Mert én nem , pedig fölraktam ........ nem baj itt van mégegyszer .

Előzmény: big l (132)
big l Creative Commons License 2000.10.29 0 0 132

Az ünnepelt .

Ashley Cole az ágyúsok fiatal védője , aki első hazai bajnokiján a második Premier League gólját szerezte .

big l Creative Commons License 2000.10.28 0 0 131
Bocsi ha valaki nem tudta elolvasni :) ... nem így gondoltam :)

Arsenal 5-0 Manchester City
Cole 43, Bergkamp 52, Wiltord 75, Henry 83, 87
FA Carling Premiership

A tabellán jelenleg az 1. helyel osztoznunk kell a ManUtd.-el 11 meccs , 7 győzelem , 3 döntetlen , 1 vereség , 22lőtt , 10 kapott , 24 pont .A ManUtd. csak gól kulönbség miatt áll az 1. helyen

A gólövő listán jelenleg Henry a 8. helyen áll.
És szeretném ha a BL-ben minnél tovább mennének .Én bízok a csapatban meg abban hogy a BL-t meg fogjuk nyerni .

Hajrá Arsenal !!!!!!!!!!!!!
Bajnok csapat !!!!!!!!!!!!!

big l Creative Commons License 2000.10.28 0 0 130

Arsenal FC. - Manchester City = 5-0

big l Creative Commons License 2000.10.25 0 0 129
5' Parlour AR
8' Lauren AR
35' Dixon AR
40' Seaman AR
40' Labant (Pen) SP

Second Half
46' Silvinho (out)
Cole (in) AR
46' Jun (out)
Mynar (in) SP
51' Kanu AR
63' Pires (out)
Bergkamp (in) AR
70' Henry (out)
Wiltord (in) AR
76' Parlour AR
85' Sionko (out)
Papoušek (in) SP
90'+3' Rosický SP

big l Creative Commons License 2000.10.21 0 0 124
West Ham: Hislop, S. Pearce, Ferdinand, Lomas, Winterburn, Lampard, Sinclair, Cole, Moncur, Di Canio, Kanoute. Subs: Bywater, Suker, Carrick, Diawara, I. Pearce.

Arsenal: Seaman, Luzhny, Keown, Silvinho, Grimandi, Vieira, Ljungberg, Lauren, Pires, Wiltord, Bergkamp. Subs: Lukic, Dixon, Henry, Parlour, Kanu.

Referee: D Gallagher (Banbury)

Pearce, S 55
HT: 0-2
Att: 26,034
Pires 11
Ferdinand 20 og

Ezzel a győzelemmel a holtversenybe az elsők vagyunk a Man. Utd.-el , 21-21 pontal .
Csak a gól kulönbség miatt vagyunk a második helyen .

Hajrá Arsenal !!!!!!!!

big l Creative Commons License 2000.10.21 0 0 123
West Ham Utd.-Arsenal=1-2
big l Creative Commons License 2000.10.21 0 0 122
Szóval , vezetünk a West Ham Utd ellen 2 góllal a 35. percben :)
Előzmény: big l (121)
big l Creative Commons License 2000.10.21 0 0 121
Vezetünk a West Ham ellen Utd 2 gólal !!!!!!!!!
big l Creative Commons License 2000.10.21 0 0 120
Halálosak a képek ! :)))))))))))

Köszi szépen !!

Előzmény: ManUtdFan (119)
daze Creative Commons License 2000.10.20 0 0 117
Kanu szerint, ha mindenki ilyen formában marad 100% a döntebejutás!!!

GALA Creative Commons License 2000.10.18 0 0 114
A franciákkal az elmúlt 600 év történelme a bajuk.
( ld román-magyar )

Szerintem ha Bergkamp( én hallotam az helyieket őt fikázni meg cikizni anno) befér akkor Suker a killer instictjével és az első évében 11 góljával...

Előzmény: big l (113)
big l Creative Commons License 2000.10.18 0 0 113
Jó neked hogy te voltál már Londonban .Bárcsak egyszer elmehetnék én is oda ( de akkor vissza se jönnék )
Nem tudom hogy mi a bajod a franciákkal ?
Igaz a vállogatotjukat én nem csipázom annyira , de az Arsenalban szerintem nagyon jól játszanak .
Suker tényleg jó volt de szerintem nem illett a csapatba .

És a tgnapi nap eredménye még egyszer ( képben )!

Előzmény: GALA (112)
GALA Creative Commons License 2000.10.18 0 0 112
Nem nagyon ismertem előtte , de nekem tetszik az ukránok és az oroszok játéka. Szeretem azt az alázatot benne , hogy bár tárgyaltak az elmeneteléről jól játszik, rengeteg poszton bevethető , nem nyafog.

Egyébként én úgy kezdtem az Arsenalt , hogy egy időben járkáltam rendszeresen Londonba , és ez a pálya volt közel a hotelhez .Másrészt először a Liverpool később a MU dominanciája idgesített és drukkoltam a potenciális ellenfelének. Itt ez a 2 összejött. Mivel meg láttam is őket párszor megtetszettek.Wenger alatt már játék is volt.

Játékosként Kanu nagyon király , Adams és Keown a tipikus angol Warrior , franciák nekem nincsenek nagyon meg , de a mix velük egészen érdekes.

Sukert imádtam , de hülyén elengedtük , pedig ő volt a legjobb góllövő ( per játszott perc mutatóban , és nem egy hanem 11 góllal , ezért ez nem véletlen )

Előzmény: big l (111)
big l Creative Commons License 2000.10.18 0 0 111
Ja , nem nagyon értettem .De tényleg Luzsnij a kedvenced az Arsenalban , vagy csak a Lazió - Arsenál meccsen vélted úgy hogy ő volt a leg jobb ?
Előzmény: GALA (110)