Keresés

Részletes keresés

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.09 0 0 13082
Öreg!

Ezt nem először írod és akkor sem volt igaz.Vagy legalább tisztázd, hogy nálad mi az egy idő.

Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (13049)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.09 0 0 13081
Hát igen.Jellemző.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ujpesst (13046)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.09 0 0 13080
Te nem azt ígérted, hogy lelépsz és hagyod az urakat egymásközt? Ez nem a kékbehajló házmesterekklubja.Vedd már észre.
Előzmény: kavics76 (13045)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.09 0 0 13079
Köszönöm.Ha kell, mert nem hiszik el lehet, hogy igénybe veszem a segítséged.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: lg18 (13034)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.09 0 0 13078
Te meg nem veszed észre, hogy adod alá a lovat...
"Ez így gyenge fiam, szedd össze magad.... " ...

Gr0

Előzmény: veteran1 (13077)
veteran1 Creative Commons License 2002.02.09 0 0 13077
kavics kedves!!

Neked és pár gyökér kollégádnak a beletörődés marad.....így is van jól....legalább kitűnik ki a szurkoló és ki a nethuszár.....
Nem veszed észre, hogy nem a billentyűt kell püfölni, hanem tenni kell?? Így vagy úgy, de tenni. Különben marad Nektek VG, furulya és a szégyen...SZÉGYEN!!!
Nem veszed észre, hogy saját magadat győzködöd, hogy ti vagytok a legjobbak, csak hát.....
Nem veszed észre, hogy kifogytatok az érvekből, és már csak a fikázás maradt??
Ez így gyenge fiam, szedd össze magad....

csá

vet

GroundZero Creative Commons License 2002.02.09 0 0 13076
Ezexerint ők már eleve másfél éves szerződést írnak... Nem rossz :)))

Gr0

Előzmény: mondial (13075)
mondial Creative Commons License 2002.02.09 0 0 13075
Pedig már az eurosport is mgírta! :))

"16:08:10 - Hungarian side Ujpest sign formr Brazilian international Tulio on an 18-month contract"

Előzmény: G. Peti (13074)
G. Peti Creative Commons License 2002.02.09 0 0 13074
Állítólag valamilyen brazil válogatott futballistát igazolt az Újpest, de ebben a fórumban én ilyet nem találtam...
Lehet, hogy a hír nem is igaz?:)
Előzmény: GroundZero (13073)
GroundZero Creative Commons License 2002.02.09 0 0 13073
Tagok!
Lenne egy - már korábban is megtett - javallatom: hagyjátok már a búsba a hozzánk ruccanó zöldeket! Higyjétek el, csak addig fognak itt kolbászolni, amíg látják, hogy törődünk velük (most nem akarok azzal előjönni, hogy ez a dolog kicsit témámba vág, mármint amivel az egyetemen foglalkuztunk, Európa-hírű profunk vezetésével).
Nyilván én is fogok majd kapni ezért tőlük, de sebaj.
Amúgy télleg kétlem, hogy a nemzetközi kupákban bármilyen tekintetben előrébb állnánk, mint ők - hacsak a lila mezben elért győzelmek számát nem nézzük, mondjuk :) - de akkor mi van? Ők meg mondjuk a Realhoz képest nincsenek sehol. Összehasonlítani mindenkivel lehet. Azt hiszem, mindenki érzi - ők is - hogy papíron most nekünk erősebb a keretünk. Ez még nem jelent semmit, de reméljük - ők nem - hogy ez ki is jön majd a meccseken. Örülök, hogy hamar túlesünk két rangadón - Dunaferr, Fradi - mert ekkor még mindenképpen tartani fog a félelem tőlünk.

És lécci télleg ne anyázzátok már szét a topikot, higyjétek el, van oylan is, aki infoért jön ide, és nem épp kellemes, hogy 30 beszólásonként max 8-10 érdemi, a többi meg útszéli, bárki írja is be.

Köszönettel

Gr0

lg18 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13072
UTE-Taxi 2000-Tabán Trafik Szeged, Komjádi uszoda 18.30

Horváth Viktor visszatérhet a kispadra, ennyivel mindenféleképpen erősödik majd a Szeged. Hogy ez mire lesz elegendő? Csapó Gábor tanítványai szerint semmire...Naná, hogy a szegediek más véleményen vannak...Ebből is kitalálhatták: nagy harc várható a felek között.

