Keresés

Részletes keresés

GroundZero Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12935
Szerintem tegnap a topic is rekordot döntött, kb. 200 hozzászólással egy nap alatt! :)

Képzeld, majd akkor hány beszólás lesz, amikor ugyanazon a napon érkezik Kahn, Beckham és Raul :D

Gr0

GroundZero Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12934
Most idézős kedvemben vagyok... mindenki olvasta már tutira, de sebaj:

ujpsetfc.hu:


Túlio aláírt, így mától az Újpest játékosa!

Elsőként honlapunk számolhat be arról, hogy a ma este Magyarországra érkezett brazil futballsztár, Túlio a szerződésének minden részletében megegyezett az
Újpest FC tulajdonosával, Lukács Ferenccel és aláírta a számára felkínált szerződést!

Gyulay Zsolt:
- Mindenben megegyeztünk Túlióval, aki még az este alá is írta a szerződését! Egyelőre fél évre a mi játékosunk, azonban olyan opcióval kötöttük meg a szerződést, hogy nyáron elővásárlási jogunk van a labdarúgóra, ezért adott esetben meghosszabbíthatjuk a kontraktust.
Pénteken reggel a Naptévé vendége lesz a brazil csatár és Lukács Ferenc klubtulajdonos, majd délelőtt orvosi vizsgálat következik. 10.30-kor visszük ki Túliót a Megyeri útra, ahol a többiekhez csatlakozva bemutató edzést fog tartani.
Végül 11 órakor a műfüves pályán tartunk sajtótájékoztatót, ahol a média képviselőinek is bejelentjük Túlio leigazolását!

Gr0



gguszti Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12933
Megelőztél megint, csakúgy, mint a szerdai meccs után. :)

Remélem, ki tudsz azért jönni!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (12931)
gguszti Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12932
OFF
Csak lassú... Egyszerű a megoldás: kivárod, míg rendesen beveszi az előző hozzászólást, és csak azután "kerekezel"! :)
ON

Szerintem tegnap a topic is rekordot döntött, kb. 200 hozzászólással egy nap alatt! :)

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lg18 (12925)
Dugó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12931
Nem kell sietni, mert elromlik!
Előzmény: lg18 (12925)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12930
Négy évad, vagyis 8 átigazolási időszak... Nekem nagyon hosszú volt az!

Gr0

Előzmény: lg18 (12928)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12929
Lásd előbbi beszólásomat :)))

Gr0

Előzmény: lg18 (12923)
lg18 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12928
97/98-ban is jól erősítettünk. Kozma, Eszenyi, Tóth N., Pető, stb. Meg is lett az eredménye :)

HAJRÁ LILÁK!!!!!!!!

Előzmény: GroundZero (12926)
lg18 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12927
Én is kint leszek én is kiváncsi vagyok :))) Síszünet és egyéb okokból szerintem sokan leszünk :)

Már nagyon várom....

HAJRÁ LILÁK!!!!!

Előzmény: gguszti (12919)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12926
Szal, asszem kezdhetjük szoktatni magunkat a gondolathoz: hosszú-hosszú évek után ismét mi erősítettünk a legjobban!!! Gratula a vezetőknek!

Amúgy, aszem, lehet azon csámcsogni, hogy sem sloncik, sem Túlio nem játszott sokat mostanában, de erre tán adekvát a válasz, miszerint Sloncikot azért a Fradi is üldözte, másrészt Túlio tán még így, félkészen is sokkal jobb, mint, mondjuk Lipcsei teljes értékűen...

Másik hír volt az nb1.hu-n, hogy Semeniket leigazolta a Győr. Erről eszembe jut az az évad, amikor Sebők idekerült Tatabányáról. Szlovákiában jáccottunk kupameccset (assezm Tiefenbach góljával nyertünk, aztán itthon is 2:1-re). Nos, Kassára akkor igazolt az előző évadban gólkirály Semenik, aki akkor akkora megamájer volt Szlovákiában, mint itt Tulio lesz fél éven belül :). Nos, az újonc, ismeretlen Sebők beállt csereként, aztán szó szerint leradírozta. szegényben ott töhetett el valami, mer tazóta sehol sincs :))))

Gr0

lg18 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12925
Má' megin' szar :(
Előzmény: lg18 (12924)
lg18 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12924
12800?
HAJRÁ LILÁK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lg18 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12923
OLÉ OLÉ OLÉ OLÉ :)))

Még mindig pesszimista vagy? :)

Előzmény: GroundZero (12921)
Dugó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12922
Igen!
Nagyon szimpatikus játékosnak tűnik.
Remélem a pályán válaszol az esetleges kételkedőknek !

