Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 199

Nálam pontosan ugyanez van per pillanat. Azzal a különbséggel, hogy ha a hibaelhárításra kattintok, akkor még le is fagy. :( Legutóbb működött, a Windows újrainstall óta van ez. Újabb Zone Alarm-ot használok, de a Messenger-nél nincs semmi letiltva! A nod32 meg nem hiszem, hogy közrejátszik ebben!

 

Ötlet? (Köszi, ha van)

Előzmény: Törölt nick (181)
mbalazs_007 Creative Commons License 2006.08.21 0 0 198
Hello!

Újraraktam a windows-t, de elfelejtettem a MSN messengerről ami szépen letörölte a partnerlistát. Kicsit gagyinak tartom h most mindenkitől újrareget kérjek. Nem tudja vki h hogyan lehetne (lehet-e egyáltalán?) visszahozni a partnerlistát és egyáltalán hová menti el ezt h ne forduljon elő többet.

Köszi

Még jó h a mirc a neten tárolja ezt...
szűcs90 Creative Commons License 2006.08.21 0 0 197
Nah a Live Messengerem mindeig újrakapcsolódik, sokszor...
és vmikor írnak nekem és nam kapom meg az üzenetet... :'(
hogy lehet ezt megcsinálni???? Légyszi aki tud segítsen!
drlazi Creative Commons License 2006.07.25 0 0 196

sziasztok,

 

van valami trükk vagy progi, amivel meg lehet nézni, hogy a partnereim közül esetleg letiltott-e valaki? illetve át lehet-e a hatolni a tiltáson valahogy?

vasmadár Creative Commons License 2006.07.23 0 0 195
már 16-ot tárol a 40 helyett a hangulatjelekből.... mia fenétől nem áll helyre?
szűcs90 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 194
beszélgetés közben egyszerűen lefagy a Live Messenger és ujraindítja magát... ez volt már a korábbi MSN-el is, nem tudom mi tévő legyek, tipp?
OriFollower Creative Commons License 2006.07.10 0 0 193
Üdv!

Windows Live Messengert használok, és amikor valamelyik partnerem üzenetet küld,
akkor én azt nem látom, de ő viszont látja az én üzenetemet.
Mi lehet a probléma?

Tűzfal programot használok, az MSN messenger régebbi verzióival is ugyanez a probléma,
windows messengerrel is ezt csinálja, a gépen lévő többi program tökéletesen működik. Nincs vírus a gépen.

A messenger a beállítások, kapcsolatok fülben a következőt írja ki:
"Ön egy nem UPnP-rendszerű tűzfalon keresztül kapcsolódik az internethez. (Rendszergazda)"
Lehet h ez a probléma?

előre is köszönöm: Orifollower
vasmadár Creative Commons License 2006.07.05 0 0 192
amióta a betát letöltöttem, a hangulatjelek nem tárolódnak 40 re csak 9-13 db ra, hiába telepítettem visssza a 7.5-öt mi a franc baja lehet, sehol a súgóban sincs utalás erre a bajra, sem állítási lehetőség.. :(((
Bajuszfalvy Cincogi Fülöp Creative Commons License 2006.07.05 0 0 191
Én is köszönöm.
Előzmény: kkgagyesz (189)
ashen Creative Commons License 2006.07.03 0 0 190
köszönöm szépen!
Előzmény: kkgagyesz (189)
kkgagyesz Creative Commons License 2006.07.02 0 0 189
ashen Creative Commons License 2006.07.01 0 0 188

sziasztok!

 

Meg tudjátok mondani, hogy a hangulatjeleket és a többi ilyesmit hol tárolja az MSN?

 

A másik kérdés... letöltöttem egy "2005 Msn Messenger GigaPack.daa" nevű filet a netről, és fogalmam sincs, milyen kiterjesztés ez a .daa és ezt hogy lehetne az MSN-be behozni... Ötlet?

 

Köszi előre is!

A.

Toadie Creative Commons License 2006.05.28 0 0 187
Egyszer hallottam, hogy az MSN-t nem engedi a netre a windows tűzfal. Nem lehet, hogy az kapcsolt be és azért nem tud kommunikálni?
Előzmény: Törölt nick (177)
locsemege Creative Commons License 2006.05.24 0 0 186
Így már értem. Csak felvetettem, de ezek szerint azt az eshetőséget kizártad.
Előzmény: Törölt nick (184)
Yozef Creative Commons License 2006.05.24 0 0 185
Egy egyszeru kerdesem lenne: a plus-os hangokat tarolja valahol a gepem? mert nem talaltam sehol...
locsemege Creative Commons License 2006.05.23 0 0 183
Mintha azt írná, hogy később próbáld meg újból. Mi van, ha tényleg szerver oldali nyűg? Ha pl. lerohadnának az Index szerverei, nem kezdenék lázasan böngészőt cserélni a gépemen...
Előzmény: Törölt nick (181)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.15 0 0 180
Nem tudjátok véletlenül, hogyan lehet elmenteni a Messengerben folytatott videózást?
drberki Creative Commons License 2006.05.12 0 0 179

Hello!

 

Szerintetek van arra mód, hogy amikor naplózik az msn, akkor két különböző helyre tegye ezt?

Ha igen, akkor mi módon?

