Keresés

Részletes keresés

Szul Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14199
Elindult az ideny!!
Nemcsak nekem pezseg a verem!!
:)))))))))))

MINDENKI UJPESTI AKI NEM AZ MENJEN KI!!!!
:)))))))

HAJRA LILAK!!!

LILA-FEHER LEGIO!!
SLONCIK,KOZEL,TULIO!!!

HAJRA LILAK!!!

llila Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14198
Ne bántsd! Nem tudhatod, hogy náluk mi az ERKÖLCS!
Előzmény: Szul (14195)
llila Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14197
Kár, hogy anyád nem lett áldozat, akkor nem rontanád itt a levegőt!
Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (14194)
llila Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14196
Hé Parasszt!

Amikor Nekünk már történelmünk volt, vidéki nagyközség egyesületekén, Nálatok még a Pál utcai fiúk ment élőben!
Telente befagyott a Corvin közben a pocsolya?

Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (14194)
Szul Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14195
:))))))))))))))))))))))))))))))

De egyszeru vagy.
EEE???????
Meltatlan a nevhez.

Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (14194)
Erkölcs Erő Egyetértés Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14194
Anyád a paraszt te kis kommunista rendőr geci.
Nekünk azért nincs jégpályán mert nektek van.
Azoktól kaptátok akik a Terror Házában voltak és nem áldozatok.
Amikor nekünk volt jégpályánk a mostani Corvin köz környékén akkor ti még egy vidéki nagyközség voltatok.
Ha nincs kommunizmus akkor nincs jégkorongcsapatotok sem.
Se pályátok.
És ha nincsenek Újpesten zsidók akkor most ti vagytok az Alsó-Göd.
Szerencsétlen bugris paraszt.
Előzmény: llila (14188)
llila Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14193
Hé Paraszt!

Nagyon eltűntél! A válaszon gondolkozol, vagy a jégpályátokat keresed a térképen?

Szul Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14192
"Ja! Még egy kérdés! A Ti jégpályátok hol van? Mi a címe? Nálatok milyen a rollba?
Ja hogy Ti 100 éve ALBÉRLŐK vagytok arról elfedkezett Csurka Úr a cikkében. Hogy megtűrtként játszottatok sokszor, mert az arbérlet díját sem tudtátok kifizetni!
Néz körül a saját portátokon és utána ugass!"

:)))))))))))

Es meg egyszer a legjobb resz!!:)))

"A TI JEGPALYATOK HOL VAN??"
:))

Előzmény: llila (14188)
gguszti Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14191
Én a második félidő előtt mondtam lg-nek, hogy 5 perc, és gólt rúgunk. Csak 2-t késett Tulio. :)

Örülök, hogy találkoztunk, Veled és AD-val is!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Husky (14189)
gguszti Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14190
Muszáj berakjam ezt a képet a honlapról, annyira jó a hangulata...:


Mintha egy igazi -szurkolói szempontból is- rangadón lettünk volna.

Magie!
Én a kapu mögöttieket + az oldallelátó kb. 1/3-át + a tribünön lévő néhány embert számoltam bele, így lett 1500.

HAJRÁ LILÁK!!!

Husky Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14189
Üdv !

Mit is mondtam a meccs elején? Azt, hogy a Radek és a Tulio gól fog rúgni.... mondtam ugyan a Robit is sajna neki nem jött össze tegnap.

Radek&Robi DOTOHO!
Vamos Tulio!

llila Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14188
Hé Paraszt! (Arany:Toldi)

