Keresés

Részletes keresés

Csala Creative Commons License 2001.06.24 0 0 102
Szervusz!

Természetesen van, csak kicsit nehéz megtalálni ;-)

Window|Special|History (Ctrl+Alt+H)

Érdemes még megnézni a File|Preferences|Network|History and cache|History beállításait is.

Csala

Előzmény: kisbetu (99)
Egoist Creative Commons License 2001.06.24 0 0 101
stop gomb kipipalva (ezt elkapkottam)
De a tobbi tovabbra is all.
+ meg:
www.klte.hu
nezzetek meg egy normalis bongeszo alol (Netscape :), IE) csak hogy lassatok mit kene latni, majd Opera alol.

Udv: Ego

Egoist Creative Commons License 2001.06.24 0 0 100
Nos foltettem (static Qt-vel, mivel eddig sem kellett es ugy latom a jovoben sem fog kelleni).
Roviden: ***r
A sorok egymasra masznak, nem latok stop gombot (800*600 - as felbontas), a kicsinyites pocsekul mukodik, eccer nyomtam 'back'-et itt a forumoknal, azt nezhettem a feher semmit (refresh sem segitett),...
Legjobb bongeszo tovabbrais: links
Ha meg kepeket akarok nezegetni, esetleg java-t, akkor lehet Netscapezni, csak ovatosan :). Nalam eleg ritkan fagy, ha vigyazok.

Udv: Ego

kisbetu Creative Commons License 2001.06.24 0 0 99
Van az Operának olyan history-ja, hogy tegnap látogatott lapok, meg múlt héten, stb? Eddig nem találtam, pedig sokszor jól jönne.
wolfeinstein Creative Commons License 2001.06.20 0 0 98
Nos, úgy tűnik nálam működnek az ékezetes betűk.
wolfeinstein Creative Commons License 2001.06.20 0 0 97
"Plug-in support

The Opera plug-in support is ready. However, no plugins are available in this release. Some Netscape plugins are supported, but
require a seperat download. There will be a package for this shortly."

Nos, emiatt gondoltam, hogy esetleg lehet plugin-t felrakni (ezt a linuxos verziora irjak). Az ekezetes betuket meg nem is probaltam, most kiprobalom: öüóűőúéáíÖÜÓŰŐÚÉÁÍ

kisbetu Creative Commons License 2001.06.20 0 0 96
Fenét! Linuxot gyürök én is.
Viszont az opera úgy tudja lefagyasztani, hogy az egér meg se moccan, ctrl-alt-bs, ctrl-alt-del és ctrl-alt-Fx se müködik. (Most jutott eszembe, hogy remote logint még nem próbáltam ilyenkor. Este kipróbálom.)
Előzmény: nfl (95)
nfl Creative Commons License 2001.06.19 0 0 95
Most hogy mondod, nekem is volt gondom azzal, hogy nem az aktuális oldalt láttam. De most már kiismertem. És van a Preferences/Network-ben egy Check Modified rész, ami szerintem ezt állítja. Alapértelmezés szerint, ha még nem telt el 5 óra, akkor nem ellenőrzi, hogy történt-e változás.

Neked ugye Windowsod van? Linux alatt csak az Operát kell újból elindítani, ha lefagy. És a lapok felkínálása szerintem is jó ötlet.

Előzmény: kisbetu (94)
kisbetu Creative Commons License 2001.06.19 0 0 94
Nálam a Back/Forward eddig jól viselkedett. Sajna az egész képes a legváratlanabb pillanatban lefagyni, ezért a reset gombom már ismét fényes:)
Viszont újraindítás után is emlékszik a látogatott lapokra. Amit nehezen szoktam meg, hogy mindent cache-el. Külön rimánkodnom kell neki, hogy olvassa újra. Ja, reset után üres a cache, a Back-hez kénytelen újra lekérni a lapot.
Előzmény: nfl (92)
kisbetu Creative Commons License 2001.06.19 0 0 93
Kompromisszumkészségem határtalan: a hosszú ö és ü betüket a megfelelö röviddel helyettesítem. Szerintem még mindig jobb, mint ekezetek hasznalata nelkul irkalni :)))
Előzmény: nfl (90)
nfl Creative Commons License 2001.06.19 0 0 92
Olyat nem tapasztaltatok, hogy egyszer-egyszer eltűnik egy már megnézett oldal a sorból? Tehát a Back gombra kattintva kettővel ezelőtti oldal jön be, ott a Forwardot nyomva megint a kimaradt utáni, és a keresett oldalnak nyoma sincs.

Egyébként minden hozzászólásom a linuxos változatra vonatkozik.

nfl Creative Commons License 2001.06.19 0 0 91
Az egyik igényem az, hogy fusson Linuxon. Állítólag Solaris alatt futó változata van, tehát az akadály nem műszaki.
Előzmény: kisbetu (89)
nfl Creative Commons License 2001.06.19 0 0 90
Az SMS (a 777 fajta) néhány napja csak Javával működik. Hogy kapnák be a kalapjukat!

A fórummal meg az a gond, hogy nem lehet ő és ű betűket írni.

Előzmény: cancel (88)
kisbetu Creative Commons License 2001.06.19 0 0 89
"Nem tud valaki olyan böngészőt, amely minden igényt ki tud elégíteni?"