 

köszi

 

drb

vasmadár Creative Commons License 2006.05.08 0 0 178
az MSN-el nekem is össszeakadt a bajszunk..:))) ....de a baj nem jár egyedül, vírusgyanus jelenségeket le lehet-e küzdeni a nod32 mellé telepítendő vmi más virusijesztgetőőővel, vagy két dudás nem fér el egy csárdában?
locsemege Creative Commons License 2006.04.18 0 0 176
Mondjuk én kb. azt sem tudom, mi az az MSN, de így ránézésre azt mondanám, hogy a hálózati és a tűzfal beállításaidat hasonlítsd össze a jól működő gépével.
Előzmény: Törölt nick (175)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2006.04.10 0 0 174
AZ egyik címemen vannak mindenféle szines betűk, animációk. Hogy tudom ezeket a másik címre is átmásolni?
dieselke Creative Commons License 2006.04.10 0 0 173
Köszönöm a válaszokat...
Eaglet Creative Commons License 2006.03.25 0 0 172
A Messengerben hogyan lehet felhasználókat keresni ?  Honnan lehet tudni, hogy egy adott pillanatban hanyan használják a programot ?
djagrasto Creative Commons License 2006.03.21 0 0 171

Sziasztok!

 

Nekem is lenne egy kis gondom az MSN-nel.

Egy kollégiumban dolgozok rendszergazdaként, de sajnos nem tudok mindig a diákokkal lenni amikor neteznek. A kollégium vezetése azzal a kéréssel fordult hozzám, hogy le kellene tiltani a Messengert. Van erre lehetőség?

Hiába törlöm, pendrive-okról rendre újra feltelepítik. Van olyan program ami megakadályozza ezt? pl tűzfal?

 

Válaszotokat előre is köszönöm.

dieselke Creative Commons License 2006.03.14 0 0 170
Az elöbbi hozzászolásomhoz annyit, hogy elírtam, nem MSN 8.1 beta...hanem MSN 8.0 beta természetesen!


Dieselke
dieselke Creative Commons License 2006.03.14 0 0 169

Sziasztok, lenne egypár kérdésem!!!!!


1./ Megakartam változtatni a jelszavam, ez a neten sikerült is. De az MSN-nél, mikor beakarok jelentezni akkor még mindig a régit nézi a jelszavamnak! Hogy lehet a jelszavamat elfelejtettni az MSN-el????? Már a felhasználó nevem elfelejtéséel is próbálkoztam, újra telepítettem az MSN-t de semmi!!!!! Visszaváltoztattam a jelszavam, de azóta gyakran azt írja ki hogy "megszakadt a kapcsolat az net passport szolgáltattással" és csak úgy enged bejelentkezni, hogyha újrakapcsolodással jelentkezek be!!!!


2./ Van valamilyen progi a discoveryn (a discovey csak elbaszta az MSN-t) kivül, ami megmutatja hogy ki tiltott és kinem???? Olvastam, meg hallotam is, hogy a plusba valahol meglehet nézni. Nem tudjátok hol?????????


3./ Ez nem ide tartozik, de nem tudtok egy linket ahonnan informáciot kapok magyarul a Trojan horse Dialer.17.E nevezetü vírusról?????


4./Az MSN 8.1 betaja, mér nem akar bejelentkezni??? Kaptam meghívot, meg mindent, de semmi!!!!



Köszi a válaszokat!!!!

Dieselke

giornalista Creative Commons License 2006.03.05 0 0 168

Két dolog lehet. Késik a mail (ez nem ritka MSN-es berkekben, a megerősítés is sokaknak hetekkel később érkezik csak meg), vagy a Vipmail leblokkolta a levelet.

 

Amúgy egyszerűbb lenne, ha azt állítanád be, hogy ne jelentkezzen be automatikusan. A program elindul, de szépen ott figyel lent, bejelentkezés nélkül.

Előzmény: blackman (166)
Eaglet Creative Commons License 2006.03.05 0 0 167
A voic-on keresztül nem megy a kapcsolat, viszont video-beszélgatésben összejön csak szaggatott. Mi lehet az ok ? Vidék 512-kb/sec , Budapest 2000 kb/sec-al kapcsolódik ez lehet a gond ? Helyi vidéki msn beszélgetés összejön.
blackman Creative Commons License 2006.03.05 0 0 166
Haho.

Van egy kis problemam. Atallitottam az MSN-ben hogy ne induljon automatikusan mikor belepek a Windowsba. Ettol mintha elfelejtette volna a jelszavamat.
Elinditom kezzel, hogy na akkor csetelek egy kicsit. Keri a jelszot. Irom be neki. Azt mondja nem jo. Beirom megegyszer, azt mondja nem jo. Probalkozom mas jelszovariaciokkal is, hatha en emlekszel rosszul. Akkor se jo.
A login ablakban van egy "forgot password" gomb, de hiaba nyomom, nem tortenik semmi sem. Mikor kiirja hogy rossz a username vagy jelszo, akkor meg felszolit hogy nyomjam a help gombot. Nyomom es nem tortenik semmi. Kezdek ideges lenni.
Egy nap gondolkodasi ido utan belepek az msn weblapjara, es probalok belepni. Azt irja ki hogy valaki olyan sokszor probalt rossz jelszoval belepni hogy leblokkolt a rendszer. Kezdek meg idegesebb lenni. Ott az opcio hogy "forgot password", ennek hasznalataval elkuldetnem magamnak az msn-re regisztralt vipmail-es fiokomba a jelszot, kiis irja hogy elkuldte, de ket napja nem erkezik meg az a mail.

Kerdesem hogy ilyenkor mi van?
Koszi,
B.




gravigyerök Creative Commons License 2006.03.03 0 0 165
Gond van sajnos. Szerintem a tűzfalam nem engedi hogy csatlakozzak. Amint bejelentkezek azonnal hiba üzit ír ki. Majd szólok valaki hozzáértőnek, az majd beállítja. :-(
Előzmény: giornalista (163)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!