Keresés

Részletes keresés

lg18 Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12188
Sokatt tett az Újpestért??? Gondolom ezt a gólösszefoglalók alapján mondod. Igaz, hogy voltak jó pillanatai, de képtelen volt összefogni a csapatot és képtelen volt hajtani a sikerért.
Hogy nyugaton mit csinálnak? Emlékezz pl., mit csinált a Real Anelkával...mégha nem is vagyunk Bernabeu...a tarcsiba küldték, mert nem volt hajlandó mindent megtenni a klubért. És igazuk volt, ahogy a mi vezetőinknek is igaza van. Nem kell kinyalni a seggét, mert jó játékos, ha nem hajlandó küzdeni. Nem ér meg minden pénzt...

A másik. Tudod miért nem langyosvíz az Újpest? Mert mindenki, szurkoló, edző, büfés, szotyiárus, azt várja el a csapattól minden szezon előtt és közben, hogy nyerje meg a kupát és a bajnokságot.
Amit langyosvíznek hívnak, az a Vidi: "de jó lenne elérni a 4. helyet", ha éppen jó csapat jön össze. "jó volna nem kiesni", ha gyengébb a keret. Erről nem érdemes tovább beszélni...

HAJRÁ LILÁK!!!!

Előzmény: Törölt nick (12180)
Dugó Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12187

Dugó 3000. hozzászólását látjátok!


HAJRÁ ÚJPEST!!!!

Dugó Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12186
Tegnapi origo, hír:
"Glázer elégedett az Újpest felkészülésével

2002.01.25. 20:41:00


Dunavarsányban lényegében pénteken fejeződött be az Újpest felkészülése, szombaton pedig a Fót ellen lépnek pályára a Megyeri úton, majd rövid pihenőt kapnak a játékosok. Az alapozásról, az új játékosokról és a tervekről Glázer Róbert, az Újpest vezetőedzője nyilatkozott.

"A gondjaimmal kezdeném, Poljakovic és Lőw sajnos sérült, pedig tavasszal komolyan számolnék velük" - mondta elöljáróban Glázer, majd így folytatta: "Jelenleg huszonöt fős kerettel dolgozunk, amit hétfőn huszonkettesre szűkítek. Az újonnan igazolt Piroska Attila, továbbá a cseh Sloncik és Kozel edzésmunkában, játékban, magatartásban egyaránt jó benyomást tett rám, velük alaposan megerősödtünk. A többiekről is csupa jót mondhatok, hiszen a két hetes dunavarsányi edzőtáborban végig fegyelmezetten, odaadóan tréningeztek. Összességében tehát elégedett vagyok a felkészüléssel, remélem, mindez az eredményekben is megmutatkozik majd. Tavasszal nagyon oda kell figyelni, mivel a riválisok is jól erősítettek, mindenesetre a csapattól elvárom, hogy a meccseken a minden áron való győzni akarás szándékával lépjenek pályára. A vezetőség másfél éves terve alapján nyártól, néhány újabb igazolással mindenképpen a nemzetközi kupaszereplés lehet csak a cél. Persze Újpesten senki sem bánná, ha a Magyar Kupa győzelemmel mindez már idén megvalósulna."

"
Dugó Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12185
OFF
Gyere fel icq-ra
ON

rostas!

Még valami. A langyos víz annyit tesz, hogy az ÚJPESTBEN vagy a Ferencvárosban egy játékos mindig reflektorfényben van. Ő nem bírja, ezért megy inkább vidékre a lovaihoz. És pontosan ezért nem lesz sosem nagy játékos! Mert jó neki evickélni a langyosban.

HAJRÁ LILÁK!!!!

Előzmény: gguszti (12184)
gguszti Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12184
Én is örültem, hogy ilyen sokan voltunk kint! Jó volt látni a csapatot.
Az első félidő első fele volt szerintem igazán jó, onnantól eléggé ellaposodott a meccs. Ha Piroska a bajnokikon is ilyen agilis lesz, akkor tényleg azt mondhatjuk, nagyon jól jártunk vele!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (12182)
Dugó Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12183
bát=bár
maghát=magát
Előzmény: Dugó (12182)
Dugó Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12182
Újpest-Fót 3-1 (2-1)

