Keresés

Részletes keresés

Zimizumi Creative Commons License 2009.02.04 0 0 7110
Cöge drága, a lakógyűlések ilyenek....az állatkertes csapatból pedig jutott hozzánk is. Kitartás!
Előzmény: Coge (7105)
Zimizumi Creative Commons License 2009.02.04 0 0 7109

a kontaktlencséről csak annyit, hogy én is tizenplusz éve nyűvöm, és el nem tudom mondani, hányszor kellett már a semmiből előremasszírozni a lencséket egy kiadós szemvakarás után....:-)))

de a trükköket jegyeztem, köszi! ki is fogom próbálni

rollller Creative Commons License 2009.02.03 0 0 7108
hat ez igazan nem hangzik tul remekul:( remelem ma az eso elol visszamenekulnek a ketrecukbe

a lakogyulesen a szigeteles kerdesrol sikerult nem jol megegyezni? gondolom
Előzmény: Coge (7105)
rollller Creative Commons License 2009.02.03 0 0 7107
hat sztem nem fogok segiteni ezzel, mert 1 en kontaktlencses vagyok, azok meg mar fiatal korukban megtanuljak, h nem vakarjuk a szemet, mert a lencse is jon vele, igy hat a sminkes szemet se vakarjuk (ha igen, akkor meg ugyis mindent szerelni kell, lencset, sminket, akarmit) 2 sztem a harisnyanadrag kenyelmesebb a nadragnal (na jo, a csipon logo bo lenvaszonnal nem, de az az ev egy adott idoszakaban viselendo csak, es en meg olyankor is siman szoknyara szavazok), a harisnyanadragnal mar csak a combfix kenyelmesebb, mert sztem kevesebb helyen feszul, huzodik, mint a nadrag - es sztem a noknek bizonyos kor utan sokkal jobban all, es egyszeruen raszokik az ember (es en nem vagyok magassarkus, ne gondold, elobb veszek fel minden effelehez tornacipot, szoktam persze magassarkut is, de nem uzemszerun)

amugy meg vegyel nagyon draga szempillafesteket, es nagyon csodald meg magad sminkeles utan, aztan igy sajnalod majd megvakarni a szemedet, sztem ilyen cselek mukodnek
Előzmény: Zimizumi (7106)
Zimizumi Creative Commons License 2009.02.03 0 0 7106

az áruljátok el, hogy ti hogyan bírtok elviselni harisnyanadrágot magatokon egész nap. hogyan bírjátok ki, hogy ha tíz perccel a smink felrakása után viszket a szemetek, ne mázoljátok szét az egészet. nekem kábé ilyen kaliberű gondjaim vannak :-) a magassarkús lét már nagyjából megy.

egyébként sminkes tanácsadás szerveződőfélben. csak a megvalósítás része lóg még távoli homályban.

Coge Creative Commons License 2009.02.02 0 0 7105

mondjuk olyan sminket még nem találtak fel, ami a duplakarikákat eltünteti a szemeim alatt, azzal még a sminkmesternek is meggyűlt a baja...márpedig a napi 5 óra alvás, az nem túl jó korrektor ;-)

és ma főleg valaki nyitvahagyta az Állatkert ajtaját és az összes kiszabadult állat mind a mi irodánkat vette célba és még lakógyűlés is volt este, ahol a lehető legroszabb megoldás született, úgyhogy ma tele van a hócsukám, na.