Kezdődik a mezőgazdasági szezon! Jó lenne, ha már visszatérnél eredeti szakmádhoz a szántás-vetéshez. Hanyagold már az Újpest topicot és vitasd meg a veled azonos szinvonaluakkal a Ti topicotokban, hogy hányan voltunk Akasztón, meg, hogy mi a véleményed Tulioról stb. Szerintem az 1 meccs 1 gól jó átlag! Én meg vagyok elégedve vele. Remélem az Üllői úti MTK "B" - Újpest meccs után is lesz alapos okotok Tulio játékának elemzésére!
Akasztón nem voltam és a meccset sem láttam, mert versenyem volt éppen abban az időben, de annyit elmondhatok, ha csak 6000 néző volt akkor is kb 4000 Újpesti érzemű lehetett, mert 1000 több helyi és 1000 nél több Dunaújvárosi biztosan nem volt.
Az, hogy egy másik Paraszt a Nemzetisport című szarban milyen baromságokat ír nagyon nem érdekel minket! Mi tudjuk mit jelentett nekünk a Megyeri úti jégpálya és a CSAPAT.
Ja! Még egy kérdés! A Ti jégpályátok hol van? Mi a címe? Nálatok milyen a rollba?
Ja hogy Ti 100 éve ALBÉRLŐK vagytok arról elfedkezett Csurka Úr a cikkében. Hogy megtűrtként játszottatok sokszor, mert az arbérlet díját sem tudtátok kifizetni!
Néz körül a saját portátokon és utána ugass!
Szerbusz Paraszt!

Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (14187)
Erkölcs Erő Egyetértés Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14187
Vidékiek !

A kapu mögötti rész Akasztón nem nagyobb mint a tietek vagy a mienk.
KB 2.000 ember fér be oda.
Több, mint a fele üres volt.
Akkor hányan voltatok ?

Elmondom, hogy a Stadler stadionba kb 10.000 ember fér be.
Mivel a tietekénél is kisebb.
A kétharmada üres volt.
Akkor, hogy számlált a hivatalos Dózsa honlap 8.500-at ?
Vagy hazudik állandóan. ?
Nevetségesek vagytok.

Szul Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14186
:)))))

De felvagtak a nyelved!!
Igazad van.
Miert foglalkoznak egesz nap velunk???????
Kisebbsegi komplexus.

HAJRA UJPEST!!

Előzmény: atlanta (14184)
lg18 Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14185
Hol ültél vagy áltál, hogy odáig elláttál? :)

Én úgy 2000 embert láttam lilának, de a kamerával szemben lévő oldal jobb oldaláról senkit se számítottam bele ebbe.

Előzmény: magie (14180)
atlanta Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14184
Esetleg a hajadra is kenheted a "jó tanácsaidat". Soha nem leszünk olyan helyzetben, hogy rájuk szorulnánk. Felesleges provokálni, hiszen, ha nem vagy teljesen hülye, akkor te is jól tudod, hogy az említett három játékos megtartása nem elsősorban anyagi kérdés volt. Ha pedig nem provokálsz, akkor fingod sincs mi történt az elmúl két évben az nb1-ben.
Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (14183)
Erkölcs Erő Egyetértés Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14183
U !

Figyelj:

Mai Sportot tedd el emlékbe.
A Csurka Gergely emlékezett meg a bezárt hokipályátokról.

Idézek :

Volt egyszer egy vadnyugat

".... Még egyszer körbenézek a kis jégfészekben. Amely valahogy rendre azt sugallta a megjelenteknek, játékosnak és szurkolónak egyaránt, hogy itt mindent szabad. Akárcsak a klasszikus vadnyugat. Civilizációnak semmi nyoma, plexi nélküli fapalánk, fapallós emelvény tribünjelleggel, töredezett beton körös-körül, csupaszság..."

Rendõrautó hozta az igazolást

...". Holott szinte friss élmény, amint állunk a palánk mellett, lessük a hazai vezetõket, akik szintén lesik - a Megyeri úti frontot. Mígnem felvillantak a kék fények, és õk felsóhajtottak. Begördült a szirénázó rendõrautó, benne a frissen szerzõdtetett olimpiai bajnok kapusfenomén, Milnyikov igazolása. A zöldek nem láttak a pipától, béemeztek egy sort, az újpestiek viszont dörzsölték a kezüket, megfogták az isten lábát(...)Más kérdés, hogy néhány perc után felavatták a kék vonalról, s végül vesztes meccsen debütált. Utána magyarázkodott, hogy még életében nem védett nyitott pályán, de nem is a hideggel van gondja, hanem a világítással, merthogy nem lát semmit...