Tokody két gólt fejelt, a második félidőben Piroska volt eredményes büntetőből.
Még többen voltunk mint hétköznap. Jó volt látni a pálya szélén a tömeget.
Az első félidőben játszottunk idáig a legjobban. A másodikban a tartalékos "A" csapat már gyengébb volt.
Kozel nagyon fiatalas, abszolút nem néz ki 31 évesnek. Jó benyomást keltett, pláne, hogy csak az első meccse volt.
Piroskát és Tokody-t emelném még ki, esetleg Erőst. A többi az elfogadható volt. Koro sok lasztit adott el :(

rostas!
Amit te magyaros bosszúnak találsz azt megcsinálta a Porto is Fehérrel, sőt a Manchaster is bajban van Beckham-mel (bát valószínűleg őt nem fogják száműzni).
Meséld már el nekem Dvéri mit tett itt le az asztalra ???????????????????
Van ugye vele egy 11. helyünk még az uccsó Várhidi érából.
Aztán van egy tavalyi 5. helyezés.
A Magyar-kupában búcsúztunk a negyeddöntőknél.
Te láttad minden fordulóban játszani v. én ?
Mert én csak az alibi játékát látom, azt, hogy minden labdát hátrafelé vesz le, majd beáll az ellenfélnek és faultoltatja maghát. Ezután összeesik mint egy rongybaba.

Kétségkívül sokkal több van benne, de képtelen megfelelni. Fél a kihívásoktól és akaratgyenge.

Beszéltem vele a szombathelyi kirándulásunk után (2-2). Mondom neki, "aztán a fradi ellen mindent bele, szét kell szedni őket". Dvéri válasza ennyi volt: "majd meglátjuk".

llila Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12181
Az utóbbi szezonban nem sokattett az Újpestért. Ha már a profizmusnál tartunk, egy profi a távozása előtti utolsó meccsen, edzésen is a maximumot adja. A Megyeri, meg jobb , mint a Bernabeu. Legalábbis nekünk!!
Előzmény: Törölt nick (12180)
ptillas Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12179
Na, jol van, ideje lesz lassan elindulni!
Legyunk kinn egy paran... mondjuk 1800-an :)

HAJRÁ LILÁK!!!

BELABACSI Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12178
Azért az érdekelne mi lenne, ha egy jó ajánlatot kapna valmi profi klubtól.Akkor is a posványban dagonyázna?Vagy jobb, ha semmi kihívás?

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (12175)
BELABACSI Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12177
Szerintem igen is kell.Fiatal és máris bevethető játékos.Minél erősebb a keret annál nagyobb az esély.Ha van rá pénz, nem szabad gondolkodni.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: lg18 (12155)
BELABACSI Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12176
Ez a lehető legjobb.Remélem a végén nem kell majd újra magyarázkodni.

BOLDOG MAGYARORSZÁGOT!

Előzmény: Husky (12139)
ptillas Creative Commons License 2002.01.26 0 0 12175
Kedvenc lapom:

(NfS)

"Viniczai Tibor megerősítette, hogy Szlezák Zoltán távozása miatt a bal oldali védő posztján bevethető külföldi játékosokkal tárgyalnak. Az ügyvezető azt is bejelentette, hogy megállapodtak Dvéri Zsolttal, e szerint 2002. július 1-jétől a válogatott középpályás újra a Videotonban futballozik majd."

Hat mit ne mondjak... lagyos a viz tenyleg!

HAJRÁ LILÁK!!!

ptillas Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12174
Szoval nem "ww....", hanem www. Gondolom rajottetek!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: ptillas (12173)
ptillas Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12173
De igen, foleg amilyen allapotban vagyok mostanaban...
Mindenkinek!!!

Szavazzatok a ww.eurostadiums.com-on!!!
25. Megyeri Ut Stadium 101
2002.01.25-en, tehat ma ez a helyzet!
Jo lenne, ha minel tobben szavaznatok. Ezt mindenki hetente egyszer teheti meg ott!
Legyunk sikeresek ott is! 12 voks hianyzik ahhoz, hogy a 20. legyunk!!! Igyekezzetek!!!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (12172)
Dugó Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12172
Ez nem lehet!
Mármint, hogy ilyen komolyan vetted. :(
Előzmény: ptillas (12171)
ptillas Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12171
1. Nem vagyok papucs!!! Akkor lennek, ha ugy csinalnek mindent, ahogyan O akarja! Es ez ugye sokhelyutt nem igy van! Peldaul a meccseket illetoen! Tudja mennyire fontos nekem az Újpest. Persze Szamara is!

