Keresés

Részletes keresés

sulymos Creative Commons License 2011.08.30 0 0 39146

Bizony csinos! Jó hogy végre vannak képek!

 

(még nem tudom mi lesz hétvégén de a Dödöllefesztivál most éehet hogy kimarad)

Előzmény: helego (39144)
Lucilla Creative Commons License 2011.08.29 0 0 39145

Milyen nagylány lett :-) És milyen csinos!

Előzmény: helego (39144)
helego Creative Commons License 2011.08.29 0 0 39144

Azért is! :) Ennyit költözni gyötrelmes.....

Egy rakás nyári kép :)) Szhely Kalandpark, Zoo Veszprém, Macipark Veresegyháza, Keszthely, Gyékényes.... válogassatok. A ló nem a miénk, a kutya új szerzemény. (Tejföl névre hallgató mudilány)

Előzmény: csengevagyok (39135)
csengevagyok Creative Commons License 2011.08.11 0 0 39143

R meg mindig magas gyerek, kb 110 cm, meg mindig ketnyelvu (termeszetesen a francia nyelv elonyben van). A hetvegen Pesten leszunk kedd delutanig, ha gondolod, osszefuthatunk.

Előzmény: Celtic Moon (39142)
Celtic Moon Creative Commons License 2011.08.10 0 0 39142

Igen, a szeme kék, azt az apájtól kapta. Hogy kire hasonlít.. szerintem az apjára, sokan mások is ezt mondják,  de egyre többen látnak benne engem is :)

 

Hogy milyen? Temperamentumos! Nagyon. Nagyon, nagyon, nagyon.

Egyik percben még bűbájos, kis angyal, bújik, szeretget, csendben játszik, halkan beszélget, szófogadó mintagyerek, aztán a következőben már sehol nincs az én édes kis Virágszálam és ott marad egy magából kifordult, csípőre tett kézzel üvöltő, hisztis, káromkodós, vörös fejű ismeretlen gyerek. :))

 

Ti hogy vagytok? R még mindig olyan magas fiú? Jól megy neki a kétnyelvűség? Visszanéztem sok oldalt de kép sehol.

 

Előzmény: csengevagyok (39141)
csengevagyok Creative Commons License 2011.08.09 0 0 39141

Caixa, azert mert Helego sajnal mert hogy koltozunk. Amugy meg mindig madarat lehetne fogatni velem, bar lehet hogy majd a koltozes/utazas/ugyintezes kellos kozepette jovok sajnaltatni magam :)

 

Stunc, szep izmos csaj es sejtem hogy meg R-nal is magasabb :)

 

Celtic, gyonyoru a csak es amennyire emlekszem a kepedre, hasonlit hozzad, ha a szeme szine nem is :) Hogy alakul a temperamentuma? :))

Celtic Moon Creative Commons License 2011.08.09 0 0 39140

Sziasztok :)

Megint csak 1000+1 éve nem jártam itt. Örömmel látom, hogy ti viszont töretlenül vagytok.

Srunc, annyira örülök, hogy azonnal látok egy képet a nagycsajról :)

 

Én is teszek egyet Virágról, mert szerintem vagy másfél éve nem láttátok.

Ez az ovis anyakánapján készült.

 

És most megyek olvasgatni, hogy ki hogy van és képeket nézegetni, remélem találok... vagy a régi közös albumba nézzek szét?

stunc Creative Commons License 2011.08.08 0 0 39138

caixa Creative Commons License 2011.08.08 0 0 39137

miért is kellene sajnálni?

Előzmény: csengevagyok (39136)
csengevagyok Creative Commons License 2011.08.06 0 0 39136

Ja es a lenyeg: aug 13 es 16 kozott, jovo hetvegen Budapesten leszunk, gyertek szemelyesen sajnalni minket :)

Előzmény: caixa (39134)
csengevagyok Creative Commons License 2011.08.06 0 0 39135

Helego, ne sajnalj engem, repesek a boldogsagtol :D

 

Aire szerdai nyugalman en is elgondolkoztam de nem sikerult ennyire konkretan megfogalmazni.

