Keresés

Részletes keresés

Helem Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1450
Mailben mindent megválaszolok, Üdv.
Előzmény: Carlos_G (1449)
Carlos_G Creative Commons License 2007.10.12 0 0 1449
Legyszi kuldjel rola tobb infot, pl, hogy lehet e EU-n belul hasznalni, van e EU-s megfelelosegi nyilatkozat hozza. Szeretnek venni meg keleszto dagaszto gepet is elfogadhato aron. Ha tudsz legyszi segits abban is. Egyebkent a suto ajanlat erdekel csak meg kell szerveznem a kulfoldi transzfert. Ja meg egy kerdes. Az ar brutto?

Koszi, a valasz mehet a mail cimre is...

Karcsi
Előzmény: Helem (1448)
Helem Creative Commons License 2007.10.11 0 0 1448

Hali!

Látom gázos sütőt keresel.

Ha kell van vadi új gázos sütőm.

http://kurtoskalacs.freeweb.hu/

Előzmény: Carlos_G (1446)
Carlos_G Creative Commons License 2007.10.11 0 0 1447
Sziasztok kalacsozok...

Csinalja valaki Spanyolorszag valamely teruleten? Ha igen akkor irjatok le a tapasztalataitokat rola. Kivancsi lennek a spanyolok izlesere. Az angoloket mar a korabbi uzikben olvastam.

Koszi
Előzmény: Carlos_G (1446)
Carlos_G Creative Commons License 2007.10.09 0 0 1446
Szia Kalacs OETI,

engem erdekelne a kalacs suto de ha van akkor inkabb gazos formaban. Nem tudom hogy ott ahol nyitni szeretnenk van e elegendo kraft az elektromos rendszerben. Ezert kacsintgatok a gazos fele. Kerlek ha tudsz kuldj kepeket es leirast a geprol. Erdekelne, hogy hasznalhato e EU-n belul es van e ra EU engedely, illetve hogy lehet e ra szerezni? mail: geberta@netzero.net

Varom valaszod
Előzmény: Kalács OÉTI (1445)
Kalács OÉTI Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1445

Sziasztok!!!!

 

Kürtöskalács sütő OÉTI engedélyes, elektromos 3,2 kw- os 10 tengelyes + 8 tengellyel (50x200) és kelesztő állvánnyal, 230V- os, főkapcsolóval, hőfokszabályzóval, kontról lámpával, tükrös koranyagból, üveges ajtóval eladó. A sütés ideje 5-7 perc / 6 db kalács.

Igény szerint plussz extrákkal.

 

Ár: 399.999 Ft

Tel: 06-30-911-28-44

 

Bérbeadás is megoldható!!!

 

 

kalácsfaló Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1444

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérni Tőletek kedves Fórumozók, (ha ez nektek nem jelent akadályt), hogy az új Weboldalam optimalizálása érdekében klikklejetek a megadott linkre 

Köszönöm 

 

www.kurtoskalacs.tar.hu      www.kurtoskalacs1.hu

 

ginoka13 Creative Commons License 2007.10.07 0 0 1443

Húúúúúúúúúúúúúúúúú Halljátok nem volt gépünk. tönkrement. De mostmár van. Hála istennek. Látom nem nagy a forgalom. Mi van veletek?

 

pisti66 Creative Commons License 2007.09.28 0 0 1442
a cukorrol annyit hogy en is a nagyobb kristályos cukrot kedvelem mert vastagabb mázt képez a kalács felszinénn nekem igy szinpatikusabb,jobban is izlik(nekem).két lehetöség van a tészta nyujtására:1.olajos deszkánn
2.lisztes deszkán
én a második modszert alkalmazom ez szinpatikusabb igaz hogyha a tászta felkerül a fára utánna be kell kennem olajal igaz csak vékonyan egy kis ecsttel különbe nem ragad rá a cukor.Ha kiprobálod a lisztes modszerrel egy-egy kalácsot olaj nélkül és olajjal(most cukrot nem használsz a felületre egyikre sem)megfogod látni az esztétikai különbséget a két kelács között.(egyébiránt igy is nagyon finom)
Előzmény: TOTHJANOS44 (1438)
pisti66 Creative Commons License 2007.09.28 0 0 1441
ha tul közel van a tészta az égőhöz,és elég eröss a meleg akkor meg kellene hogy égesse a kalács felszinét!Mennyire van közel a tészta az ellenálláshoz?? 3-5-10cm???Nálad nem karamelizálodik a cukor ,az azt jelenti hogy nem elég erőss a sütési meleg(az ellenállásnak vörösen kell izzania,élénk vörösen)ha nem igy van ott a baj.különben a tészta hogy viselkedik?szépen megkel és ugy is sül meg vagy vissza esik ha leveszed a fáról?
Előzmény: TOTHJANOS44 (1440)
TOTHJANOS44 Creative Commons License 2007.09.27 0 0 1440

Szia pisti66

Kosznom hogy hozzazoltal es termeszetessen egfogom problni tippedet.

