Keresés

Részletes keresés

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.14 0 0 320
Ennel jobban nem lehet megfogalmazni.
Erre mondjak: FERENCVAROSI KULTURFOLENY.
Előzmény: Polyci (319)
Belepofázok én is Creative Commons License 2000.08.13 0 0 317
A fene egye meg.........

Mi a francnak kell a Kozmát erőltetni ?

VIOLA_ Creative Commons License 2000.08.11 0 0 316
A vasárnapi meccs játékvezetője - várhatóan - Szarka lesz.

Hajrá Lilák!

Kucó Creative Commons License 2000.08.11 0 0 315
Hogy válaszoljak a saját kérdésemre: csak a Fan-Fan-ban lehet jegyyet kapni!
Előzmény: Kucó (314)
Kucó Creative Commons License 2000.08.10 0 0 314
Tudja valaki, hogy az MTK-ra a meccs elott is lehet-e jegyet venni, vagy csak a Fan-Fan-ban?

Amúgy 1500 Ft :-((((((((((

Kertlay Z. Creative Commons License 2000.08.10 0 0 312
Ez nelkul nem tudok lefekudni (senkivel!!):
HAJRA UJPEST!!

Zozo

Előzmény: majkell (311)
majkell Creative Commons License 2000.08.09 0 0 311
Srácok !

Köszi mindenkinek a bíztatást holnapra ! Majd jövőre viszonozzuk !:)))

májkell

Hajrá Vasas !

mash Creative Commons License 2000.08.09 0 0 310
csak viccöni probáltam

oszt tö nem értöd a viccöt!!!

Előzmény: Kertlay Z. (309)
Kertlay Z. Creative Commons License 2000.08.09 0 0 309
Mash!

Segittek.Veletlenul a valasz erre gombot nyomtam meg.Amugy egyertelmu volt a megszolitas miatt.De itt mar mindenbe bele lehet kotni.......
Menj pihenjel!Svajcba vagy Ausztriaba!
Jo udulest!

Hary Zoltan.Hajra Ujpest.

Előzmény: mash (308)
mash Creative Commons License 2000.08.08 0 0 308
Miért írsz Strongmannak ha Violának válaszolsz!!!???
Vagy miért véalaszolsz Violának, ha Strongmannak irsz!!!?????
Előzmény: Kertlay Z. (307)
Kertlay Z. Creative Commons License 2000.08.08 0 0 307
StrongMan!

Miert irogatsz "ilyeneket" a Fradi topikba?Mit nyalizol nekik?En nem foglalkozom senkivel,csak az Arpikat talaltam meg.Tett O mar annyi rosszat velunk,hogy megerdemli.Most pedig nehogy baragj!!!.....mert kuldok 100 ezret repulojegyre!:-))))))),hogy helyre tegyel a 60 kiloddal!
Mit jelent neked az Ujpest!???
Tudod mit.Ne itt baszogassuk egymast,ne elveszkedjenek rajtunk.Dobj el mailt!
Kertlay@yahoo.com
Varom!

Zozo.hajra Ujpest.

Előzmény: VIOLA_ (306)
VIOLA_ Creative Commons License 2000.08.08 0 0 306
...azért a szemét irományért.

Az az írás az OKOZAT volt. Egy, finoman szólva, minősíthetetlen levélhalomra. Ha kocsmaszerte létezik itt valaki, aki attól élvez, hogy a más csapatát a létező legprimitívebb módon b@szogatja, az a te fajtádból való. Megelégeltem. Pont. Ti élveznétek, ha időtlen idők óta ott fröcsögne az asztalotoknál egy - teszem azt - Fradiraszaró?
Nem, ugye, hogy nem! Tudod, régen nem érdekelne az a produkció, ami hétről hétre az Üllőin zajlik, magasról ejteném a klubotokat, elbeszélgetnék a szurkolótársaimmal - ha lenne rá mód. De nincs, annál is inkább, mivel épp a ti kis barátotok(?) üldözi, üldözte el innen őket! Saját asztalunknál. És én a saját asztalunknál reagáltam le. Nem neked, nem azoknak, akik -viszonylag- normális fradi-szurkolók, és a saját csapatukról beszélnek. Kocsmaszerte.
Egyéb kérdés, gond, probléma, anyázás?
Egyet véss a fejedbe: okozat.

Előzmény: badhool_16 (299)
virtus Creative Commons License 2000.08.07 0 0 305
Barátaim !

Az MTK elleni meccsre jó lenne, ha minnél többen kimennénk. Nem lenne semmi látvány 4 - 5 ezer Újpesti NEMZETI ZÁSZLÓKKAL !!!!!!!

!!!!!!Erre varrjon gombot a HLSZ!!!!

