Keresés

Részletes keresés

veteran1 Creative Commons License 2002.02.02 0 0 12478
Mash!!

Ne reménykedj!:)

Sem a pártod sem a csapatod nem fog maradandót alkotni az idén.....

Bár egy ilyen karakán sporttárssal mint a Furulyás....::)

U-boat Creative Commons License 2002.02.02 0 0 12477
MAsh

Azt még megértem ha szurkolsz az MSZP-nek. Mert azok és elődeik sok jót tettek veletek.
De, hogy te a kommcsiknak és a kommunizmusnak szurkoljál...háááááááááát.
Tudod pár éve vagy talán hónapja még elvhű kisgazda voltál.
Tudod Viktor nagy betü ahogy a Fradi is.
Nem kell átvenni Horn Gyula stílusát mert neked nem áll jól...még Rákosi Mátyásnak néznének.

U-boot

Előzmény: mash (12475)
devoid Creative Commons License 2002.02.02 0 0 12476
T. mash!

Neked, mint fagyistának( mi a f...-t keresel itt?) kötelező olvasmány a Nemzeti Sporttal együtt. Ezen az alapon azt is kérdezhetnéd, hohógy miért nézem a magyar focit(Újpest kivéve,az más, imádat). De ezte TE nem teszed, eddig nem terjed a logikád, hát persze, nem is várja el tőled senki(én sem).
Na szevasz

devoid

Egyébként a két beírásod téged minnősít.

Előzmény: mash (12474)
mash Creative Commons License 2002.02.02 0 0 12475
MFB, MOL ennyi az ok
hajrá komcsik! :)

de komolyan igaz, hogy az ország viktora lila???

Előzmény: GroundZero (12465)
mash Creative Commons License 2002.02.02 0 0 12474
minek olvasod, ha gyülölöd???
Előzmény: devoid (12470)
veteran1 Creative Commons License 2002.02.02 0 0 12473
Jelen állás szerint a brazilt olcsóbban lehet megszerezni, mint a két magyar "álomcsatárt"......
U-boat Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12472
Nem a Tulió a drága hanem Tököli és Kenesei...
Na itt tartunk...
A semmiért kérnek pénzt.

U-boot

Előzmény: Dugó (12466)
lg18 Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12471
Most látom, az nb1.hu-n elromlott valami!!! eddig a Fradis oldalak voltak legfelül, most pedig a miénk került a csúcsra. Vírus támadta meg őket vagy mi? :))
devoid Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12470
T. Topic-tagok!

Kéretik a - mindenki által gyülölt- ex-nb1.hu-n(BORSODILIGA.hu) szavazni a tavasz első góllövőjére.Gondolom, nem kérdéses:))

Holnap lezúzzuk a Pvörösvárt!:)))

devoid

Ja, az arénára se felejtsetek el szavazni!!!!

lg18 Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12469
Egy szóval válaszolok: szponzor
Előzmény: GroundZero (12465)
TOMAUTE Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12468
Év közben csak a működési ktg.-eket kell fedezni,
az átigazolási pénzeket meg ilyenkor kell elkölteni.
Dugó Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12467
...idő elött elküldtem.

szóval, az a lényeg, hogy van. Hogy aztán Lukács ezt hogyan gazálkodja ki legyen az ő dolga. Szerintem nekünk nem kellene ezzel foglalkozni.

HAJRÁ LILÁK!!!!

Előzmény: Dugó (12466)
Dugó Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12466
"Honnan van??? Hogyhogy eddig nem volt?"

Nem mind1 neked honnan van ?

Előzmény: GroundZero (12465)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12465
Az ünnneprontó ismét jelentkezik:

Figyu, tagok, valamit nagyon nem értek: A két cseh, meg most esetleg ez a brazil... nem kevés pénz ez. Honnan van??? Hogyhogy eddig nem volt?
Nagyon remélem, hogy télleg van erre fedezet...

