Keresés

Részletes keresés

Tin-Tin Creative Commons License 2012.05.02 0 0 150

Ez a modell tavaly ősszel jelent meg, szerintem nem sok használt példányt találsz belőle.

 

Egyébként nekem pont ilyen van, csak feketében GR-8900A-1 és imádom! :-)

Előzmény: smoke12 (148)
smoke12 Creative Commons License 2012.05.01 0 0 148

Üdv! Keresek egy eladó (használt) G-shock GR- 8900-A-7 órát.

 

y78 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 147

Mode gomb (bal alsó) H-S állásba, adjust gomb (bal felső) csippanásig majd a jobb alsóval lépteted a mutatót. Gondolom nem magyarországról rendelted...

 

Előzmény: kisduffy (146)
kisduffy Creative Commons License 2012.04.13 0 0 146

üdv

 

sürgős segítségetekre lennem szükségem. valaki le tudna írni , hogy hgyan az óramutatón beállítani a pontos időt a casio edifice efa-122d-1a tipusú oránál ??? most rendeltük, de nem küldtek hozzá útmutatót-a többit be tudtuk állítani. kérlek bennetek hogy minnél előbb írjatok mert sürgős.

 

Köszönettel: Fülöp Attila

Petrozoli Creative Commons License 2012.04.11 0 0 145

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Tudtok-e valamit a Casio G-shock GW5600J típusú óráról?

Lehet-e kapni Magyarországon? Eddig csak a neten próbáltam utánanézni, de egyik Casio órákat forgalmazó webshop-ban sem találtam. YouTube-on 3 évvel ezelőtti tesztet láttam róla, szóval nem vadiúj modell. Lehet, hogy már kifutott?

Ha esetleg valaki tudna hasznos infót mondani, hogy hol lenne érdemes utánanéznem, azt megköszönném!

Csao

Blt.P.mester Creative Commons License 2012.04.03 0 0 144

Átlagos használatra kell a Pro Trek. A CASIO PRW-1500T-7VER PRO TREK kijelzőjét jól olvashatónak találjátok? Vagy kicsi a kijelzője?

Ha vigyázok rá akkor mennyire kopik a műanyag tok? A kabát újja koptatja?

Borz Baltazár Creative Commons License 2012.04.02 0 0 143

Előzmény: Borz Baltazár (142)
Borz Baltazár Creative Commons License 2012.04.02 0 0 142

EF-527:

 

Pár hete esett ki belőle a baloldali tekerhető gomb, gondolom egy zégergyűrű esett le a tengely másik oldaláról. Szerencsére megtaláltam a gombot, leadtam az órát a gombbal együtt garanciális javításra. Az óra 2011 szeptemberében lett véve, mindvégig nagyon vigyáztam rá, alkalmi óraként volt hordva. Másnál is előfordult már ez a probléma, ugyanezzel a gombbal:

 

"Significant looking watch but...

This lookout is a looker. Unfortunately looks aren't everything. After only having the watch for about 20 days the stud that controls the slide rule bezel fell out. While this knob could probably be replaced by engaging the back off of the watch and aligning the hole where the shaft of the knob fits, I don't figure 20 time of wear is the proper time frame for this sort of thing to happen. Long news short, I'm returning it. A shame really because I do like the watch. Just wish the house quality was a little better. I'll consider buying another Casio watch in the future but this purchase seems to be a image.

October 7, 2011 | Helpful Votes: 5 | Rating: 3"

 

http://www.wavelinkracewaypark.com/Mens-Watches/Casio-Mens-Watches/

lovasgeza Creative Commons License 2012.04.02 0 0 141

Miért van az, hogy (majdnem) az összes nagy tudású Casio undorítóan néz ki???

Nekem ezek az órák tetszenem: (ezekből is inkább a 3.)

De ezek mind olcsó órák (a 3. pl. 5e Ft) és egyik se tudja azokat a funkciókat (Automatikus háttérvilágítás, karcálló üveg, esetleg rádióvezérelt működés), amiket elvárnék tőlük.