 

Most erkeztunk haza 2 het del-franciaorszagi nyaralasbol, csodalatos helyeket lattunk, nagyon jol szorakoztunk es R vegig aranyos volt, hagyta a kastelymaniankat kielni, idonkent megjegyzte hogy "gyonyoru ez a varos de ezek nagyon regi regi regi hazak" (ertsd: ha valami nagyon regi, ujat kell venni) meg hosszasan feszegette hogy amikor kiralynok eltek a kastelyokban meg nem letezett auto es repulogep.

 

Uszasilag sajat elgondolasbol elkezdte majdnem bekauszas szeruen mozgatni a labait, bizisten ha a karom nem hasznalom gyorsabban halad mint en.

caixa Creative Commons License 2011.07.27 0 0 39134

ezt a szépen evés dolgot ne is mondd, nekem a nagyobbiknál mostanra (5 lesz) értem el, hogy ne kelljen minden étkezés után pólót cserélni, bár egy-egy kakaó felborítás még mindig be-becsúszik

 

Diánál egyelőre reménytelen...nem nézek oda egy pillanatra és a tojás sárgáját péppé nyomja...

Előzmény: helego (39130)
caixa Creative Commons License 2011.07.27 0 0 39133

magukba szívnak mindent :) Dia most valahonnan felcsípte, hogy "cserbenhagy" és használja is, nem helytelenül

Előzmény: Aire (39132)
Aire Creative Commons License 2011.07.27 0 0 39132

Szerdai napra fog esni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Rendesen fogni a kanalat meg a villát, és nem markolni?????? Anyám.....Örülök, ha nem kézzel eszik, csont nyitott szájjal.:)

Káromkodás: azt mondja ma G Lócinak, aki nem dobta visza neki a labdát játék közben: Te köcsög!! :-O (amúgy adekvát módon használta, nem?) Kérdem tőle, ezt meg hol hallottad, nem jellemző, hogy itthon én ilyesmit mondanék. Azt mondja G, hogy jó régen, amikor az autóban ültél, és nem engedett be egy autós , akkor mondtad ezt. Hoppá.... :)))))))

 

Előzmény: helego (39130)
helego Creative Commons License 2011.07.26 0 0 39131

Ja, és még azt is akartam újfent írni, (mint évenként) ha találkoztok Sipriccel, ugyan jelezzétek felé, hogy naggggggyon hiányolom. Hüpp.

helego Creative Commons License 2011.07.26 0 0 39130

Én is így jártam a fülbevalós után, és úgy megsértődtem ezen, hogy nem írtam újra.... most már csak arra emlékszem, hogy Csengét sajnáltam a költözés miatt, Gonoszkáékat a pártalanság miatt, és Aire nyugalmi periódusán töprengtem, mert az szerintem egy szerdai napra fog esni (hetekben, hónapokban nem mérhető)

 

Zója kap lakkot, főként mert ezért volt hajlandó elhagyni az ujjszopást, mostanában ritkán, mert mérhetetlenül lusta vagyok, és ez az oka annak is, hogy nem válaszoltam az e-mailre.... (Sorry Amanci) szereti a parizert, mert rózsaszín ... ? :)

 

Samu, a Te fiad most is magas, hiába állt meg, de nagyon jóképű kölök.... egyém 13,5 elhagyta a 150 centit, csak a lába nő iszonyat mértékben. Ha nem áll neki hozzánőni nagyon hülyén fog kinézni. (de már van remény, újabban annyit eszik, mint Zója :D ) meg Matyi is extrém, de az a 21 kiló, az nyurga fiúcskát takarhat :)

 

 

Zója stabilan mozog a vízben, nem úszik szabályosan, mert amióta a hülye szokás (a munka) bekapcsolódott az életembe azóta leálltunk, nincs idő... (meg a sofőrünk se :( ) De a 3,5 évesek, ha rendszeresen úsznak, ennyi idősen képesek a 25 méter leúszására, deszkával főleg.