Amúgy én mindenképp a Kenesei/Tököli páros valamelyik tagját hoznám ide, mert egyrészt jobbasn benne vannak a magyarlégkörben, másrészt mindketten nagyon jó csatárok, sztem nagyot nyernénk bármelyikükkel, és nem utolsó sorban... Vagner, Kunzo, Poljakovic, Sloncik, Kozel, Piroska, és, ha jün, Tulio... ez 7 külföldi. Ki marad a kispadon?

Gr0

veteran1 Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12464
Egy kis NS....

"Tizenötszörös brazil válogatott Újpesten?
Túlióval tárgyalnak a lilák

Valami nagy dobásra készülnek a Megyeri úton, és ezt most kéretik nagyon komolyan venni.

A csapat vezetősége ugyanis komolyan fontolgatja már egy ideje, hogy Újpestre hoz egy, a nemzetközi szinten is jegyzett csatárt, ám a kiszemelt(ek) nevét jó ideig titokban tartotta. Pénteken azonban lapunk megtudta: az Újpest a brazil válogatott(!) Túlio menedzserével folytat előrehaladott tárgyalásokat, és jóformán már csak a magyar klubon múlik, hogy a valóban klasszisteljesítményre képes „cselgép" mikor érkezik Budapestre.

Túlio egy alkalommal szerepelt európai bajnokságban, amikor 1992-től 1994-ig a svájci Sionban játszott, de ezt a kis kitérőt leszámítva a legnagyobb brazil klubokban ontotta gólokat. A Cruzeiro, a Corinthians és a Botafogo egykori ásza az elmúlt szezonban a Santa Cruz együttesében futballozott. Klubjánál azonban a közelmúltban anyagi problémák merültek fel, és az ottani vezetők a hírek szerint több értékes játékost is el- vagy kölcsönadnának.

Túlio tizenöt válogatottbeli fellépése során tíz találatot szerzett a válogatottban, és annak idején egy 1995-ös Copa America-mérkőzésen ő volt az, aki az argentinoknak azt az emlékezetes gólt lőtte, amely előtt kézzel vette le a labdát a tizenhatoson belül. Noha a csapat később Uruguay válogatottjától tizenegyesekkel kikapott a kontinensviadal döntőjében, a rendes játékidő során Túlió szerzett vezetést Brazíliának. Érdemes megjegyezni, hogy Mario Zagallo keretében már akkor is olyan világsztárok játszottak, mint például Roberto Carlos, Juninho, Dunga, Claudio Taffarel, vagy az akkor még szemtelenül fiatal Ronaldo. Nem csoda, hogy ebben a csapatban később ritkábban kapott szerepet a lila-fehérek kiszemeltje. Tény, hogy Túlio már nem fiatal (32 esztendős), de szerződtetését nem életkorától, hanem jelenlegi állapotától teszik függővé.

És hogy miként kerülhet egy brazil válogatott az egyik legpatinásabb magyar klubba?

Nos, a Túlio menedzselésével foglalkozó ügynökség (amely többek között a Real Madridban futballozó Sávio dolgait is intézi) került kapcsolatba a lilákkal, és mivel tudták, hogy Újpestre egy „ütős" futballistát akarnak csábítani, hamar szóba került Túlio, akinek érkezése immár tényleg csak az újpesti labdarúgó kft. vezetőin múlik. Pénteken, illetve a hét végén erről egyeztettek-egyeztetnek majd Lukács Ferencék, és amennyiben pozitív döntést hoznak, úgy a játékos akár már hétfőn Magyarországra repülhet. Habár még kevés részletet lehet tudni az esetleges üzletről (nem mellékesen jegyezzük meg: Lukács Ferenc tulajdonos nem erősítette meg, igaz, nem is cáfolta a Túlióról felröppent híresztelést), az már bizonyosnak tetszik, hogy a tervek szerint az Újpest kölcsönvenné a játékost. Tessék csak elképzelni, egy brazil válogatott (még ha nem is a fiatalabb korosztályhoz tartozik) feltűnése a magyar élvonalban nem kis szenzáció lenne. Újpesten is úgy kalkulálnak, adott esetben Túlio pályára lépése a Megyeri úti stadionban a nézőszámot is több ezerrel megnövelné. Üzleti és szakmai szempontból tehát kecsegtető egy ilyen befektetés, amely -- már persze, ha realizálódik -- mindeddig egyedülálló lenne a honi labdarúgóéletben.