Én még nem tudom ki tudok-e menni. Tartok tőle, hogy nem :(
De mindent megpróbálok! :)

HAJRÁ LILÁK!!!!

Előzmény: gguszti (12919)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12921
nb1.hu:

Budapest, február 7., 22.50

A brazil csatár immár hivatalosan is az Újpest futballistája.

Csütörtök este érkezett Magyarországra a brazil Túlio, majd azonnal tárgyalni kezdett az újpesti vezetőkkel, hamarosan meg is egyezett velük, s aláírta a számára felkínált szerződést!

– Mindenben megegyeztünk Túlióval, aki még az este aláírta a szerződését – mondta Gyulay Zsolt, az Újpest klubigazgatója. – Egyelőre fél évre a mi játékosunk, azonban olyan opcióval kötöttük meg a szerződést, hogy nyáron elővásárlási jogunk van a labdarúgóra, ezért adott esetben hosszabbíthatunk vele.

Gr0

gguszti Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12920
Figyeltétek a szavazást, és az arra érkezett hozzászólásokat a honlapon?
Sokan írták, hogy eddig csak hébe-hóba jártak ki, de most ott lesznek minden meccsen, ha tudnak! Remélem, tényleg így lesz, jó lenne hallani, ahogy egy nagy tömeg morajlik az ékszerdobozban...

HAJRÁ LILÁK!!!

gguszti Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12919
Nagyon szimpatikusan nyilatkozott!
Holnap kint leszek az edzésen, igencsak kíváncsi vagyok! :)

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lg18 (12915)
lg18 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12918
Dömétek 31 felé járt, mikor ott játszott és a Rácz Laci is majd' 40 volt már. Röhögj inkább magadon...
Előzmény: Mighty Mike (12834)
llila Creative Commons License 2002.02.08 0 0 12917
EEE
Érzed a különbséget?
Nálunk brazil válogatott, nálatok albán menekült!
Erkölcs Erő Egyetértés Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12916
Eddig úgy tudtuk, hogy analfabéta
Előzmény: rebel1885 (12913)
lg18 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12915
NS:

Játékossors. Aki Szűz Mária kezével adta vissza a kölcsönt
A csatár küldetése

A Rio de Janeiróból szerdán útra kelt brazil gólvágót a Ferihegyi repülőtéren kértük meg, hogy nyilatkozzon lapunknak. Túlio a fáradságos utazás ellenére szívesen és őszintén válaszolt a kérdéseinkre.

- Miért jött éppen Magyarországra?

- A tradíció miatt. A magyar labdarúgás régen a világ elitjébe tartozott, gondolok itt Puskás Ferencre. Ezen kívül úgy érzem, hogy a magyar labdarúgópiac néhány éven belül felkapott lesz Európában. És hogy miért mondom ezt? Vegyük például Japánt: amikor Zico elment oda, akkor senki sem ismerte a távol-keleti ország labdarúgását, viszont ma már senki sem legyint a japánok neve hallatán. Nekem küldetésem van. Úgy érzem, a tudásommal és a tapasztalatommal segítenem kell a magyar futballon, de elsősorban az Újpesten. Szeretnék legalább az UEFA-kupában szerepelni, hogy nemzetközi szinten is megismerjék ezt a csapatot.

- Mit tud a mai magyar labdarúgásról?

- Őszintén szólva, nem sokat. Azt tudom, hogy néhány honfitársam már játszott, és játszik is a magyar élvonalban. Biztos vagyok benne, hogy ők is sokat lendítettek a magyar labdarúgás helyzetén.

- Tud valamit az Újpestről?

- Nem sokat. Azzal azonban tisztában vagyok, hogy az ország egyik legnagyobb klubja, és éppen ezért reménykedek abban, hogy egy nagyszer? idényt sikerül majd itt produkálnom.

- Miért éppen a hetvenhetes mezt választotta?

- Azért, mert mindig is a hetes dresszben játszottam, és most duplán szükségem van a szerencseszámomra. Az egyik hetest a bajnoki cím, a másikat a nemzetközi szereplés miatt választottam.

- Önnel kapcsolatban nagy kérdés az, hogy ilyen formában van...

