Keresés

Részletes keresés

BELABACSI Creative Commons License 2002.01.20 0 0 11992
Szerintem kicsit félreértetted JP-t.Viszont nem hinném, hogy ilyen keményen kellene reagálni egymás közt akkor, amikor valaki a véleményét (mégha nem is tetszik) elmondja.Ne szaggasuk az egységet, főként ne politikai alapon.Én így látom.

Békét az UTEfanok közt!

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: U-boat (11985)
BELABACSI Creative Commons License 2002.01.20 0 0 11991
Azért nehogy már földreboruljunk, hogy visszaállították(amennyire lehet) a szovjetrendszer által megszakított rendet.Ez kötelességük volt.

Persze az igaz, hogy nagy részük van a mai helyzetünkben.Kicsit úgy érzem az ellensúlyt építgetik nálunk a zöldeskék hegemónia megtörésére.(Akinek nagy a hatalma, annak nagyok az ellenségei is.)Azt viszont senki nem tagadhatja erre mi vagyunk a legalkalmasabbak.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: veteran1 (11976)
BELABACSI Creative Commons License 2002.01.20 0 0 11990
A győztes indulás fontos, remélem a folytatás is hasonló lesz.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: gguszti (11974)
BELABACSI Creative Commons License 2002.01.20 0 0 11989
Valószinüen, azért nem szúrja "senki" szemét a dolog,mert a gazda megharagudna, ha feszegetnék.Megint csak az erkölcsök az etika a keresztényi alapú nevelés (félreértés ne legyen nem a vallásosság) amit hiányolhatunk az "urak"-ból.Félnek, féltik a kis (meg nem érdemelt) kenyerüket, vagy és elfogultak.

Melleleg én még ilyet sehol a világon nem hallottam, hogy egyyik csapat játékosáért egy másik csapat játékosával fizstnek.Biztos, hogy nem is normális dolog és valóban alkalmas következtetések levonására.Már a látszattal sem törődnek.Erkölcstelen szemét banda.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: lg18 (11970)
BELABACSI Creative Commons License 2002.01.20 0 0 11988
Valószínű, de hogy nem európai erkölcsök szerint nevelték az biztos.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: llila (11965)
Dugó Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11987
Csend van...
ahogy Ground0Zero kérte.

Edzőmeccs!
Elég gáz volt a mai meccsen a pálya talaja.
Viszont csodaszép gólokat lőttünk.
Vagner gólja parádé volt...KŐhalmi beadta, Robi felugrott, a levegőben átvette mellel, majd amikor hullott lefelés a böőr azonnal ballal a jobb alsóba vága. Kb. 17 méterről.
Ő is Piroska kiemelkedtek a társaiktól a mai napon.
Sajnálom, hogy a csehek nem játszottak..szerdán tutira nem tudok ott lenni :(
Talán ha a Megyerin lenne...

HAJRÁ LILÁK!!!!

Előzmény: ptillas (11986)
ptillas Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11986
Nem tudtok semmit a tovabbi igazolasokrol?

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: ptillas (11980)
U-boat Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11985
Juan Pablo

Mikor 45 évig kommunizmus volt. Mikor a belügy csapata voltunk. Mikor elvették a nevünket. Mikor elhanyagolták a stadionunkat. Mikor vertek a rendőrök. Mikor meggyilkoltak.
Na akkor hol voltál?
Hol voltál 94-98 között mikor Kuncze majdnem sírba tette a klubbot mint belügyminiszter?
Az milyen banda volt?
Az milyen banda ma?
Akkor nem zavart amikor költségvetési támogatás volt...most mikor egy állami cég korrektül megmondja mennyit és mire ad az zavar...
Pont ilyen nyomorultak a kommunisták...a hözöngés és az eltüntetett pénzek.
Hova privatizálták az Újpest ingatlanjait? Vissza adták az önkormányzatoknak? Az Ötvös utcát a VI ker-nek, a Margitszigeti tenisz stadiont a XIII ker-nek, Mátraházának meg a síházat? Azért miért nem lázadtál és lázadsz?
Mikor tudtad a törzstőkét, a támogatókat, a játékosok átigazolási összegeit?
Állítsd már le a poszkommunista dumádat...a szavazás késöbb lesz.

U-boot

Előzmény: Juan Pablo (11975)
AD 1982 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11984
Az nb1.hu-ról:
"A Videoton vezetői szombat este tárgyaltak Dvéri Zsolttal.

...
– Szombat este találkoztunk Dvéri Zsolttal – nyilatkozta Viniczai Tibor. – A játékossal nagyon közel vagyunk a megállapodáshoz, s várhatóan sikerül majd őt hazacsábítani Fehérvárra. Dvéri fontos a számunkra, hiszen ő fehérvári labdarúgó, s hosszútávú céljaink elérésében nagy szerepet szánnánk neki. Egyelőre az tűnik realitásnak, hogy Zsolt a nyártól lesz a Videoton futballistája, bár nem tettünk le arról sem, hogy már most, a tavaszi idény előtt megszerezzük. Igaz, ehhez még tárgyalnunk kell az Újpest vezetőivel is.
..."