".... Hólya elvtárs találta ki. 1984, Dózsa-Fradi az aranyért, Megyeren; normál esetben 2500 nézõ, a fele legalább vendégdrukker. És ha a fanatikusok begyûlnek a klubházzal átellenben, a sárga kerítés elõtti, kapu mögötti részre, olyan hangulatot csaphatnak, hogy az akár bajnoki címig tolhatja a zöldeket. No, ezt akarta megelõzni Hólya István, a Dózsa akkori elnöke egy huszárvágással. Zárt kapuk, bent csupán ezer kiskatona Adyligetrõl - ilyen környezetben garantált a siker. Ötven jegyet kapott az FTC, azaz a családtagok kerülhettek beljebb, a drukkerek habzó szájjal az eltorlaszolt bejáratok elõtt üvöltöttek. Aztán, amint Schell játékvezetõ bedobta a korongot, a kirendelt ifjú tányérsapkások egyemberként zendítettek rá: „Hajrá Fradi!" Hosszan, átéléssel szurkoltak. A hazai kispadról felsandítottak Hólyára. Az arca valamivel fehérebb volt a jégnél. Egy õrmester ugyan kétségbeesetten rohangált az ezred arcvonala elõtt, hogy „maga sem mehet haza hétvégén, meg maga sem" - a szellem kiszabadult a palackból, a zöldek úgy nyertek, mint a parancsolat.

"...Ugyan Megyerre járt röhögni boldog-boldogtalan, hogy lássa a vajúdó Közép-Európa egyik csodáját, a GAZ típusú katonai jármûvet a mögé kötött szõnyeggel, amely a Rolba újpesti mutánsaként jött-ment a szünetben - mégis: a hokisok állítják, olyan minõségû jégen azóta sem lehetett korizni errefelé. Ment a rajszállító, a végibe szerelt bödönbõl ömlött a víz, a szõnyeg - amelyre mindig rá kellett állnia valakinek, és amelyre az élces kedvû vendégdrukkerek ráfogták, hogy „a Benétõl hozták a falról" - pedig szépen simított..."

A Túliót meg a hajatokra kenhetitek.
Ha én dózsás lennék miatta nem ültetném a Tokodyt a kispadra.
És ebből a pénzből a Dvérit a Tóth Norbertet és a Terjéket is megtarthattátok volna.

Előzmény: U-boat (14167)
atlanta Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14182
Gratula a csapatnak, és a tábornak is. Jó volt tegnap Akasztón, bár 2-1 után szétizgultam magam.
Tokodyt és Szélesit talán előbb kellett volna becserélni, de nem akarok kukacoskodni, inkább örülök az eredménynek, meg annak, hogy a csapatban láthatóan nagy tartalékok vannak.
Hajrá Lilák kedden is!
Szul Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14181
Gyozelem!!

Ejszaka megneztem videorol a meccset!!
Orultem Sloncik es Tulio(irigykedjen minden zold varangy-egyebkent nekem fogalmam sincs kit igazolt iden a a fardi(nem igy irjak??!!) es oszinten megmondom szarok is ra kimegy a nagy magyar jatekostemetobe megrohadni) goljanak.Tulion mulott hogy meg nem rugott kettot.Mindegy legkozelebb.Vagner nem volt rossz.
Kunzo robotolt, es mentett egy hatalmasat.Cica hozta a szokasost.Piroskaban tobb van.Lehet hogy a Jeno telebeszelte a fejem de tud o egy fokkal tobb szervezo feladatot ellatni...
Ami nem tetszett az a vedelem.Foleg az elso felidoben atjarohaz.Mint KI alatt.Igen igen tudom Tokoli,Sowumni de akkor is.Kene egy stabil kozepso vedo.Mondjuk egy Kozel.:)))
Zsolti jol vedett!