A komolyabb órák meg annyira futurisztikusan néznek ki, meg tele vannak mindenféle csicsával, meg kis izékkel, amik el se tudom képzelni mire valók, meg hatalmasak, nehezek... suóval fel nem venném őket...

Legalább az automatikus háttérvilágítást tudja a Casio-n kivül valami más márka? Vagy tudtok ajánlani bármi órát nekem?

Blt.P.mester Creative Commons License 2012.03.30 0 0 140

Szio!

Tudnátok segíteni nekem abban,hogy a CASIO PRW-1500T-7VER PRO TREK SOLAR óra ha 10 napja sötét dobozban van akkor miért mutatja a  "LOW" jelzést? Mert állítólag egy feltöltéssel 5 hónapg kellene bírnia. Vagy az a gond,hogy pár hétig úgy használták,hogy bevolt kapcsolva az automata világítás,ami a kézmozgásra kapcsolt be? Éjszaka sok kézforgatással nagyon meríti ez a funkció?

 

 

 

 

 

Blt.P.mester Creative Commons License 2012.03.27 0 0 139

Szio!

Létezik olyan olcsóbb zsebóra,ami dallamot játszik ha kinyílik az óra fedele? Tudtok esetleg eladót?

VargaDrakon Creative Commons License 2012.03.26 0 0 138

Sziasztok!

 

Keresek Casio PRT-1 vagy PRT-2 GPS karórát akinek van értelmes áron elfekvőben, akár esztétikai hibás is, vagy akár háttérvilágítás nélküli is, de ha megírja akinek van esetleg eladó hogy mi a prob az órával (márha van baja) és érdekel azt megköszönöm, pesti átvétel lenne a legjob...

 

varga.drakon@gmail.com

 

Üdv.

invictus87 Creative Commons License 2012.03.19 0 0 137

Én újfent csatlakozom az Edifice tulajok táborához. Korábban, még a gimnázium végén kaptam egy EF-508-as órát, kék számlappal, huszadmásodperces pontosságú stopperrel. 5 évig használtam elég keményen, minden nap hortam, vízben, hidegben, forróságban, aztán egy napon bután elhagytam. A szokásos játékot űztem, levettem a kezemről és a csatjával játszottam, aztán ott felejtettem egy bár asztalán. Sajna nem lett meg. Azonban tartom azt a véleményem, hogy egy tökéletes karóra volt. Mind formára, mind méretre, mind stílusra. Utáltam magam, amiért ilyen bolond módon hagytam el.

 

Aztán kicsitvel több mint egy éven át csak nézelődtem, keresgélve a megfelelő utódot, hasonló árkategóriában. Felmerült bennem az elegánsabb bőrszíj is, de a kronográfos szerkezetből nem akartam engedni, így végül egy EF-500L órára esett a választásom, amelyben ugyan csak pásodperc pontosságú a stopper, ellenben szerintem elegáns és mégis sportos, szép viselet. Remélem sokáig meglesz és hűségesen szolgál majd, egyelőre nagyon tetszik.

Blt.P.mester Creative Commons License 2012.03.18 0 0 136

Sziasztok!

Segítsetek légy szíves. Egy Casio óra típusszáma érdekelne. A Casio Pro Teck 1500T-7V zafírüveges változata,amelyik 150 ezer ft körül van. Itt is ajánlotta már fórumtárs,csak a típusszáma nem lett megadva. Előre is köszi!


Blt.P.mester Creative Commons License 2012.03.18 0 0 135

És a lentebbi képen lévő Casio Pro Teck 1500T-ről?

Előzmény: süket és nagyothalló néz (134)
süket és nagyothalló néz Creative Commons License 2012.03.18 0 0 134
Az, hogy baromi ronda. :)
Előzmény: Blt.P.mester (133)
Blt.P.mester Creative Commons License 2012.03.17 0 0 133

         Erról a Citizenről mi a vélemény?

 

 

 

 

lovasgeza Creative Commons License 2012.03.16 0 0 132

Nincs valakinek eladó bármilyen Casio GW-056-os órája??

Sajnos már nem forgalmazzák... pedig gyönyörű letisztult formálya van!