Most esetleg már 8,5M+áfát is felajánlanak Zsoltiért???

U-boat Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11983
Juan Pablo

Egy szponzori szerződés nem igazán állami támogatás...
A stadion meg nem az Újpesté...
Még valami?

U-boot

Előzmény: Juan Pablo (11982)
Juan Pablo Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11982
veteran1!

a "maffia"-t nem kell szó szerint értelmezni, de remélem érted, hogy mire gondolok...

de ha nem, megmagyarázom. azt értem ez alatt, hogy ebben az országban sohasem a fair rivalizálás alapján dől el, hogy melyik csapat a jobb, és ez nekem nagyon nem tetszik (lehet, hogy Téged nem zavar). ez nemcsak most van így, mindig is így volt. sajnos.

én a mikor elkezdtem Újpest-meccsre járni (95 nyara), kurvára büszke voltam arra, hogy az álllam és a média által támogatott fradival szemben egy alternatívát jelentettünk és hogy "harcoltunk" az ellenszélben.

erre most mi történik? hirtelen minden megváltozik, "minden nagyon szép, minden nagyon jó."

"ennek a "maffiának" köszönhetjük, hogy van stadionunk és csapatunk".

a stadion rendben van, hiszen az állam a saját tulajdonát hozta helyre. de! borzasztó, hogy most azért jó (?) a csapatunk, mert jók vagyunk a miniszterelnöknél.

nem tudom, hogy van-e még rajtam kívül itt a dk-ban, akit ez zavar? szerintem nem nagyon. szeretnék már egy olyan bajnokságot látni, ahol tényleg egymással tiszta eszközökkel versenyző tulajdonosok csapatai között dől el a bajnokság!

Előzmény: veteran1 (11976)
gguszti Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11981
Nem voltam lent.
De a többiek nem tudom, hol lehetnek, hogy idáig nem írtak...
Előzmény: ptillas (11977)
ptillas Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11980
Thx!

Mi a helyzet csatar-ugyben?Igazolunk meg valakit?

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Ss (11979)
Ss Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11979
Beszéltem a Robival. A sapkát a Verebestől kapta, és ez a kabala sapkája 3 éve.
Előzmény: ptillas (11978)
ptillas Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11978
Most latom csak a honlapon: Glazer nem kapott szerelest? :))) Mi ez a piroskefete oltozet, Umbro kabatba takarva? :)))

HAJRÁ LILÁK!!!

ptillas Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11977
Te nem voltal lenn?
Vagy lenn voltal, csak a tobbiek nem ertek meg haza?

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: gguszti (11974)
veteran1 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11976
Juan Pablo!!

"muszbek meg a demján-deutsch-orbán maffia embere."

Itt érzek egy kis képzavart....
most ki kinek az embere?
Egyébként ennek a "maffiának" köszönhetjük, hogy van stadionunk és csapatunk......szerintem..

Előzmény: Juan Pablo (11975)
Juan Pablo Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11975
BÉLABÁCSI!

a szívemből beszéltél! ennél undorítóbb, nevetségesebb, hazugabb műsort még sosem láttam ami a magyar focival foglalkozott!

egyszerűen hihetetlen, hogy ilyen tömény hazudozás-, elhallgatás- és népbutítás-áradat menjen a sport1-en!

én mellesleg csak most kezdtem el nézni a sport1-et, mert eddig nem volt, de azt hiszem ez volt az utolsó, hogy megnéztem ezt a beszélgetős műsort.

bár, ha belegondoltok, a jelenlevők közül egyiknek sem volt érdeke, hogy az igazságról beszéljen.

a fő mtk-s rónai egon mint műsorvezető, bognár gyuri, zombori (fia a fradiban) a "szakma", muszbek meg a demján-deutsch-orbán maffia embere.

sport1 merda!!!!!!!!!!!

Előzmény: BELABACSI (11964)
gguszti Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11974
"Sikeres újpesti bemutatkozás
NB1.hu

Dunavarsány, január 18., 13.10

Vagner, Erős és Piroska góljaival 3-0-ra nyerte meg az első idei nagypályás felkészülési meccsét Glázer Róbert együttese.

A dunavarsányi edzőtáborba kilátogató mintegy 400 újpesti néző azt láthatta, hogy a kedvenceik a jeges-csúszós pályán az első félidőben eredménytelenül próbálkoztak a balassagyarmati védelem feltörésével. A második játékrészben már egy határozottabb Újpest futballozott, ennek meg is lett az eredménye. A találkozón a két cseh válogatott labdarúgó – Sloncik és Kozel – azért nem lépett pályára, mert csak késő éjjel érkeztek meg Budapestre, így bemutatkozásuk egyelőre várat magára.
Újpest (első félidő): Szántai – Kapcsos, Tamási, Korolovszky, Pető Z. – Erős K., Kunzo, Pest K., Szélesi – Herczeg M., Frunza. Második félidő: Szántai – Medgyesi, Korolovszky, Tamási, Pető Z. – Kőhalmi, Erős K., Vass, Piroska – Vagner, Tokody
A gólokat Vagner (47.), Erős (84.) és Piroska (86.) szerezték.
(F. L. V)"

HAJRÁ LILÁK!!!

