Keresés

Részletes keresés

Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13476
Apammal vedett anno a Duna Cipoben vagy a Tungsramban??Nem tom melyikben...

Roli Praj!!!
Sose feletem el hogy a Red Boys mar nem lathatta szedultes luftjat a kaputtol ugy 35 meterre.
Nekem o a numero uno!!

Mi lehet vele??
Meg kene hivni egy anketra csak a jokedv miatt is.
Idosebbek elonyben!!
:)))

HAJRA LILAK!!

Előzmény: llila (13475)
llila Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13475
Kakas!Jókedvre derítettél! Azért nem tudnék közte és Praj között dönteni.
Előzmény: Szul (13474)
Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13474
:))
A csapat is napozik.
Mi is lazithatunk egy kicsit!!
Es akkor mar a zodeken rohogjunk nem???(keretik nem komolyan venni odaat(nincs is odaat))
Emlekeztek ez volt a "nincsen hangotok!" regi verzioja."Csond van odaat!!Nincs is odaat!!"
:)))

Ma ilyen nosztalgias hangulatba kerultem ahogy a hulye nevu jatekosok topicban valaki eszembe jutatta a 87-es Ujpest-Fradit ahol Kakas vedett es 4-1-re leszoptunk.
Emlekszem a b-terszon alltam apammal es a 3. vagy negyedik gol Kakas hasa ment be.Mindenki bundarol beszelt...
Nagyon reg volt de tisztan elottem van.Teli stadion es szikrazo napsutes.
ui:Reszemrol ez volt ma uccso off!!!

HAJRA UJPEST!!!

Előzmény: ptillas (13471)
llila Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13473
A ződeknek mindig is jól ment a buleszok ellen. Régen vót, de jól szórakoztam rajtuk az UEFA kupában egymás utáni fradi bravúrok. Marek Sztanke Dimitrov 0-3, Beroe Sztara Zagora 0-3 Lokomotív 0-3.
Tehát ez most jó eredmény!
Előzmény: llila (13467)
gguszti Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13472
Én is megpróbáltam, de semmi. Abban lehet az igazság, amit llila írt.
Csak azt nem értem, ők miért pattognak, ha mi egy gyengébb ellenféllel játszunk.

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: ptillas (13471)
ptillas Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13471
Szul!

Megprobalok utana nezni en is ennek a "nagy" csapatnak...

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Szul (13470)
Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13470
ptillas!

Minket is persze de olyan reg nem foglalkoztunk veluk...
Es ma meg u-boot is beszallt az offolasba es az azert eleg ritka.:)))

HAJRA UJPEST!!!

Előzmény: ptillas (13469)
ptillas Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13469
Mindenesetre a sajat csapatom engem jobban erdekel, uj hirekkel szolgalnak a honlapon:

"Szombat: a regenerálódás jegyében

A tegnapi tikkasztó mérkőzés után szombat délelőtt 35-40 perc regeneráló futás volt a napi penzum. Glázer Róbert ugyanis átírta kicsit a programot és délutánra teljes szabadságot adott játékosainak. Ebédelni még mindenki egyszerre érkezett egyenpólóban, egyennadrágban, ám utána már ki-ki eldönthette, hogy merre veszi az irányt. A legtöbben persze a tengerparti napozást választották, hiszen a verőfényes napsütés, a 30 fok meleg igencsak vonzóvá tette a napfürdőzést mindenki számára. Azonban nem mindenki hódolhatott a nyári örömöknek, ugyanis délután érkeztek meg az új turnus labdarúgócsapatai, akikkel Glázer Róbert rögtön igyekezett felvenni a kapcsolatot a vasárnap és a jövő héten esedékes edzőmérkőzések ügyében. Jelenleg is folyik még az egyeztetés, így az esti órákban már honlapunk olvasóit is tájékoztatni tudjuk arról, hogy pontosan kik ellen lépünk pályára az elkövetkező hét napban.

Péntek este csatlakozott a kerethez Korolovszky

Ismeretes, hogy Cipruson négyes tornán vett részt a Magyar Labdarúgó Válogatott. Újpesti részről egyrészt Korolovszky Gábor labdarúgó és másrészt Tamás Gyula kapusedző révén voltunk érdekeltek a sporteseményen. A torna után csütörtökön ültek repülőgépre Koroék, hogy még aznap este megérkezzenek Antalyába, azonban Athénban lekésték a repülőgépet és az út ezért egy napot húzódott. Végül péntek este 19 óra körül érkeztek meg az edzőtáborba, fáradtan a hosszúra nyúlt kalandos úttól. Glázer Róbert örömmel fogadta az érkezőket, azonban nem tudta (és nem is akarta) palástolni abbeli véleményét, hogy a válogatott programja nem tett jót az Újpest FC felkészülésének.

