Keresés

Részletes keresés

kajlov8 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12619
Boldog lennék ha már végre lenne foci is. Undorítónak tartom, hogy Mo legnépszerűbb klubját -ja bocsi elfelejtettem hogy azok ti vagytok )- felhasználják ilyesmire.
Ja és utálom a komcsikat nevem sem erre, hanem
az orosz hokinak és mezszámomra utal. Csá
Előzmény: U-boat (12582)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12618
Nem.

Az értelmes ember kötelessége, hogy segítsen a szellemi nyomorékokon.Ők ezt presze nem képesek értékelni, de ha setét agyukban minden ezredik felvilágosító gondolat legalább pislákoló gyertyafényt gyújt, már eleget tettünk keresztényi kötelezettségünknek.

Nem halhat meg még az ilyen utálatos pária sem úgy, hogy csak köpünk rá.Azért az ő lelke is majdnem emberi.(Ha ezt nem is támasztja alá semmi.)Legyünk hát irgalamasak még az emberi nem fejlődéstörténetének zsákutcáját jelentő egyének esetén is.Tegyünk úgy mintha komolyan vennénk.Külömben üres élete végképp a bamba mongolidiotizmus mocsarába vész.Esetleg ami rosszabb, dührohamok jönnek rá és elkezdi rángatni a rácsokat. A jócselekedetek elnyerik méltó jutalmukat.(Mégha az nem is az lesz, hogy értelmet fedezünk fel az alany jellegzetesen retardált személyiségében.)

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: GroundZero (12614)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12617
Látod, ha Tököli jönne, milyen szép T-betűs csatársorunk lenne: Tokody, Tököli, Túlio :))) Mint a század elején a híres T-betűs scatársor a fradiban... Toldy, Titkos, Tánczos, Turai... ki is volt az ötödik?

Gr0

Előzmény: gguszti (12616)
gguszti Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12616
Az Újpestet ugye csak Te írtad mögé? :) Jó lenne, ha tényleg sikerülne idehozni, biztos a nézőszámnál is sokat jelentene.
Már alig várom a honlap új hírét, hogy hátha...
Még vmi: ha Tulio idejön, szerintem mindenképp 3 csatárral kéne játszani (az én hármasom: Toky, Tulio, Vagner)!! Na de nem szeretnék semmit elkiabálni...

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Husky (12609)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12615
Mely csőbe sétáltam én be?
Előzmény: kajlov8 (12612)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12614
Még mielőtt rázúdulnátok, hadd osszam meg veletek azon hitemet, hogy az ilyesfajta provokatőr-titanikok, mint kajlov szaki, csak addig érzik jól magukat általában egy topikban, amíg foglalkoznak velük, kötexenek velük. Ha ignoráljátok a beszólásait, akkor előbb-utóbb megunja majd, higyjétek el. Sztem a lenemesebb válasz az, hogy ha észre sem veszitek.
Bár, itt többen, mintha kifejezetten várnák már, hogy hasonló szinten visszaugassanak... És így teszik magukat egyenlő szintre vele...

Gr0

GroundZero Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12613
Jaja.

Gr0

Előzmény: BELABACSI (12611)
kajlov8 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12612
Tudtam hogy bejössz a csőbe te kis iq király )
te mindent igy bekajálsz? Inkább lennék bohóc mint egy ilyen puhapöcs (a f*** az rád túl hízelgő lett volna). Az iq eredményt nem találtad el (biztos kerekedne a szemed ha tudnád), de én nem is igy mérem az embereket -sajnálak ha nálad ez a fő fokmérő-, a Pajtást nem szerettem, de az összes hahota megvolt sok Pistikés és Bélás viccel.
Oszd az igét ISTEN!!! )
Előzmény: BELABACSI (12576)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12611
Azért az némi biztonságot ad, hogy az ifj Laczkó az UTEfan.Az átvágás veszélye azért így kisebb.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: GroundZero (12610)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12610
Hogy mi ez a pozitív hozáállás? Istenem, rossz napom volt, na :D
Amúgy csak megpróbáltam optimistán nézni a dolgot, nem gondolni ara, hogy még mindig nincs aláírva a szerződés, meg, hogy ő télleg az a tulio lesz-e, mert előfordult már, hogy bearangoztak valakit, oszt az öccse jött... (igaz, ő is bevált, nem?).
A braziloknál meg pláne sose lehessen azt tudni... Még a 90-es eévek elejefelé egy finn csapat szurkolóit tartotta lázban hetekig a hír, hogy leigazolták Zicot, mire kiderült, hogy a tag télleg brazil, de 20 éves, és Zeeco-nak írja a nevét...
No, azért csak nem hiszem, hogy átvernének minket... inkább hiszek, és örülök!