A gep nem tudom hogy mire lett keszitve van 6 kis dorongra hely a mereeik 30 mma vastag rze es alul 2  mm hossza 150 mm.

Van  villany egok ellenalasok az 2x2000 watt

Te gondolod hogy nem eleg az ego erossege?????

aso kivul en azt hiszem hopgy tul kozel van ateszta az egohez

kuldenek ey kepet a geprol de sajos nem sikerul foltnni.

JANOS

 

Előzmény: pisti66 (1439)
pisti66 Creative Commons License 2007.09.26 0 0 1439
szia jani!
olvasom a tapasztalatodat a karamelizálodásról,azt tudom mondani hogy ne tedd távolabb a fát mert még ugy sem fog sülni.inkább nézzél utána hogy az áram ellátásod megfelelő-e az ellenállásoknak.szerintem csak ez lehet a gond.több energia kell.ez a legnagyobb hátránya a villanyos sütőnek.(az is léhet hogy nagyobb ellenállásokat kell beszerelni,nem tudom hogy milyen célbol lett készitve a gép)
Előzmény: TOTHJANOS44 (1438)
TOTHJANOS44 Creative Commons License 2007.09.22 0 0 1438

Szia ginoka13

 

Mostanaig probalkoztam parazson sutni eleg nehzen ment ott is volt bajom a cukorral nem karamelasodott meg ahogy ladtam kepeken szep arany szinu akarom hogy legyen es nem megy.

Most talaltam egesz veletlenul egy kis vilanyos sutot eleg szepen sut de meg kell javitani rajta a dorongok enszerintem nagyon kozel vannak az egokhoz  azon kivul nagyon lassan sut es szinten a cukor nem karamelosodik.

Fogok csinalni uj dorongot vekonyabra hogy messzeb legyen az egotol

Krdezlek hogy a cukor amit en hasznalok az nagy kristajos talan az is lehet hiba hogy nem tud gyorsabban olvadni

mi a velemenyed??????

Lefotoztam a sutot 6 dorongis nagyon kis meretu OROSZ GYARTASU

Előzmény: ginoka13 (1429)
Dawide65 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 1437
Ha olvastad a fórumot, láthattad én is és más is beirta már, hogy dobott egy fontos emailt annak akinek szügsége volt rá. De nem akarlak megsérteni, de te a beszólásokon kivül irtál már valami hasznosat az elmúlt 10 hozzászólásodban, mondjuk olyat ami a kalácsról szól, mert én nem nagyon látom, de azt igen, hogy szivesen lehurrogod a kezdőket(seckler) vagy azt aki nem a te szájized szerint ir. Ezzel talán le is zárom magam részéről a beszélgetést, maradjunk a kalácsnál!!!!
Előzmény: Meg-győző (1436)
Meg-győző Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1436

Talán te is irkálod, hogy  megy az email . Hid el elég ha elküldöd senkit nem érdekel, hogy elküldted az akinek elküldöd,  meg vagy foglalkozik vele vagy nem.

Megy az email !!!!!!!!!????????????? Szerintem ez egy fölösleges magamutogatás.

