...józsink röhög a markába...ö a szerzödéskötések világbajnoka... a kirúgásáért járó fájdalom-díjjal többévi járandóságát keresi meg rövid idö alatt...szerintem elöre megfontolt szándékkal!!!
... és miközben Mourinho szánalmas vergődésén kacarászunk, ne felejtsük el, hogy jó eséllyel kibasszák a meccs után, legkésőbb a szezon végén. a portugál geci jelentette edzői deficit nélkül a Spurs ismét vetélytársunk lehet majd.
mindenesetre köszönjük Levynek ezeket a szórakoztató éveket, nagy döntés volt a stabil BL-indulóvá érett Spurst visszazülleszteni a Pochettino-előtti idők szintjére :)
Szerintem csak reálisan nèzem. 9 meccs van a PL-ből. Ebből 2 topsix meccs, a Spurs ellen Londonban és a Leicester ellen otthon. És a most halvány Pool elleni derby. Azonkívül ilyen Fulhamek, Burnley-k ellen játszunk, amiket azért lazán kellene nyernünk. Ha és meg nem engedve elvesztenénk a 3 rangadót, akkor is top4-ben leszünk, de szerintem azokból sem veszítünk el egy meccset sem.
nagyon hosszú még ez a bajnokság, Bodi. januárban is nagyon véglegesen gondolkoztál, most is.
látni kell azért, hogy nem vagyunk túl jók, szerencsére a riválisok is botlanak eleget. de szoros lesz a vége.
azzal egyetértek, hogy a tegnapi kurva fontos 3 pont volt. de ha ezek után Rashford vagy Bruno kezd a Milan ellen, az nettó ostobaság.
és szerintem mindannyian arra számítunk, hogy ennek ellenére kezdeni fognak. nem igaz, hogy ilyenkor nincs a keretben valaki, akit oda lehetne tenni helyettük az ilyen pótcselekvés-kupákba. nagyon idegesítő.
Akkor is kár volt fennhagyni őket. Innen már művészet lenne nem a top3-ban végeznünk és a City 4-5 forduló múlva már matematikailag is bajnok. Tehát a szezon érdemi része eldőlt. Marad a fakupa és a Milan meccs, ahol én bátor támadójátékkal játszatnám a csapatot. Ha bejön oké, ha nem az sem baj.
Tényleg rossz volt nézni, ahogy Rash és Bruno is sérüléssel bajlódva tolta végig a meccset.
De ezzel együtt, én most megvédeném Olet. Nagyon fontos 3 pontot szereztünk, Leicesteren kívül mindenki botlott a hétvégén, ez a 3 pont még nagyon jól fog jönni a végelszámolásnál. Végre volt egy olyan meccs, amikor tudtuk előre riválisaink eredményét, és éltünk is a lehetőséggel.
És őszintén, kit tudott volna becserélni? Ha behozza Maticot Rash vagy Bruno helyére, akkor kapta volna itt az ívet, hogy ráül az eredményre, gyáva.
Más meg nem volt a padon, akit érdemben be lehet tenni egy ilyen meccsre az utolsó 20 percre.
Nagyon elfogytunk. Nyilván Pogba, VDB vagy Martial segítség lett volna, de így nagyon nehéz. De már jönnek vissza a sérültek.
Rash, Greenwood, Bruno és James is nagyon jól presszingelt elől, én értem, hogy nem hozta be mondjuk a rutintalan Diallot ezen a meccsen.
Ja, és emeljük ki Maguire tegnapi teljesítményét. Sokat fikázzuk joggal, de tegnap boss volt.
Fernandest egyébként nem lehetne lecserélni, ha már egyszer fájlalja a lábát? csak halkan kérdezem...
remélem, lesz annyi esze Solskjaernek, hogy a Milan ellen egész egyszerűen Manchesterben hagyja majd. semmit sem ér az az ulibuli meccs, kár lenne kockáztatni.
"A kulcsemberek fáradtak,sérültek,nincs értelme kockáztatni."
...azt azért ne feledd, hogy a PL mindig kockázatos, még 33 pont van a zsákban!
...három frontot azt hiszem még csak nem is sugalltam, a 2017-es BL indulásunkat is azért említettem, mert tanulságos része a történelmünknek, s mert magas labdának vélem az EL minösítésedet, amiböl habostorta került az asztalunkra...
...apropó, valamikor "józsink" is magasról tett arra amiért ma foggal-körömmel harcol.
...nekem Diallo gólja nagy élmény volt, gondolom neki is és segíti a fejlödésben. Tucadszor megnéztem! Ne aggódj, bátran állítom, hogy nem fogyott több kalória 90 perc alatt, mint egy átlagos edzésen fogynia kellene. Sérülésveszély? Ne soroljam már, hogy ki mindenki sérült edzésen, söt pályán kívül is.
"Vasárnap nem lesz esélyünk a West Ham ellen sem Diallo-Greenwood-James csatársorral."
...emlékszel James kihagyott ziccerére? ...lehet, hogy legközelebb éppen ezért rúgja be.
Sokmindenben egyetértek veled (20+, Marci...stb), néhány aprócska megjegyzésemet a történelemböl idéztem, néhányat csak gondolatébresztönek szántam.