Ja es vegre rangadot nyertunk.Ezt hianyoltam a csapatban KI alatt hogy a rangadokhoz szukseges lelkipluszt nem tudtak hozni.Pedig milyen jo pedagogusunk volt...:))

A masik hogy Toky-nak mindenfelekeppen helyett kell szoritani.Gyors volt,lenduletes szint vitt a jatekba.De hogy kimaradjon ki??
Hat ezt mar dontse el a Glazer!!:))))

HAJRA LILAK!!

magie Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14180
"Szerintem elég sokan voltunk, utálok tippelni, de talán 1500-an is!"

gguszti! Ugye, most csak a kapu mögött állókról beszélsz? Mert én, ahogy körbe tekintettem, mindenhol - kivéve a táborral szemközti "kanyart" -, a lila szín dominált! Szvsz legalább(!) négyezren voltunk ott! De akár egy ezrest még rá lehetne dobni.

A meccs értékelésétől eltekintenék, mert semmi értelme, hogy ismételjek. Sommás véleményem: teljesen megérdemelten vertük a "tartalékos" (ezt ők állítják, bár fogalmam sincs miért) Újságost!

Előzmény: gguszti (14169)
BELABACSI Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14179
Az eredménnyel elégedett vagyok,a játékon még van mit javítani.

A védekezésünk Kozellel remélem jobb lesz, mert szerintem a kohászok eléggé hitehagyottak(néha meg nagyképűek, Tököli, Rósa Dénes)voltak, ha nem azok nagyobb gondot okozhattak volna hátul.

Akik tetszettek:a Cica, a Radek,a Vagner és a Posza Zsolti,de a többiekre sem lehet panasz, bár néha eléggé könnyen átjöttek a középpályánkon.Ja és a közönségünk.

Összegezve, csak így tovább.

BOLDOG ÚJPESTET!

BELABACSI Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14178
Ne álmodozz szegényember!
Előzmény: RW(USA) (14174)
BELABACSI Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14177
Ki is a szánalmas? Szépecsém.
Előzmény: netharcos (14154)
BELABACSI Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14176
Előbb vissza kellene adnod.Tudod, nálad van vagy száz éve.Csak azért nem kértük vissza, mert nekünk azóta nem volt rá szükségünk, te meg mindennap használod.Megsajnáltunk na!
Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (14150)
BELABACSI Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14175
Hanem mivel?

Nem hiszem, hogy külön köszöngetnünk kellene, ha valaki a dolgát végzi.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (14143)
RW(USA) Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14174
Hat honap es a Fradiban fog jatszani!!!!!!
(Lasd Penksa)
Előzmény: Strong (14171)
ptillas Creative Commons License 2002.03.03 0 0 14173
Szep volt fiuk!

GRATULA A CSAPATNAK ES NEKUNK, SZURKOLOKNAK IS EGYARANT!!!

Nehezen indultunk el Pestrol, de a lenyeg, hogy megerkeztunk, 1 oraval a kezdes elott.
Ket nagy busszal mentunk Akasztora. Egy mikrobusz es rengetegen kocsival, valamint vagy 20 fo vonattal.
Gyult a nep. Tenyleg voltunk vagy 1500-an. Azert ez nem semmi! Reg volt mar ilyen is.
A csapat megoldotta, ami elvarhato volt. Szoros meccsen eloroztuk a 3 pontot! Es ez a lenyeg!!!
A vedelemben Koro es Bende nagyon jol szurt. Cicanak es Medgyonak is voltak igenjo megindulasai. Nem gondoltam volna, hogy Medgyonak ilyen jol fog kijonni a lepes. Karcsi tenyleg gyengebb napot fogott ki, de az atlagosat megtette! Szerintem nem logott ki a sorbol, esetleg annyi, hogy pluszt nem tudott nyujtani. Sloncik ahogyan mar emlitettetek, a masodik jatekreszre "erett be". Jol iranyitotta a jatekot, Kunzo eloszuresei es megindulasai is remekbe szabottak voltak. Piri is megtette a magaet! Pontrugasai is jok voltak. Sokat futott, jol passzolt es mindig megjatszhato volt. Elol Tulio megtette a magaet. Igaz, keveset futott, de mindig jo helyen allt. Ha bejon az elejen a helyzet, akkor akar tobbet is nyomhattunk volna a kohaszoknak. Vagner agilisan vegezte feladatat. Az elso golhoz nagy erdemei fuzodnek! A beadasai is rendre pontosan erkeztek. Posza is jol mozgott a kapuban. Igaz, az elso felido eleg melegre sikeredett, egy adott szituban, de Kunzo- ha jol emlekszem- tisztitott.
A cserek is jol bevaltak. Erost valto Öcsi, azalatt a nehany perc alatt is majdnem maradandot alkotott... En nagyon sajnalom, hogy nem jott ossze Neki! (Akik ismernek tudjak mennyire szeretem a jatekat :) )
Aztan a Slocikot valto Toky. No, O is mindent megtett. Nagyon gyorsan mozgott, pontosan jatszott, a kontrak altalaban Tole indultak.
Piri helyere Petot hozta Glazer. Neki tenyleg csak momentumai voltak.
A magam reszerol elegedett vagyok, de nem MEGELEGEDETT! Ezt a bajnoksag vegen akarom mondani!
Amugy en is tippelgettem. A tippeim bejottek :)
Bar mondtam pooranak, hogy meg lesz egy gol. Szelesi Zolika fogja fejelni. Hat loves lett belole, majdnem igazam lett...

