Keresés

Részletes keresés

BORSHOW HOT 20 Creative Commons License 2000.07.22 0 0 461
HELYESBÍTEK: AZ ÖSSZES ÚJ BOTCSINÁLTA!!!
BORSHOW HOT 20 Creative Commons License 2000.07.22 0 0 460
AZ 576-NAK VÉGE!
PONT '97-TŐL VESZEM A MAGAZINT, (UGYE TUDJÁTOK, HOGY MIÉRT FONTOS EZ AZ ÉVSZÁM, NEM? MEGMONDOM: COV EKKOR JÖTT!!!, ÍGY ENGEM ELÉG ÉRZÉKENYEN ÉRINTETT A TÁVOZÁSA) ÉS SZERINTEM AZ ÚJAK KÖZT VAN EGY-KÉT BOTCSINÁLTA ÚJSÁGÍRÓ IS! A KBYTE SOHA, DE SOHA TÖBBÉ NEM LESZ A RÉGI, SOHA!!!
OHH, HOL VAGY TJ? HOL VAGY COV? NOSZTELGIA RULEZ.
Ó, HA BELEGONDOLOK, HOGY SZEGÉNY, MEGBOLDOGULT TJ MILYEN LELKESEDÉSSEL ÍRT VOLNA A DIABLO 2-RŐL, Ó, HA BELEGONDOLOK, HOGY MÉG MIKET ALAKÍTOTT VOLNA COV A CSEVEGŐBEN, ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! SZEGÉNY-SZEGÉNY 576!
MOST MÁR, HA MEGLÁTOM A CÍMLAPJÁT AZ ÚJSÁGOSNÁL, INKÁBB ELFORDULOK...

HÜPP, HÜPP, MI LETT VELED KILOBYTE, MI LETT VELED, AMI MOST VAGY AZ GYALÁZAT!

ÓÓÓÓÓÓ

NEM TUDOM V.Z. MEDDIG BÍRJA!

DE AZT TUDOM, HOGY AZ 576-NAK HAMAROSAN... BEFELLEGZETT!!

ÁMEN!

TOMTOM Creative Commons License 2000.07.22 0 0 459
NNa, én is elolvastam pár dolgot, még nem volt túl sok időm a cikkekre, de amiket olvastam, hááát...nem akarom elvenni a szerkesztők kedvét, de találtam néhány érdekes mondatot:)

Engem inkább a bevezető fogott meg: tiszta könyörgés az egész: fohász...
"Legalább egy esélyt adjatok nekünk, plíííííz"

Érdekes momentum, hogy SzJVC régen rádióműsorokat is készített...hmmm...VAJON mire emlékeztet ez engem?:))) Csak nem?....:)

dzsó:

"...Mindenesetre látszik, hogy még elég kezdők, de bízok abban, hogy szép lassan színvonalasabb cikkeket kezdenek majd írni..."

Nem hiszem, hogy egy havonta megjelenő, 800 magyar királyi pénzbe kerülő újságnál kéne megtanulni a cikkírást...................

Egy évvel ezelőtt volt 3+1 játéklap MO-n.
Érdemes elgondolkodni ezen...

SsYmY Creative Commons License 2000.07.22 0 0 458
Szerintem a cikkek minősége és a képaláírások is
nagyon gyengék,a százazlaékokról meg ne is bszéjljünk!
Üdv.:SsYmY
dzsó Creative Commons License 2000.07.22 0 0 457
Háj folksz, én is elolvastam az 576 új produkcióját. Első benyomásaim:
-Hát elképzelhető, hogy tényleg jó játékok jelentek meg, általában ilyenkor a cégek játéközönt zúdítanak a népre.
-Az új fiúk nem rosszak, végre nem V.Z. írja az összes cikket, most kapott 4-et, abból kettő kisgyerekeknek készült :) Mindenesetre látszik, hogy még elég kezdők, de bízok abban, hogy szép lassan színvonalasabb cikkeket kezdenek majd írni.
-Nem értem, miért nem adták át valaki másnak a Kret.Net-et meg a Norm.Net-et, a lap megint olyan újsággá kezd alakulni, mint régen volt. Csak játékokról írnak, más semmi.
-Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de szerintem a képaláírások színvonala is csökkent, most egyiken sem nevettem egy jót.
-Counter-Strike cikk: nagyszerű, hogy leírja a csalásokat, így legalább tudatja a csalókkal, hogy meg vannak számlálva a napjaik, már nincsenek titkaik előttünk, a becsületes játékosok előtt(köztünk van ilyen? :) )
-Szóval eléggé kellemesen csalódtam, bízom benne, hogy "a KByte név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez". Az új srácoknak hajrá, tartsák a lapot minél magasabb színvonalon.
BaLee Creative Commons License 2000.07.21 0 0 456
Hali!