Amúgy érdemes elolvasni huculpastor topicját ezügyben : "anti - rasszista ügy"

HAJRÁ LILÁK !!!!

virtus

mash Creative Commons License 2000.08.07 0 0 304
milyen meccs lesz Gyorben
Kertlay Z. Creative Commons License 2000.08.07 0 0 303
Polyci!

A fogatlan alkoholistat nem ismerem.Ilyenekkel en nem jartam meccsre.Hecire gondoltal a korszakallas srac szemelyeben?O jo haverom volt.Kerdezzd meg Tole,hogy ki vagyok es mit jelent szamomra az Ujpest.Amugy ismersz?Erdekelne.....!

Zozo.Hajra Ujpest.

gabriolet_d Creative Commons License 2000.08.07 0 0 300
Újpestiek!

Gratulálok a pénteki meccshez! Szerintem jobbak voltatok mint a Loki ellen!
Remélem azért a nyolcadik fordulóban megállít benneteket valaki...

Hajrá VASAS!
Gabriolet

Előzmény: badhool_16 (299)
badhool_16 Creative Commons License 2000.08.06 0 0 299
SS!

Eloszor is tovabbra is fenntartom,hogy kitaposnam Viola belet azert a szemet iromanyaert.Egy ilyen senkihazi pecsi-ujpesti mutans aki eleteben 10X volt a megyeri uton,hogy jon ahhoz,hogy barkinek a csapatarol ilyen hangnemben irogasson?
Barmennyire is nem kedvelem az Ujpestet,megsem mocskolodtam rolatok sohasem,de o attol elvezik ha minket basztat.Miert?
Nem tudom miert irtad,hogy massal jovok nem emlekszem,hogy valakit is emlitettem volna.
Sot az ilyen stilusu levelek mint a tied egyaltalan nem hoznak ki a sodrombol.
Tettem mar le annyit az asztalra,hogy tudjam kit fenyegessek meg,es miert.
Ha beszelgetni akarsz dobj egy emilt fradihool16@yahoo.com
Szivesen felhivlak.Nem nyalizni akarok,de minek untassam a tobbieket az effele beirasokkal.Allok elebe a talalkanak is,csaak egyeztessunk elotte.
Amugy amen a reszemrol is.

Előzmény: SSUjpest (284)
virtus Creative Commons License 2000.08.06 0 0 298
Delpedro !
Akármilyen furcsa, igazat kell adnom neked.Én is beleírtam az RV topicba, nem kellett volna.Mindenki a saját szobájába tapicskáljon !
Ti elgondolkodhattok azon, hogy a Csank össze tudja-e szedni a védelmeteket, MI PEDIG ÖRÜLHETÜNK A CSAPATUNK GÓLGAZDAG GYOZELMEINEK !!!

HAJRÁ LILÁK !!!!

virtus

Előzmény: delpedro (293)
majkell Creative Commons License 2000.08.06 0 0 297
Mash !

Azért köszi !

májkell

Előzmény: mash (296)
mash Creative Commons License 2000.08.06 0 0 296
Acid!

akik oda-vissza járnak mocskolodni egymás topicjaiba és site-jaira!!!
pl:ute fan-fan oldal az extrán, RV topic, Fradi topic

Májkell!
a múlt homályába vész
Megkéne interjuvolni a Tejgyár, Szőke féle brigádot!
Én már csak arra emlékszem, hogy az újpestiek a 80-as évek közepén mindig keresték az összecsapást, csak miután összeállt a 2-es utána változott a helyzet!
De, hogy a tyúk vagy a tojás volt elöbb azt nem tudni, legalábbis én nem tudom!

majkell Creative Commons License 2000.08.06 0 0 295
Szevasztok srácok !

Érdeklődve figyelem az épületes beszélgetéseket a Fradi és Újpest drukkerek között.Engem igazán érdekelne, hogy mi a históriája a két klub közötti gyűlölködésnek. Van egy konkrét esemény, dátum, amióta ez tart? Tudja valaki ennek az okát ?
Komolyan érdekelne !