IE5 :)))

Előzmény: nfl (87)
cancel Creative Commons License 2001.06.19 0 0 88
Nekem a felsoroltak kozul csak a Flash-hez kell necckep.
SMS, es forum megy operaval is.
Előzmény: nfl (87)
nfl Creative Commons License 2001.06.19 0 0 87
Biztos, hogy a linuxos változatról olvastál? A linuxos és a wines verzió teljesen eltérő. Én úgy tudom, hogy Linux alatt még nem működnek a pluginek.

Ui: Mint a betűimből látható, ezt a hozzászólást Netscape-ből írom. Általában Operát használok, csak fórumba írásra, SMS küldésre, és Flash animációk lejátszására használok Netscape 4-et. Nem tud valaki olyan böngészőt, amely minden igényt ki tud elégíteni?

Előzmény: wolfeinstein (86)
wolfeinstein Creative Commons License 2001.06.19 0 0 86
Hali!

Par napja tettem fel az 5-os Operat es olvastam a siteon, hogy mar tamogatja a plugineket. Csak azt nem tudom, hogyan lehet ala beinstallalni ezeket. Tudna valaki segiteni?

edding140s Creative Commons License 2001.06.01 0 0 85
Nekem speciel teccik az Opera. Neccképpel össze se lehet hasonlitani, annyival jobb. Mozilla eszméletlenül lassú. A Konqueror ugyan jobban hozza az oldalakat, de lassabb. Linux alatt nálam gyengébb, mint a windózos verziója. Csak azt nem tudom, hogy az o" és az u" betük helyett mér ir kérdöjelet, akármit is állitok be neki. Illetve miközben irok teljesen jó, de mikor visszaolvassa az oldalt, kérdöjel lesz.
dixie flatline Creative Commons License 2001.06.01 0 0 84
Hat nem tudom. Tegnap delutan eletemben elosyor laikusken felraktam a red hatet. Hat mit mondjak a gnome-al tele lett a faszom kobo 10 ora alatt. Ennni ido alatt nem birtam vele semmit kezdeni.

Aztan update system. KDE. Opera. Franko. A Netscapenel ezerszer jobb...

the_biker Creative Commons License 2001.06.01 0 0 83
ready,

Az opera javas -s tamogatottsága hagy némi kivetni valót maga után. Nem működik MÉG :)
A javahoz a netscape, mozilla jó vagy a Konquer.

The Biker

Előzmény: ready (82)
ready Creative Commons License 2001.06.01 0 0 82
Aprobb gondok a javaval es javascritptekkel adodank nalam.Pl nem tudok smst kuldeni a www.ingyensms.hu oldalrol.A parom azt mondja a windowsos opera lassabb az IE-nel(kepletoltesben nezte).
Ha vindows alatt vagyok, en is felvaltva hasznalom, de altalaban opera.Most debian van gnome-al, es minden ok az operaval.
via86 Creative Commons License 2001.05.27 0 0 81
Hááát nem tom, nekem pl. nincs vele ilyen gondom. Bár én spec. nem netezek vin alól.
Előzmény: Törölt nick (79)
via86 Creative Commons License 2001.05.27 0 0 80
Uhhhhhhh...
Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.27 0 0 79
Ja! Mindez természetesen off ebben a fórumban, mert win98 alatt csinálta mindezt.
Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.27 0 0 78
Teli a kis hamvas hócipőm a legfrissebb operával :-(
Rendszeresen előadja, hogy írok egy hozzászólást, rákattintok az OK gombra, mire bejön az adott fórum topic listája... :-(
Ezek után Back, majd újra OK és elfogadja a hozzászólást.
Erről nehezen tudom elképzelni, hogy az index szoftverének a bugja lenne... (ugyanis sem az exploder, sem a necckép nem csinál ilyet. Mondjuk az utóbbi rendszeresen elszáll...)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.26 0 0 77
Most kipróbáltam együtt a kettőt. A saját gépemről letöltött anyagoknál nem volt érezhető különbség. Viszont nem tudok Java appleteket futtatni :-((((
Pedig jó lenne találni egy olyan linuxos browsert, amelyikben lehet használni az Oracle doksi javas változatát...
Előzmény: via86 (76)
via86 Creative Commons License 2001.05.26 0 0 76
Nálam mindenesetre határozottan gyorsabbnak t?nik az Opera, bár én csak 4.75-ös Neccápát használok, azt is csak ritkán. :-))
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.26 0 0 75
Linux alatt a 4.76-os netscape-et határozottan gyorsabbnak éreztem az Opera 5.0-nál.
De lehet, hogy csak a megjelenítési módszerük tér el és egyszerű érzékcsalódás áldozata vagyok.
Előzmény: via86 (74)
via86 Creative Commons License 2001.05.26 0 0 74
A Neccápa gyorsabb az Operánál? Ez ugye csak vicc?
Előzmény: Törölt nick (72)
pacifist Creative Commons License 2001.05.26 0 0 73
szerintem a 3.5 verzio ota fokozatosan
csak romlik a minosege, ha az ie-hez hasonlitjuk.
akkoriban meg lattam benne fantaziat, de
mostmar inkabb csak egy egyre rosszabb termek lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!