Amit a hosszabb beszólásodban írtál a tulajdonosi érdekekről vs szurkolók érdekéről, azzal teljesen egyetértek. Rosszul fogalmaztam, mikor azt írtam, hogy semmi bajom vele, mert ekem sem teccik. Csak azt akartam mondani, hogy sztem ez - sajna - bőven belefér az üzleti alapú foci világába, és, ha én lennék a tulaj, engem sem érdekelne a szurkolók óhaja - legalábbis ilyen szinten nem. Csak a saját hasznom érdekelne. Hogy ettől az egészenk olyan csalás jellege lesz - szarnám le, jogilag nem kifogásolható. Eddig átirányították Garamit és stábját, ment Szili, hidd el, menni fog még más is, Zavadszky, Illés, stb, ha a helyzet úgy kívánja majd. Sajna ez belefér...

Gr0

Husky Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12609

név: Túlio Humberto Pereira da Costa
szül: 1969.06.02
magasság: 175 cm
súly: 70 kg
poszt: csatár

Klubjai: Goiás, Botafogo, Sion - SUI, Corinthians, Vitória, Fluminense, Cruzeiro, Vila Nova - GO e Săo Caetano, ÚJPEST FC ( Hun )

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12608
Olvasom Gellei keretét.Korolovszky valóban benne van.Ennek örülök.

BOLDOG ÚJPESTET!

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12607
Kéne mi?!Nem adjuk.Már betettük a vitrinbe és egész jó(-l néz ki).
Előzmény: mondial (12598)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12606
A tulajnak nyilván ez az érdeke, de a MAGYAR LABDARUGÁSNAK nem.Azért mégiscsak az lenne a fontosabb.

A kölcsönadósdit (legalább azt amikor nem játszhat a kölcsönadott) és az egy tulajdonos több klub állapotot meg kell szüntetni.Ahogy azt az UEFA is megtette.Ők ráébredtek, hogy az embereket akkor érdekli a foci, ha tiszta eszközökkel a pályán dől el a meccs, nem előtte lefüggönyözött dolgozószobákban.

Szerintem azért nem szabad megértőnek mutatkozni az ügyben, mert ez még csak egy folyamat eleje.Gondold végig mi állhat a végén.Én azt a focit nem szeretném.Lehet, hogy Várszegi vagy a hasonszőrű és erkölcsű faszik jól járnának, de én és még pármillióan rosszul.Elvennék a játkunkat.(Már meg is fogták a végét.)Én nem tudom tolárálni, ha valaki meg akar lopni, még akkor sem, ha ő az erősebb.Akkor sincs joga hozzá (az én szempontonmból), ha egyébként az írott szabályok nem gördítenek ezelé akadályt.Nekem ne rondítson bele senki a szórakozásomba, csak azért, hogy még gazdagabb legyen, de úgy általában semmilyen okkal, ürüggyel.Ez nekem nagyon nem tetszik.Az meg, hogy ilyen nyiltan csinálják arcátlanság.Már a formák sem érdeklik őket.Leszarnak mindenkit.Hát én ezt bizony nem tudom elfogadni, de nem is akarom.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: GroundZero (12596)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12605
Naaaa! Mi ez a pozitív hozzáállás?Nem ismerek rád.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: GroundZero (12590)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12604
Igen.Mostmár engem is kezd kicsit zavarni, az állandó sérülés a két srácnál.Gatyába kellene őket rázni.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: Dugó (12588)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12603
Én azért itt is azt mondanám, várjuk meg míg aláírnak.Egyébként, ha a Dvériért kapott pénz(ahogy a pletyik szóltak harminc milla) elég a Tuliora(aki ugye jelentősen olcsóbb mint a Tököliék), akkor szerintem nagyon jó cserét csináltunk.
Előzmény: Lemmy1 (12587)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12602
Ebben, ha belegodoltok, valóban az az érdekes, hogy ilyen magyar műsztárocskát, falukedvencei többet kérnek mint egy sokszor bizonyított brazil sztár.És ez még akkor is furcsa, ha a brazil már nem a legfiatalabb.
Előzmény: ptillas (12586)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12601
Na olyat a ződek nem szertnek csinálni, hogy fizessenek egy focistáért.Márpedig most kellene.egyébként is szerintem Videoton lesz a dolog vége, esetleg kölcsön a Vasas.Kacsa a beírás az szinte biztos.

Ez a Tulio bizony az a Tulio.

Előzmény: Lemmy1 (12584)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12600
Ez valóban nagy húzás lesz, ha rákerül az aláírás a szerződésre.Ilyen kaliber rég volt a bajnokságunkban.Nagyon örülök, hogy ilyen eredményesen igazolunk.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (12580)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12599

Mostmár csak az a kérdés, újra kell e játszani vagy beszámítják a pályán elértet.Remélem az utóbbi.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: Dugó (12578)
mondial Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12598
Hát őszintén szólva srácok, nagy csapat alakul Újpesten, ha Tuliot le tudnátok igazolni(vagy már megvan?), akkor nem sok esélyünk lesz behozni titeket. Én remélem, hogy sikerül megszereznetek, mert csak a bajnokság szinvonala emelkedne tőle, bár játszott nemrég Magyarországon(igaz nem ekkora)klasszis játékos Helder személyében, aki jó alaposan leégett. Szvsz azért Tulio nem ilyen. Ez a srác brazil válogatott!!!

Mindenesetre azért a Pirit visszaküldhetnétek...

