Keresés

Részletes keresés

lg18 Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13195
Kicsit off: hol tartasz a hooligansban? :)
Előzmény: gguszti (13192)
gguszti Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13194
Csak annyit tudok, amennyit a honlap írt. Ezek szerint (bár gondolom, olvastátok): Posza - Medgyesi, Szélesi, Tamási, Lőw - Erős. Kunzo, Tokody, Piroska - Túlió, Vagner.
Vagner tényleg játszik. :)

OFF
Nektek nem rohadt lassú az index (ill. "csak" a fórumok)? Napközben sokszor beleőszülök, mire elküld egy hozzászólást...
ON

Előzmény: lg18 (13191)
lg18 Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13193

Az valaha volt egyik legnagyobb Újpesti és magyar focista, Zsengellér Gyula sírja. Természetesen lila-fehér virágokkal. :)

HAJRÁ LILÁK!!!

gguszti Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13192
OK, megírom majd!
Előzmény: Dugó (13189)
lg18 Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13191
Köszönöm, ez rendkívül megtisztelő :)

Lehet valamit tudni az összeállításunkról? (azon kívül persze, hogy Vágner valószínüleg játszik) :)))

HAJRÁ LILÁK!!!!

Előzmény: gguszti (13188)
gguszti Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13190
Én is nagyon remélem, jó lenne arról hallani, hogy együtt játszanak már.

Sloncikkal mi van most? Pénteken annyit láttam (láttunk), hogy külön futott, kicsit passzolgatott vkivel, aztán bement az öltözőbe.
Még gyógyulgat? Egyetértek a stábbal, hogy teljesen fel kell gyógyuljanak a játékosok, de tényleg kéne időt adni majd arra is, hogy rendesen beilleszkedjen a csapatba.

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (13185)
Dugó Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13189
Igen-igen!

Sajnos lépnem kell itthonról!
Légyszi küldjél eredményt sms-en!
kösz

u: gólszerzőt is, ha szabad kérnem.

Előzmény: gguszti (13187)
gguszti Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13188
Igazad van, egyetértek (kivételesen... :PP)!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lg18 (13181)
gguszti Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13187
Vezetünk a 30. percben Vagner góljával.

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (13185)
Dugó Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13186
borsodiliga.hu
"Hétfő reggel borongós, esős időben tartott edzést Glázer Róbert vezetőedző.

A Törökországban edzőtáborozó Újpest játékosai reggel háromnegyed nyolckor már a pályán gyülekeztek. Glázer Róbert ezúttal az oldalszabadrúgások, beívelések utáni szituációkat gyakoroltatta a csapattal – fogadásból. Merthogy Glázer azzal is dobott az egyébként sem rossz hangulaton, hogy különböző fogadásokat ajánlott a játékosainak különböző tétekért.
Csak úgy záporoztak a lövések Posza kapujára, különösen Szélesi, Erős, Piroska és persze Túlio volt leginkább elemében.
A játékosok korai ebéd után magyar idő szerint 14.30-kor lépnek pályára edzőmeccsen az ukrán Harkov ellen. "

Dugó Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13185
Remélem lesz rá alkalmuk a kinti edzőtábor alatt.

Kötve hiszem például, hogy a honlapon megadott kezdőcsapat fut ki a pályára Akasztón az újságosok ellen.

Ma 14.30-kor kezdődő edzőmeccset az nb1.hu online adja.

Előzmény: BELABACSI (13184)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13184
Azért nem bánnám, ha végre együtt játszana a három cseh a Túlióval.Össze kellene szokni a bajnoki rajtra.

BOLDOG ÚJPESTET!

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13183
Most nézem csak, hogy ezek az utóbbi időben sértésként használják a "pestkörnyéki" kifejezést.Persze mit csodálkozom, ismerve az átlagos intelligenciaszintjüket.Aztán többször egymás után leírják Dózsa.Mint valami titokzatos szitokszó.Valami súlyos ősi ellenség kavarog e sötéthangsúlyú, súlyos szó mélyén.Borzongva ejtik ki a lehető legtöbbször, hátha megvéd az ártó szellemektől és a bajnoki hatodik helytől.A pestkörnyéki dózsások összetétel pedig egyenesen egy más, kellemesebb világba repíti nyomorult lelküket.Ott napfény van, és zöld a rét,és fenntartások nélkül az az NS, az MTV, és bajnok az FTC.Persze ez(főként az utolsó része) csak álom, de ezek a kaballisztikus szertartások ahogy e szavakat kimondják, kellemes révületet okoznak, és olyan látomások sorozatát indítják be ezen csakélyértelmű emberfajtánál, ami kirángatja őket az MTK "B" okozta mély lelki válság minduntalan előtörő napi valóságából.Gondolkodtam rajta (csupa emberbaráti szeretetből, amely még az ilyen torzszülött lelkeket is megmentendőnek tartja), hogy esetleg sértőnek fogom találni ezeket a gyerekségeket.Persze csak színleg had örüljenek.

