Keresés

Részletes keresés

Husky Creative Commons License 2002.01.24 0 0 12119
Senki nem jön ? Nem nagyon akarok offolni..... de a végén rákényszerülök.
Husky Creative Commons License 2002.01.24 0 0 12118
Nagyon nem akar közelebb jönni a 12000. :(((
gguszti Creative Commons License 2002.01.24 0 0 12117
:))))))
Előzmény: veteran1 (12114)
Husky Creative Commons License 2002.01.24 0 0 12116
Üdv !

Sajnos nem tudtam kimenni megnézni a meccset ( munkaidő ) igy csak rátok tudok hagyatkozni. Remélem a folytatás ennél csak jobb lesz.

Hajrá Újpest !

pooraa Creative Commons License 2002.01.24 0 0 12115
Szevasztok,

Kar, hogy nem futottam ossze veletek, en a csepeli kapus jobb kezenel alltam. Dugo es a faterja is oda jott.
Egyenlore a cseh sractol nem vagyok annyira elajulva, lehet az volt a baj, meg annyira nem kerestek a labdakkal. Akik hajtottak tegnap: Kunzo, Koro, Piroska, Vagner. Tobbiek szokasos formanal kicsit lentebb. Miki szokasos:o) A 2. felido -mint altalaban- jobban kezdodott, lathattam Pest K. goljat, meg a feka csepeliek erdekes mozgoasat:o)

Sokan voltunk kint, ez a lenyeg!!!!

HAJRA LILAK!

veteran1 Creative Commons License 2002.01.24 0 0 12114
Rebel!!

Csak annyit mondanék Tillas védelmében, hogy közvetlen mellette állt Pici, úgyhogy csak a pálya jobboldalát láthatta:)))) A maradék 600 meg ott állt:)))

csá

vet

Előzmény: rebel1885 (12111)
Szul Creative Commons License 2002.01.24 0 0 12113
Hat nem tudom miert de nekem a 17 orai kezdes volt a fejemben es akkorra is mentem ki.
Mivel a kocsiriasztom kb 4szer szolalt meg mondtam az egyik haveromnak hogy jon ugy is a szunet megnezem mi van kocsimmal.
Ahogy jovok vissza fele omlik szembe a tomeg kozte a ket baratom hogy vege a meccsnek.
Akkor lathattal Dugo.
Szvsz 35522 lehetunk.
:))))
Előzmény: Dugó (12110)
BELABACSI Creative Commons License 2002.01.24 0 0 12112
Gyengécske meccset láttam, sok nézővel.Azt nem tudom mennyien voltunk, de hogy jelentőssen (összetéveszthetetlenül) többen mint amit a nemzeti? zöldeskéksport írt az biztos.Ha a kevéssétisztelt tudosító? "úr"-nak mindenkinek szívességet kellene tennie aki az általa írt kettőszázon felül volt, akkor még egy hét mulva is barna nyelvvel kelne, feküdne.

Valóban nagyon jó lenne, ha valami lelátófélét tudnánk csinálni a műfüves mellé, mert nagyon kellemetlen olt a sárdagasztás.Főként mikor ilyen sokan vagyunk (remélem ez mind sűrübben lesz), akkor nagyon zavaró három-négy sorban a sárban tipródni.Az ember még állni sem tud kényelmesen.

A meccstől többet vártam, dehát a szurkoló márcsak ilyen.Azt viszont el kell ismerni, hogy a felkészülés elején, gördülékeny összjátékra nemigen lehet számítani.Senkit nem tudnák kiemelni a játékosok közül.

Mindennel együtt azért jobb volt a saját műfüvesünk melett álldogálni, mint a mult évben a Pesti úti mellett.(Ott legalább ekkora sár volt.)Örültem annak, hogy végre újra meccsen lehetek.

BOLDOG ÚJPESTET!

rebel1885 Creative Commons License 2002.01.24 0 0 12111
Miért jó az egyeseknek, hogy beállnak abba a sorba, hogy azt harsogják milyen kevesen vannak az Újpest meccsein?

Kérdem tőled Tillas, miért zavar az téged, hogy többet irnak az általad tippelt nézőszámnál?
Engem csak a forditottja szokott zavarni.

Egyébként lehettek legalább 1200-an.

Előzmény: Dugó (12110)
Dugó Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12110
A meccsről...
Kezdem, ott, hogy csak a második félidőben értem oda :(
Elég lagymatag dolog volt, de hát nem hiszem, hogy pont az erőnlétük fejlesztése alatt kéne bombaformában focizni. Szóval tipikus edzőmeccs volt.
Viszont ez a Kalina egy botrány. Nem tudom minek erőltetjuk !?! Inkább adnánk kölcsön valakinek. Neki is, nekünk is jobb lenne.Két lehetősége volt gólt lőni, midkettő öt méterről és mindkettő mellé ment.