Előzmény: lg18 (13071)
lg18 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13071
MAC-UTE

1-10

(0-2, 0-5, 1-3)

Kisstadion, 100 néző. V: Kovács, Wolf, Gyimesvári

MAC: Mészáros - Galgóczi, Kővári, Garbóczy, Bernwallner, Haluska, Netkovszky (1), Szongoth K., Csuthy, Pócz Nagy, Tóth Fekete, Szongoth G., Schleicher, Adler 1, Nagy, Molnár. Edző: Gergely Ákos

UTE: Szőke - Szemán, Baróti 2 (1), Tolnai 1 (5), Hidasi 1 (3), Szabó 1 (1), Kovács, Szajbert 1, Hetler, Palla 1, Kis A. 1, Buzás 1, Bontovics (1), Csonka, Petres, Nyerges, Kordisz 1. Edző: Pék György

Kiállítások: 12 perc + végleges fegyelmi (Tóth Fekete), ill. 26 perc + végleges fegyelmi (Buzás, Szabó)

OSC-British Knights-UTE-Taxi 2000, Kőér utca 18.30

Az OSC feltett szándéka, hogy pontszámban beérje az újpestieket, azaz a Komjádi vizében nagy csatára van kilátás.

U-boat Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13070
Kavics

Nem azt mondtam rendőr vagy. Hanem, hogy rendőrként viselkedsz. Vagy hasonlóan...mindegy.
Nem volt és most sincs román szurkolónk...mondjuk orosz sem.

U-boot

Előzmény: kavics76 (13068)
Szul Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13069
Mi sem bizonyitja jobban hogy jo uton vagyunk mint az itt erolkodo fradistak szama.

HAJRA LILAK!!!!

kavics76 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13068
U-boat!

Még mindig semmi közöm a rendőrséghez, soha nem is lesz!
Emiatt célom sincs vele!
Ha további tényeket akarsz, hát tessék: nem ukrán a fiú, hanem román és 22-es számmal játszik!

kavics

Előzmény: U-boat (13066)
rebel1885 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13067
Nemzetközi kupák főbb eredményei:

Bajnokok Tornája győztes (BEK elődje): 1930 (Újpest-Slavia Praha 3-0, Genf)

Közép-európai Kupa (KK) győztes (2): 1929 (Újpest-Slavia Praha 5-1, 2-2), 1939 (Újpest-Ferencváros 4-1, 2-2)

Közép-európai Kupa (KK) döntő: 1967 (Spartak Trnava ellen 3-2, 1-3)

Bajnokcsapatok Európa Kupája (BEK) elődöntő: 1974 (Újpest-Bayern München 1-1, 0-3)

Kupagyőztesek Európa Kupája (KEK) elődöntő: 1962 (Fiorentina-Újpest 2-0, 1-0)

Vásárvárosok Kupája (VVK, az UEFA kupa elődje) döntő: 1969 (Újpest-Newcastle 0-3, 2-3)

U-boat Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13066
Kavics

Van amiről írnak, van amiről nem írnak.
Keversz valakivel mert én pont szemben állok a médiumokkal...
Nem fogtad a lényeget az 1 mint egyén és többség mint 3000 vagy akár Fradisták reprezentatív része között. Ha nem érted...3000-sem tudta elintézni.

Nem tudom kinek mi a kiváltsága. De furcsa ha valaki dicsekszik egy garázdasággal egy nyílt fórumon és várja azokat akik nem gondolkodnak és írnak rá. Ilyet az tesz akinek célja van.

Sevcsenkó...ilyen nálunk nem volt.

Ha vádaskodsz...rögtön tényeket kérek és akkor lophatod el a jegyzökönyveket az örsről.
Kinek jó ez?
Ne legyél félreérthető...ennyi

U-boot

Előzmény: kavics76 (13065)
kavics76 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13065
U-boat!

Ha gondolod én is el tudom intézni, hogy egy-két újság írjon Rólad vagy rólam, gondolom, ahogy eddigi hozzászólásaidból észrevettem, Neked sem nagy kunszt hasonlót elérned, vagy annyira művelt és megvannak a kapcsolataid is hozzá! Ez ma már nem kérdés! Ehhez nem kell egymillió reményében labdákat rugdosni!

Az FSZSZ akcióját nem véletlenül nem kommunikálták! Ezt sem kell gondolom előtted ecsetelnem!

A tegnapi ÖMV-s dologról csak annyit: nem hősként akartam beállítani magamat, és nem vertem meg senkit, tehát nem hiszem, hogy köztörvényes lennék! Rendőr sem vagyok! Ez inkább a Ti kiváltságotok, én még emléxem egy fiatal rendőrtisztre Újpesten, aki folyamatosan nyomozókat akart hozni, amikor ellenünk játszottatok, így ellensúlyozandó a kettes állandó túlerejét, nem írok konkrét nevet, csak annyit, hogy azonos névvel bír Vele egy Milan labdarúgó! Te biztosan ismer(t)ed!