De nem.Mégsem.Kijelentem, hogy külömböző okokból ugyan de egyik sem zavar.Az infantilizmust az ember egy halvány félmosollyal elintézi, legfeljebb a klubban elmeséli milyen furcsa, ha egy felnőtt ember gyerekeskedik.Atután megvakarja az orra tövét és bemondja a negyvenszáz ultit.

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13182
Ez azért csúcs.Egyes forumokon már a nemlétező hír is hír.Úgy látszik semmmit sem szégyellnek.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: lg18 (13181)
lg18 Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13181
Világcsúcs ez a hír...

Főcím: Nem ígértek 500 ezret Sasuért

alcím: Újpest alaposan „beígért” Marius Sasuért

az nb1.hu azt se tudja, hogy mit akar írni, csak kavar egy jót...

Előzmény: gguszti (13178)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13180
Biztos, hogy nem igaz.Ennyiért sokkal komolyabb játékost lehet venni.Talán ötvenezer.Szerintem az írat ilyeneket aki fel akarja verni Sasu árát,ergó a Konczék.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: gguszti (13178)
kp-kp Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13179
Ez a pajor-gyulai hány cikket írt a Torgyán éra alatt a fradi támogatása ellen?

Akkor volt igazán kushad, mert senki nem írt róla semmit. Most alig hogy megköttetett az üzlet, már rögtön itt fröcsög pajor-gyulai. Három éven keresztül akkoriban meg szépen ücsörgött a kushad-ban, egy nyamvadt kis cikkre nem volt energiája évekig.

Asszem ez a kushad név méltó igazán hozzá, nem is fogom másképp hívni, szóval ennek a kushad-nak az írása rendkívül gyengére sikeredett, önmagát minősíti. /kb. olyan, mint 90 után - így utólag - hős 56-os ellenállóvá válni, de előtte meg nagyokat kussolni/

Előzmény: lg18 (13143)
gguszti Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13178
Egy érdekes hír, szerintem nincs -túl sok- alapja (így is már szinte bőség van csatárból, az az 500 ezer /vagy kb. annyi/ nagyon sok,...):

"Nem ígértek 500 ezret Sasuért
NB1.hu

Budapest, február 10., 22.00

Információink szerint az Újpest alaposan „beígért” Marius Sasuért.

Az Újpest a jelek szerint még mindig nem tekinti befejezettnek az erősítéseket, információink szerint ugyanis néhány nappal ezelőtt 500 ezer dollárt ígértek a kispesti Marius Sasuért. Természetesen azonnal felhívtuk a kispestiek egyik tulajdonosát, Koncz Lászlót, aki a csapattal jelenleg Olaszországban tartózkodik, ám ő csak annyit volt hajlandó elárulni, hogy a hír ebben a formában nem igaz. Ami akár azt is jelentheti, hogy Sasuért azért valóban beígértek az újpestiek, csak éppen az összeg sántít. Kérdés, hogy több, vagy kevesebb."

HAJRÁ LILÁK!!!

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13177
Mondjuk én is, de meg kell hagyni, hogy Danut az utóbbi időben derekasan küzd és meglepően eredményes.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (13172)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13176
Minket nem lehet lila ördöggel megrémíteni.Szerintem jópofa rajz.
Előzmény: FradiKA (13127)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13175
Öreg!

Erről itt már beszéltünk.Elkéstél.

Bulvár újság, komolytalan újságírókkal.Persze neked bibliád, aminek csak azért nem zöld a fejléce mert nem szeretnék az olvasóik zölddel törölni a feneküket.Egyéb érzelemmelbírók meg már alig-alig olvassák.

Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (13119)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13174
Öreg!

Mint ahogy a Magyar Kupa is úgy indult, hogy megrendezték egypárszor hosszú szünetekkel, azután egyszer csak rendszeressé vált.Mégis elismert kupa.Itt is volt egy európai kupakezdeményezés ami azután, hogy a technika megkönnyítette az utazgatást(és pénzesebbek lettek a csapatok, mert akkor sokan bizony igencsak kódisok voltak a nagyok közül is) rendszeressé vált.

Persze nálad amit az Újpest nyert az nem dicsőség Magyarországnak.Ennyit a te nemzeti érzelmeidről.

Előzmény: Erkölcs Erő Egyetértés (13118)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13173
Amit később módosítottam elismerve, hogy nem emlékszem feltétlenül jól, csak abban vagyok biztos, hogy valamilyen mutatóban megelőzünk benneteket.Ez igaz is.

Az utolsó mondatod nem értem.

Előzmény: IVÓ (13117)
ptillas Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13172
Sajnos a munka miatt van csupan.

Lehet, hogy tele vagyunk csatarral, de en peldaul szivesebben latnam, mint Frunzat.

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: BELABACSI (13169)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13171
Én úgy tudom Akasztón lesz a meccs.

