Keresés

Részletes keresés

lg18 Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12200
Te azt mondod, beszélünk róla.
Én azt mondtam elvárjuk.

Ha nem érzed a különbséget, akkor hagyjuk abba, mert semmi értelme vitatkozni...

Előzmény: Törölt nick (12198)
U-boat Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12199
rostás

Te tényleg hülye vagy...gratulálok.
Nem csak a szurkolókról van szó. Itt más az elvárás. Mondtam...Várhidi nyilatkozat.
Itt a tualjdonosnak a vezetésnek a szakmai stábnak is más az elvárása. Itt 4-5 hely az nem eredmény. Akkor váltás van. Nálatok 4-5. helynél bucsu van...körhintával,mézeskaláccsal. Ez látszik is a kellő nagy arcból is...
Ha nem emgy nálunk átépítik a csapatot nálatok toldozzák foltozzák. Eredmények?...hol vannak? Még nics vége a bajnokságnak!!! Nálatok ki volt az utolsó jó játékos? Májer? Kit tudtatok megtartani egy másik Magyar csapattalszemben? Sallóit, Korsost, Toth Norbit, Petőt, Bírót? Kit?
Ezek nem külföldre mentek csak egy másik csapatba...
Még az Andorai élcsapatok is lehetnek bajnokok...de ti mikor voltatok és mikor lesztek?

Akkor még nem is selytettük, hogy az a manager nem a játékosai érdekeit nézi. Röviden. Az átigazolási pénzek megsarcolása miatt neki az a lényeg, hogy minden évben váltsanak. Igen vakok voltunk mert sunyi zsidó behizelegte magát, házat vett Újpesten, Újpesti közéleti emberek barátságát keresi. Megtévesztő volt... De legalább a korrektség elvárható lett volna.
Némedi.Szlezák, Kovács Balázs... ha nincs Kisteleki nem játszik ott. De hidd el egy füttyre szaladnának vissza. Csak kérdezd Terjéket. Várhidit nem kell mert ő haponta mondja le és írja le. Ki vágyik oda hozzátok? Dvéri...és még?
Ezért becsüljétek őt meg...ez az értéke.

U-boot

Előzmény: Törölt nick (12198)
gguszti Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12197
Gratulálok! :)

Az az ellenfeled, aki ma jutott tovább az 1 milliós rugás selejtezőjéből, elég jónak tűnik, vigyázz majd vele! :)

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (12187)
U-boat Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12196
rostás

Azért nem állóvíz mert nagyobbak a kövtelmények. Ha szoktál újságot olvasni ezt Várhidi pontosan elmondta már párszor. Szerintem higyjünk neki hiszen ő mindkét helyen dolgozott, dolgozik.
Mások az elvárások is mint szakmai mind szurkoló szinten. Kijöhet a lépés a Vidinél és akkor pont úgy vannak elszállva a szurkolók mint most. Pedig 3 éve NB2 volt.
Szerintem ha össze akarod hasonlítani a Drazsé ügyet a nyugati nagy klubbokkal akkor rájösz milyen hülyeséget beszélsz. Tudod alapban ott nem egy manager érdekei miatt zajlik az egész.
Ott nem nyilatkozze le a játékos szerdán, hogy nem tárgyal és Pénteken meg az érintett klub, hogy megegyeztek. Ott nem hazudoznak szembe klub tulajdonosnak, játékostársnak főleg nem edzőnek...és nem hazudják tele az újságokat sem.
Ott megegyeznek és kifizetik a játékos árát... a korrekt árát és nem a 100-ad részét. Ott nem az a tárgyalási alap, hogy írj alá majd úgy is lesz valahogy...oda adnak 1-2 millióért. Ott a játékos meg sem próbálja átverni és lehúzni a klubbot mert a másik klub tulajdonosa ezen elgondolkozik... Tehát nyugaton vagy nem látsz ilyet mert azon kívül, hogy ritka senki nem foglakozik vele...igen még a média sem. Mert nem a játékos diktálja a feltételeket nem ő irányítja a bajnokságokat és ezek a játékosok perc emberek.
A másik az, hogy ott kezdődik nem a "kőprofizmus" hanem az alapok, hogy ilyet med sem próbálnak kint a játékosok...és a magerek nagyon komoly emberek, nemis engednek hasonló dolgot.

