Keresés

Részletes keresés

gguszti Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13455
Én is ezt írtam (majdnem szó szerint), hogy a csapat/klub dolgaiba a politika is beletartozik. Szívesen olvasok is róla (hozzá azért nem szólok, mert úgy gondolom, ahhoz jobban bele kéne még ásnom magam a témába), annyit jegyeztem meg, hogy szerintem túl sok az ilyen irányú hozzászólás az utóbbi időben.
Nekem persze nincs jogom meghatározni, miről folyik a beszélgetés, csak annyi, mint a többi topic-társnak, ez csak egy egyszerű vélemény volt. Másrészt valóban tény, bőven születik OFF beírás (értelmetlen, idióta OFF-olás, ahogy Te írod...) enélkül is. Azt hiszem, mind a kettő szükségszerűen jön elő ennyi idő alatt, egy szóval sem írtam, hogy "nem bírom ki"...
Előzmény: U-boat (13438)
llila Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13454
Ha mér a távozóknál tartunk... Galaschek Petinek köszönjük a játékát és a néhány gólját! Nekem nagyon szinpatikus volt. Igaz nem mondta hogy lila a vére:), de amikor lehetőséget kapott mindent megtett. Kösz Peti!
Előzmény: Szul (13453)
Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13453
Neked is??!!

:)))
HAJRA LILAK!!

ui:A tavozokhoz meg Dverit is oda kell tenni.
(NS megint hozta formajat.)

Előzmény: llila (13452)
llila Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13452
Ez a csapat világverőnek tűnik!
Előzmény: Szul (13451)
Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13451
Újpest FC

Vezetőedző: Glázer Róbert

Távozott: Galaschek Péter (PMFC), Kalina Tibor (Kecskemét, kölcsönbe)

Érkezett: Lubos Kozel (cseh, Slavia Praha, cseh), Piroska Attila (romániai, Kispest-Honvéd), Radek Sloncik (cseh, Sparta Praha, cseh), Szlezák Zoltán (Videoton), Túlio (brazil, Santa Cruz, brazil)

Akivel tárgyalnak: -

Edzőtábor: Február 9-23.: Antalya, Törökország

Edzőmérkőzések: -

Várható kezdőcsapat

Posza -Tamási, Kozel, Korolovszky, Lőw -Erős, Kunzo, Sloncik, Piroska -Tokody, Túlio

forras:NS

Szul Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13450
Ha akartok rohogni olvassatok el szeiler nyilatkozatat a stadion rekonstrukciorol.
:))))))))))))))
Savanyua savanyua savanyua szoloooooo!!!

Orulok hogy Dverin kerestunk meg egy kis penzt.
Es annak is hogy nem jatszik ellenunk.
Egy szerzodest ket fel kot meg es konszenzus nelkul nincs szerzodes ha a Videoton belement hat belement...

Ugy latom minden meccsunket adjak.
Most orulnunk kene??
En jobb szeretem amikor havonta volt egy-ket tv-s meccs.
Igaz azok az idok vegervenyesen elmultak...

Fiorentina az MTK palyan???Akor mar hozzank is beugorhatnanak.

HAJRA LILAK!!!

BELABACSI Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13449
Ők a sötét tömeg erejével harcolnak, mi az eszünkkel.Ezért vagyunk előttük.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: AD 1982 (13436)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13448
Rendes gyerek ez a Túlió.Nagyon bízom benne, hogy beváltja a hozzáfűzött reményeket.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (13426)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13447
A Drazsé nyilatkozatából kitűnik, hogy már régebben megegyezett a Vidivel.Nincs ebben semmi , csak miért hazudozott?

Aki ennyire fél a kihívásoktól az menjen.Arra igazán nincs is szügség a jövő nagy csapatában.Aki nagyratörő terveket szövöget, annak a középszer, a kényelemszeretet, az akaratgyengeség nem segíthet.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: ptillas (13425)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13446
Én is láttam már hasonlót, de az nem volt ennyire egyértelmű.Nehéz ügy ez mert a meccs alatt az ember nem biztos, hogy mindent úgy csinál mint "normálisan".Ezzel együtt igazad lehet abban, hogy sok saját szurkolónk is megbántódhat egy-egy rigmus hallatán.Viszont én mint kispesti lakos soha nem sértődöm meg, ha a a kispesti cigányok kezdetű rigmus megy.Értékén kezelem a dolgokat.Ott és akkor ez nem ugynazt jelenti mint a hétköznapokon.Én csak azt mondom, néha mi is visszafoghatnánk magunkat (engem is beleértve), de az érzékenykedésnek sincs sok értelme.Tudni kell, hogy a meccs hevében nem sokan képesek higattak maradni.Ebben az állapotban pedig mégkevesebben tudnak racionálisan gondolkodni.Nem is vagyok benne biztos, hogy azt kellene csinálni.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: kp-kp (13424)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13445
Ismét egy győzelem.

