Keresés

Részletes keresés

tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.15 0 0 292

azota meg egy otlet jutott eszembe : az utaslistak NEM nyilvanosak,tehat peldaul hiaba kerdezi meg nyugdijas ismerosod a ferihegyen hogy van e mondjuk a budapest frankfurt jaraton OLYAN magyar aki frankfurtbol megy tovabb miamibe pedig milyen jo lenne ha o kalauzolna a frankfurti repteren belul,sajnos ez van...

Előzmény: Törölt nick (290)
_Boros_Tás._ Creative Commons License 2013.08.14 0 0 291

Condor Airlines-nak van direct jarata Farnkfurt es Fort Lauderdale kozott. 

Előzmény: Törölt nick (290)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.14 0 0 290

Köszi!

tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 289

frankfurt kozel van SZERINTEM es onnan tuti van kozvetlen repcsi miamibe,azt hogy becsbol van e azt nem tudom , javaslom tovabba hogy a nyugdijas ismerosod gyereke is keresgeljen kozvetlen repcsit ohozza AZ INTERNETEN egy budapesthez minel kozelebb levo repterrol mert erre nekem nincs idom sajnos

Előzmény: Törölt nick (287)
tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 288

mindig van esely arra hogy nem o lesz az egyeduli magyar a gepen , ezt BARMELYIK azaz AKARMELYIK gepre ertem , volt mar olyan hogy a shanghaji es peking kozotti kinai belfoldi jaraton 2 magyar utazott akik nem tudtak egymasrol ,sajnos  nyugdijas ismerosodnek MAGANAK  es repules kozben kell megkeresni kerdezoskodessel a masik magyart aki lehet hogy nincs is a gepen , persze beszelhet a legikisero stewardessel is aki lehet ferfi vagy no es ot keri meg hogy keressen neki magyart a gepen , ez persze csak akkor mukodik az ismerosodnel ha VAN magyarul tudo stewardess=legikisero a repcsin

Előzmény: Törölt nick (287)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.14 0 0 287

Ha már úgyis szét van offolva a topik, nyugdíjas ismerősöm menne Miamiba a gyerekéhez. Van oda  a közeli országok valamelyikből közvetlen járat, vagy csak átszállásos? És ha átszállásos, van-e esélye hogy másik magyart is talál, aki segít neki az átszállásban? Mert az illető csak magyarul tud.

tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 286

remek...aki fel hogy lelovik mig odaer a rendor az fegyverkezzen fel NAGYON DE NAGYON , legyen nala akarhany pisztoly lehetoleg automata tucatnyi tarral hogy korlatlan hosszu ideig tudjon ujratolteni,balvallan egy AK47,jobb vallan a legmodernebb USA gyartmanyu shotgun es ezekhez is legalabb tucatnyi heveder hogy akar 4 rablot le tudjon loni vagy legalabb sakkban tartani mig kier kozben hozza a detroiti vagy los angelesi gettoba a police,eddig kihagytam a body armort azaz abbol is a legjobbat,valami sisakot a buksijara hogy nehogy fejbelojek , en maradok az eddigi modszeremnel hogy nem megyek se csikagoi se los angeles-i getto slumba,se liberty cityba miamiben,de washington DC rossz kornyekeit is kerulom,koszonom a kioktatast hogy miert kene nekem is fegyverrel no es most mar azt is tudom hogy POROLTOVAL is jarnom,de azt hiszem sot tudom hogy maradok az eddigi modszeremnel azaz kerulom a drug zonakat , lehet hogy 111 eves koromban benneegek a kocsimban kissimmee floridaban mert akkor SE lesz poroltom,de az legyen az en bajom,megegyszer koszonom hogy ugy borostas mint camo bdu gondolkodasat ezugyben megismerhettem

Előzmény: _Boros_Tás._ (279)
tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 285

...tűZfegyverek...

Előzmény: tgyvg8 (284)
tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 284

egyszer se , nekem se porolto se piff puff puska nem kellett eddig , azaz 68 eves koromig , te kommentelsz hol puska/pisztoly,gepkarabely meg isten tudja milyen TŰYFEGYVEREK tucatnyi rajyaival majd ugzaneyt teszed poroltókkal,mindezt nagyon humorosan viccesen teszed es I like it,szoval dicseretkent irtam,aztan en is megprobalok nyomodban maradni ellesve a vicces kommenteles mesterseget tetoled,have a nice wonderful day my friend

Előzmény: _Boros_Tás._ (283)
_Boros_Tás._ Creative Commons License 2013.08.14 0 0 283

Hányszor volt szükséged poroltóra?