Mit is tett Dvéri?
Sokak szerint ő hozta a BKV elleni kupa meccset...mindezt 3 év alatt. Mesélj egy Fradi, egy MTK, vagy Dunaferr meccsről amit egy Dvéri döntött el. Jó játékos, nagy tudása van de ez még kevés az Olasz másodosztály kieső csapatánál is.
Kellene a Dvéri mivel szerintem van benne lehetőség egy komolyan követelő és nem Dvéritől elájuló edző akár fel is tudná pörgetni.
Tudod vissza emlékezett a Gázszeres langyosvízre és most a Vidibe vágyik. Nem akar ősemmit a Magyar labdarúgástól...csak a szakemberek akarnak tőle meg pár 1000 szurkoló.

A Vidi szurkolóknak meg azt szeretném elmondani. A Dvéri managere az az ember aki Újpestre hozta a Mirucát mert ő tudta a kiskapukat. Nos két kupa meccset játszott a román. Most meg tudja, hogy úgy is elengedik bagóért és akkor neki milyen jó lesz...na most megtanulja. Ideje ezeket az embereket likvidálni a MAgyar labdarúgásból...itt kezdődik valami.

U-boot

Előzmény: Törölt nick (12180)
Szul Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12195
Lg18 helyett Dugo persze...
Egy kicsit faradt vagyok bocsi.
Előzmény: Szul (12194)
Szul Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12194
Gratula Dugo!

lg18!
Ez komoly??A fuvesre a lelato??

Off
A Duro hol jatszik most??
Mert tegnap voltam a Szecskaban egy kicsit uszkalni es az a tokfej is ott volt valami focicsapapttal es nem tudtam rajonni kik ok...
On

HAJRA LILAK!!

rostas!
Ne izgasd magad!Megkapjatok a drazsetokat aztan majd szopogathatjatok.

Előzmény: Dugó (12187)
Dugó Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12193
Állítólag már leadta az Újpest FC az igénylest az ISM-nél. (lelátó miatt)

Szerintem idén már ez lesz "csak".

Előzmény: lg18 (12192)
lg18 Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12192
Érdekes a honlapunk, szerdán 1800 néző volt, ma mindenki szerint többen voltunk és 1200-at ír :) Az utóbbi szerintem reális, tényleg ennyien lehettünk. Viszont nem értem, hogy miért nem tudták lebetonozni a doboldal tetjét, vagy esetleg rakhattak volna lépcsőfokokat rá. Pár százezer forintból meglenne, de nagyon sokat számítana.

A meccsen Piroska és Toky nagyon tetszett, Miki is egész jól csűrte, csavarta a dolgokat:), Kozel pedig pont olyan, amilyennek gondoltam: tökéletesen helyezkedik, remek az ütemérzéke, erős és magas. Maga a megbízhatóság minden sallang nélkül.

A néger gyerek a fótiaknál: Jefferson és 23 éves lesz idén. A 13-as kilétére még nem jöttem rá :)

HAJRÁ LILÁK!!!!

Dugó Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12191
Igaz, tudtam, hogy volt valaki csak nem jutott eszembe.

Gyere fel egy pillanatra icq-ra !

Előzmény: lg18 (12190)
lg18 Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12190
De az MU Stammal viszont megcsinálta...
Előzmény: Dugó (12182)
lg18 Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12189
gratula :)

HAJRÁ LILÁK!!!!!!!!!

HAJRÁ DUGÓ 1 HÉT MÚLVA!!!!!

Előzmény: Dugó (12187)
lg18 Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12188
Sokatt tett az Újpestért??? Gondolom ezt a gólösszefoglalók alapján mondod. Igaz, hogy voltak jó pillanatai, de képtelen volt összefogni a csapatot és képtelen volt hajtani a sikerért.
Hogy nyugaton mit csinálnak? Emlékezz pl., mit csinált a Real Anelkával...mégha nem is vagyunk Bernabeu...a tarcsiba küldték, mert nem volt hajlandó mindent megtenni a klubért. És igazuk volt, ahogy a mi vezetőinknek is igaza van. Nem kell kinyalni a seggét, mert jó játékos, ha nem hajlandó küzdeni. Nem ér meg minden pénzt...

A másik. Tudod miért nem langyosvíz az Újpest? Mert mindenki, szurkoló, edző, büfés, szotyiárus, azt várja el a csapattól minden szezon előtt és közben, hogy nyerje meg a kupát és a bajnokságot.
Amit langyosvíznek hívnak, az a Vidi: "de jó lenne elérni a 4. helyet", ha éppen jó csapat jön össze. "jó volna nem kiesni", ha gyengébb a keret. Erről nem érdemes tovább beszélni...

HAJRÁ LILÁK!!!!