Glázer Róbert:
- Van elég gondunk, feladatunk, ezért nem örülök neki, hogy az előre deklarált 3-4 nap helyett az edzőtábor fele idejében nélkülöznöm kellett Korolovszky Gábort és Tamás Gyula kapusedzőt. Én azzal engedtem el őket Ciprusra, hogy a szövetségi kapitánnyal megbeszéltük, hogy nem több, mint 3-4 napról van szó... Bosszant, hogy így alakult a dolog, hiszen a csapatépítés ezen időszakában nagyon fontos lett volna a teljes csapattal felkészülni. A kapusedzéseket meg tudtuk oldani stábunkkal és a két kapus példás hozzáállásával, azonban Korolovszky egy hetes távolléte sok.

Vasárnapi meccs: Újpest FC - Gradhorm (osztrák NBII.) 14.30"

HAJRÁ LILÁK!!!

Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13468
Hoppa-hoppa!!

Csak nem osszehozzuk??

Előzmény: llila (13467)
llila Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13467
Bolgár sokadik liga. Legalábbis ott van ilyen városnév!
Előzmény: U-boat (13465)
Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13466
:)))))))
Előzmény: U-boat (13465)
U-boat Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13465
Szul

Nekem már csak Mike az utolsó reményem aki azért nemzetbiztonságot is átverve hozott nekünk titikos kormány és MFB-s dokumentumokat.
Fedőneve : Sinnik
Státusz: Igen titkos
Ismertető jele: 1-1-et játszott a Fradival.
Előfordulási helye: Februárban Cipruson látták. (nem megbízható forrás..NB1.hu)

Mike ügynök jelentkezzzzz!!!!!!!!!

U-boot

Előzmény: Szul (13464)
Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13464
Tudjak ok tuti...
:))))))
Előzmény: U-boat (13463)
U-boat Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13463
Szul

Az NB1.hu sem tudja. Ott is kérdezgettem.
Vagy tudják:)))))))))

U-boot

Előzmény: Szul (13462)
Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13462
Mar ket napja nem tudjuk hogy a mi az a Sinnik akivel a Fradi 1-1-et jatszott?
Onnek nem hianyzik a valasz?
:)))))

HAJRA LILAK!!!

Előzmény: U-boat (13460)
gguszti Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13461
"Napoztak az újpestiek
NB1.hu

Antalya, február 16., 17.30

A tegnapi győztes mérkőzés után ma délután kellemes pihenéssel múlatták az időt az újpestiek.

A hatodik hete tartó felkészülés alaposan igénybe vette a játékosokat. A mentálisan és fizikálisan is alaposan leterhelt futballistáknak ma jó dolguk volt, hiszen a 30 fokos antalyai télben egész délutánra „kimenőt" adott Glázer Róbert. A focisták természetesen szinte teljes létszámban a tengerparti napozást választották, ahol néhány órára valóban jól érezhették magukat.
(F.L.V.)"

A 30 fokos telet el tudnám viselni, de az is igaz, hogy az első edzésbe belepusztulnék. :))

HAJRÁ LILÁK!!!

U-boat Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13460
Mighty Mike

Most komolyan miért nem válaszolsz, hogy ki ez a Sinnik akivel a Fradi 1-1-et játszott?
Olyan szépen gyűjtögeted az adatokat az Újpestről meg MFB-ről ne mond nekem, hogy nem tudod megmondani kivel játszott a csapatod?
Sinniket akarom de azzonnal.)))))))))))

U-boot

U-boat Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13459
gguszti

Én meg az írom.
Én nem szolózom a politikai témával.
Hanem van egy másik vita partner aki próbál érvelni a témában.
Az az érdekes, hogy mindig csak rám szólnak:))))))

U-boot

Előzmény: gguszti (13455)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13458
Hát, télleg, évek óta először, jó érzés volt a sportban olvasni az átigazolási körképet, mert télleg nagy csaoat jött össze, és, asmi nem kevésbé fontos, a kispadunk sem lesz semmi, Szántai, Medgyesi, Pest, Poljakovic, Herceg... Minimum reménykeltő...
A hátrányunk nagyon nagy, hogy a bajnokságbvan reménykedjünk - bár a remény hal megg utoljára, ugyebár - mindenesetre azt kéne megmutatni, hogy a következő bajnokságban mi leszünk az esélyesek!