2. Kinn leszek holnap!

3. Lenne mas dolgom is! Anyukam nagyon beteg es muteni fogjak, megis megyek! No, akkor most ezzel mi a helyzet?

(Nem akartalak sem letorkolni, sem leszurni, csak vannak dolgok, amik nem mindig ugy mukodnek, ahogyan az ember azt szeretne! Sajnos!)

Szerintem ismet monoton merkozes varhato. De ez ertheto is, mivel az alapozas elejen jarunk. Ossze kell szokni, at kell venni a Glazer-stilust (persze azoknak, akik eddig meg nem dolgoztak Vele). De abban biztos vagyok, hogy gyozunk!!!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (12147)
gguszti Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12170
Én a második verziót választom, biztos jól esne neki! :)

Lg!
Számontartom! :)

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (12167)
Emerald Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12169
Érdekel a foci? Szeretnél részt venni egy internetes futball újság szerkesztésében? A futball.hu csapata Téged vár! Az igaz, hogy ez nem egy fizetős munka egyelőre, de ha igazán jól csináljuk, mindenkinek jövedelmező üzlet lehet!
Írj emailt!

Olasz foci - Gábor - joogabi@matavnet.hu
Német foci - András - selmaczi@mailbox.hu
Spanyol foci - Ladislao - ladislao@futball.hu
Francia foci - András - katona@futball.hu
Angol foci - Attila - sati@futball.hu
Magyar foci - Attila - sati@futball.hu
VB2002 - Attila - sati@futball.hu

Ha barmi érdekel a site-tal kapcsolatban:
Emerald - emerald@futball.hu

lg18 Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12168
Rendben, ezzel ünnepélyesen megígérem, hogy ott leszek, ha kijutunk :)
Előzmény: gguszti (12162)
Dugó Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12167
Csak Sloncikot kell megtanítani magyarul.
Vagy mi nekünk énekelni csehül :)))
Előzmény: gguszti (12166)
gguszti Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12166
De pihent vagy... :))

Tényleg kijön, csak a kiejtést kell gyakorolni! :DD

Előzmény: lg18 (12165)
lg18 Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12165
Át kéne költeni a dalunkat...

Tudod, ki ő, számtalan nagy gólt lő
Övé lesz az aranycipő
Sloncik, a Radek Sloncik, a Radek Sloncik....

még ki is jön ütemre :)

Dugó Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12164
Köszi!

Ezzel szemben nem merek fogadni.
Bár Lőwwel nagy versenyben lennének. :)

Előzmény: Ss (12163)
Ss Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12163
Polja edz folyamatosan, és hétfőtől már az első csapattal. Ő egy hihetetlen hozzáállású emberke, akinek atlétaedző az apja, ezért a nagy kondíció.A Robi ma azt mondta, hogy szerinte március végére lesz 100% os, én fogadok, hogy bajnoki rajtra leszalad mindenkit. Na?
Előzmény: Dugó (12161)
gguszti Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12162
"Lengyelektől nem szabad félni, hozzánk hasonló képességű csapat + Olisadebe.

Hát hogy is mondjam... Ezzel nem értek egyet, maradjunk ennyiben! :))

"(ja, lehet, hogy nem kéne kijutni, messze van Portugália:) )"

Menj má'! :) Ha végre egyszer kijutunk, ez legyen a legnagyobb baj! Nyaralni meg úgyis kell, legalább meccsen lennénk a szabadság alatt! :)

HAJRÁ MAGYAROK!!!

Na, elég itt a válogatottból! Én örülnék, ha jönne Farkas, ahogy Dugo írta, az csak jó, ha versenyhelyzet van a játékosok között!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lg18 (12153)
Dugó Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12161
Tényleg! Polja!
Jó lenne tudni mi van már vele.
Már majd két hónappal ezelőtt megműtötték. (na jó csak 50 nap).

Előzmény: lg18 (12159)
lg18 Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12160
Ha Te mondod :)
Egy gondom van csak: nem vagyok biztos abban, hogy állandó játéklehetőséghez jutna. Ez pedig hátráltatná a fejlődésben.

Mindegy, legyen, jöjjön :)

Ha nálunk is akkor gólokat fog lőni, mint ellenünk, akkor nagyon fogom szeretni :)

Előzmény: Ss (12158)
lg18 Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12159
Középső középpályásokat soroltam :)

És Polját is sikerült kihagynom :(

Előzmény: Dugó (12156)
Ss Creative Commons License 2002.01.25 0 0 12158
Kell. Ő pont az, aki a Sloncik mögé kell.
Előzmény: lg18 (12155)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!