Keresés

Részletes keresés

Husky Creative Commons License 2000.07.19 0 0 78
Üdv Pofázó !

Miért veszekedsz a piros-kékekkel a Vasas topicban ? Ugyis kiderül holnap, hogy kinek van igaza.

Előzmény: Belepofázok én is (77)
Belepofázok én is Creative Commons License 2000.07.19 0 0 77
Ha tóth norbival és petővel jön a Vasav akkor jöjjön. Minden esetben meg kell verni a Vasast félretéve a barátságot ! Remélem játszani fognak mert akkor lesz módjuk szégyelni magukat !

HAJRÁ ÚJPEST !

Előzmény: somody (76)
somody Creative Commons License 2000.07.18 0 0 76
Azt hiszem, hogy a hétvégi meccsünk lesz az igazán mérvadó, nem pedig ezek az edzőmeccsek...
Nem tudjátok, hogy most akkor mi lesz majd a Tóth Norbival, és a Petővel? Játszhatnak hétvégén??
Soma_
VIOLA_ Creative Commons License 2000.07.17 0 0 75
Öt játékosunkat biztosan nem látjuk viszont az ősszel, ugyanis Balázsy, Kerényi, Szabó Z., Kovács B. és Weisz kettős igazolással a Szolnokban folytatja.

Hajrá Lilák!!!

TZS Creative Commons License 2000.07.17 0 0 74
Most olvasom a Sportforumon:

NB I: Újpest-Vasas szombat 17 órakor
2000 júl. 17 14:08 - Forrás: MTI

A televíziós közvetítés miatt szombaton 17 órakor kerül sor az Újpest-Vasas mérkőzésre a labdarúgó NB I. első fordulójában. A közvetítés 16.50 órától kezdődik az m1-es csatornán. A B-csoport találkozóját eredetileg 20 órára írták ki.

Belepofázok én is Creative Commons License 2000.07.17 0 0 73
Nahát kiderül, hogy Husky barátom szintén nagy UTE drukker :))))

Szombaton aztán kint legyetek ám a pályán ! Kell a fiúknak a biztatás, hogy az újak és a régi-újak tudják megint azt, hogy milyen is a Megyeri úti hangulat.

VIOLA FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Husky Creative Commons License 2000.07.17 0 0 72
Kollegák !

Kicsit le vagyunk ám rendesen maradva a többi csapat topicjától......... szombaton meccs és mi még mindig csak a 72. hozzászolásnál tartunk. Remélem azért szombaton 20 h-kor ott lesztek ti is !

HAJRÁ ÚJPEST !

mash Creative Commons License 2000.07.14 0 0 71
Conair és Balázska!

miért nem jöttetek focizni????
mi ütök és sörös üvegek nélkül szoktunk!!!
:))))
jövő héten???

Előzmény: ConAir (60)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.14 0 0 70
Polyci kell St. Etienne sal? Ha igen a FRADI-topicban terjunk ra vissza.
Előzmény: Polyci (69)
VIOLA_ Creative Commons License 2000.07.14 0 0 68
Természetesen szó sincs ilyesmiről, valaki kelti a hangulatot Floresz felől. A legfrissebb ON-LILA is alátámasztja e tényt, ahol Urbán visszatérte okozta öröméről, valamint a bajnoki cím reménybeli megszerzéséről nyilatkozik.
Előzmény: Lorinc_d (65)
prince Creative Commons License 2000.07.13 0 0 67
Polyci!
A kettőnek mi köze egymáshoz?
Nem tudom mennyire pontosan olvastad de nem sálakat, hanem sálat.1 azaz egy darabot!!! Annak a sálnak ott a helye abban a topicban. Ez egyszerű üzlet nem hovatartozás kérdése.
Egyébként ha érdekel van másmilyen eladó sálam is.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.13 0 0 65
Amit a DK1-be irt valaki (ti. elbocsatottak nalatok Urbant) igaz vagy csak jopofi?
Husky Creative Commons License 2000.07.13 0 0 64
Üdv a vendégnek !

Kezdem érteni, hogy ki az alapja az elbizakodottságodnak. A Kisteleki....... Hát a fene tudja miért döntötted el magadban, hogy idén az Újpestnek nincs esélye vele. Tudod azért egy csapatot nem csak az edző hanem a játékosok és a szurkolótábor is meghatároz. Szurkolótábor tekintetében ( ha éppen nem zártkapus a meccsünk ) talán a legjobbak vagyunk. A játékoskeret ? Szvsz talán még erősödtünk is a tavalyi évhez képest. Legalább annyival, hogy a két áruló üveglábú zsoldos már titeket "erősít". Ja ! És eln ne felejtsük, hogy ismét az egyik leggyorsabb támadósorral ( Herczeg, Terjék ) rendelkezünk. Na meg még egy döntő tényező van... EZ A CSAPAT MOST SIKERE ÉHES ÉS HARAPNI FOG ÚJRA !

HAJRÁ ÚJPEST !!!

Előzmény: MCsaba_d (63)
MCsaba_d Creative Commons License 2000.07.13 0 0 63
Husky!
Itt viszonzom a mi kocsmánkban tett látogatásodat: kizártnak tartom, hogy ne nyerjünk 22-én a Megyeri úton. Nem tudom, milyenek az edzések Nálatok, de Kisteleki eddigi munkásságát ismerve nem sok esélyt adok Nektek az egész szezonra. Annak idején az Illovszky Rudi bácsitól örökölt -még- MNK győztes csapatot sikerült 2 év alatt olyan szintre "hoznia", hogy majdnem kiestünk (már nem vele), és kb. 5 évbe telt, míg stabilizálódtak a dolgok.
Azóta eltelt több mint 10 év, de nem hiszek Kisteleki mester szakmai fejlődésében, ezért ne legyen nagy reményetek az új idényben.
Remélem, nincs harag.
Husky Creative Commons License 2000.07.11 0 0 62
Hali !