Előzmény: Törölt nick (12180)
Dugó Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12187

Dugó 3000. hozzászólását látjátok!


HAJRÁ ÚJPEST!!!!

Dugó Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12186
Tegnapi origo, hír:
"Glázer elégedett az Újpest felkészülésével

2002.01.25. 20:41:00


Dunavarsányban lényegében pénteken fejeződött be az Újpest felkészülése, szombaton pedig a Fót ellen lépnek pályára a Megyeri úton, majd rövid pihenőt kapnak a játékosok. Az alapozásról, az új játékosokról és a tervekről Glázer Róbert, az Újpest vezetőedzője nyilatkozott.

"A gondjaimmal kezdeném, Poljakovic és Lőw sajnos sérült, pedig tavasszal komolyan számolnék velük" - mondta elöljáróban Glázer, majd így folytatta: "Jelenleg huszonöt fős kerettel dolgozunk, amit hétfőn huszonkettesre szűkítek. Az újonnan igazolt Piroska Attila, továbbá a cseh Sloncik és Kozel edzésmunkában, játékban, magatartásban egyaránt jó benyomást tett rám, velük alaposan megerősödtünk. A többiekről is csupa jót mondhatok, hiszen a két hetes dunavarsányi edzőtáborban végig fegyelmezetten, odaadóan tréningeztek. Összességében tehát elégedett vagyok a felkészüléssel, remélem, mindez az eredményekben is megmutatkozik majd. Tavasszal nagyon oda kell figyelni, mivel a riválisok is jól erősítettek, mindenesetre a csapattól elvárom, hogy a meccseken a minden áron való győzni akarás szándékával lépjenek pályára. A vezetőség másfél éves terve alapján nyártól, néhány újabb igazolással mindenképpen a nemzetközi kupaszereplés lehet csak a cél. Persze Újpesten senki sem bánná, ha a Magyar Kupa győzelemmel mindez már idén megvalósulna."

"
Dugó Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12185
OFF
Gyere fel icq-ra
ON

rostas!

Még valami. A langyos víz annyit tesz, hogy az ÚJPESTBEN vagy a Ferencvárosban egy játékos mindig reflektorfényben van. Ő nem bírja, ezért megy inkább vidékre a lovaihoz. És pontosan ezért nem lesz sosem nagy játékos! Mert jó neki evickélni a langyosban.

HAJRÁ LILÁK!!!!

Előzmény: gguszti (12184)
gguszti Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12184
Én is örültem, hogy ilyen sokan voltunk kint! Jó volt látni a csapatot.
Az első félidő első fele volt szerintem igazán jó, onnantól eléggé ellaposodott a meccs. Ha Piroska a bajnokikon is ilyen agilis lesz, akkor tényleg azt mondhatjuk, nagyon jól jártunk vele!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (12182)
Dugó Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12183
bát=bár
maghát=magát
Előzmény: Dugó (12182)
Dugó Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12182
Újpest-Fót 3-1 (2-1)

Tokody két gólt fejelt, a második félidőben Piroska volt eredményes büntetőből.
Még többen voltunk mint hétköznap. Jó volt látni a pálya szélén a tömeget.
Az első félidőben játszottunk idáig a legjobban. A másodikban a tartalékos "A" csapat már gyengébb volt.
Kozel nagyon fiatalas, abszolút nem néz ki 31 évesnek. Jó benyomást keltett, pláne, hogy csak az első meccse volt.
Piroskát és Tokody-t emelném még ki, esetleg Erőst. A többi az elfogadható volt. Koro sok lasztit adott el :(

rostas!
Amit te magyaros bosszúnak találsz azt megcsinálta a Porto is Fehérrel, sőt a Manchaster is bajban van Beckham-mel (bát valószínűleg őt nem fogják száműzni).
Meséld már el nekem Dvéri mit tett itt le az asztalra ???????????????????
Van ugye vele egy 11. helyünk még az uccsó Várhidi érából.
Aztán van egy tavalyi 5. helyezés.
A Magyar-kupában búcsúztunk a negyeddöntőknél.
Te láttad minden fordulóban játszani v. én ?
Mert én csak az alibi játékát látom, azt, hogy minden labdát hátrafelé vesz le, majd beáll az ellenfélnek és faultoltatja maghát. Ezután összeesik mint egy rongybaba.

Kétségkívül sokkal több van benne, de képtelen megfelelni. Fél a kihívásoktól és akaratgyenge.