Az mindenesetre biztos, hogy a liláknál most nagy erőfeszítéseket tesznek egy -- valóban -- erősítést jelentő gólerős csatár megszerzéséért. Tököli Attilát a Dunaferr, Kenesei Krisztiánt pedig a Zalaegerszeg nem hajlandó eladni, ám a hírek szerint most a kispesti Marius Sasu neve is felröppent Újpesten. Az információt azonban pénteken nem kommentálták az érintettek."



Dugó Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12463
Origon van fent.
32 éves ha minden igaz.
A jelenleg aktív brazil labdarúgók közül a 2. legeredményesebb. Mindenesetre ne éljük bele magunkat.
Előzmény: TOMAUTE (12462)
TOMAUTE Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12462
Ezt honnan hallottad?
Amúgy róla már hallottam.
De Ő már öreg játékos, nem?
mindenesetre a magyar szintnél jobb
Előzmény: mondial (12461)
mondial Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12461
Bazzeg, tényleg jön hozzátok a Tulio???

Nagyon nagy igazolás lenne, igazi sztárjátékos(még brazil válogatott is volt)!

Dugó Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12460
Sajnos ez nem az első eset, és ganítom nem is az utolsó :(
Előzmény: kp-kp (12445)
Dugó Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12459
Gratulálok !

Nekem pedig Jeles lett a Sportjog vizsgám !
:)

Előzmény: gguszti (12442)
TOMAUTE Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12458
Ezekből azt lehet leszűrni, hogy:
1. a csapat (a kft) Lukács úr tulajdona
2. alapított egy rt.-t
3. ez a tulajdonát "áttette" az rt.-be, amiben viszont már Genzwein is tulajdonos
magyarán Genzwein tulaj lett x százalékban

most majd a Monor ad kölcsön játékosokat annak a csapatnak, akitől elhozunk egy jó játékost! ;)

Előzmény: mondial (12455)
Dugó Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12457
Túlságosan nem nyűgözött le a honlap által készített interjú.
Remélem a jövő héten kicsit több dolgot is meg lehet tudni. Jó lenne a érintettekről beszélni(Lukács, Dr. Genzwein) az ügyben.
Előzmény: lg18 (12435)
Dugó Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12456
Ez még nem az az időszak a felkészülésben amikor gólzáport zúdítva az ellenfélre kéne nyerni.
Két hétig napi 3 edzéssel alapoztak, el tudod képzelni milyen merevek ilyenkor az izmok ? Hogy be van durranva mindenkinek ?
Futni se lehet.
Most majd jönnek a gyorsasági erőfeljesztők utána pedig a játékos ráhangolódás.

Előzmény: pooraa (12409)
mondial Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12455
Nem tudom pontosan elmondani, de az nb1.hu hírei közt ott van. Valami az Újpest eladásával kapcsolatban.
Előzmény: TOMAUTE (12454)
TOMAUTE Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12454
Elfelejtettem! pont a végére kapcsoltam oda!
miről volt szó?
mondial Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12453
Nézzétek a Sport 1-et most!!!
AD 1982 Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12452
Ja, és még valami. Elárulnátok, hogy mikor játszunk Inter Brat.-val pontosan?
AD 1982 Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12451
gratula.

off

én is "kissé" megszenvedtem vele (mármint az analízissal)

on

HAJRÁ LILÁK!

Előzmény: gguszti (12442)
AD 1982 Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12450
A sugallatodra én is nyomtam egy szavazatot. A jelenlegi állás:

...
11. Old Trafford 264
12. Santiago Bernabeu 243
13. Crvena Zvezda Stadium 229
14. Celtic Park 213
15. Anfield Road 169
16. Megyeri Ut Stadium 163
...

Most már minden előrelépésért alaposan meg kell majd küzdeni :)

Előzmény: utegolyo (12446)
kp-kp Creative Commons License 2002.02.01 0 0 12449
folyamatosan törli a kérdéseimet, és helyette "szellemesebbnél-szellemesebb" dolgokat irogat a nevemben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!