Amikor arra gondolok, hogy a mult télen milyen nyögvenyelősen játszottunk még alacsonyabbosztályú magyar csapatok ellen is, akkor ezek az eredmények és főként a játék,jó érzéssel és reménnyel töltenek el.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: lg18 (13418)
BELABACSI Creative Commons License 2002.02.16 0 0 13444
Bizony nagyon kellene, hogy mindenki egészséges legyen, viszont ez általában soha nem jön össze.Még az a szerencse, hogy most nem küzdünk emberhiánnyal.Persze egy egészséges Kozel az sokat segítene.Remélem mihamarabb meggyógyul.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: gguszti (13417)
lg18 Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13443
Előzmény: lg18 (13442)
lg18 Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13442


lg18 Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13441
hallom :(
Előzmény: ptillas (13439)
U-boat Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13440
Mighty Mike

Most komolyan nem válaszolsz kinek a milyen csapata ez a SINNIK
Csak, hogy a Ferencváros-Sinnik 1-1 sikert tudjam hova helyezni.

U-boot

Előzmény: Mighty Mike (13409)
ptillas Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13439
Thx!

Benne vagy a "Sztár Sport"-ban :)))

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lg18 (13433)
U-boat Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13438
gguszti

A politika a csapat és a klub része.
A pártpolitikát kizárom és az nem tartozik a klub körüli milliőre.
De ideológiák, eszmék találkoznak a lelátón és ezeknek egymás mellett kell élni. Ezért van itt erről szó NÉHA. 13.000 hozzászólásból 100 szor.
Én sem szólok bele az idóta értelmeteln off-olásokba ami aztán tényleg semmihez nem köthetők.
A politika a társadalom, a társadalom határozza meg a viselkedést...és ez már nagyon fontos.
Bírd ki még 1-2 napig...

U-boot

Előzmény: gguszti (13408)
ptillas Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13437
Ez igy van! Tokody, Terjék!
Ez volt a csoda cstarsor! Sajnos bomlott...

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: U-boat (13435)
AD 1982 Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13436
Már a 3. vagyunk, nemtom ki csinálta, de jól teszi :))
(A zöldek is rá jöhettek vmire, mert ők meg a 4.-ek)
Előzmény: BELABACSI (13411)
U-boat Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13435
utetoro

Nem az Újpestiség a jobboldali hanem a csapat és a tradiciójához való kötődés. Lehet ez bármilyen csapat. Valhatják magukat bal oldalinak vagy liberálisnak ez a dolog ellent mond annak az eszmeiségnek.

"Újpest közösség sokszínűsége a liberalizmussal hozható össze. "

Nem egy dolgoról próbálsz beszélni. Ki beszél itt sokszinüségről és közösségről, rajtad kívül?
Klub, Csapat, szin, címer, mez ...ez egyet jelent.

"Egy város, egy csapat, egy szerelem, egy élet"

Volt egyszer egy koreográfia...a többség értette...te ma sem. Te próbálod az idológiádat belemagyarázni egy teljesen jobb oldali dologba.
Sok sikert...figyelek.

Az MTK tradicionálisan zsidó...ezért nem tud ebből kilépni. Ezért nem emgy gyakorlatlag más a meccseikre. Az Izraeli pártok jobboldaliak...csak itt adnak elő balos gondolatokat. Ott nacionalizmus van nem internacionalizmus.

Vasasnak nincs taradiciója...

Hagy döntsem már el mit gondolok Aschnerről. Ne te mondd már meg mit gondolok én mikor leírtam. Nem az én stílusom a hazugság..tudod nem engedi meg egy jobboldali eszme amit erkölcsnek hívunk.
Próbálj idézni zsidó vagy balos, liberális irásokból "erkölcs" szót. Vártam mikor jön el az a rész amikor szélsőjobbozol és antiszemitázol.
Szerintem ezeket a kérdéseket se te döntsd el mert gőzöd nincs mi a jobboldal és mi a szélső jobb...tele önti a fejedet a média meg a tankönyv de nem egészen az. Nem érzem magam antiszemitának sem mert nem vagyok valami ellen főleg nem egy népcsoport ellen hanem azok viselkedése és a reprezentatív rétegeik ellen szólok.
Tudod kik az Antiszemiták? A zsidók. Mikor a testvér szemita népüket az arabokat gyilkolják!!!!!! Tudatlan vagy ebben a kérdésben.