No, mivel kedden lesz a kupameccsunk, a tv is kozvetiti, ezert kb. 5000 emberre szamolok. Remelem megcafol majd a latvany!
Az idei elso HAZAI meccsunk! Nagyon fontos meccs, ahol gyozunk! Mert gyozunk, ehhez semmi ketseg nem fer.
Aztan tovabb alazunk!
Ahogy mondtam: Megakasztottuk a kohosalakosokat!

HAJRÁ LILÁK!!!

kp-kp Creative Commons License 2002.03.02 0 0 14172
Hajrá Lilák!

Asszem végre jókedvűen lehet értékelni. Először is: egy olyan csapat nyomta le a kohászt, amelyik ebben az összeállitásban még nem játszott talán 90 percet. Másodszor: ha a Sloncik igy játszik, akkor elég 60 percet a pályán tartózkodnia, úgy is többet tesz, mint Dvéri 90 perc alatt. Harmadszor: a Túliótól ne várjuk, hogy felszántsa a pályát, viszont ami ennél sokkal fontosabb, ez a gyerek egyszerűen gólra termett. Rendkivül jól helyezkedik, jól fedezi a labdát és ha jól láttam, talán egyszer volt rossza passza. Ez egy csatárnál ritkaság Mo-n. Negyedszer: a védelmünk még erősödni fog, hiszen jön majd Kozel, aki rendbe teszi a hátvédsort, és a ma talán leggyengébb csapatrészünk is jelentősen megerősödik.

És végül egy apró megjegyzés, a Toky sokkal jobb volt mint a rendkivül enervált és gyenge Erős. Én már a 60. percben behoztam volna, és akkor rúgunk még kettőt.

De ez a csapat még csak most kezd összeérni, fogunk mi még sokkal jobban játszani. És akkor lehet a meccs akár a züllőin is, háromig meg sem állunk. Egyszerűen mi leszünk (vagyunk)a legjobbak.

Újpest forever!

Strong Creative Commons License 2002.03.02 0 0 14171
A meccs elott a varangyok szanakoztak TULIO miatt... most irgykednek...a Fradi meccs elott mar RETTEGNI FOGNAK!!!

RESZKESS fradi !!!

FORZA VIOLA!!!

Dugó Creative Commons License 2002.03.02 0 0 14170
Üdv véreim!

Végre ismét netközelben vagyok...
remélem holnap végzek majd az olvasásokkal, ha jól láttam 9 lapot kell behoznom.

A mai meccs szuper volt, Sloncik kurva jól játszott, rengeteg jó labdája volt és sokat szerelt is.
Vagner szintén nagyon jó volt.
Talán Erős lógott ki lefelé...

Látom pénteken elmaradt a zöldek elleni ütközet :)))
Ennek örülök, mert így - remélhetőleg -nem csúszok le róla!

góltotóban bejött a tippem :)

Túlio, Sloncik!

HAJRÁ LILÁK!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!