0 79
igen, megértem, biztos zavarta a háló Frigyest a kilátásban, azért kellett leszednie!:)
Előzmény: FLR-724 (78)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 78
Nálunk is volt az ablakon súnyogháló, de a Frigyes mind a két kezével leszedte az ablakról. De már tudnak vigyázni magukra.
Előzmény: em (73)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 77

Szerényke Cicám holnap lesz egy éves

Kamilla és Cirmi Cicám hétfőn lesz egy éves

Ők azok:

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 76

Szia!

Aranyos a kép! :)

Előzmény: T.leo (74)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 75

Szia Cicás Csapatom!

Most csak egy kicsit vagyok, pihennem kell :S

nszethi: Nagyon aranyos Marci Cica!

Gumimacy67: Dorothy is aranyos ahogy a ruhákon fekszik! :D

És mindenki más: Köszönöm hogy jött a topikomra jöjjön mindig!

És Szeri ma is megköszöni ha szavaztok rá eze a linken: http://www.haziallat.hu/galeria.php?kepido=2134795159&szam=0&osztas=8&kategoriaido=1

 

Előzmény: nszethi (70)
T.leo Creative Commons License 2007.05.03 0 0 74
em Creative Commons License 2007.05.03 0 0 73

jééézusom! még nézni is félelmetes!

én cicáim szerencsére nem merészkednek a párkányon kívülre, a belső ablakpárkányon lefekszenek, és onnan nézelődnek. ennek ellenére gondolkodtam, hogy kellene egy szúnyoghálót feltetetni, nehogy egyszer repülni támadjon kedvük.

Előzmény: FLR-724 (50)
em Creative Commons License 2007.05.03 0 0 72
milyen rendes cica! segít kivasalni a ruhákat! :))
Előzmény: gumimacy67 (71)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 71

A Tiéd is !

 

Macseksimizős álmokat Mindenkinek !

 

 

Dorothy a szekrényben
Előzmény: Pici gazdi (65)
nszethi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 70
még Marci
Előzmény: nszethi (69)
nszethi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 69
Marci
Előzmény: nszethi (68)
nszethi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 68
no! A kép hol maradt??
Előzmény: nszethi (67)
nszethi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 67

Ezt találtam most. Senki ne tévesszen meg az ártatlan ábrázat! Ritka rafinált gazember! :-))

Előzmény: Pici gazdi (57)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 66

Kedves Cicás Csapatom!

Most mennem kell! Jó éjt minden Cicának és Gazdinak!

Sziasztok!

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 65

Jó (f)ordítást!:D:D:D:D

Nagyon aranyosan fekszik a macska-polcon!

 

Előzmény: gumimacy67 (64)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 64

Még (f)ordítok :)))

 

 

Dorothy
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 63

Én még vagyok csak tv-t nézek! Itt van Manócska.

Előzmény: Pici gazdi (62)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 62

Sehol Senki?

De kár!!!!:(((((

Talán ezek a képek feldobják a beszélgetni való kedvet!

 

Előzmény: Pici gazdi (61)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 61

Akkor tényleg friss!

 

Előzmény: FLR-724 (60)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 60
Ápr 13-án készült a kép még elég friss. ;-)
Előzmény: Pici gazdi (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!