Beszéltem vele a szombathelyi kirándulásunk után (2-2). Mondom neki, "aztán a fradi ellen mindent bele, szét kell szedni őket". Dvéri válasza ennyi volt: "majd meglátjuk".

llila Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12181
Az utóbbi szezonban nem sokattett az Újpestért. Ha már a profizmusnál tartunk, egy profi a távozása előtti utolsó meccsen, edzésen is a maximumot adja. A Megyeri, meg jobb , mint a Bernabeu. Legalábbis nekünk!!
Előzmény: Törölt nick (12180)
ptillas Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12179
Na, jol van, ideje lesz lassan elindulni!
Legyunk kinn egy paran... mondjuk 1800-an :)

HAJRÁ LILÁK!!!

BELABACSI Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12178
Azért az érdekelne mi lenne, ha egy jó ajánlatot kapna valmi profi klubtól.Akkor is a posványban dagonyázna?Vagy jobb, ha semmi kihívás?

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (12175)
BELABACSI Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12177
Szerintem igen is kell.Fiatal és máris bevethető játékos.Minél erősebb a keret annál nagyobb az esély.Ha van rá pénz, nem szabad gondolkodni.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: lg18 (12155)
BELABACSI Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12176
Ez a lehető legjobb.Remélem a végén nem kell majd újra magyarázkodni.

BOLDOG MAGYARORSZÁGOT!

Előzmény: Husky (12139)
ptillas Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12175
Kedvenc lapom:

(NfS)

"Viniczai Tibor megerősítette, hogy Szlezák Zoltán távozása miatt a bal oldali védő posztján bevethető külföldi játékosokkal tárgyalnak. Az ügyvezető azt is bejelentette, hogy megállapodtak Dvéri Zsolttal, e szerint 2002. július 1-jétől a válogatott középpályás újra a Videotonban futballozik majd."

Hat mit ne mondjak... lagyos a viz tenyleg!

HAJRÁ LILÁK!!!

ptillas Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12174
Szoval nem "ww....", hanem www. Gondolom rajottetek!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: ptillas (12173)
ptillas Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12173
De igen, foleg amilyen allapotban vagyok mostanaban...
Mindenkinek!!!

Szavazzatok a ww.eurostadiums.com-on!!!
25. Megyeri Ut Stadium 101
2002.01.25-en, tehat ma ez a helyzet!
Jo lenne, ha minel tobben szavaznatok. Ezt mindenki hetente egyszer teheti meg ott!
Legyunk sikeresek ott is! 12 voks hianyzik ahhoz, hogy a 20. legyunk!!! Igyekezzetek!!!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (12172)
Dugó Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12172
Ez nem lehet!
Mármint, hogy ilyen komolyan vetted. :(
Előzmény: ptillas (12171)
ptillas Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12171
1. Nem vagyok papucs!!! Akkor lennek, ha ugy csinalnek mindent, ahogyan O akarja! Es ez ugye sokhelyutt nem igy van! Peldaul a meccseket illetoen! Tudja mennyire fontos nekem az Újpest. Persze Szamara is!

2. Kinn leszek holnap!

3. Lenne mas dolgom is! Anyukam nagyon beteg es muteni fogjak, megis megyek! No, akkor most ezzel mi a helyzet?

(Nem akartalak sem letorkolni, sem leszurni, csak vannak dolgok, amik nem mindig ugy mukodnek, ahogyan az ember azt szeretne! Sajnos!)

Szerintem ismet monoton merkozes varhato. De ez ertheto is, mivel az alapozas elejen jarunk. Ossze kell szokni, at kell venni a Glazer-stilust (persze azoknak, akik eddig meg nem dolgoztak Vele). De abban biztos vagyok, hogy gyozunk!!!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (12147)
gguszti Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12170
Én a második verziót választom, biztos jól esne neki! :)

Lg!
Számontartom! :)

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (12167)
Emerald Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12169
Érdekel a foci? Szeretnél részt venni egy internetes futball újság szerkesztésében? A futball.hu csapata Téged vár! Az igaz, hogy ez nem egy fizetős munka egyelőre, de ha igazán jól csináljuk, mindenkinek jövedelmező üzlet lehet!
Írj emailt!

Olasz foci - Gábor - joogabi@matavnet.hu
Német foci - András - selmaczi@mailbox.hu
Spanyol foci - Ladislao - ladislao@futball.hu
Francia foci - András - katona@futball.hu
Angol foci - Attila - sati@futball.hu
Magyar foci - Attila - sati@futball.hu
VB2002 - Attila - sati@futball.hu

Ha barmi érdekel a site-tal kapcsolatban:
Emerald - emerald@futball.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!