 

Zója 2 féle személyiséget rejt, egyet itthonra tartogat, az a kisfőnök, fiúkat (és a szülőket) kioktató, leóbégató vehemens kis diktátor, és van egy, amelyiket a külvilág számára tartogat: szende, csendes kisleány.... ha nem látnám mindkét helyzetben, nem is hinném. És az óvónénik Regő stílusra készülnek :DD próbálkoznak pedig, de nem olvadt még a jég. Jelenleg ott tartunk, hogy elmondja, őt majd az óvónéni megtanítja rendesen enni... (tehát várja) mert a trehány anyja nem képes arra, hogy megértesse vele, hogyan kell fogni szépen a villát, kanalat... markolja :S és tud káromkodni, mostanság minden, mint "anyád valaga".... node társaságban ugye keveset beszél, így nem derül ki :)

Előzmény: sulymos (39113)
sulymos Creative Commons License 2011.07.21 0 0 39129

Gondolom, hogy a babaúszás sokat jelenthet. Zójának nem lesz gond merülni az tuti :)

AM a nulláról indult, elbohóckodunk, élvezi.

Előzmény: Amanci (39128)
Amanci Creative Commons License 2011.07.21 0 0 39128

Na vajon Zója hogy állhat úszásügyileg???

Van egy ismerősünk, 4 hónappal fiatalabb kisfiú, mint Manci. 5 hónapos kora óta jár "úszni" hetente, hihetetlen, miket művel a vízben...

Manci szereti a vizet, de kellőképpen óvatos. Nekünk az úszótanfolyam odázódik, pedig megfordult a fejemben, csak az idén már nem lesz rá idő...

Előzmény: sulymos (39126)
csengevagyok Creative Commons License 2011.07.21 0 0 39127

R-dal regebb jartunk babauszasra, most pedig rendszeresen megyunk uszni es van ugy hogy onszantabol megragad egy habdeszkat amit egyik kezevel tol maga elott, a masik kezevel es a ket labaval hajtja magat szep folyamatosan, olyannyira hogy kepes az uszoda egyik vegebol a masikba eljutni (25 m). Az ido tobbi reszeben kenguruugralas van anyukaval meg hasonlo programok.

Előzmény: sulymos (39126)
sulymos Creative Commons License 2011.07.21 0 0 39126

Jaj, dehogy alszanak ott! Napi 50 perc, vízhezszoktatás  inkább mint úszásoktatás. Ilyenkor még nem tudnak rendesen megtanulni úszni, nincs meg hozzá a kéz-láb koordináció képessége. Bár ha jól tudom Egerszeginek ez simán ment. Úszógumival, habdeszkával, habcsonttal mennek. Először azt tanítják hogy a gyerek bele merje dugni a fejét a vízbe és kifújja a levegőt. Játékokért kell lebukni. Hason, háton kell szép tartással felfeküdni a vízre, és úgy tologatják őket. AM most ott tart hogy hason, szépen bemeríti a fejét és lábtempózik, háton kellene ugyanezt de az "biciklizéssé" szokott fajulni. Baromira élvezi, a szomszéd gyerekkel együtt járnak. Utána baromi éhes szokott lenni.

 

Én kellőképpen irigy vagyok az új lakóhelyre :) Én már nem tervezek az életembe külföldre költözést, bár néha jó lenne kiszakadni itthonról.

Előzmény: csengevagyok (39115)
csengevagyok Creative Commons License 2011.07.21 0 0 39125

Stunc, dehogy aggodom, ahogy esik, ugy suppan :) Szoke, magas, kekszemu, szabalyos arcu, okos pasinak lenni - nem feltem ot, inkabb a csajokat :D

 

Caixa, ti hova?

Előzmény: stunc (39123)
jazmine35 Creative Commons License 2011.07.21 0 0 39124

Én meg 10 évesen 155 cm és 36-os volt a lábam.

Aztán lettem 162 cm, a lábam maradt 36-os.

A gyerekek meg most kezdenek egymástól elhúzni. A nagyobb fiam 5.5 éves, kb. 130 cm, 31-es a lába, 21 kg.

A kicsik nem ennyire nagyok, szabvány 94-99 cm, 24-26-os láb, 14+ kg. (Most már Nándi nagyobb. Viszont tótál izom, semmi háj. Pedig sokat eszik... Ilyenidősen a bátyjuk még javában pocakos volt. Grérta meg annyira puha. A keze, arca is...)