Nah, nagyjából átlapozgattam a lapot.
Csevegő nincs, de ezt meg lehet érteni, le is írták, hogy ebben a hónapban miért nincs.
A százalékokról: egy kissé tényleg elszálltak, itt 2 játék van 80% alatt, a múlt számba 7-8 volt.
Ez két dologtól lehet:
1. Tényleg atom játékok jelentek meg.
2. (valószínűbb) A legtöbb írónak ez a bemutatkozása, és ezért nem akarták lepontozni az első pár ismertetőjük játékát, vagy még nem tudnak viszonyítási alapot képezni. Majd belejönnek. Amúgy sem szoktam csak a százalék alapján dönteni, hanem el is szotam olvasni az ismertetőt, ha érdekel a játék.
A cikkekbe még nem nagyon méjjedtem bele.
A diablo2 cikket Brian írta a www.diablo2.hu egyik tagja. Ez jó, mivel nála hozzábértőbb ember nehezen írhatta volna, és rossz, mivel elfogult a vélemény és a hibákról szinte egy szó sem esik.
Én mindenesetre nem adtam volna rá 96%-ot, ellenben a diablo1 amikor megjelent akkor megérdemelte azt.

Majd még lehet írok véleményt, ha több cikket elolvastam.

Liquid_FX Creative Commons License 2000.07.21 0 0 455
Hali!

Remélem, holnap már itt Pécsett is kapható lesz, kiváncsi vagyok, mit sikerált így Post Covboy összehozni... Bár így az előzetes vélemények alapján az lesz, amitől féltem: megy vissza az 576 reklámujságnak. Szar ügy. Továbbiak majd személyes élmények után...

üdv: liquid

Mike Creative Commons License 2000.07.20 0 0 454
Vegigneztem a szazalekokat. 85-95 kozott, egy 79, es egy 64 hogy szo ne erhesse a haz elejet. Az 576 vagy visszament PR ujsagnak, vagy atom jatekok jelentek meg most nyaron.
Előzmény: greg5 (453)
greg5 Creative Commons License 2000.07.20 0 0 453
Akinek még nincs meg annak:

" Foszerkesztováltás az 576KBYTE élén

Biztosan észrevettétek, - hiszen rendszeres olvasói vagytok az 576KBYTE-nak - hogy az utóbbi idoben késve, rendszertelenül kaptátok meg a lapot. Kezdetben még "csak" ott tartottunk, hogy állandóvá vált a késés. Mostanra viszont eljutottunk addig, hogy hogy behozhatatlan lemaradások is terhelték életünket - nem véletlenül, mintegy végso megoldásként lett összevont a múlt havi szám.
Közben lap jövojéért aggódó vezetés és a munkában már-már megszakadó elodöm között egyre több konfliktushelyzet alakult ki. Ráadásul az okok boncolgatásakor az álláspontok is egyre távolabb kerültek egymástól, ami odáig vezetett, hogy közös megegyezés alapján a foszerkesztováltás napirendre került.
Szerettem volna az elozo foszerkesztotol elköszönni, megköszönni a három és fél éves munkáját, amit az 576KBYTE élén tett értünk, értetek.
Részemrol nem volt akadálya annak sem, - biztosítottam volna rá a helyet - hogy billentyuzetet ragadva írja még le utolsó 576-os gondolatait. Elzárkózott minden elol, még azt sem engedélyezte, hogy nevét, vagy bármi személyét illeto dolgot leírjak!
Mit lehet ehhez hozzátenni? A foszerkesztováltás megtörtént, ez mára már több, mint egy hónapos "történelem". Sajnálkozni lehet a történeten, visszacsinálni aligha. ....."

Vélemény? :)))

TOMTOM Creative Commons License 2000.07.20 0 0 452
Nekem már megvan! Bővebb vélemény később }:-)
Misslik Creative Commons License 2000.07.20 0 0 451
Az 576 boltjaiban már 19-én kapható volt, az újságárusoknál pedig 20-tól... Bizony-bizony! Így van ez...
Előzmény: Gokuball (448)
BaLee Creative Commons License 2000.07.19 0 0 450
Nah emberek:

www.576.hu

"2000. 07. 19.
Megjelent az 576Kbyte júliusi száma. az 576Kbyte üzleteiben már mától, az újságárusoknál holnaptól kapható. "

Az első bíztató jel. Időben megjelentek! Ilyenre már nem tudok visszaemlékezni, hogy mikor történt utoljára....
A többi majd holnap kiderül.

dzsó Creative Commons License 2000.07.19 0 0 449
Holnap lesz, úgy tudom...
Előzmény: Gokuball (448)
Gokuball Creative Commons License 2000.07.19 0 0 448
"Július 19-én fog megjelenni a következő szám. 8 oldalon lesz Diablo 2 jó tanács özön, és az újság tartalmára, ill. megjelenésére sem lehet majd panasz..."

