Részletes keresés
Igen beteg most! Ő nagyon sokat betegeskedik mostanában. Tavaly megevett egy fél szivacsot majdnem bele is halt, de egy erős macska ő.
nagyon kis édes! és szerencsés, hogy jó helyre került!:))
mi van most vele, csak nem beteg?
Szegényke!
Nagyon aranyos cica. Mit mondott a doki? Javul már? Szorítok érte nagyon!!!!!!
És 2005-ben így találtam az utcán szegényt, a parkoló közepén feküdt szerencsétlen.
:):)
óóóóóóóóóóóóóóó! milyen kis cuki cicus!!! :)))))
ilyen kicsi cica nincs is!:))))))))))))
Köszi!:)
Egy kicsit vagyok megint.
FLR_724: Nagyon aranyos Frigyes ahogy cumizik!
em: Bombinak is Sok Boldog szülinapot! (előlegesen!)
Boldog szülinapot a cicusoknak!
Bombi május 5-én(szombaton) lesz 2 éves!:)))
Szerényke Cicám holnap lesz egy éves
Kamilla és Cirmi Cicám hétfőn lesz egy éves
Ők azok:
Szia!
Aranyos a kép! :)
Szia Cicás Csapatom!
Most csak egy kicsit vagyok, pihennem kell :S
nszethi: Nagyon aranyos Marci Cica!
Gumimacy67: Dorothy is aranyos ahogy a ruhákon fekszik! :D
És mindenki más: Köszönöm hogy jött a topikomra jöjjön mindig!
És Szeri ma is megköszöni ha szavaztok rá eze a linken: http://www.haziallat.hu/galeria.php?kepido=2134795159&szam=0&osztas=8&kategoriaido=1
jééézusom! még nézni is félelmetes!
én cicáim szerencsére nem merészkednek a párkányon kívülre, a belső ablakpárkányon lefekszenek, és onnan nézelődnek. ennek ellenére gondolkodtam, hogy kellene egy szúnyoghálót feltetetni, nehogy egyszer repülni támadjon kedvük.
A Tiéd is !
Macseksimizős álmokat Mindenkinek !
Ezt találtam most. Senki ne tévesszen meg az ártatlan ábrázat! Ritka rafinált gazember! :-))
Kedves Cicás Csapatom!
Most mennem kell! Jó éjt minden Cicának és Gazdinak!
Sziasztok!
Jó (f)ordítást!:D:D:D:D
Nagyon aranyosan fekszik a macska-polcon!
Még (f)ordítok :)))
Én még vagyok csak tv-t nézek! Itt van Manócska.
Sehol Senki?
De kár!!!!:(((((
Talán ezek a képek feldobják a beszélgetni való kedvet!
Akkor tényleg friss!
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!