Szul Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11973
:)))))))))
Előzmény: llila (11965)
lg18 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11972
na HAJRÁ LILÁK!!!!!!!!!!

ez majdnem kimaradt :(

Előzmény: lg18 (11971)
lg18 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11971
igen, majd Bari csinál :)))

azért talán elviszem a gépet...

Na viszlát, mert lemaradok Dugóról :)

Előzmény: ptillas (11969)
lg18 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11970
Mégjobb... így is felhúztam magam. Ez undorító!!!!!

Viszont azt még most se értem, hogy a Penksa-Balaskó csere senkinek se szúrta a szemét, csak nekem? Mi ez ha nem a magyar bajnokság totális manipulálása??????? Azt csinálnak amit akarnak. Ha az egyik játékost ad a másiknak, hogy azzal fizethessen, akkor azt is meg fogjuk élni, hogy az egyik pontot ad a másikban, hogy azzal léphessen feljebb a tabellán????????

ááááááááááááá

Előzmény: BELABACSI (11964)
ptillas Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11969
Akkor lesznek kepek?
Előzmény: lg18 (11968)
lg18 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11968
Ez a Muszbek meg az összes többi menjen a p***ába! Szerencsére nem láttam, de csak felhúztem volna magamat....

Na mindjárt indulunk az edzőmeccsre, úgyhogy HAJRÁ LILÁK!!!!!

Előzmény: BELABACSI (11962)
ptillas Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11967
En csak orulnek... Semmi keresnivaloja nincs az Újpestben! Nem idevalo az "enbeegybe"!!!
Menjen csak hozzatok vissza!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lapip (11387)
ptillas Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11966
Bocsi mindenkitol, de nem tudok elmenni... pedig nagyon szerettem volna, de beteg vagyok.

lg: vidd a gepet es szeretnek fenykepeket! :)))
(Legalabb ennyi oromom hagy legyen.)

Nezzetek meg jol a sracokat! Öcsit üdvözlöm! (Vszinuleg nem megy a nemetekhez! Hal' Istennek!)
A csehekrol meg szamoljatok majd be! En itthonrol kovetem az esemenyeket.

Nah,

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lg18 (11942)
llila Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11965
Én is rendeztem otthon KB 10 éves koromban gombfoci bajnokságot. Mind a nyolc csapatnak én voltam a "tulajdonosa" így a Fradi természetesen sosem nyert. Úgy látszig zöldeskék úrnak nem volt gyerekkorában gombfocija!
Előzmény: BELABACSI (11964)
BELABACSI Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11964
Ugyancsak tegnap este.Zombori"afiamatmindenáronembéegybenyomom" úr, teljesen kikelt magábol, hogy a kenyéradó gazdája (Várszegi) miért is ne tarthatna akár több klubot is?Inkább örülne a Magyar, lenne hálás, hogy a parancsolója dönti el ki legyen a bajnok.Meghogy a világon ilyen nincs.(Márhogy azzal foglalkoznának ki a tulaj.)

Senki nem mondta neki, hogy van.(Elég szomorú, hogy sportujságíró létére ezt nem tudja.Szerintem tudja is, csakhát nem érdeke, hogy eszébe jusson.)Az UEFA nem engedi azonos befolyás alatt lévő csapatok indulását egy nemzetközi kupában.Persze lehet, hogy az UEFA urainak rossz az erkölcsi érzékük, én azért mégis azt gondolom, Zombori van erősen eltévedve.Kit érdekel egy olyan bajnokság amit egy ember kénye kedve dönt el és nem a nemes versengés?Nem hiszem, hogy sokakat.

Megint csak nem a focink érdeke, hanem az ő és családja minél nagyobb szelet kenyere a döntő.Gyomorforgató.És ezek a "jóemberek" döntenek a labdarúgásunk jövőjéről, ezek befolyásolják a közvéleményt.

Csoda ha itt tartunk?

BOLDOG ÚJPESTET!

BELABACSI Creative Commons License 2002.01.19 0 0 11963
Ugyanez az adás, Dvéri ügy.Muszbek szerint a játékos érdeke a döntő, nem a klubé.

1.,Szóval nem az hegedültet aki fizet.Eddig én azt godoltam ez a piacgazdaság alapja.
2.,Most valahogy nem halottam, hogy a teljesítményarányos jövedelmet preferálta volna a HLL.Vajon miért?Eddig azt tartották elsődlegesnek.Amikor valaki valóban így szeretne fizetni akkor erősen támadják.Csak nem az a baj, hogy ez Újpesten történik? Pedig ők megjósolták, hogy csak a zöldeskékek képesek a focinkat előrevinni.Ha pedig megjósolták, akkor úgy is lesz, mégha belerokkan is az amúgy is félholt focink.
3.,A HLL nem a játékosok, hanem pont a klubok érdekvédelmi szervezete.Akkor miért is a játékos érdekét tartja most a legfontosabbnak?

Ez nem normális.

BOLDOG ÚJPESTET!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!