Látod ezek is tények! :)))

Tényleg értelmetlen a vita! :)

Legyetek szerencsések az új szerzeményekkel, ezzel kicsit kompenzálva és kitöltve azt az űrt, ami az Újpest, és a FRADI közötti tudás- és ereményesség-különbség (persze nem a javatokra) :))

kavics

Előzmény: U-boat (13063)
Dugó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13064
nb1.hu
"Szombat délelőtt Törökországi edzőtáborozásra indul az Újpest FC.

A betegek meggyógyultak, a sztárok megérkeztek a Megyeri útra, így kimondottan ideális előzményekkel indul edzőtáborozni az Újpest a törökországi Antalyába. A küldöttség autóbusszal indul útnak Ausztriába, ahol Schwechat repülőteréről közvetlen járattal utazik tovább végcéljuk, Antalya felé.
Az utazó keretbe Glázer Róbert vezetőedző az alábbi 22 játékost jelölte ki: Posza Zsolt, Szántai Levente, Medgyesi László, Szélesi Zoltán, Lubos Kozel, Korolovszky Gábor, Szlezák Zoltán, Tamási Zoltán, Lőw Zsolt, Pető Zoltán, Erős Károly, Dejan Poljakovic, Frantisek Kunzo, Pest Krisztián, Móri Tamás, Radek Sloncik, Tokody Tibor, Piroska Attila, Danut Frunza, Túlio, Herczeg Miklós, Robert Vagner.
A játékosok közül csak Tamási bajlódik kisebb térdsérüléssel, de vasárnap, az első kinti edzésen már rá is számít Glázer Róbert. (F.L.V.)"

Elég erősnek tűnik a keret!
Remélem sikeres lesz a tábor.

U-boot:))))

HAJRÁ LILÁK!!!!

U-boat Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13063
Kavics

Nem megszólítás..csak tény.
Dugóra és a rugásra többen voltak kiváncsiak mint a sátortáborra meg az állítólag 3000 aláíróra.
Mondjuk több újságíró is.
Ilyen a humor...van aki ezen van aki máson nevet.

U-boot

Előzmény: kavics76 (13060)
U-boat Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13062
Ha Toky cigány...Balog néger.
Olyan zsidónéger.

U-boot

Dugó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13061
Rendben.
Azért a nyíregyházi kérdést okosan elhagytad. :)
De azt ugye tudod, hogy nem én hoztam fel a témát? :)
Meg, hogy ki kezdett el fikázni kit?

Előzmény: kavics76 (13060)
kavics76 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13060
Ez most nem jött össze! Éppen Újvárosban röhögtem rajtad, egy barátommal - aki régebben ujpest meccsekre járt - és nem számoltam meg pontosan (kérlek ezért bocsáss meg nekem) de eléggé sok FRADISTÁVAL! Érdekes nekem ott senki nem mondta mennyire sajnál!
Valóban én nem jelentkeztem! Köszi nekem van pénzem, azt hiszem erre nem vagyok rászorulva! Majd ha egyszer elfogy, akkor lehet, hogy én is leállok szerencsét próbálni!
Kár ezt a nagy Fradi-Újpest barátságot firtatni szerintem, mindenkinek vannak barátai, akiket nem szurkolói hovatartozás alapján választ ki!
Akad nekem is újpesti, angyalföldi és kispesti barátom! Ez semmit nem jelent!
Az ott levők 98%-a elmagyarázta volna Neked szívesen gondolatait személyesen, erről a baráti viszonyról, ami a két klub szurkolóit évek óta jellemezi! Fordítva ugyanúgy lett volna az eset, ezt sem tagadom! Kár ezen itt vitázni!
Mindegy, szerintem függesszük fel ezt a kérdést, mert Te soha nem fogod belátni az én igazamat és fordítva ugyanez lesz!!!
Marad Neked Újpest, nekem FERENCVÁROS!
Csak, az késztet írásra, hogy meg vagyok szólítva, de tényleg legközelebb, majd FRADI-Újpest után, illetve bocsánat, ha Béla megtalálja a ranglistát és reagál, majd akkor jelentkezem!

Addig nektek boldog Újpestet :)))

HAJRÁ FRADI!!!!!