Ma julius 19. van. Az ujsag megsincs az ujsagosoknal. Akkor hogy is van ez?????????

G.

TOMTOM Creative Commons License 2000.07.14 0 0 447
Nana! előbb várjuk meg a megjelenést akkor véleményezzük a dolgot!

576=Cov? háááááááát............

KaTy Creative Commons License 2000.07.14 0 0 446
Na na az utolsó számban már van egy-két új srác.
Amúgy is:576=CoV
A többi szar!(na jó a PC GURU nem.)
Előzmény: Misslik (445)
Misslik Creative Commons License 2000.07.13 0 0 445
Ügyes vagy!
Az új srácok munkája még meg sem jelent, és amit kritizálsz azt éppen hogy, a tehenészfiú utolsó kezemunkáját dicséri! Ennyit az elfogulatlan kritikai érzékedről...
Előzmény: KaTy (444)
KaTy Creative Commons License 2000.07.13 0 0 444
Hianyozni fog a tehenészfiu cinikus humora...
Kár érte.
Ezek az új srácok háát.
Mintha az XXXX lapot olvasnám.
Ráadásul a képek minősege is romlott(sötét mint állat).Nem baj ezt is az új fijjukra fogjuk!
Tehénpásztor te meg gyere vissza!
Tuti hogy olvasod otthon sörvedelés közben ezt a topicot!!!!
Szólj népedhez ó nagy urunk!!!!!!!!!!!!!!!!!
Misslik Creative Commons License 2000.07.13 0 0 443
Július 19-én fog megjelenni a következő szám. 8 oldalon lesz Diablo 2 jó tanács özön, és az újság tartalmára, ill. megjelenésére sem lehet majd panasz...
Előzmény: TOMTOM (442)
TOMTOM Creative Commons License 2000.07.08 0 0 442
Asszem augusztus eleje...
Előzmény: Gokuball (441)
Gokuball Creative Commons License 2000.07.04 0 0 441
Mikor legkozlebb 576?
TOMTOM Creative Commons License 2000.06.28 0 0 440
Ja...

bár én külsősként nem nagyon vettem észre...

PUMA Creative Commons License 2000.06.27 0 0 439
:))))
TJ már réges rég, pontosabban mondva egy pár hónapja kilépett az 576 KByte-ból, és csak külsősként irogatott tovább az újságnak...
Előzmény: Pacemaker (438)
Pacemaker Creative Commons License 2000.06.27 0 0 438
Nem tudom ti hogy vagytok vele , de a legutobbi szám kissé gyengusra sikeredett,.
Pl a FF8 GF ek bemutatását abbahagyták, a végigjátszást meg meddig akarják a 9-es megjelenéséig???? Szeretem az FF sorozatot de kivárni 3 oldalanként, bár lehet hogy üzletpolitika hogy a következő számot is megvegyék a rajongók.

Tényleg most mi lesz TJ-vel kiengedték már a WC-ből????

lacee Creative Commons License 2000.06.27 0 0 437
Meghalt a király, éljen a király...
Szerintem azért szólhattak volna pár szót erről a dologról a május/június számban, nem?
Vagy júliusban egyszercsak valaki más lesz a főszerk?
Az meg nemtom, hogy jó dolog-e hogy egy csomó "új" író költözött oda.
TOMTOM Creative Commons License 2000.06.22 0 0 436
Nyugodjon békében a régi, és ÉLJEN AZ ÚJ!

(vagyis én még reménykedek: hátha kisül belőle vmi jó:)

A gamestarnál azt hittük jó lesz-nem lett az.
hátha most más lesz!;-)

Jar-Jar Creative Commons License 2000.06.18 0 0 435
Emberek, már rég szoltam be ide, de most a mélységes felháborodásom vezérel. Dühös vagyok, de nem dühöngök, nyugodj békében 576Kbyte.
dzsó Creative Commons License 2000.06.14 0 0 434
Ja és az új számmal kapcsolatban egy jó hír:(nekem)§;-))

CARMAGEDDON-TDR2000 ELŐZETES!!!!!!!! §:-)))))))

Előzmény: dzsó (433)
dzsó Creative Commons License 2000.06.14 0 0 433
Emberek!

Holnap 576, ebbe még szerepelni fog CoVboy, ugye?

lacee Creative Commons License 2000.06.14 0 0 432
És akkor most ki maradt a lapnál?
Asszem, csökkent eggyel a törzsolvasók száma... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!