Az újabbak közül még a GW-M5600 tetszik (amúgy a 2 óra ugyanazokat tudja) ha valaki meg akar válni egy ilyentől, esetleg dobhat egy mailt.

Azért ez sem csúnya :)

 

Vagy ha esetleg tud valaki olyan óra típust ajánlatni, ami tudásbn összemérhető a fentiekkel és hasonlóan egyszerűen néz ki, megköszönöm a segítségét!

Blt.P.mester Creative Commons License 2012.03.15 0 0 131

Erről az óráról mi a véleményetek? (CASIO PRW-1500T-7VER PRO TREK SOLAR). A bolti ára 115 ezer ft körül van,de most én fél évesen megkapnám,nagyon szép állapotban,szinte karcmentesen,garival 70 ezer ft-ért. Doboza,mindene megvan amit a boltban adnak hozzá,itt lett megvéve Magyarországon.

 

Előző képnél lemaradt!

Blt.P.mester Creative Commons License 2012.03.15 0 0 130

 

Erről az óráról mi a véleményetek? Pro Trek 1500

zolnagy Creative Commons License 2012.02.04 0 0 129

Valakinek van tapasztalata az USA-ból származó Casio Wave Ceptor órákkal? Tudják fogni a német adótorony jeleit? Vagy ezeknek a vevői csak az USA belit veszik? Csak azért kérdem, mert az itthon kaphatóak veszik mind az USA, mind német, mind japán jeleket, pl. ez: http://casio.timecenter.hu/casio+orak/wave+ceptor+karorak/WVQ-201HDE-2A.ora

De ez vajon veszi-e az európai jeleket: http://www.ebay.com/itm/Casio-Waveceptor-Atomic-Analog-Digital-Watch-WVA105HDA-1AV-/130630602416?pt=Wristwatches&hash=item1e6a30ceb0

pappevok Creative Commons License 2012.02.03 0 0 128

Ha valakire reagálsz vagy szólsz hozzá, használd a "válasz" gombot! A félreértések elkerülése végett találták ki...

Előzmény: Törölt nick (127)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.03 0 0 127

Miről beszélsz kisbarátom!Én felraktam az órámat ,hogy elcserélném egy hasonlóra mint amit beraktam képet te meg jössz a  óráiddal,hogy ez ennyi ez meg annyi.Ember oda írtam,hogy nem venni akarok hanem cserélni.Olvass vissza.

ELLobo Creative Commons License 2012.02.02 0 0 126

Szerintem te érdeklödtél kis barátom!:-)))

 

"Szia !Figyu ha cseréled akkor oké de kézpénzért nem kérem mint ahogy előzőleg is írtam"

 

Stilusod olyan, mint az ember maga!

Előzmény: Törölt nick (125)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 125

Figyelj.Szerintem ne beszélgessünk.

ELLobo Creative Commons License 2012.02.02 0 0 124

Mit ajánlanál?

Előzmény: Törölt nick (123)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 123

Szia !Figyu ha cseréled akkor oké de kézpénzért nem kérem mint ahogy előzőleg is írtam....

ELLobo Creative Commons License 2012.01.30 0 0 122

Már elvitték, de van mááásik!:-)))

 

Casio Pro Trek PRG 50 Titanium

 

Előzmény: Törölt nick (121)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.30 0 0 121

Szia !Nagyon szép óra de én csak cserélek mert nincs kp de  azért köszi az ajánlatot

ELLobo Creative Commons License 2012.01.28 0 0 120

Nekem lenne egy hasonló órám eladó. 3-éve Amerikában vettem, vadonat új, nem használtam!

 

Az óra tipusa: Casio PRT 60 Titanium. 247$ volt a bolti ára, most 199-Eur.

 

http://www.zeichenderzeit.de/online-shop_c-casio%20uhren_s-pro-trek_a-prt-60-1v.html

 

 

Én minimum 30-ezret kérek érte.

 

Eredeti Protrek fa dobozában adom át!

 

Erről lenne szó!

 

Előzmény: Törölt nick (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!