Keresés

Részletes keresés

Thomas Creative Commons License 2018.11.17 0 0 3821

Asszimetrikus  külső páralecsapódás? Lehet valami probléma az üvegezéssel? 

banyabogyo Creative Commons License 2018.10.27 0 0 3820

Kedves Adri,

 

érdekelne, hogy melyik céget ajánlanád. Ablakcsere előtt állok és nem szeretnék rosszul választani

 

 

 

Előzmény: honda11 (3748)
Thomas Creative Commons License 2018.10.21 0 0 3819

Praktikus kérdésem van külső hővédő roló ügyben amit a héten szereltek fel, de nem voltam otthon igy akkor nem tudtam megkérdezni.

Télen, amikor pl. elmegyünk hosszabb időre, 1-2 hét, akkor lehet-e leengedve hagyni a rolókat, hogy ezzel is javitsuk az ablak hőszigetelését?

(Harol márkájú és csak franciául van egy rövid ismertetőnk, ez egy kicsit olcsóbb volt mint a Renson.)

Az logikusnak tűnik, hogy ha jeges, havas, akkor ne húzzuk föl, de gondolom, hogy ezek azért valamennyire birjak a hideget.

Köszi.

kiss_atti Creative Commons License 2018.10.15 0 0 3818

Oda pont azért

 

megy be a kosz, amiért a ruhákba is belemegy . A kosz az ilyen.

Előzmény: Marica334 (3817)
Marica334 Creative Commons License 2018.10.14 0 0 3817

Másik kérdésem az lenne az ablak külső részénél található gumi alá miért megy be a kosz?Lehet hogy nincs is bent gáz?

Marica334 Creative Commons License 2018.10.14 0 0 3816

Szeretném kérdezni mi lehet az oka hogy így néz ki az ablak?Előre is köszönöm a választ!

pallos5 Creative Commons License 2018.09.26 0 0 3815

Tutto Ablak nevű Komlói céget ismeri valaki? Korrektek? 

espfan Creative Commons License 2018.09.25 0 0 3814

Itt már korábban többen véleményezték a Danubius Ablak Kft-t. Megerősítem a negatív hozzászólásokat: NEM AJÁNLOTT. Mi nagyon megszívtuk velük. Idézem korábbi önmagam: "Pontatlan munka, szakszerűtlen beszerelés a tapasztalatom. Az ügyvezető, Miló Zoltán a szerződésmegkötésig készséges, majd ha kiderül, hogy probléma van, bunkó, agresszív figura lesz. Megnéztem a mérlegüket céginfón, ott is büdös ez a társaság. Egyfajta szériaablakot tudnak fából és műanyagból, nem tűnik rossz árnak, amiért kínálják, de mind a kivitelezésnél, mind az esetleges hibák kijavításánál borzalmasak. Kerüljétek el!"

luci87 Creative Commons License 2018.09.11 0 0 3813

Udv.Meglevo,uj,130x 110 es hoszigetelt uveghez lehet keretet,ill.tokot csinaltatni?

El lett merve a rendelt uveg,es nem tudta a keretbe betenni az uveges.Viszont az arat kifizettette,jogosan.A mafla ferjem meg otthagyta,mondvan,mit kezdjunk vele.

Nekem tamadt az az otletem,hogy csinaltatunk hozza keretet,es tokot,es kicsereljuk erre a meglevo egyik kisablakot.

Vagy mas otlet? Eladni esetleg?Koszi.

 

Marica334 Creative Commons License 2018.09.07 0 0 3812

Még több gond az ablakkal.Már be is ázik:(

kiss_atti Creative Commons License 2018.09.01 0 0 3811

Vagy szólni kéne két csecsen békéltető komának ...

:-)))))

Előzmény: V.Gy. (3810)
V.Gy. Creative Commons License 2018.08.31 0 0 3810

Mondom én, a Fogyasztóvédelemnél kell panaszt tegyen.

 

Vagy a helyileg illetékes Békéltető Testületnél kell(ene) kezdeni.

Előzmény: kiss_atti (3808)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3809

Köszönöm szépen a segítséget!Lépni fogok.

kiss_atti Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3808

Mondom én, a Fogyasztóvédelemnél kell panaszt tegyen.

Ha akar.

:-)

Előzmény: pajaci (3804)
kiss_atti Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3807

Kicseréli az üvegezőlécet,

 

semmi baja nem történik semminek.

Előzmény: Marica334 (3802)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3806

Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3805

pajaci Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3804

A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság 2016. december 31. napjával jogutódlással megszűnik. Az NFH általános jogutódja a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, valamint a másodfokú ügyekben országos illetékességgel a Pest Megyei Kormányhivatal jár el.