A ződek meg irigykednek.Jó ez nekünk, csak csinálják.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: Szul (13116)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13170
Szavatartó barátom.Azt ígértem mutatok olyan dolgot amiben nemzetközi szinten megelőzünk benneteket,ez a legrangosabb európai kupa volt.Megtettem amit ígértem.Az, hogy te mit vagy kit veszel komolyan nekem annyit se számít, minthogy a szemetesembernek aki a hulladékomat elszálítja volt e magömlése a hétvégén vagy sem.

Ne írogass ide oszt' nem kell velem (egy ilyen komolytalan emberrel)társalognod!Én biztos, hogy nem írogatok hozzátok.

Mejegyzem nem lilafélisten vagyok (ahogy írtad) csak egy átlag lila, ahogy egy fradista a világban elfoglalt helyének megfelelően látja.A te helyzetedből elismerem bármely lila annak tűnhet.

Előzmény: kavics76 (13115)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13169
Ki az aki ilyen korán kelt? Sikerült megelőzni bélafatert.Gratulálok!

A Zolikát én szívesen látnám viszont más kérdés, hogy most tele vagyunk csatárokkal.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (13168)
ptillas Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13168
"Légióssors. Kovács Zoltánt is eladhatja a bajba került Chateauroux
Indulna a Megyeri útra

Kecskés István

Nehéz helyzetben van a francia másodosztályban légióskodó Kovács Zoltán.

Az egykori újpesti kedvenc nem is csak azért rosszkedvű, mert csapata a Chateauroux végérvényesen lemondhatott a feljutásról, és kiesett mindkét országos kupából, hanem azért is, mert az együttes komoly anyagi gondokkal küzd. A klub a közelmúltban eladta az élvonalbeli Troyes együttesének a gárda irányítóját, mégpedig azért, hogy fizetni tudjon a többi labdarúgónak.

No, persze, a befolyt egymillió dollárnyi euro csak tűzoltásra volt elég.

- Mi a helyzet most a klubjánál?

-Sajnos, úgy tűnik, nagy a baj - mondta a csatár. -A közelmúltban meglátogatott minket az egyesület elnöke és közölte velünk, hogy már nem ragaszkodik a feljutáshoz, mivel nem tudná finanszírozni az élvonalbeli szereplést. Amióta ezt mondta az elnök, olyan meccseket veszítettünk el, amelyeket korábban könnyedén nyertünk volna. Olyan gond itt soha nem volt, hogy nem kapjuk meg a fizetésünket, napi problémák nincsenek, ám jövőre csökkentik majd a költségvetést, vagyis erősítésről szó sem lesz majd nyáron.

- Ez azt jelenti, hogy a következő bajnokság végén sem jut majd fel a klub a legjobbak közé.

-Sajnos ezt is jelentheti... Amikor én idekerültem, akkor az első számú cél volt az előrelépés. Engem is azért igazoltak, hogy ez sikerüljön, és a tavalyi bajnokság után úgy tűnt, hogy ez megvalósulhat. Ennek a szezonnak is úgy vágtunk neki, hogy az elitbe kerülünk. Sajnos azonban úgy nem lehet sikert elérni, ha a klubnak el kell adnia legjobb és legdrágább játékosait.

-Mi lesz az ön sorsa?

-Engem 2000 nyarán klubrekordnak számító összegért, összesen több mint négyszázezer dollárért, százmillió forintért vásárolt meg a Chateauroux, vagyis szinte borítékolható, hogy engem is el akarnak majd adni. Tegyük hozzá, ez nem is nagy baj, ha tényleg nincs esélyünk a feljutásra, hiszen én azért jöttem ide, hogy a francia élvonalban szerepeljek. Személyesen nem mondta még nekem senki, hogy túladnak rajtam, de majdnem biztos vagyok benne, hogy erre sor kerül majd.

-Keresték már más francia együttesek?

-Amikor idekerültem, akkor a Lille érdeklődött irántam, de akkor nem adtak el. Azóta nem nagyon hívtak, de nekem nem is kell kapkodnom, mert egy évig még élő szerződésem van.

-Mi lesz akkor, ha nem lesz megfelelő külföldi ajánlat, de mégis el akarják adni? Hazatér?

-Nagyon nehéz ez a kérdés. Szívem szerint holnap indulnék a Megyeri útra, de egyelőre annyit kérnek értem a franciák, amennyit csak akarnak. A helyzet a nyáron változhat meg, akkor talán ingyen is elmehetek, ha megállapodok jelenlegi egyesületemmel, és nem kell kifizetniük a még hátralévő fizetésemet."

(NfS)

U-boat Creative Commons License 2002.02.11 0 0 13167
Hasonlóra gondolt.
Minthogy a Dortmund idén elég jó...

U-boot

Előzmény: snow333 (13166)
snow333 Creative Commons License 2002.02.10 0 0 13166
A Bayern-Borussia meccsre érkezett egy sms a sport1-en:
Kialakulhat-e Újpesten egy olyan Brazil-Cseh tengely, mint Dortmundban??
Szerintem aki ezt az sms-t küldte, azt kezelni kellene..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!