"neonáci rádió " Nagyon elveted a sulykot.
Nem tudod mi a náci. Nem tudod milyen a náci rádió. Szerintem nem is hallgatod. Téged megszab a balliberális hazugság. Miért ragasztasz cimkéket? Neked erre ki adott jogot? Nagyon gusztustalan vagy!!!

Itt nem csak a Pannonról van szó hanem a komplett mádiáról is amibe beletartozik ez a rágalom hadjárat amit te persze helyeselsz. Ott szerepelnek meldöngető Fradisták. Koós, Farkasházy. Medgyesy...és Gálvölgyi is aki minden szombaton döngeti a mellét Bajorral egyetemben. Nem a Fradistaságukkal hanem a másságukkal. Hernádit is megszondáznám milyen szurkoló.

Értem.
A Fradi szurkolók ugyan azt akarták amit mi akartunk. Tiszta viszonyok között átlátható üzletben vegyék meg a csapatukat és szünjenek meg a pénzügyi és politikai mahinációk. Nekik nem sikerült. Nekünk is csak pár órán múlt ha emlékszel Sallai (aki tönkre ment és eltünt), vagy a Hugvest hotel ajánlatakor. Ilyen helyzetben nincs különbség szurkoló és szurkoló között mindenki félti a csapatát. Csak mi elfelejtjük vagy mosolygunk rajta mert nekünk sikerült, mert jött Lukács.

Tokody mindig is csatár volt. Az Ifiben és tartalékban is. Olyan csatár kettősünk volt akiket így hívtak: Tokody-Terjék.

Szeretném ha befejeznéd a zsidó témáidat mert nagyon felületesek az ismereteid. Ami tényeket leírtam reagálni nem tudtál mi lesz akkor amikor rádöntök egy halom adatot és tényt. Mivel vágsz vissza...lenácizol megint?
Látod én még nem alkalmaztam a cionista vagy judeófasiszta, kahanista kifejezéseket. Nem is fogom mert nem vagy az mert nem vagy tisztában fogalmakkal sem.
Nyomatékosan kérem ne foglalj állást az én gondolataimban mert azok nem a tieid így nem ismerheted...de én bármikor megosztom veled de ne hazuttolj meg.
Ez a tisztelet a vitapartnernek...csak így jobbról, konzervatívan.

U-boot

Előzmény: utetoro (13412)
AD 1982 Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13434
Nekem személy szerint nem szimpatikus az a kikötés, miszerint nem játszhat ellenünk Dvéri. Nem fair. Eddig nem volt ránk jellemző az ilyen hozzáállás, remélem eztán sem lesz.
Előzmény: ptillas (13426)
lg18 Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13433
gratula mindkettőtöknek!
Előzmény: ptillas (13429)
lg18 Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13432
Vagy a 3.-on hármat :)
Előzmény: ptillas (13427)
gguszti Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13431
Jah, megosztoztunk. :)
Előzmény: ptillas (13430)
ptillas Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13430
Ezt jol csinaltuk! :)))

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: gguszti (13428)
ptillas Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13429
HAJRÁ LILÁK!!!
gguszti Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13428
13300!

HAJRÁ LILÁK!!!

ptillas Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13427
Engem oszinten bevallom nem zavarna, ha nem rugna minden meccsen golt ( de rugjon csak min. 2-ot mindegyiken! :) ), ha a MK-t megnyerjuk!!!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: ptillas (13426)
ptillas Creative Commons License 2002.02.15 0 0 13426
"Dvéri Zsolt a Videotonban folytatja

Az Újpest Fc kölcsönadta Dvéri Zsoltot a fentmaradó féléves újpesti szerződése idejére a Videoton FC-nek.

Gyulay Zsolt honlapunknak elmondta, a kölcsönadás feltételekkel született meg, miszerint Drazsé nem játszhat ellenünk sem a kupamérkőzéseken, sem a bajnokságban a szerződésében hátralévő idelye alatt.