dilihaz.hu

Előzmény: rollller (7104)
rollller Creative Commons License 2009.02.02 0 0 7104
menos vagy:) foleg, hogy ujra felpakoltad, remelem kitart az elszantsag (mondom en, aki szetsminkeli magat nap mint nap, de az teny, hogy a fix dolgokat en felpakolom, akar hetvege, akar otthon dolgoz, akarmibarmi)
Előzmény: Coge (7100)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.02.02 0 0 7103
ma reggel mondta valaki,hogy meghagyjak februar vegeig..Ma reggel meg tuti ott volt:)
Előzmény: pataporc (7102)
pataporc Creative Commons License 2009.02.02 0 0 7102
Japp, bezárt már a jégpálya vagy idén is február végéig lesz?
Tegnap próbáltam belesni, de nem sikerült megnézni.
Előzmény: Gabiiiiii (7096)
pataporc Creative Commons License 2009.02.02 0 0 7101
Hehe.
Engem is el fognak maszkírozni nemsokára, mégpedig egy celeb, ha minden igaz! :) Szegényke, nehéz dolga lesz. :)
Előzmény: Coge (7099)
Coge Creative Commons License 2009.01.30 0 0 7100
ja, csaxólok, mielőtt kicikizel, hogy nem a hétfői félsminkemben mentem kedden, hanem újat pingáltam :-P
Előzmény: Coge (7099)
Coge Creative Commons License 2009.01.30 0 0 7099

de volt ám!!! :-)

nagyon profin nyomtam, kedden főleg, akkor még csiniruhát is előástam hozzá...meg is érte, mert helyespasi volt a beszállító, akivel ebédeltem ;-)))

Előzmény: rollller (7098)
rollller Creative Commons License 2009.01.29 0 0 7098
volt sikered az uj sminkkel?:)
Előzmény: Coge (7093)
Coge Creative Commons License 2009.01.26 0 0 7097

na tudodámmikor :-P

nekem itthondolgozós napon: zsebesgatya, kényelmes felső, pokróc, kanapé, laptop.

najó, ma van egy fél sminkem, mert sajnáltam megválni tőle, hisz - a felét - profi csinálta :-)

Előzmény: rollller (7095)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.01.26 0 0 7096

5-ig melozom,csak kesobb erek oda:)

a saros osszeugralt kabat stimmel,egy gyerekcsinalo sakpa szajig felhuzott sallal dukal hozza.Sot mostaban egy sartol csopogo 6 eves is,mert az a maniaja,hogy ugy kell ott a palya mellett a hoban fetrengenie,mint a kutyanak:)

 

a sar meg kijon a cuccabol,ugyhogy felolem csinalja,bar tobb anyuka kapott sikitofraszt a palyan,mikor meglattak hogy nez ki:))

Előzmény: pataporc (7092)
rollller Creative Commons License 2009.01.26 0 0 7095
hozzaallas kerdese, de ezt ne beszolaskent vedd, en reggel feloltozom, minimalsmink, gyerek el az oviban, es aztan ha itthonrol is dolgozom, nem oltozom at stb, hanem utcai ruhaban maradok, most is itt ulok az asztalnal, szoknya, pulcsi, harisnya, meg meg a csizma is, jo, emiatt tobbet kell porszivozni, de jobban erzem magam, tole,
Előzmény: pataporc (7094)
pataporc Creative Commons License 2009.01.26 0 0 7094
Igen, az otthoni munka csúnyít, igazolom :D.
Előzmény: Coge (7093)
Coge Creative Commons License 2009.01.26 0 0 7093

pataporc,

hát már nem, mert lemostam a sminkemet ;-), nade majd holnap, amikor nem itthonról dolgozom :-)

Előzmény: pataporc (7090)
pataporc Creative Commons License 2009.01.26 0 0 7092
Japp, tali jövő pénteken 5 körül a Fő téren?
Dress code: rozzant sapka, sárpöttyös kabát. No? :)
Coge Creative Commons License 2009.01.26 0 0 7091

deigen.

kerteszstudio kukac freemail pont com, vagy gmail pont com

(mobilt megírom mail-ben, ha küldesz a coge kukac izer pont hu-ra egy levelet)

Előzmény: olasc (7088)
pataporc Creative Commons License 2009.01.26 0 0 7090
ZZ, köszi, már nagyon vártam! :)
Az LGT-n is öröm volt nézni a kivetítőt, látni, hogy mennyire figyelnek és mennyire élvezik ennyi idő után is... Presser sem kopik, sőt!
Nekem bejön az egyre öblösödő hangja és a töretlen kísérletező kedve (valakinek nem).

Cöge, akkor most különösen szép vagy? :) Maradj is így! :)
Előzmény: Zimizumi (7089)
Zimizumi Creative Commons License 2009.01.26 0 0 7089

jó reggelt mindekinek!