Előzmény: stunc (39123)
stunc Creative Commons License 2011.07.21 0 0 39123

Hű, túl sok rosszat írtunk a gyerekekről? Olyan furcsa volt ez az ideékelt fogamzásgátló "reklám":))))

 

Csenge: egy fiú növekedését nehogy már le kelljen állítani! És akkor most azért sem írom meg, hogy mekkora most Liza... Csak jelzem, én az úttörőavatásomkor 170 centi magas voltam 8az ugye a 4. osztály végén volt általánosban), most 175 vagyok. És 38-as cipő kellett rám. Szóval a növekedési ütem teljesen eltérő. ne aggódj. Én sem teszem, pedig...

Andi anyu Creative Commons License 2011.07.21 0 0 39122

Eladó 2db Jasminelle fogamzásgátló tabi.  bp-en az ercseri metrónál , érd: babakocsi2011@gmail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.21 0 0 39121

 eképzeltelek G esküvőjén feszülő hófehérben :DDDD (bocs...)

 

rám egyébként még jó a menyecskeruhám (a menyasszonyit csak kölcsönöztem), ezt néha farsangon felveszem és kész a Piroska jelmez :)))

Előzmény: Aire (39111)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.21 0 0 39120

csenge: én a ruháknál inkább a nagyokra gondoltam, de ÁS-ra szinte annyit sem veszek, mert rengeteg kinőtt gyerekruhát kapunk a barátoktól :) néha veszek egy-egy dinós cuccot, de a ruhái 90%-a kipróbált darab

 

Növekedés: én 12 éves koromig szinte a legmagasabb voltam mindenhol, akko viszont leálltam és 14-15 éves koromra szinte a legkiseb voltam az osztályban :)

 

A nagyfiam szintén 11 évesen már 178 cm volt, 1 fejjel magasabb volt a legtöbb osztálytársánál, most 15,5 évesen 180 cm és teljesen átlagos a fiúk között

 

szóval, ne siessetek majd leállítani R növekedését. lehet, h leáll magától is :))

Előzmény: csengevagyok (39106)
caixa Creative Commons License 2011.07.21 0 0 39119

francia kislány: ugyebár ott kötelező a parfüm :))))) ekcémás bőrre nem kellene adniuk, én sokat szenvedtem a saját ekcémás bőrömmel, szerencsére "kinőttem"

a lányok persze parfümöt is kérnek, ezt én helyettesítem és Aloe Vera spricnit adok, attól nagyon boldogok

 

azt hittem, azt fogod írni, hogy a francia apukától vette a színek párosításának ötletét Roland :) tavasszal Párizsban láttam, hogy kígyóznak a sorok a Louis Vuitton üzlet előtt, a Lafayette áruházban pedig sokkot kaptam az áraktól....kimenekültem:)

Előzmény: csengevagyok (39106)
caixa Creative Commons License 2011.07.21 0 0 39118

ha pl. Genf, akkor az nagyon szép és családbarát hely :)

 

ősszel vagy télen úgy tűnik, mi is költözünk (orvos kivándorlás jeligére, mert a férjem besokallt végleg a magyar egészségügytől)

 

Előzmény: csengevagyok (39115)
Amanci Creative Commons License 2011.07.20 0 0 39117

Mintha az én lányomról írnál...:)

(még az infulziós dolog is,Mancin 4 napig volt, 7 folyt le, és igazi hősként tűrte, sőt, marhára vigyázott rá... úgyhogy lehet, hogy a fülbelövéstől is én jobban félek, mint ő :) )

Előzmény: sulymos (39116)
sulymos Creative Commons License 2011.07.20 0 0 39116

Voltunk esküvőn, ahova azért kellett venni egy szép pörgős ruhát persze. AM annyira extázisba jött tőle, hogy később a szertartás alatt ki kellett vinnem. Ebben az egyetlen esetben a szájára kapott labellót. Egész délután csücsörítgetett és kérdezgette hogy látszik-e hogy ki van rúzsozva a szája.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!