Na itt van pár fotó ÖregJoe barátunk új szerzeményéről .Szerintem nem semmi!Lehet neki gratulálni.És végül maga a tulaj ÖregJoe személyesen a Csepelen.
majd amikor a TLT.ANDRÁS rá érakor majd ö le fényképezi és ö fel rakja számotokra mert nekem nincs digitálos fényképezö gépem és ha lenne se tudom hogyan kell felrakni a forumra vagyis az internetre vagypedig jövöre felkeresö benünket
a TLT. TLF. T5 és a P10 még mindig megvan sok érdeklöje volt de azok nem vevök most már egy kicsit késö eben az évben eljönni ha tavasz környékén jösz adigra ha minden jo megy akor meg jön még egy moci ahogyan ti mondjátok O.K.
Felre ertettel Joebacsi! Persze, hogy ra kell ugrani, ha van egy ilyen lehetoseg, csak epp amirol itt szo volt, az csak egy vicc, ezert mondtam, hogy ne vegyetek be, mert valaki szorakozik. En meg legalabb akkora hulye vagyok, mint te, ha nem nagyobb, mert en is ezekert az oreg motorokert elek.
Egyebkent mar jartam nalad, TLT-s Andras baratommal, s lattam a szep motorjaidat, van rola egy csomo fenykepem is.
Én nem érzem magamat hülyének mivelt keresek egy iker dugagyus 250-es csepelt és nem kell rá harapni ha van egy olyan motorod és hajlando vagy el adni és ha meg tudunk egyezni én megveszem és ha eljösz hozzám szivesen látlak és meg mutatom az én pancsiaimat ahogyan ti ezeket a szép motorokat csufoljátok:1951-es125-ös csepel 56osSimpsomSport 56-os57es TLT 60-as delux 61-es burkolt 62-tesT1 64-esT5 67esP10 68asP10export ketö darab 69esT5H 72P12 ketö darab 75 ösP21lux 81es350esJawa és mondjam továb hogy mivan enek a hülyének
Hagyjuk a gyereket, sose nől fel, a nickjéből látszik, hogy 15 éves. Úgy jár mint mi. Majd 10-20-30 év műlva bánja meg, hogy szétflexelte a nagypapa motorját :)
Szerinem, inkább onnan nézd a dolgot, hogy akár itt is találsz olyan embert, aki ad neked akár egy másik motort, csak ne vágd szét. Egy ilyen régi motort ne vágj szét. Akár én is elcserélem valami olyan cuccra, ami inkább való trike-nak, és te is jobban jársz.
Hi, sajnálom ha neked csak ennyi a fantáziád, azért lehet hogy nem mindenki hiszi ezt.
Ez a volt nagyfaterom volt motorja.Egy régi gumiüléses Panonia Cseper de mivel még csak a szétszedésnél vagyunk most derült ki hogy csak az egyik dugattyu van meg. Meg a nagyapám tavaly amikor még élt azt mondta hogy szar volt újan is.Meg amúgy is jó rozsdás a váz és nincs hátsó kereke se. Ezért akarunk trikot épiteni. De a barátom lehet hogy el tudja cserélni egy etz blokkra és az jobban birná.
én nagyon értékelem azokat akik valamit alkotnak, de az én fantáziámból csak arra telik, hogy régi képeket, leírásokat, dokumentumokat, alkatrészjegyzékeket felkutatva, egy-egy régi járművet, lehet az autó, motor vagy utánfutó, eredeti vagy eredetihez közeli állapotába visszaállítsak. Ezért nem tudom támogatni a Te törekvéseidet, így információval sem tudok rendelkezésedre állni. Sajnálom. Gondolom a topic többi lakói is valahogy így vannak ezzel.
Különben milyen motorról van szó, mert ötletszerű kérdésedben ezt a fontos információt nem osztottad meg velünk.