- Folyamatosan készültem, edzettem, ezért bízom abban, hogy azonnal bekerülök a csapatba. Igaz, hogy december óta nem játszottam, de ha jól tudom, akkor nem én vagyok az egyetlen.

- Önmagától mit vár?

- Először is azt, hogy jól futballozzak, szeretnék bajnok lenni és lehetőleg gólkirály is, mint ahogyan eddig az összes csapatomban, ahol megfordultam.

- Miért csak fél évre írt alá?

- Fontos, hogy felvegyem a ritmust, de ehhez előbb meg kell ismernem a körülményeket, a csapatot, a várost. Jobbnak látom, hogy csak a bajnoki idény végéig írjak alá.

- Családja van?

- Igen, de egyelőre csak a feleségem jön utánam, mert a gyerekeimnek iskolába kell járniuk. Ám, ki tudja... Ha minden jól megy és aláírok egy hosszabb szerződést, akkor az egész családom idejön.

- Ha jól tudom, van egy ikertestvére is.

- Ez így van. Lehet, hogy ő is idejön majd, én személy szerint örülnék neki, mert könnyebb lenne a beilleszkedésem. Mellesleg ő is focizik, középpályás, a Botafogóban és a Vila Novában játszottunk már együtt.

- Az 1995-ös Copa Americán az argentinok elleni góljáról mondana egy pár szót?

- Ez egy visszaadandó kölcsön volt. Maradona 1986-ban isten kezével ejtette ki az angolokat, én ezt adtam vissza Argentinának, Sz?z Mária kezével.

- Tervezi, hogy egyszer még visszakerül a válogatottba?

- Én sohasem mondok le a válogatottságról, mert a Selecaóban mindig az kap helyet, aki a legjobban játszik. Én pedig igyekszem minél több gólt lőni, és ezzel ismét visszakerülni a legjobbak közé.

- Mit vár a brazil válogatottól a világbajnokságon?

- Biztos vagyok abban, hogy legalább az elődöntőig eljut a csapat, de egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy ötödszörre is mi hódítsuk el a világbajnoki trófeát. Ez roppant fontos lenne Brazíliának, hiszen nálunk a labdarúgás jelenti a legtöbbet a sok szegény embernek.



Erkölcs Erő Egyetértés Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12914
Ki sem néztem volna belőle.
Előzmény: rebel1885 (12913)
rebel1885 Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12913
Túlio aláirt...

:)

U-boat Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12912
EEE...

Érdekes.
Az újságírók kérdésére elmondta. Nagyszülei Németországból vándoroltak ki nagy sietve 1946-ban. Most visszatért európába mert hallotta két klubb nagyon összefonódott...mondhatni összenőtt.

U-boot

Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (12911)
Erkölcs Erő Egyetértés Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12911
Viszont nekem a mai cigánygyerek Ferihegyen egyből feltünt külsőre.
Igaz, hogy nem üt el a többitől. ( Frunza, Tokody )
Előzmény: U-boat (12908)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12910
Dugó, ez a két kép telitalálat, én lepedőre nyomtatnám, és vinném az üllőire a rangadóra. Hátha eszébe jut Lajosnak, hogy érzett éppen abban a pillanatban, mert, ugye, megmondta, hogy az ő vére már akkor is zöld volt (ami, szerintem inkább az orvosokra tartozna...)...

Holnap nagy terjedelmű beszámolót kérnék az edzésről!!! Sajna gyak egész nap melózom, esélyem sincs ilyen kiruccanásokra...

Köszönettel:

Gr0

Előzmény: Dugó (12846)
Erkölcs Erő Egyetértés Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12909
" Az idegileg gyenge nem normális Caja? "

Aki a kék vonalról az Eper feje fölött beejtette.
Amikor az Eper a kapura dőlve sírni kezdett.
És a Bőle Dezső vígasztalta.

A kórus meg élvezett.

Előzmény: U-boat (12895)
U-boat Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12908
EEE...

Romafórum az amikor múlthéten leigazoltatok 3 cigányválogatotat. Csak az a baj, hogy nem vetted észre. Nekünk sem tünt fel külsőleg...

U-boot

Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (12907)
Erkölcs Erő Egyetértés Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12907
Meg Ferihegyen a romafórum .
Előzmény: U-boat (12906)
U-boat Creative Commons License 2002.02.07 0 0 12906
EEE...

Most meg Cipruson folyik a Maccabbi játékok.

U-boot

Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (12903)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!