Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2007.01.07 0 0 41
tudtommal Daróczi Csaba használja itthon (daroczicsaba.hu)
minőségre nem egy nagyon nagy durranás, f/4 -re kell rekeszelni, hogy hozza az igazi minőségét, kétszerezőt, 1.4*ezőt sokak szerint nem nagyon szereti
AF sebessége se valami világelső, a géped motorján múlik minden. pl. az F4esben levő bikamotorral elfogadható, de egy D70/50 -essel kínszenvedés lehet.
minden digyi megy vele.
http://www.bigglass.net/opinion_page.htm
http://www.naturfotograf.com/lens_tele.html

(most jön az önreklám: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=62902761&t=9034190 )

hsoma
Előzmény: Kezsu (37)
ik Creative Commons License 2007.01.07 0 0 40
Kösz! Megnézem...
Előzmény: nord (39)
nord Creative Commons License 2007.01.06 0 0 39
http://old.photodo.com/nav/prodindex.html

Itt nem D-s van, de képközépen tökugyanazt produkálják, képszélen a D-s jobb.
Előzmény: ik (38)
ik Creative Commons License 2007.01.06 0 0 38

Sziasztok!

 

Van infótok arról (vagy valahol, valamikor végzett teszt eredménye is jó lenne), hogy egy 50/1,8-as AF-s Nikkor (D-s is, mindegy) milyen vonalpár/mm-es értékeket tud produkálni?

Ha valakinek van ilyen oldalról tudomása, megköszönöm, ha beírja!

Kezsu Creative Commons License 2007.01.06 0 0 37

Érdekelne egy két adat az alábbi objektívről.:
2. 8/300 AF ED

Igazából a minősége, AF gyorsaság.
Nem vagyok otthon nikonba. Melyik tipusokkal kompatibilis ez az objektív? Digitgépekre gondolok.

Van olyasmi jelölés vagy tipus a nikonnál mint a canonnal az "L" megjelölés az objektívekre?



nord Creative Commons License 2007.01.06 0 0 36
Az a Sigma 18-50 egy nagy rakás sz.r
Ha már D50, akkor a kitobijával vedd meg.
Előzmény: gregi91 (33)
lazy Creative Commons License 2007.01.06 0 0 35
Eladó egy tökéletes állapotban lévő Nikon D70 kitobi ( AF-s 18 - 70 mm f/3.5 - 4.5G DX IF-ED ). 55e Ft. A mailem petlazar kukac gmail potty com.
gregi91 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 34
ja és pontosabban csak a 350d nem jön be nekem nagyon:D
Előzmény: tystoo (32)
gregi91 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 33
hát vagy a d50-es kitobija vagy "Sigma 18-50mm AF F3.5-5.6 DC Digital Lens for Nikon D AF Mount " lenne, és akkor cska vázat vennék.
a makro obi 116Font ezt meg 75Font. Aztán van egy 130fontos utalványom, még nemtudom h. eladom, nem vagyok benne biztos, mert most jöttem rá h. nem csak kitet tudok venni, hanem vázat is és külön hozzá obit:)(ott nincs nikon d50 már)
Előzmény: tystoo (32)
tystoo Creative Commons License 2007.01.05 0 0 32
Ár-érték arányban nagyon jó kis objektív. Ha szerzel mellé egy nagylátószögű obit (pl:18-70), na meg persze egy DSLR gépet, nagyon jó kezdő szett lehet belőle. Ja, a Canonoktól nincs miért írtózni.
Előzmény: gregi91 (31)
gregi91 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 31

Hellosztok!
Azérdekelne, hogy egy ilyen optikával mit tudnék kezdeni?
A makro obikkal mit lehet fotózni? ÉN nem vagyok otthon a témában, de van egy ajándékutalványom, és iylet találtam(meg szeretek makrózni)
És gépem még nincs:D dem indenképpen nikon-t veszek, irtózok a canonoktól:D
Sigma AF 70-300mm f4-5.6 DG Macro Nikon Fit Lens
nord Creative Commons License 2007.01.03 0 0 30
Pardon, lemaradt a link:

http://www.wlcastleman.com/equip/reviews/d80/index.htm
Előzmény: nord (29)
nord Creative Commons License 2007.01.03 0 0 29
Jónéhány objektív összehasonlító tesztje (D80-on):

fotofer Creative Commons License 2006.12.17 0 0 28

 

 

  korrekció!!!!!

 

                   

Eladó a menyasszony!

 

 

     egy Nikkor AF-IF-ED 4/300mm eladnám-balesetem-miatt-    ami  analóg

    digitális vázon egyaránt használható, +állványcsatlakozó gyűrűs 

    + ráépített napellenző ,a tubus közepén szűrő tartó fiókkal,

     a frontlencse sz. mérete:82mm

     Minden gyári tartozékkal,dobozzal

     fizikai esztétikai állapota:99,99%

   

     keresek helyette :    /értékarányos csere lehetőség!/

 

       Sigma APO MACRO 150mm F2.8 EX DG HSM  macrót hasonló minőségben

 

       ajánlatokat kérek,várok a :  fotofer@vipmail.hu címre

 

 

Előzmény: fotofer (27)
fotofer Creative Commons License 2006.12.16 0 0 27

 

 

    

   Eladó a menyasszony!