Előzmény: tgyvg8 (282)
tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 282

rosszul valaszoltal , alsobb osztalyba lephetsz , ugyanis nincs szukseg sok fegyverre csak sok BECSULETES rendorre , persze te nyugodtan fegyverkezzel fel tetotol talpig camo bdu nickel egyutt , en ebbol indulok ki : 68 eve elek , es 40 eves korom ota az usa-ban is es SOHA se volt szuksegem SEMMILYEN tuzfegyverre , de annak orulok hogy te es camo bdu csak fegyverekkel tudtok megelni , nyilvan rossz kornyeken laktok , slum es getto..keressetek tobbet azaz annyit hogy jobb kornyekre koltozhessetek mind a ketten

Előzmény: _Boros_Tás._ (279)
Camo_BDU Creative Commons License 2013.08.14 0 0 281

Like. ;-)

Előzmény: _Boros_Tás._ (279)
Camo_BDU Creative Commons License 2013.08.14 0 0 280

Évekkel ezelőtt volt egy hír arról, hogy a Microsoft a kormánynak készített olyan Windows XP-t, ami tökéletesen védett volt. Érted, a pórnép használjon hibás, nem biztonságos, feltörhető Windows-t, a kormány meg kapjon biztonságosat. Pontosan mi az oka annak, hogy a Microsoft nem árult biztonságos példányt mindenkinek? Ha van "csodawindows", akkor biztosan van "csodainternet" is, "csodasávszélességgel". Nem lepődnék meg semmin. 

Előzmény: Törölt nick (276)
_Boros_Tás._ Creative Commons License 2013.08.14 0 0 279

Jól válaszoltál, felsőbb osztályba léphetsz.

 

Második kérdés.

 

Az első kérdésre építve, ha van ilyen a városban

 

 

mégis miért van erre szükség?

 

Előzmény: tgyvg8 (278)
tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 278

azert,mert addig megéghetűnk,mig odaér a tűzoltóbácsi

Előzmény: _Boros_Tás._ (277)
_Boros_Tás._ Creative Commons License 2013.08.14 0 0 277

Én csak arra lennék kiváncsi, minden lakott területen van tűzoltóság 

 

 

Akkor mégis miért van erre szükség?

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.13 0 0 276

Én arra lennék kíváncsi, milyen számítógépek azok, milyen sávszélesség van oda bekötve, min is rögzítik azt a milliárdnyi folyamatos adatot.

Lehet az valami fantazstikum lenne nekünk.

Előzmény: Camo_BDU (274)
Thor Valhallából Creative Commons License 2013.08.13 0 0 275

sok nyelvtudó mormonnak is kell a munka.

Előzmény: Camo_BDU (274)
Camo_BDU Creative Commons License 2013.08.13 0 0 274

Ezért kell az a hatalmas adatfeldolgozó és gyűjtő központ Utahban vagy hol. Nem volt olcsó összehozni, de muszáj volt, mert egy kis irodában ennyi adatot nem lehet átvizsgálni. Kíváncsi vagyok hogy vajon hány számítógép van azon a helyen. 

Előzmény: tgyvg8 (272)
tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.12 0 0 273

nekem tok mindegy hazudik e obama , ugyse szavazok mert alljon sorba orakig a hoher

Előzmény: Camo_BDU (270)
tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.12 0 0 272

persze hogy szavakra is keres a rendszer csak az a lehetetlen,hogy az 5 MILLLIARD mobilos napi NAPI 55 MILLIARD telefonjat mind kikutassak szavakra mert az ugye lehet napi 600 MILLIARD perc ha csak 11 percet ugat mindenki , oszt erre rajon az 1 BILLIO e-mail,nos jo munkat

Előzmény: Camo_BDU (271)
Camo_BDU Creative Commons License 2013.08.12 0 0 271

Én úgy tudom hogy szavakra keres a rendszer. Régen csak azt nézték hogy ki kit hívott, de ma már az SMS-től kezdve a chat szövegekig mindent néz a renszer. Hogy ebből mind megy-e a gyűjtőbe vagy csak egy része, azt meg nem tudja senki, csak aki ott dolgozik.