Nem kellene megszereznünk a Keneseit ? Veszteni nem vesztenénk vele szvsz.

Hajrá Újpest !

prince Creative Commons License 2000.07.07 0 0 61
ConAir

Üdvözlet Neked és az Újpestieknek innen angyalföldről,sok sikert a nemsokára kezdődő bajnokságban. Remélem mind a két csapat gond nélkül lép tovább.

hajrá VASAS!!!

ConAir Creative Commons License 2000.07.06 0 0 60
Sky,

A bajnokság kezdetével sok minden meg fog változni...

Előzmény: Skywalker. (59)
Skywalker. Creative Commons License 2000.07.06 0 0 59
Én mindennap bepillantok ide..........csakhát nincs itt újabban sok látnivaló.
ConAir Creative Commons License 2000.07.06 0 0 58
Igen Husky, nagyon el vagyunk tünedezve. Én sem tudok például minden nap netközelbe kerülni. Tudjuk be silány látogatottságunkat annak, hogy mindenki nyaral, meg ilyesmi.

Azért a bajnokság nyitányára tessék mindenkinek hazajönni!!!

Előzmény: Husky (57)
Husky Creative Commons License 2000.07.05 0 0 57
Egy kicsit mintha lemaradtunk volna látogatottság tekintetében...... pedig már csak két hét van hátra a bajnokságig.

HAJRÁ ÚJPEST !!!

VIOLA_ Creative Commons License 2000.07.02 0 0 56
Nekem az tűnt fel a júliusra lekötött edzőmeccsek kapcsán, hogy azzal a Kecskeméttel játszunk szerdán, amely előző nap lép pályára Pécsett.
Amúgy kedd reggel indulok nyaralni, úgyhogy részemről az egész oly mindegy... ;-)
Előzmény: ConAir (55)
ConAir Creative Commons License 2000.07.01 0 0 55
Mi van lilák, hol vagytok, mindenki nyaral? Edzőmeccs van, meg miegymás. Nagyon el vagytok tűnve.
ConAir Creative Commons License 2000.06.27 0 0 54
Lőrinc,

Hát, nem nagyon van. Ugyanannyit meg nem tudok meginni, egy este alatt vizből sem esne jól az a mennyiség :(((((...

Előzmény: Lorinc_d (53)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.26 0 0 53
ConAir

Nincsen absztinens a bandaban hogy vezessen? ;-)))))))
Viszont ha este ugyanannyit akars zmeginni mint a tobbiek egesz nap, akkor szepen nezhetsz ki a vegere ;-)))))

Előzmény: ConAir (51)
ConAir Creative Commons License 2000.06.23 0 0 51
Lőrinc,

Nekem sajna a sörözésben nincs részem, mivel az esetek nagy többségében az én gépkocsim a szállitóeszköz. Egyébként a menetrend majdnem pontos, nálunk kb. igy néz ki:

1. Elindulás, majd az úton az összes benzinkút meglátogatása, nem gépjármű hajtóanyag felvétele céljából.
2. Megérkezés után egy jó étteremben a napszaknak megfelelő étkezés bonyolitása.
3. "Ismerkedés" a helyiekkel.
4. Labdarúgó mérkőzés megtekintése.
5. "Ismerkedés" a helyiekkel.
6. A hazaúton ismételten az összes üzemanyagtöltő állomás "ellenőrzése".

Hazaérkezés után meg jöhet a sörözés, nekem.

Előzmény: Lorinc_d (50)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.23 0 0 50
ConAir

A videki turak valoban jok, jo kis sorozes, kajalas, meccs stb.
Sajna nekem nemigen van benn ereszem, ezek egesznapos dolgok nekem meg gyakran szombat-vasarnap meccseim vannak, igy nagyreszt csak a pesti meccsekre tudok kimenni.

Előzmény: ConAir (49)
ConAir Creative Commons License 2000.06.23 0 0 49
Lőrinc,

Valahogy nekem jobban bejönnek a vidéki túrák. Jobban együtt van a brigád, ilyenkor látszik az, kire lehet bármikor számitani, kire nem. Azt a mintegy háromszáz igazi fanatikust nagyon becsülöm, aki mindenhol, mindenkor ott van. Persze azért egyetlenegy vidéki kirándulás sem képes visszaadni egy utefradi hangulatát, de nem is ez a feladata. Aztán (erősen remélem), úgyis találkozunk az alapszakasz után...

Előzmény: Lorinc_d (47)
ConAir Creative Commons License 2000.06.23 0 0 48
Mash,

Köszi, tudom, sajna nem megyek, bővebbet a vonatkozó topicban.

Előzmény: mash (45)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 47
ConAir

Hat valo igaz, igy valamivel tobbet utaztok videkre mintha maradtatok volna.

Holnap nyomjatok a focit?

Előzmény: ConAir (37)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 46
ConAir

Hat valo igaz, igy valamivel tobbet utaztok videkre mintha maradtatok volna.

Előzmény: ConAir (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!