Galaschek nekem is nagyon szimpatikus volt, sztem senki sem várta tőle, hogy azt mondja, lila a vére, nem is ezért jött ide - nem is kapus :D - viszont maiért igen, azt megcsinálta. Én is köszi neki, és sok sikert Pécsett!!!

Gr0

gguszti Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13457
Egyetértek!
Nem egy meccs volt, ahol csak rá kellett kiabálni, hogy "bólints Gala!" és már meg is volt a gól! :) És ezt általában csereként...

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: llila (13454)
gguszti Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13456
Sőt, nekem is (persze egy "csöppnyi" túlzással :))!! :)
Ha mindenki egészséges lesz, és tényleg pár héten belül összeérik a csapat, ahogy Glázer ígéri, jók leszünk!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Szul (13453)
gguszti Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13455
Én is ezt írtam (majdnem szó szerint), hogy a csapat/klub dolgaiba a politika is beletartozik. Szívesen olvasok is róla (hozzá azért nem szólok, mert úgy gondolom, ahhoz jobban bele kéne még ásnom magam a témába), annyit jegyeztem meg, hogy szerintem túl sok az ilyen irányú hozzászólás az utóbbi időben.
Nekem persze nincs jogom meghatározni, miről folyik a beszélgetés, csak annyi, mint a többi topic-társnak, ez csak egy egyszerű vélemény volt. Másrészt valóban tény, bőven születik OFF beírás (értelmetlen, idióta OFF-olás, ahogy Te írod...) enélkül is. Azt hiszem, mind a kettő szükségszerűen jön elő ennyi idő alatt, egy szóval sem írtam, hogy "nem bírom ki"...
Előzmény: U-boat (13438)
llila Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13454
Ha mér a távozóknál tartunk... Galaschek Petinek köszönjük a játékát és a néhány gólját! Nekem nagyon szinpatikus volt. Igaz nem mondta hogy lila a vére:), de amikor lehetőséget kapott mindent megtett. Kösz Peti!
Előzmény: Szul (13453)
Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13453
Neked is??!!

:)))
HAJRA LILAK!!

ui:A tavozokhoz meg Dverit is oda kell tenni.
(NS megint hozta formajat.)

Előzmény: llila (13452)
llila Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13452
Ez a csapat világverőnek tűnik!
Előzmény: Szul (13451)
Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13451
Újpest FC

Vezetőedző: Glázer Róbert

Távozott: Galaschek Péter (PMFC), Kalina Tibor (Kecskemét, kölcsönbe)

Érkezett: Lubos Kozel (cseh, Slavia Praha, cseh), Piroska Attila (romániai, Kispest-Honvéd), Radek Sloncik (cseh, Sparta Praha, cseh), Szlezák Zoltán (Videoton), Túlio (brazil, Santa Cruz, brazil)

Akivel tárgyalnak: -

Edzőtábor: Február 9-23.: Antalya, Törökország

Edzőmérkőzések: -

Várható kezdőcsapat

Posza -Tamási, Kozel, Korolovszky, Lőw -Erős, Kunzo, Sloncik, Piroska -Tokody, Túlio

forras:NS

Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13450
Ha akartok rohogni olvassatok el szeiler nyilatkozatat a stadion rekonstrukciorol.
:))))))))))))))
Savanyua savanyua savanyua szoloooooo!!!

Orulok hogy Dverin kerestunk meg egy kis penzt.
Es annak is hogy nem jatszik ellenunk.
Egy szerzodest ket fel kot meg es konszenzus nelkul nincs szerzodes ha a Videoton belement hat belement...

Ugy latom minden meccsunket adjak.
Most orulnunk kene??
En jobb szeretem amikor havonta volt egy-ket tv-s meccs.
Igaz azok az idok vegervenyesen elmultak...

Fiorentina az MTK palyan???Akor mar hozzank is beugorhatnanak.

HAJRA LILAK!!!

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13449
Ők a sötét tömeg erejével harcolnak, mi az eszünkkel.Ezért vagyunk előttük.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: AD 1982 (13436)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13448
Rendes gyerek ez a Túlió.Nagyon bízom benne, hogy beváltja a hozzáfűzött reményeket.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (13426)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13447
A Drazsé nyilatkozatából kitűnik, hogy már régebben megegyezett a Vidivel.Nincs ebben semmi , csak miért hazudozott?

Aki ennyire fél a kihívásoktól az menjen.Arra igazán nincs is szügség a jövő nagy csapatában.Aki nagyratörő terveket szövöget, annak a középszer, a kényelemszeretet, az akaratgyengeség nem segíthet.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (13425)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!