A Nemzeti Fejlesztési Minisztériumhoz kerülnek a stratégiai feladatok, például az ellenőrzések szakmai felügyelete, illetve a tárca felügyeli a két fogyasztóvédelmi laboratóriumot, továbbá a magyarországi Európai Fogyasztói Központot.

Ezzel egyidejűleg 197 járásban jelenik meg fogyasztóvédelmi elsőfokú hatósági feladatkör. Tehát a fogyasztók 2017. január 1-től panaszaikkal elsősorban a területileg illetékes járási hivatalokhoz fordulhatnak. A járási hivatalok elérhetőségét  itt találod.

Előzmény: kiss_atti (3801)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3803

Ilyen az ablak.

Előzmény: Marica334 (3802)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3802

Számlát adott az elvégzett munkáról.Csak az ablakról nincs külön.Azt sem tudom hol vette milyen ablakot hozott.Így a gyári garanciát is buktam.Garanciára azt mondta olcsóbban javít.Rontja az ablak szigetelését ha szét szedi az ablakot mert léccet cserél?

Előzmény: kiss_atti (3801)
kiss_atti Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3801

Valahol kérhetném az ablak minőségi be vizsgálását?

--

 

Igen,

 

első körben a Fogyasztóvédelemnél, de ehhez azért nem ártana egy számla, vagy valamilyen papír, amin le van írva valami ....

Előzmény: Marica334 (3800)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3800

Köszönöm a választ!Végül is jól meg jártam vele.Mert az ablakról nem kaptam számlát.A beépített ablak sérült.Üveg szorító lécet akar cserélni.Két üveg között a vas is fura benne.Másik ablak karcos.Olyan mintha selejtes ablakot kaptam volna.Valahol kérhetném az ablak minőségi be vizsgálását?Ja belűről a helyreállítást festés készre ígérte helyette egyszer kente le csempe ragasztóval.Élvédő is ki látszik,repedés és lyuk is van rajta.

Előzmény: kiss_atti (3799)
kiss_atti Creative Commons License 2018.08.23 0 0 3799

Ez attól függ,

 

miben állapodtatok meg.

Mi sem szoktuk kívülről helyreállítani, de ennek csak az az oka, hogy nem sérül meg a külső színezés a munkák során.

Előzmény: Marica334 (3798)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.23 0 0 3798

Sziasztok!

Most cseréltetem ablakokat.Bontás beépítés,falazás helyreállítással.Belsőleg a helyre állítás meg történt.Viszont kívülről nem történt meg.Kivan a tégla és a beton blokk.Ablakos szerint ezért fizetem.Végül is engem becsapott?

pallos5 Creative Commons License 2018.08.14 0 0 3797

Sziasztok! Szeretném lecseréltetni régi ablakaimat újra. Keresek egy korrekt, nem túl drága céget (Fejér megye). Eddig a Tutto Ablak, és Az AblakPort ajánlata tűnik a legjobbnak. Ismeri őket valaki? Tud valaki rendes, megbízható céget? Mert tartok a lehúzástól. 

kiss_atti Creative Commons License 2018.08.10 0 0 3795

Rég csináltam,

 

de most számoltam egy panelt, cca 15 m2, semmi különleges szerkezet, mindenhová redőny+ int. RH, mindennel együtt

 

1.204.000 FT.

 

Nyilván nem fogják elfogadni, mert lesz olyan, aki nem számolja a takarást, vagy ott hagyja a szemetét, kihagyja a párkányt, könyöklőt, vagy odavisz valami ótvart ablakból, redőnyből is.

 

Az is fehér lesz, nyílik/bukik, az ajánlatból kihagyott plusz munkákat meg majd utólag kifizeti..

 

:-)))))

Előzmény: gabeeen (3794)
gabeeen Creative Commons License 2018.08.10 0 0 3794

Kérj ajánlatot 3-4 cégtől és hasonlítsd össze az árakat.

Igaz sokszor ez szakmabelinek sem lenne könnyű mert egyes vállalkozások szándékosan lebutított árajánlatot küldenek ami így olcsóbbnak tűnhet első nekifutásra.

Előzmény: SincerusBrute (3787)
kiss_atti Creative Commons License 2018.08.10 0 0 3793

Ne fárasszál már hülyeségekkel ...

 

:-))))

Előzmény: TraderCsabi (3792)
TraderCsabi Creative Commons License 2018.08.09 0 0 3792

Üdv:!

 

Keress meg 06309978785, pest megyei céget képviselek, ár érték arányban bátran merem mondani hogy a top3 ban vagyunk.

350 körül ez német minőségből ki lehet hozni.

 

Csabi

Előzmény: SincerusBrute (3787)
kiss_atti Creative Commons License 2018.08.06 0 0 3791

Ne sokalld ....

Előzmény: SincerusBrute (3787)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!