Sajnos Sloncikról lemaradtam, de én is azt hallottam ami ptillas írt. Nincs még összeszokva a társaival, de nagyon jól bánik a labdával. Szombaton mindenesetre majd meglesem.

Az 1800 néző "enyhe" túlzás. De tényleg sokan voltunk (edzőmeccshez képest).
Sőt talán többen voltunk mint a Sopron elleni bajnokin.
De ezer embernél nem volt több szvsz.
Sokan csak úgy mint én a 2. félidőre értek ki.

Ha minden igaz láttam Szult is, pont véget ért a meccs amikor jött :))
De lehet, hogy csak a sarki kocsmát látogatta meg. majd ő nyilatkozik :)

Viszont jó lenne ha valami féle lelátó készülne az edzőpálya mellét. Legalább lebetonoznák, mert kész tragédia az a sár, ami ott várt ránk.
A pálya full jó álapotban van. Király, hogy ilyen körülmények között készülhet a csapat !!!

HAJRÁ LILÁK!!!!

ptillas Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12109
meg jo, hogy eszrevettem, hogy Erosnek irjak a paszt, amit az Öcsi adott. Kulonben tevesen maradt volna meg az emlekezetben!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: ptillas (12106)
ptillas Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12108
Amugy a honlap meg 1800-at ir, ez mar teljessegben lehetetlen :) Amugy olyan sar volt, hogy akar iszap-birkozast is rendezhettunk volna a szurkolok reszere :)

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: gguszti (12104)
gguszti Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12107
Csak annyit, hogy Koro nekem a teremtornán nagyon tetszett, remélem, a bajnoki idényre is megmarad a jó formája!
Előzmény: ptillas (12106)
ptillas Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12106
No, en nem lattam csak 17 oraig a meccset, mert utana el kellett mennem. De eleg monotonnak tunt az egesz.

Akik jok voltak: Sloncik (Rola tenyleg csak felemeloen lehet szolni!), Koro a fiatalok; Móri, Vass, Kapcsos (Salamon :) ). Szerintem Ok voltak jobbak. Persze, ez szubjektiv!

Sloncik... csak jokat es megjobbakat lehet Rola mondani! Ahogy kezeli a labdat, ahogyan passzol... Messzemenokig csodas!
Koro jatekaban egy kis plusz vol, ami miatt ki lehetne emelni.
A fiatalok nagyon bizonyitani akarnak es nem is jatszottak rosszul.

Aki elkepeszto volt: Herczeg... sajnos, olyan helyzeteket hagyott ki... sokat kell meg tanulnia Benetol!!! De remelhetoleg fog is!!!

Öcsirol is szolok nehany sort :)
Volt egy csodas passza, amit - pontosan most nem emlekszem-, aszem Vagner hibazott el. Nem sokat kapott labdat. Jah, es jobb futot jatszott :) Vegre kozeppalyan! Amugy ez a beadas, pontos masolata volt, amit anno a kicsipest ellen a Tokynak adott!

Amugy max. 600-an lehettunk! Ezt en is meg tudom erositeni. Igy is szep szam!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lg18 (12105)
lg18 Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12105
Sajna én se voltam :(
Viszont több független forrásból arról értesültem, hogy úgy 600 néző volt csak jelen, Sloncik jó játékos, de nem nagyon volt még benne az összjátékban, és csak az első (gyengébb) félidőben játszott.
Korót emlegették a jók közt, talán még Piroska volt aki nem volt rossz, a többiek hozták az átlagos edzőmeccsi formát.

A többit a többiekre hagyom :) szombaton ott leszek...

HAJRÁ LILÁK!!!!

Előzmény: gguszti (12104)
gguszti Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12104
Azt kihagytam, hogy az 1000-1500 néző elég sok (hogy fértek el ennyien az edzőpálya körül? :)), jó, hogy ennyien kíváncsiak a csapatra.
Szombaton valószínűleg én is ki tudok menni.
Előzmény: gguszti (12103)
gguszti Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12103
"Újpest-Csepel 1-0 Sloncik bemutatkozott
NB1.hu

Budapest, január 23., 18.00

A lila-fehérek a Megyeri úti stadion új, műfüves edzőpályáján fogadták a Csepel együttesét, és a mérkőzésre mintegy ezerötszázan voltak kíváncsiak. Az Újpest az első félidőben Posza – Vass, Korolovszky, Tamási, Szlezák – Szélesi, Kunzo, Sloncik, Piroska – Herczeg M., Vagner, a második félidőben pedig Posza - Medgyesi, Tamási, Kapcsos, Pető Z. – Erős K., Móri, Pest K., Kőhalmi – Kalina, Frunza összeállításban lépett pályára, és Pest Krisztián góljával 1-0-ra győzött. Az Újpestben bemutatkozott a cseh Sloncik, ugyanakkor Kozel és Lőw sérülés miatt hiányzott. A lila-fehérek játékán látszott, hogy Glázer Róbert az utóbbi napokban alaposan megdolgoztatta a játékosokat, sok volt a pontatlanság, akadozott az összjáték, de a vezetőedző a futballisták hajtásával elégedett volt. A szakvezető szerint jó úton jár az Újpest, és a formába kerülést a törökországi edzőtáborozás alatt várja a csapattól.
(F. L. V.)"