Előre is köszi.

májkell

Hajrá Vasas, hajrá Angyalföld !

delpedro Creative Commons License 2000.08.06 0 0 293
Köszönöm mindazon újpestinek, akik ma egy kicsit elgondolkoztak azon, amit tegnap műveltek, és ma nem írogattak baromságokat az RV topicba.
Mindenki jól tudja, hogy a két tábor közt nagyon feszült a helyzet. Ezért kérek mindenkit, hogy tartozkódjon a nyálveregető beírásaitól. Ti is megvagytok nélkülünk, mi is megvagyunk nélkületek.
Az igazság az, hogy ebbe a balhéba teljesen vétlenül került bele az RV. Tudom, hogy utáljátok Árpit, de egyikünk-másikunk már próbálta leállítani őt, de ez sajnos fizikailag képtelenség. Annyit tehetünk, hogy elhatárolódunk Árpi kijentéseitől. De azért Árpi miatt nem a mi topicunkba kellett volna belekontárkódni. Árpi nem RV tag.
Mi nem jópofiskódtunk itt soha, nem is fogunk, de ezt elvárjuk a másik oldalról is.
Volt egy újpesti asszem Fondista, vele mindent korrektul meg lehetett beszélni. Ilyen módon bármikor beírhat hozzánk bárrki, akár Ute drukker is.
Üdv mindenkinek.
mash Creative Commons License 2000.08.06 0 0 291
nem érted???
felhívott, mert leírni hosszú lett volna!!!
megbeszéltük, hogy mindkét oldalon vannak 15-19 éves 30 kilos palik, akik a másik oldalt basztatják!!!
röviden ennyi
Előzmény: Kertlay Z. (290)
Kertlay Z. Creative Commons License 2000.08.06 0 0 290
SS!

Engem erdekel.Kuld el.Kosz.Kertlay@yahoo.com

Zozo.Hajra Ujpest.

SS!Ismerjuk egymast!

Előzmény: SSUjpest (289)
SSUjpest Creative Commons License 2000.08.06 0 0 289
Urak!

Csak hogy megmaradjak mindenki jóemlékezetében, és nehogy téves képet alakítsatok ki rólam, felhívtam a Mash-t és elmondtam a véleményem a témában, mert itt kicsit hosszadalmas lett volna.Akit érdekel...

SS

Előzmény: mash (285)
Kertlay Z. Creative Commons License 2000.08.06 0 0 288
Badhool!

Ha nem hagyod abba a fenyegetozeseket,akkor szeptemberben atugrok es kapsz egy sipcsontos allast,ugy,hogy a Te papucsod lesz rajtam..............:-)))))))
Mash szerint szet kellett volna utnod.A Giant-ba kellett volna megtenned,mert akkor talan meg nem is emlekeznek ra!:-))))))

Zozo.Hajra Ujpest.

Előzmény: mash (287)
mash Creative Commons License 2000.08.06 0 0 287
Off!
miért nem emilt nyomsz???
nem egyszerübb???
messze voltam, csak a hálóban a labda pillanat van meg
bede te állat, .........
a többit úgyis tudjátok
Előzmény: Mr. Jabba_d (286)
Mr. Jabba_d Creative Commons License 2000.08.06 0 0 286
OFFTOPIC:

Mash,

Koszi a kepeket. Az elso golfoto a Nagy Laszlo 1. golja volt, igaz? A masik kettorol van keped?

Koszi

ON

Előzmény: mash (285)
mash Creative Commons License 2000.08.06 0 0 285
HI!

Nem értelek téged, mi csak azt vetjük egyesek szemére, hogy minek mocskolodik ott ahol nem kéne, és megkérdezzük, hogy ezt megtenné-e 1-1-be is!!!
Rólad tudjuk megtennéd!
De nethuszár újpestiek közül sokan nem, akkor meg minek irogatnak???
Minek mocskolodnak feleslegesen a másik topicjában???
Nehéz ezt megérteni????
Tudom hiogy tudod hogy ki vagyok!
És akkor mi van?!?!
Ha boxolni akarsz keresd meg a saját keliberedet:
Ajánlat: Hypos, Liverpool, SRK, Birkás

Előzmény: SSUjpest (284)
SSUjpest Creative Commons License 2000.08.06 0 0 284
Szarhool!

Gondolkozom kicsi, de nem jut az eszembe semmi. Találkozzunk, és elmeséled, ha ilyen rendes gyerek vagy, hogy gondolsz a jó híremre, amire én szarok. A probléma ott van, hogy kinnyissam a zöldhályogos szemed, hogy amikor én rámentem a drukker1-ben a szaros 30 kilós barátaidra, azért amit most Te csinálsz, akkor a ti öreg haverjaitok Ausztráliától a Szigony utcáig, jöttek a nagy dumával, hogy én berúgom a kocsmaajtót és agyon akarok verni mindenkit. Szó nincs erről, de ezek után a teféléd se fenyegessen senkit, de ha teszi akkor vállalja a folytatást. Ezt a ne szólíts meg többet dumát meg hagyjuk. Én is tudom, hogy Te ki vagy és ha akarlak megtalállak. Ne gyere nekem itt másokkal, egyszer az életben álljatok már a talpatokra. Ha viszont nem megy akkor kuss. Részemről is Ámen.

SS

Előzmény: badhool_16 (283)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!