 

Presser koncert nagyon rendben volt :-)

ki tudja miért, fél órás késéssel kezdtek hosszas fütty- és tapskoncert után, ami szerintem kicsit nehézkessé tette a beindulást, de utána már tök jó volt. nekem bejöttek a blokkok (úgymint Presser dalok saját előadásban, Presser dalok vendégekkel, mások énekelte dalok Pressertől, meg ugye a musical-ek + Electromantic, és egy icipici LGT de csak jelzésszinten). a vendégek is nagyon rendben voltak (Falus Mariann volt a Padödőből), de amit Novák Péterről írtál, azzal teljesen egyetértek. kicsit sok volt.

Pici bácsi édes volt a fehér ingében, frakkszerű felsőjében, farmerben. Rettentően koncentrált, de közben látni lehetett, mennyire élvezte. Sok közelit adtak róla a kivetítőn és eléggé beszédes volt az arca és szeme. Jó sok örömzene is volt benne, nagyjából úgy, mint az LGT koncerteken. Amit értékeltem, az az volt, hogy most kiénekelt minden hangot, ami a torkában volt (a 2007-es lgt-n nem annyira).

Táncoltunk is öfkorsz. Közönség nagyon-nagyon vegyes volt, de olyan kellemesen vegyes.

 

Tesód megnéztem magamnak, de ettől  még nem valószínű, hogy felismerlek. Tök jó kis dinamikus csapat volt az övék. Mellesleg mi is előfordulunk időnként a Fő téren korizni, szóval simán lehet, hogy már sikerült is elkerülni egymást. :-)   

Előzmény: pataporc (7079)
olasc Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7088

Szia!

Véletlenül nem mondott a Kertész Zsuzsa valami elérhetőséget? Egy másik tanfolyamát (beszédtechnika) keresem,de nem találok semmilyen elérhetőségét sehol. Pedig már a TV-knek is írtam.

Valaki más esetleg?

Köszi.

Előzmény: Coge (7087)
Coge Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7087

Sziasztok,

Pipacs kalózhajója nagyon szupi!

 

jelentem vége lett az okításnak, okosügyesszép lettem, de főleg nőőőbb :-)))

Én továbbra is ajánlom mindekinek.

(de asszem sikeresen meggyőztük őket, hogy mindezt ha áthelyeznék egy wellness szállodába...na az lenne az igazából tuti...és ha némi szingli sportolófiúkat is odarendelnének esténként...na akkor én ezt kérném a szülinapomra ;-)))

rollller Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7086
antihaziasszony modra? ne viccelj, komoly haziasszony idoben es elore kesziti el a dolgokat, pont mint te:) es nagyon jol is nez ki ez a torta,
Előzmény: Pipacsvirág14 (7078)
Maggancs Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7085
nem nyakig, csak térdig :) És határozottan akarok tavasszal menni színházba/koncertre. Február harmadikán többet tudok, ha a fekvőgipsz lekerül, limitáltan mozgásképes leszek....
Előzmény: Törölt nick (7065)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7084

Megnéznélek már, mint az SZMK megosztó személyiségét. :)"

 

azert nagy elmenyre ne szamits a kutyasetaltatos sapkamban,meg az saros,osszeugralt kabatomban:)

Előzmény: pataporc (7081)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7083

minden nap lent vagyunk,de este csak olyan 7 korul viszem le a kis bestiat.....

viszont a gyerek nyuz,hogy korcsolyazni akar megint,meglatjuk...5-ig melozom amugyis,legfeljebb utana...De ugye ember tervez,Isten vegez,sokszor azt sem tudom,ma mi lesz:)

Előzmény: pataporc (7081)
franciacsibe Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7082
nagyon jo, tetszik, ugyes vagy!!!!!!

(ugye nem baj, ha ellopom az otletet Luka 5. szulinapjara? :))) nagy kalozrajongo)
Előzmény: Pipacsvirág14 (7078)
pataporc Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7081
Tényleg? :)
Mi jövő pénteken délután tuti megyünk, ott lesztek? Megnéznélek már, mint az SZMK megosztó személyiségét. :)
Előzmény: Gabiiiiii (7080)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!