Az 1-0 elég sovány, de kíváncsi lennék azok véleményére, akik kint voltak: a játék milyen volt? Sloncik jó teljesítményt nyújtott?

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (12101)
Ss Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12102
Köszi. Gyere máskor is.
Előzmény: lami (12085)
Dugó Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12101
1-0-ra nyertünk.
Pest K. szerezte a gólt a második félidőben.

majd este jövök (még késöbb este:) )

ptillas Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12100
En is indulok!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: BELABACSI (12098)
gguszti Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12099
Jó "meccselést" mindenkinek! Majd számoljatok be részletesen!

Egyébként a honlap szerint Kozel nem biztos, hogy tud játszani. :(

Megnéztétek a jegyekről készült képeket? Nagyon szimpatikus, hogy a hátoldalon szerepel a "hajrá Újpest" felirat!
Minden nagyon jól alakul... Nem azért, hogy telhetetlen legyek, de egy csatár még nem ártana. Herczeget szerintem nem kéne Farkasra elcserélni, mikor utóbbi fél év múlva akár ingyen is jöhet hozzánk. Meg aztán Miki jó lehet tavasszal.

HAJRÁ LILÁK!!!

BELABACSI Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12098
Na én megyek.Nagyon kiváncsi vagyok a csehekre.

BOLDOG ÚJPESTET!

BELABACSI Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12097
... és akkor erről még nem is beszéltem.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (12096)
ptillas Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12096
fagyi=fotex fc-mtk b

Nah, csakany!

Előzmény: szaki2 (12094)
BELABACSI Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12095
A te szellemi képességeiddel nem annyira csoda, hogy ebben az esetben nem érted mit miért.

Próbálkozz a hátrányos helyzetű retardáltak topikjánál, ott tisztelni fognak akkor is, ha butuska és eröltetett szellemességeid csak egy tízéves gyerek szintjén vannak.

Előzmény: szaki2 (12094)
szaki2 Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12094
Nem ertem, hogy miert "ujpest fc" a topik cime ! Amikor az ute=orban fc !!!!

Előzmény: BELABACSI (12093)
BELABACSI Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12093
Azért egyet nem értek. A MOL miért is állami vállalkozás? Ha jól tudom döntően nem az.Akkor meg mi is a probléma velük? Miért ne támogathatnák az UTE utánpótlást? (Megjegyzem ez az államnak is kötelessége lenne, mármint a fiatalok sportjának támogatása.)Továbbmegyek, miért is ne sponzorálhatná egy magáncég, amiben állami részesedés is van akár a profikat is?
Miért is bűn ez? Miért érzik egyesek úgy még ezen az oldalon is, hogy magyarázkodni kell?

Szerintem semmi szükség a magyarázkodásra.Akinek nem tetszik, hogy a tulaj és stábja tőkeerős támogatókat tud szerezni, az tehet egy szívességet.(Esetleg írogathat a Népszabadságba.Ott most vevők a féligazságokra.)

BOLDOG ÚJPESTET!

BELABACSI Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12092
Szerintem a helyhiány is nagyban befolyásolja a befogadóképességet.

Annak meg inkább örülök, hogy nem állóhelyek lesznek.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: lg18 (12076)
Husky Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12091
Üdv !

Ha jól látom akkor a politikai paletta minden oldala reprezentálva van nálunk. Hiszen U-boat, szul stb a jobb oldalt képviseli míg én, Belepof. stb a bal oldalt de mindegyikünkről elmondható, hogy egy csapatért dobog a szivünk. Ez a csapat pedig az ÚJPEST FC ! Éppen ezért nem lenne célszerű belekeverni a politikát az Újpest iránti szeretett közé. Hiszem azt, hogy ezen a téren felül tudunk emelkedni a poltikai megosztottságon.

HAJRÁ ÚJPEST !

u.i
Nem tudom mit kell félni egy kormányváltástól..... egy-pár ellenzéki vezető személyiség is megrögzött újpesti szimpatizáns. Igaz, hogy Vastagh Pál már nincs az első sorban az MSZP-nél de azért vannak ott még mások is.

BELABACSI Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12090
Korrekt.Itt volt az idő és végre megszületett a döntés.Külön örülök, hogy figyelembevették a mi akaratunkat is.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (12061)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!