Keresés

Részletes keresés

llila Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12782
Én tudom tudom a BEK a legrangosabb kupa!!
Szerinted?
Előzmény: kavics76 (12780)
kavics76 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12781
Külömbséget semmiképpen, esetleg KÜLÖNBSÉGET!!! Vannak jó magyart oktató tanár ismerőseim, ha gondolod korrepetálnak szívesen, Te nagyon gazdag nagycsoportos!

HAJRÁ FRADI!!!

Előzmény: llila (12779)
kavics76 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12780
Ha a múltba megyünk, akkor tessék:
1928-ban és 1937-ben a Fradi nyerte a Közép-Európai Kupát. Az UEFA kupa elődjét: a Vásárvárosok Kupáját, 1965-ben megnyertük, 1968-ban a Leeds mögött lettünk másodikok. 1972-ben, az UEFA kupában: elődöntő. A KEK-ben 1975-ben veretlenül jutottunk a döntőbe, amit végül a Dinamo Kijev nyert meg.

Ennyi, ennél több nem volt, de ez is azt hiszem, hogy magáért beszél!

Látod, boncolgathatjuk a múltat, de nem érdemes! Vagy nézzük a MAGYAR bajnoki- és kupa-eredményeket? :)
Abból sem jönnétek ki jól!
Esetleg az elmúlt tíz év statisztikáját?

HAJRÁ FRADI!!!!!

Ui.: szerintem a Frunza, Kunzo, Sloncik, Kozel, Vagner, Túlió, Piroska névsor sem gazdáik Magyarságát fémjelzi!
De igazad van mindeki döntsön saját CSAPATA eredményei és múltja szerint! Nekem a sajátommal semmi problémám!
Az Újpest (ggusztika kedvéért) legyen a Ti keresztetek!

Előzmény: llila (12777)
llila Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12779
Te Nagyon szegény!
Mi elődöntőben összesen 1-4 et játszottunk, Ti meg a főtáblára kerülésért 1-6 ot. Nem érzel külömbséget?
Előzmény: kavics76 (12778)
kavics76 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12778
Arra gondolsz, amikor a Bayern miután lealázott Titeket 3-0-ra, egy megismételt döntőn (1-1-es első meccs után), 4-0-ra verte az Atletico Madridot? Lassan 30 éve!!!!!!!!
Mi is tudtunk döntetlenezni itthon a Madriddal (7 éve), és én erre voltam büszke!!!!
Ha nem érted amit írok, az nem az én bajom!
Köszi a 3-0-ás vereség élménye nem hiányzik!
Az 1-1 meg nekünk is volt!
Csak kicsit közelebbi az élmény, mint nektek! Ezek tények!!!!!
Dönts el Te, kinek mi a siker, és mikor!

HAJRÁ FRADI!!!!

Előzmény: llila (12775)
llila Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12777
Te nagyon szegény!
Nektek mikor volt nemzetközi sikeretek utoljára? Mikor edzésen a csapat egyik fele a légiósok ellen kétkapuzott? Vagy az is 0-0 lett?
Előzmény: kavics76 (12768)
gguszti Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12776
Szerintem egy brazil válogatott (akkor is, ha csak volt) igenis jobb egy akárhány éves Janculánál (merthogy hozzá hasonlítottad). Az ellenkezőjéről úgysem fogsz tudni meggyőzni, de szerintem nem csak engem nem.
Persze, hogy nem ők a világ legjobbjai, a szlovákok letaszították őket az élről, igaz? De miért kéne a legerősebb országból érkezzen? Mindenképp nagyobb név, mint az utóbbi évek magyar légiósai!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: kavics76 (12768)
llila Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12775
Valószínüleg erre nem emlékszel, hiszen még oviba jársz!
1973- ban játszottunk BEK elődöntőt. A Népstadionban 1-1 Münchenben 0-3 volt. Ilyen élményetek Nektek sose lesz! Ahoz képest, hogy a Videoton nyert Madridban, a Tatabánya pedig Tatabányán A Real ellen nem rossz az az ötös nektek, de hát ezt döntsd el Te magad, hogy Nektek mi a siker.
Előzmény: kavics76 (12773)
kavics76 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12774
De mikor???????? 7 éve?
Előzmény: kp-kp (12772)
kavics76 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12773
Te nagyon gazdag!