Előzmény: Dawide65 (1435)
Dawide65 Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1435
" Példátlan milyen fazonok vannak."  ez a megjegyzésed szerintem rád is vonatkozik, tartalmilag te sem irtál semmit azonkivül, hogy valakit megint sikerült megbántanod.
Előzmény: Meg-győző (1433)
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1434
Sziasztok. Csak benéztem, és kiváncsivá tett egy dolog. Látom vannak akik Angliában árulják a kalácsot. Ott úgy tudom elég nagy hagyománya van annak, hogy a polgárok különféle vásárokon, piacokon és mulatságokon a saját portékájukat árulják, és számlaadási kötelezettség sincs, lévén jóval papírmentesebb ország. Ilyenkor hogyan adóztok, ha egyáltalán. A rendezvényszervezőnek fizetett helybérleti díjban van benne az adó, amit aztán az továbbad az államnak? Tudom lehet kicsit hülye vagy kényes kérdés, csak eszembje jutott ez az aspektus :)
Meg-győző Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1433
Szerinted ha elküdöd az emailt, be kell Írni még egy pár helyre ? Nem elég ha megkapja ? Mondasd be még a rádióban is a Danubioson a tv 1 en az rtl klubon és a tv 2 ön is. Biztosan sokakat érdekel, hogy te küldtél egy emailt. Micsoda exhibicionizmus ! Példátlan milyen fazonok vannak.
Előzmény: Törölt nick (1431)
tonik01 Creative Commons License 2007.09.18 0 0 1432
Sziasztok! Mi most szeretnénk elkezdeni kalácsot sütni Észak Spanyolországban ,tudja valaki,hogy milyen engedélyek szükségesek büfékocsis árusításhoz?Próbálkozott már valaki vele ebben az országban?
kikiri23 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1430
Koszi ginoka13 a valaszt es a tanacsot. Ma csinaltam eletem hatodik kurtoskalacsat, es nemhogy a cukor, de meg a teszta is lepotyogott.... aztan az elzart grill felett hagytam a fat, amit a ferjem csinalt nekem, es szenne egettem meg azt is..... nem volt egy szerencses kalacssutes, de nem adom fel :-)
Előzmény: ginoka13 (1429)
ginoka13 Creative Commons License 2007.09.16 0 0 1429
Szia! elég sok oka lehet ennek a cukor lepotyogásnak. pl.: hogy nem kened be előtte semmivel, és lepotyog a cukor, vagy, nagyon sok cukrot teszel rá a végén, de velünk az is előfordult, hogy nem bevált cukorral csináltuk, és az nagyon por alapú volt. Ezért potyogott le. Az is probléma lehet, hogy messze van a tűztől a kalács. Ne add fel gyakorolj. sok sikert
Előzmény: kikiri23 (1428)
kikiri23 Creative Commons License 2007.09.15 0 0 1428
Sziasztok. En csak a itthon probalkozom kurtoskalaccsal a grillen, nem tul sok sikerrel :-( Tudna valaki tanacsot adni, mit csinaljak a cukorral, hogy karamellizalodjon? Csak kikristalyosodik es lepotyog....koszi
Zsani77 Creative Commons License 2007.09.15 0 0 1427

Szia StLouis,

 

megnéztem a web-oldalon a gépeket, de én csak elektromos gépekre bukkantam.

Tudnál nekem szenes gépet is ajánlani?

Előzmény: stlouis (1422)
Zsani77 Creative Commons License 2007.09.15 0 0 1426

Szia StLouis,

elöbb elfelejtettem megkérdezni, hogy hol találom a fórumon a használt gépet.

 

Zsani

Előzmény: stlouis (1422)
Zsani77 Creative Commons License 2007.09.15 0 0 1425

Szia StLouis,

 

tudnál árat mondani és talán egy fotót küldeni a gépröl?

Előzmény: stlouis (1422)
Zsani77 Creative Commons License 2007.09.15 0 0 1424

Szia Seckler,

 

a telefonszám amit elküldtél Franciaoszárgból származik?

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.15 0 0 1423
szia zsani,en tudok neked eredeti szeneskurtgep mestert ajanlani ,add meg az emailed es megirom a telszamot
Előzmény: Zsani77 (1421)
stlouis Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1422

Már neki kezdtem Kb 1-4 hét. A dorongok már készen vannak, a sütő is elég előrehaladot állapotban van viszont elég nagy méretű kürtőskalácsokat lehet vele majd készíteni. +36204865684. www.kurtoskalacshungary.hu

Vagy ha viszább nézed a forumot találsz eladót használtban is.

Előzmény: Zsani77 (1421)
Zsani77 Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1421

Hallihallo,

 

tudna nekem valaki segíteni?

Mi egy eredeti kürtöskalács sütö gépet keresünk (nem elektromosat és nem gázasat).

Nagyon örülnék ha tudnátok nekünk segíteni, nagyon fontos lenne a számunkra.

 

Zsani

ginoka13 Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1420
Szia a 5 oldalt visszamész és z 1252-es hozzászlásnál vannak képek a sütőröl. Ha érdekel, e-amilben küldöm az elérhetőséget. De ez Komárom-Esztergom megyében van, és postázás megoldható!
Előzmény: Törölt nick (1419)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!