 

 

     egy Nikkor AF-IF-ED 4/300mm eladnám-balesetem-miatt-    ami    analóg

    digitális vázon egyaránt használható, +állványcsatlakozó gyűrűs 

    + ráépített napellenző ,a tubus közepén szűrő tartó fiókkal,

     a frontlencse sz. mérete77m

     Minden gyári tartozékkal,dobozzal

     fizikai esztétikai állapota:99,99%

   

       ajánlatokat kérek,várok a :  fotofer@vipmail.hu címre

joci1973 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 26

Üdv.

 

Egy 11 hónapos kisded várja leendő gazdáját:

Sigma 50-500 EX RF HSM 4.0-6.3 86 mm minden tartozékával, kitűnő állapotban.

 

Magyar üzletből , még 1 hónap garanciával. Új ára 310 volt, 189-ért odaadom.

További optikák: sigma 18-50/2.8, tokina 80-400, sigma ex 2x, 18-70 kitobi

 

Mail címem publikus.

Köszönöm

fomü Creative Commons License 2006.10.09 0 0 25
Az elöbbi irásom a Nikon F3-ra vonatkozik.
fomü Creative Commons License 2006.10.08 0 0 24

Ha ma vásárolnék biztosan megegyeznénk.de nekem már meg van.

Nagyon tiszteletet parancsoló szett. Beszélhet itt bárki a digitekről.

Szerintem a váz 120-130.az obik egyenként 50-60 a fénymérö 25E

 Ft-t érnek. Egyben legfeljebb 4.5 százalékot érdemes engedni.

Az igazi értéket meg kell fizetni.

nikongyuri Creative Commons License 2006.10.03 0 0 23
ELADÓ ÚJ Nikon 24- 120mm f/3. 5- 5. 6G ED- IF AF- S VR eladó, dobozában, garanciával! Rendkívûl jó áron, a bolti ár, 210e helyett, mindössze 145 000 Ft- ért. Hívj! +36- 20- 452- 9002, georg@chello.hu
lazy Creative Commons License 2006.10.02 0 0 22
Eladó egy Nikon 18-70 DX - ED obi. (kitben jött a D70-el) Lett helyette egy 18-200 és továbbiakban biztos, hogy meg akarom tartani. Ár: 65.000 Ft
E-mail: petlazar kukac gmail potty com
drempee Creative Commons License 2006.10.02 0 0 21
A sigma elkelt.
Előzmény: drempee (19)
bbako Creative Commons License 2006.10.01 0 0 20

Szerintetek mennyit ér:

- Nikon F3 HP karcmentes

- Nikon 24/2,8 AIS

- Nikon 105/2,8 AIS

- Nikon 180/2,8 ED

- Nikon TC-200

- Tokina AT-X 35-70/2,8

- Gossen Lunasix 3

 

Mind kifogástalan állapotban, a gép az utolsó legyártott darabok egyike (a gyártási szám alapján), az optikák mind karcmentesek és gombamentesek.

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

drempee Creative Commons License 2006.09.27 0 0 19
Eladó egy újszerű, karcmentes SIGMA 105 f2.8 EX (nem DG) Macro autófókusz objektív Nikon bajonettel.  Eredeti gyöngyvászon tokjában. Nagy fényerő, 1:1 nagyítási arány, 31cm közelpont, 23,3 fok látószög. Szűrő méret 58mm, tömeg 450gramm. Full frame leképzés, egyaránt használható digitális és filmes gépekhez. Ajándék UV szűrő. Tökéletes állapotban! 89000Ft, e-mailem publikus!
alvariado Creative Commons License 2006.07.28 0 0 18

Szevasztok 12-24 nikon eladó ,féléves 200000Ft

17-55 miatt

30/6558380

hsoma Creative Commons License 2006.06.28 0 0 17
van már Nikon bajonettes objektívek, és Nikon, gépek, trükkök topicunk is. azokban sincs túl nagy élet, szszvsz nem kár, ha ezt elprédálják a hirdetők.
Előzmény: nikone (16)
nikone Creative Commons License 2006.06.28 0 0 16
arra céloztam, hogy a topicban eddig jórészt csak hirdetések jelentek meg. pedig nem ártana a TÉMÁBAN is megosztani a véleményeket.

Előzmény: Khop (15)
Khop Creative Commons License 2006.06.28 0 0 15
Mire lennel kivancsi pontosabban?
Előzmény: nikone (14)
nikone Creative Commons License 2006.06.28 0 0 14
Szívesen olvasnék itt Nikon optikákról is, meg véleményekről, tesztekről...


Forrest_Gump Creative Commons License 2006.06.26 0 0 13
Még mindíg eladó!

Nikon F100+MB 15 – 125 000 HUF


Objektívek: Nikkor 18-35 f/3.5-4.5 – 75 000 HUF
Nikkor 28-105 f/3.5-4.5 – 40 000 HUF
Nikkor 80-400 f/4.5-5.6 VR – 230 000 HUF
Nikkor 105 f/2.8 makro – 100 000 HUF

Vakuk: SB-28 – 40 000 HUF
SB-29s – 70 000 HUF


Nagyon jó, újszerű állapot!
Ha érdekel írj: taskovics@gmail.com vagy hívj 70/543-2026


drempee Creative Commons License 2006.06.18 0 0 12
 Elkelt.
Előzmény: drempee (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!