GroundZero Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12597
Hát, portugálul nem tok, de a híreknél november elsejei az uccsó.
Jöhetne egy újabb is, egy magyar csapat nevével, nem?

Gr0

Előzmény: rebel1885 (12595)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12596
Nézd, ez üzléetpolitika kérdése. Az MTK pölö évek óta azt a taltikát jácca, hogy kölcsönad mindenkit, akire nincs épp szüksége, de kiköti, hogy ellenük nem játszhat. Így az adott csapatok az MTK ellen mindig kicsit gyengébben kell, hogy kiálljanak. Ez sem épp rossz taktika, nem? Aztán az MTK-n nem látszik meg túlontúl...

A Tököli-ügyben nem akarok viitatkozni, télleg nem üzlet ekkora pénzt kiadni, még érte sem.

A Fradi-MTK dologban meg az égvilágon semmi kivetnivalót nem látok. A tulajt mi más érdekelné, minthogy a csapatai a lehető legjobban szerepeljenek? Az MTK már tuti bajnok, most a Fradit kell bebiztosítani. Meglásd, megy még az MTK-ból más is oda...

Gr0

Előzmény: Dugó (12592)
rebel1885 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12595
Ha valaki tud portugálul nézze már meg ezt az oldalt. Köszi

http://globonews.globo.com/Brasileirao2001/0,6993,836-p-21-1593,00.html
ptillas Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12594
Remelem igy lesz es jovahagyjak!!!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lg18 (12591)
ptillas Creative Commons License 2002.02.05 0 0 12593
Ki tudja milyen allapotban van a stadion?
Lejatszhato ott a merkozes? Remelem...

HAJRÁ LILÁK!!!

Dugó Creative Commons License 2002.02.04 0 0 12592
Amiről írtál.
Tököli több mint 100 millió forint.
Te kiadnál ennyit egy olyan játékosért, aki nyáron akár ingyen a tiéd lehet???
Mert ugye meg kell egyezni a játékossal és a klubbal is. Nyáron csak a játékossal.
Gondolj már bele!

"Miért ne adná a Dunaferr a tökölit nekünk kölcsönbe? Jelen állás szerint nekik inkább az MTK meg a Zeg a rivális... Sajna."

Miért ne ? Mert pl. a Magyar kupában még ők is és mi is állunk. Egy Penksat már elveszítettek, egy Rabóczkit is. Szerinted miért nem adják oda?
Az pedig, hogy nem vagyunk riválisok nekik elég vicces.
Ha eladják a játékost - tök mind1 kinek - ők mindenképpen gyengűlnek! A riválisokhoz képest!
Ha oda az UEFA-kupa lehúzhatják a rólót.

Ahhoz meg, hogy az MTK és a Fradi "üzletel" gondolom nem kell kommentár.

Előzmény: GroundZero (12589)
lg18 Creative Commons License 2002.02.04 0 0 12591
Jégkorong: OB I - félbeszakadt a Megyeri úti mérkőzés
A ködben eltűnt a korong

Munkatársunktól

UTE-Győri ETO HC

6-1

(2-1, 4-0 - félbeszakadt)

Megyeri út, 100 néző. V: Tippai, Feil

UTE: Szőke - Baróti 1 (1), Tolnai 1 (1), Hidasi 1 (1), Kovács (1), Szabó 1 (2), Szajbert 1, Hetler (1), Buzás (2), Kis 1, Palla, Bontovics, Csonka, Nyerges, Petres, Kordisz. Edző: Pék György

GYŐR: Ládai - Sváb (1), ifj. Szarvas, Vass, Sofron, Linkojoki, Bedő, Bartalis, Fekti, Kóger, Farkas, András, Szabó 1, Erőss, Szarvas. Edző: Bartalis József

A bajnokság második szakaszában először találkozott egymással az UTE és a Győri ETO HC, ám a mérkőzés nem ért véget, miután a második harmad végén a játékvezető, a nagy köd miatt, félbeszakította az összecsapást. Az addig lezajlott események egyébként a papírformát igazolták, azaz a hazaiak irányították a játékot, a vendégek csak ideig-óráig tudtak lépést tartani a lila-fehérekkel, akik az első harmadban még csak egy góllal vezettek, a második húsz perc végére azonban már jelentős előnyre tettek szert. A folytatás tehát elmaradt, ám mivel a mérkőzés több mint felét lejátszották, ezért a versenybíróság vélhetően a pályán elért eredményt hagyja majd jóvá.


GroundZero Creative Commons License 2002.02.04 0 0 12590
Latiatuc feleym zumtuchel, nemrég arról álmodoztam, hogy ha egyszer nem az lenne, hogy szóban leigazoljuk a fél válogatottat, aztán mégsem jön senki, milyen jó is lenne... Aztán most mindez megtörténik szépen szemeink előtt... Piroska, Kozel, Sloncik, Túlio - ha minden igaz - ez igen!!! Le akalappal! Asszem, abban egyetérthetünk, hopgy a bajnokság már csak max egetverő mázlival sikerülhetne, de a kupa jobb, ha elkezd azon gondolkodni, milyen is lesz egy évig a Megyeri úti vitrinben ülni, nem? :D

Gr0

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!