Előzmény: Dugó (13056)
gguszti Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13059
"Több mint félmilliárdot fektet az MFB az újpesti fociba

Több mint félmilliárd forintot fektet az újpesti fociba a Magyar Fejlesztési Bank a kormány közelmúltban hozott döntése alapján - közölte a pénzintézet pénteken. Az állami bank arra számít, hogy befektetése 6-9 év alatt megtérül. Mint arról az Üzleti Negyed korábban beszámolt, a Magyar Fejlesztési Bank már november óta támogatja az újpesti focit, és a Mol is az egyesület szponzorai között van.

A bank két lépcsőben kisebbségi tulajdonrészt szerez a jelenleg a Viola Ball Rt. 99,97 százalékos és az Újpesti Torna Egylet 0,03 százalékos tulajdonában lévő futball klubban. A tranzakció első lépcsőjében a Magyar Fejlesztési Bank az Újpesti FC. Kft. jegyzett tőkéjének 10 százalékát vásárolja meg a Viola Ball Rt.-től, ezután pedig tőkeemeléssel további 10 százaléknyi üzletrészt szerez. Eközben a Viola Ball Rt. is tőkeemelést hajt végre legalább a vételár 50 százalékában.

A Magyar Fejlesztési Bank azt reméli, hogy az Újpesti Futball Club a tőkejuttatás segítségével megkezdheti a felzárkózást a labdarúgás nemzetközi elitjéhez. A pénzintézet közleménye szerint a többletpénzt a klub új játékosok vásárlására, az utánpótlás-nevelés minőségének javítására és a létesítmények korszerűsítésére fordítja.

Az állami bank és az Újpesti FC. Kft. szerződése szerint 6-9 év múlva a sportvállalkozás tulajdonosai az MFB Rt. üzletrészét évi 6 százalékkal növelt értéken kivásárolják.

Mint arról az Üzleti Negyed korábban beszámolt, az újpesti futballisták november eleje óta reklámozzák mezükön a Magyar Fejlesztési Bankot, és a Mol Rt. is több tízmillió forinttal támogatja az újpesti focit. Az egyesület téli igazolásai is azt sejtetik, hogy a szerződés aláírása előtt sem volt pénzhiány Újpesten: a lilákhoz igazolt két volt válogatott cseh labdarúgó, összesen 100 millió forintért, és csütörtökön bizonyossá vált az is, hogy a volt brazil válogatott Túlió is legalább fél évig a lilákat erősíti, mintegy 22,5 millió forintért.

Jelentős befolyáshoz jut pénzéért az MFB

Az MFB és az egyesület megállapodásáról kiadott közlemény emlékeztet: a kormány felhatalmazása alapján a bank legfeljebb 20 százalékos tulajdont szerezhet - üzleti szempontok alapján - sportvállalkozásokban. A dokumentumból kiderül, hogy az állami pénzintézet milyen feltételekhez köti az üzletrész-vásárlást.

A bank kétféleképpen juthat részesedéshez: vagy közvetlen, vagy a többi tulajdonossal közös tőkeemelés formájában.

A befektetésért cserébe a bank arra tart igényt, hogy szavazata nélkül a társaság taggyűlése ne lehessen érvényes, valamint a szerződések szerint az MFB Rt. igen szavazata szükséges a társaság éves beszámolójának elfogadásához, a társasági szerződés módosításához, a tőkeemeléshez és -leszállításhoz, a bank által delegált felügyelő bizottsági tag visszahívásához, a felügyelő bizottság létszámának növeléséhez, az FB ügyrendjének elfogadásához, osztalék, osztalékelőleg kifizetéséhez, hitel felvételéhez, egyéb nagy összegű kötelezettség vállalásához.

(Üzleti Negyed)"

[origo]

HAJRÁ LILÁK!!!

gguszti Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13058
Megnéztem.
Gyárfásban nem csalódtam, Tulio viszont tényleg nagyon értelmesen, jól válaszolt a -sokszor provokatív- kérdésekre!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: gguszti (13009)
Dugó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13057
Sporthírek !!!!
Dugó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13056
ja igen, a hányat kifelejtettem.
De a helyszínen is akadtak páran:)
De minden kétséget kizárólag több volt, aki örült.
Előzmény: lg18 (13053)
lg18 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13055
Oké, én csak ennyivel beszéltem :)
Előzmény: Dugó (13054)
Dugó Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13054
Ennél azért sokkal több :)
kb. 3-an hívtak fel telefonon és sajnálatukat fejezték ki.
A továbbiak szóban vagy a neten tették meg ue.

Előzmény: lg18 (13053)
lg18 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 13053
"ha tudnád, hogy Fradi szurkoló szorított ott értem meglepődnél!"

Nem is egy...3-ról tudok

Előzmény: Dugó (13051)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!