A következő napok programja

Szombaton csak edzések lesznek, mert ezen a napon jönnek- mennek a csapatok Antalyaban. Az érkezők közül vasárnap egy gyengébb ellenféllel szeretne meccset lekötni Glázer Róbert, akik ellen gyakorolni lehet a taktikai elemeket (pontrugás, letámadás). Hétfőn pihenőnap lesz, ekkor antalyai városnézés lesz a csapat programja. Kedden és csütörtökön kevésbé erős ellenfelek ellen lesz mérkőzésünk, végül pénteken, a haza utazás előtti napon a Dinamo Bukarest ellen meccselünk (14.30-kor).

Túlio meccsenként egy gólt igér!

... illetve kérdésünkre válaszolva legalább ennyi gólt szeretne rúgni tavasszal bajnoki meccseinken. A brazil légiós egy hete igazolt Újpestre, hogy meghódítsa a viola közönséget. Erről az egy hétről kérdeztük őt.

Hogy érzed magad az Újpest FC játékosaként?

Túlio:
- Még újdonság számomra, hogy itt vagyok, az ismerkedés, a tapasztalatszerzés időszaka ez számomra. Kis idő még és tökéletesen beilleszkedem társaim köze.

Baráti szálak kötődtek-e már?

- Nagyon vidám társaságba csöppentem, a srácok segítenek nekem a pályán belül és kívül egyaránt. Úgy vélem, hogy nem lesz probléma a barátkozás a többiekkel, mindenkivel jóviszonyra törekszem.

Mennyire vesznek be a játékba meccsen a többiek?

- Normális, hogy eleinte kevesebb labdát kapok társaimtól. Ők még nem ismerik a játékomat, stílusomat. Ha jobban megismerjük egymást, akkor ezen a téren is javulás lesz, de természetesen én is igyekszem alkalmazkodni a csapathoz.

Mekkora eltérés van az Újpest és egy brazil csapat játéka között?

- Itt, Újpesten sok a futás, míg Brazíliában a játék inkább a ritmuson alapul. A hazámban nem annyira a fizikai, mint a technikai kepésségek dominálnak. Ettől függetlenül mindent megteszek, hogy játékommal megfeleljek az edzőnk igényeinek, ami a több futást, a nagyobb fizikai erőbedobást jelenti.

Észrevehetően sokat játszol össze Sloncikkal. Vele jobban megérted magad a pályán?

- Sloncik jóképességű, technikás játékos, akivel talán azért is értjük meg jól egymást, mert mindketten újak vagyunk, bár tényleg jól érezzük egymás játékát. Remélem, hogy sok gólig visszük itt, Újpesten - együtt!

Sikerül-e megfelelned a más stílusú, dinamikusabb játéknak, amit Glázer Róbert vár tőled (is)?

- Természetesen sokat gyakorlok azért, hogy megfeleljek az elvárásoknak. Sok olyan gyakorlatot kell azonban még elvégeznem ahhoz, hogy a megfelelő stílusban tudjak futballozni. A bajnoki idény kezdetére úgy érzem, hogy nem lesz már ezzel sem probléma.

Nem fog-e a játékod rovására menni a stílusváltás?

- Egyszerűbb, ha egy ember alkalmazkodik a csapathoz, mint a csapat egyhez. A technikai tudásom, az improvizatív készségem segíteni fog ezen a problémán. Ha meccsenként lesz 2-3 helyzetem, akkor bízom benne, hogy ezekből el tudom majd dönteni a találkozok sorsát...

Könnyebb lesz-e a helyzeted, ha már a feleséged is melletted lesz Budapesten?

- Természetesen sokkal könnyebb lesz. Az edzőtáborból való hazaérkezésünk után egy nappal már itt lesz velem a feleségem. Az ő segítségével könnyebb lesz minden téren a dolgom. Fontos, hogy az ember lelkileg is rá tudjon hangolódni a munkájára, ehhez pedig a rendezett háttér elengedhetetlen.

Hány gólt ígérsz tavaszra az újpesti szurkolóknak?

- Szeretnem, ha meccsenként legalább egyszer betalálnék az ellenfél halójába. Ez szép teljesítmény lenne, de mindezt szívesen elcserélném a Magyar Kupa megnyerésére.

Legjobb esetben meddig maradsz Újpesten?

- Ha mindenki mindennel elégedett lesz, akkor úgy gondolom, hogy nemcsak nyáron hosszabbíthatunk egy evet, de további esztendőkre is szívesen maradok lila-fehérben, Újpesten. Ez persze messze van meg, de minden lehetséges!"

(honlap)

HAJRÁ LILÁK!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!