Mikor volt ez a Bayern elleni meccs?
1995-96 körül? Én nem emléxem rá!
Azt hiszem egy Real Madridtól és egy Ajaxtól kikapni nem szégyen, döntetlent játszani a Madriddal külön dicsőség!
Egy Newcastlet megverni az sem rossz érzés, tudom ez nem abban az évben volt, amikor az Ajax és a Real ellen játszottunk!
Mikor írtad egyébként nekem ezt le?
Én sehol nem találom!

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: llila (12771)
kp-kp Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12772
KEK negyeddöntő az Aberdeen ellen. De majd te bebizonyítod, hogy ez nem siker. Szerintem meg a BL selejtezőből való továbbjutás nem az, azt nem nevezném nemzetközi sikernek.

Még mindig savanyú a szőlő? Ha igen, akkor ne nézd ma este a hiradókat sem.

Előzmény: kajlov8 (12770)
llila Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12771
Te nagyon szegény!
Mint már régebben tájokoztattalak róla, mi a Bayern München ellen elődöntőt játszottunk abban a kupában ahol Ti úgy ünneplitek az 5-0 ás vereségeket.Ja! És a Győr + a Vasas is!
Előzmény: kavics76 (12749)
kajlov8 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12770
és ebben az esetben megdől a 800-as nézőcsúcs ahol ősszel abbahagytátok ) Hajrá!
Előzmény: lg18 (12761)
kajlov8 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12769
Erőspista!

Hú most aztán nagyon megijedtem. Küldj te nekem emilt ha ennyire "gizdacsávó" vagy, de előbb lihegj ki a Ferihegyre.
...pfú de azér nem bántasz ugye? ))))))))))))
Faszkalap!!!

Előzmény: ujpesst (12754)
kavics76 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12768
Igen-igen, a Vidi komoly ellenfél, ezt az utolsó fordulóban hűen bizonyítottátok! :)
Egy kiöregedett brazil mitől felsőbbrendű más focistánál, légyszi fejtsd ki?!
Már messze nem ők a világ legjobbjai, és nem egy húszéves Ronaldo jön hozzátok!!!!!
Nemzetközi sikerek utoljára?
Még nem kaptam választ!!!
Kicsit szelektívek vagytok!

HAJRÁ FRADI!!!!

Előzmény: gguszti (12767)
gguszti Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12767
Nincsenek itt sebek... Ott lesz az egy szem Vidi/Dunaferr a négy között, mint igazán komoly ellenfél. Nekünk a Sopront kell legyőznünk, hogy oda kerüljünk, ami finoman szólva sem túlzott elvárás... Ekkor marad a fent említettek egyike + 1 elsőosztályú és 1 alacsonyabb osztályú csapat. Ha ezek után szerinted egy alaposan megerősített Újpest (így, nagy betűvel; egyszer érném meg, hogy le tudod írni...) nem esélyes, akkor nincs miről beszélnünk. Persze meglepetések mindig lehetnek -főként a kupában- de a papírformát nézve odaérhetünk az első helyre.
-Vagnernél tényleg mást vártunk, de nekem Robival sincs semmi bajom, és mint mondtam, eddig nekem tetszik a játéka az edzőmeccseken.
-Én továbbra sem emlékszem, hogy bajnokcsapatot kiáltottunk volna...
-Janculat ne hasonlítsuk egy brazil válogatott játékoshoz, már maga az ötlet is "érdekes"!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: kavics76 (12762)
kavics76 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12766
Képtelenek vagytok felfogni a szavakat, de megpróbálom elmagyarázni, mint két éve az ÖMV kútra "tévedt" öt lilának, akik nem értették, miért nem tetszik nekünk FRADISTÁKNAK a jelenlétük egy ujpest-FRADI előtt - jelzem hárman voltunk ott, mielőtt vki. leírná, hogy többségben milyen vagányak vagyunk - és rendőrért kiabáltak azonnal, ahogy a közelükbe értünk a magyarázatot megerősítendő!
A meccsvirtuóz a meccsek számára és nem a csatár-védő kérdésre hivatott lentebb szerepelni!
Nem járok ujpest edzőmeccsekre, mert FRADI-szurkoló vagyok! Van saját csapatom, akikért érdemes utazgatni és SZURKOLNI!
A várszegi részt nem minősítem, mert rám nem vonatkozik, én nem kértem, hogy mentsen meg, nem is nagyon kell semmitől óvnia, van aki vigyázzon rám! :) furuja és nyelvecske számomra semmis és nem kívánok azonosulni velük és céljaikkal így várszegivel sem!
Csak vicces olvasni a felsőbbrendűségi kirohanásaitokat és magyarázataitokat, de néha nem lehet szó nélkül hagyni!
Kajlovot nem ismerem, semmi közöm hozzá, de természetesen Neki adok igazat a vitátokban, mert Ő is FRADISTA!
Te sem tudod elképzelni mennyire jó FRADISTÁNAK lenni, mindenhol vállalni magamat, nem eldugott sállal, mellékutakon hazamenni meccsek után, rendőrök kíséretében, kordonok mögött!!!
Még mindig várom az utolsó nemzetközi sikeretek idejét és helyét!!!!