Előzmény: tgyvg8 (269)
Camo_BDU Creative Commons License 2013.08.12 0 0 270

Azt mondta hogy nincs ilyen program, 2 napra rá meg azt mondta hogy van.

 

Adatokat mindenkiről gyűjtenek be, viszont nem mindenki adatát dolgozzák fel személyesen. Ha így értetted, akkor igazad van.

Előzmény: tgyvg8 (268)
tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.12 0 0 269

tehat ugy 1970-ben mint ma CSAK AZT rogziti a telefontarsasag hogy kit hivtal es teged ki hivott es mikor,ebbol aztan a gyakorisagbol mar SOK kiderul,az e-mail-nel ugyanez van

Előzmény: tgyvg8 (268)
tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.12 0 0 268

van , mert sokakat megfigyelnek , nincs mert nem mindenkit figyelnek meg . a telefonbeszelgeteseket egyebkent 1970-ben is rogzitettek mindenhol,mert e vezetekes telefontarsasag rogzitette hogy en kit hivtam es engem ki hivott . sok columbo filmet nezek es ezek feleben igy leplezi le a los angeles-i gyilkosokat . olyan ma sincs hogy ha felhivod rokonaid akkor valaki vegighallgatna vagy magnora venne az akar fel oras dumat , de ha jement hivod minden nap a lower 48-bol akkor tuti hogy kopogni fognak az ajtodon mert elotte elkezdik magnora venni es elemezni es hiaba beszelsz csak a kiskutyadrol azt fogjak hinni hogy KODOLT duma a tied,tehat valoban van is meg nincs is megfigyeles ES lehallgatas is,most nem hazudik obamama

Előzmény: Camo_BDU (267)
Camo_BDU Creative Commons License 2013.08.12 0 0 267


 

Nincs megfigyelési program. Van, de nincs. :-P

tgyvg8 Creative Commons License 2013.08.10 0 0 266

persze , az usa soha de soha nem kovetne el ipari kemkedest , ott 360 millio foldreszallt angyal van

Előzmény: Törölt nick (265)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.10 0 0 265

Óh, ők csak a tenoristák miatt figyelnek!

 

Üzleti titkokról és egyéb csemegékről szó sincs!!!!

Camo_BDU Creative Commons License 2013.08.10 0 0 264

"En ugy gondolom"

 

És ez a lényeg. Te úgy gondolod. A tények nem érdekelnek, hozhatom a sok hivatalos felmérést, úgyse érdekel. Te találtál egy régi, manipulált adatot és eldöntötted hogy a valóság nem érdekel.

 

"Neked, zoldkartyasnak"

 

Mi köze van az Alkotmánynak ahhoz hogy mikor költöztem valahová és milyen kártyával? Talán ha nem lennék itt, akkor nem létezne Alkotmány? Inkább azon gondolkodj el, hogy te esküdt tettél az Alkotmány védelmére, aztán meg esküszegővé váltál. Ezzel törődj, ne azzal hogy én meg megvédem azt amit te elárulsz.

 

Szóval nem teszik a hivatalos közvéleménykutatási eredmény, úgyhogy tereled a szót gay marriage-re, meg ki tudja még hogy mire.

 

Ugyanúgy nem válaszoltál arra hogy a bg check hogy állított volna meg bármilyen lövöldözést, ha egyszer egyik lövöldöző se gun show-n vagy face-to-face vásárolt magának lőfegyvert. Ahogy a többi kérdésemre se szoktál válaszolni.

 

Te nem válaszolsz semmire én meg igen. Nem tudom hogy akarsz így normális vitát. :-/

Előzmény: Maule (262)
Camo_BDU Creative Commons License 2013.08.10 0 0 263

Én keressem neked vissza, mert te lusta vagy rá. Kösz nem. Időpocsékolás helyett inkább dolgozom tovább. Keresgéld te. Ha már többször is megválaszoltam valamit akkor se nem válaszolom meg 5-ödszörre, se nem keresgélem neked a régebbi hosszászólások között. Ha érdekel megkeresed, ha nem, nem. Csak ne kérdezd meg újra, mert unom hogy minden kérdést 10x megkérdezel és mindegy hányszor válaszolom meg mert úgyis újrakérdezed.

Előzmény: Maule (261)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!