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: lg18 (12760)
tier nan gorduin Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12765
látom, ma érkezik a túró.

mondjuk a helyetekben én is istenként tisztelném, mert hát kiben másban bízhattok !?:)

Előzmény: lg18 (12763)
Szul Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12764
"el se tudod képzelni, mennyire örülök, hogy fradista vagy kojlov barátoddal együtt."

:)))))

Előzmény: lg18 (12760)
lg18 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12763
Részletes járat információ

Járatszám:: LH3406
Indul: 16:45 on csütörtök, 7. február 2002
Honnan Frankfurt/Main, Germany
Érkezik: 18:15 on csütörtök, 7. február 2002
at Budapest, Hungary (terminál 2B)
Légitársaság: Lufthansa
géptípus: Airbus A321

teljes repülési idő: 1:30
kavics76 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12762
Tavaly is kurva esélyesek voltatok a kupára, aztán jött a debreceni kirándulás (na jó nem szaggatom tovább a sebeket...).
Akkor is zengtetek kupagyőzelemről meg fényes dolgokról, miután megvertetek minket!
Egy forduló volt a világ, illetve a két forduló között eltelt idő...
A cseheket, azt hiszem nem kell sokat boncolnom, te is leírtad mennyit játszottak, hidd el semmi rosszat nem kívánok nekik, de nem túl jók az előjelek, mi már láttunk ilyet, nem is egyet (hámori, bükszegi...).
A Vagnert nem a játéka miatt írtam, bár számomra az sem meggyőző (amennyire követem a sorsát), mert nem rúgta halomra a gólokat, hanem én úgy emléxem a testvére jött volna, de nem jött...
Szerintem, amikor megérkeztek a csehek, pont ti voltatok, akik hirtelen bajnokká avanzsáltátok magatokat, de ennek is utánapörgetek majd!
Túlio pedig majd elválik, hozzánk is jött 32 éves, igaz szlovák (jancula), sztár?????, aki egy gólig és kb. ötven perc játékig jutott egy fél idény alatt!!!!
A BL pedig tényleg szép és nem is annyira távoli emlék, amire jó visszagondolni, mert nem húsz-harminc éve volt!!! Nektek mi az utsó' szép, nemzetközi emléketek?

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: gguszti (12755)
lg18 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12761
nem és kész :)

Egybként ha az eddigi edzőmeccseken 2000-en voltunk, akkor tegnap minimum 3000-en, ha tegnap voltunk 2000-en, akkor eddig max. 1300-1400 körül. Na mindegy.

HAJRÁ LILÁK!!!!

Előzmény: gguszti (12758)
lg18 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12760
"meccsvirtuóz" ezt a szót most alkottad? Bükszegi csatárként nem volt virtuóz. Kozel hátvéd. Neki szerlnie kell és nem cseleznie. És mikor láttad? Jársz Újpest edzőmeccsekre? Vagy ha szerinted nem is játszott (pedig játszott), akkor honnan veszed, hogy nem tud focizni? Érdekes agyad van (ide kéne egy kikötést írnom, ami úgy kezdődik, hohgy ha...).

Megmentőtök nektek van és Várszegi a neve. Kozel 45 percet játszott, 1 meccsen pihentették, másikon pedig a munkavállalással kapcsolatos dolgokat intézte otthon. Legutóbb kisebb sérülés miatt nem játszott. Ugyanis ő és Sloncik 3 héttel korábban kezdték az alapozást, mint a magyar csapatok, úgyhogy kicsit sok volt nekik a jóból. De ne aggódj ellenetek tökéletes állapotban lesznek.

Most látom a többit. Már bánom, hogy válaszoltam Kojlov a haverod? Bár ez költői kérdés...
Ami még fontos: a BL nektek volt...

A szívem pedig akkor fájdul meg, ha nem látlak többé, és nem élvezhetem szavaidat...el se tudod képzelni, mennyire örülök, hogy fradista vagy kojlov barátoddal együtt.

Előzmény: kavics76 (12749)
lg18 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12759
minimum a duplája pénzben és életkorban is :) csak fradista és így maradt...
Előzmény: ujpesst (12756)
gguszti Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12758
:)))
Tudnék még sértő dolgokat mondani, hidd el! :PP
Legalább ismerd be, hogy jogosan szóltalak le! :)
Előzmény: lg18 (12752)
lg18 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12757
én??????????? :) mi rosszat tettem? :)
Előzmény: gguszti (12742)
ujpesst Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12756
Urak!
Dobok rá egy ezrest, hogy kajla barátunk 14 éves.
Tartja valaki?
gguszti Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12755
Kavicska! (ha már így becézgetjük egymást...)

Sloncik az első edzőmeccsünkön, a Csepel ellen játszott egy félidőt (erről nem tudok bővebben nyilatkozni, nem tudtam ott lenni), Kozel pedig a Fót ellen. Ezen kint voltam, elég feltűnő jelenség volt a cseh fiú, mert kb. 10 perc után leszaggatták róla az edzőtrikót, és úgy játszott végig. Igaz, nem nyújtott kiemelkedőt, de biztosan "tisztogatott" hátul. Tény, hogy azóta nem játszottak, de ezek vagy kisebb sérülések miatt voltak (a stáb nem játszatja őket addig, amíg nincsenek tökéletes állapotban), vagy pl. a ciprusi -török- vízumot intézték.
Ki kerget álmokat és hol? Nem beszélt itt senki pl. bajnokcsapatról vagy elérhetetlen dolgokról! Azzal vitatkozhatsz, hogy esélyesek vagyunk-e a kupára, de szerintem mindenképpen, főleg, ha megnézed, milyen csapatok maradtak bent.
Vagnert láttuk játszani idén 4 (jó, én csak 3...) edzőmeccsen, nem lesz rossz! Tuliot nem láttuk, de szerintem Ti sem szomorkodnátok, ha egy jó brazil csatár jönne hozzátok.

A többi részhez inkább nem írok semmit, főleg, hogy Újpestet képtelen vagy nagy betűvel leírni. Gondolj inkább egész nap a BL-be jutásotokra, hátha rájössz, milyen messze is volt az, nem csak időben...!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: kavics76 (12749)
ujpesst Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12754
Figyusz kis kajla kutyus!
Dobj már nekem egy emilt, aztán velem lerendezheted az ujpesti problémáidat. Milyen ötlet? Esküszöm rendőr nélkül megyek hozzád.
Na?
Ha nem, akkor lépj ilyen kispajtás, nehogy mi lépjünk feléd.
Remélem ez már világos.
Előzmény: kajlov8 (12751)
lg18 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12753
Ezt mondom én is :) Sőt ez egy burkolt lefradistázás :)
Előzmény: Szul (12739)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!