Keresés

Részletes keresés

TOMTOM Creative Commons License 2000.07.29 0 0 484
Tudtam én ;-)

És kinek vagy a barátja?

Misslik Creative Commons License 2000.07.29 0 0 483
Csak a barátja...
Előzmény: TOMTOM (482)
TOMTOM Creative Commons License 2000.07.28 0 0 482
Ugye, te az egyik készítő vagy?
Előzmény: Misslik (481)
Misslik Creative Commons License 2000.07.28 0 0 481
Valamit nem értek a hozzászólásodban! Ha már senki sem olvassa, akkor mit fog aratni? Képzavar, pont úgy írsz, mint az új fiúk...
Előzmény: SsYmY (469)
Adder Creative Commons License 2000.07.28 0 0 480
Miert pont konzolos ujsaghoz megy? Kutya nem jatszik konzolokkal...
Misslik Creative Commons License 2000.07.28 0 0 479
Igazad van, tényleg sz@r az élet! De van egy jó hírem, tudom hová ment a CoVboy! A Guru induló Konzol újságának lett a főszerkesztője. Fiúk szabaduljunk meg a PC-ktől, és irány a CoVboy után! Legalább nem kell többet anyáznunk a Windowst sem... :-)))
Előzmény: IST (473)
Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.07.28 0 0 478
CoVboy nélkül tényleg nem ér túl sokat a lap! De én előfizető vagyok, nekem még majd` 1 évig még jár az újság...
Üdv:
Tenshinhan
Előzmény: BORSHOW HOT 20 (476)
Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.07.28 0 0 477
Én is nagyon sajnálom, hogy elment CoVboy az 576-tól, de azért SzJVC-nek nem lehet könnyű dolga. Szerintem nem ő a hibás: véleményem szerint SzJVC koma becsületesen végzi a munkáját. Az új cikkírókkal van csak baj!
Tenshinhan
Előzmény: BORSHOW HOT 20 (476)
BORSHOW HOT 20 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 476
Ja, mostantól az 576 "Top Gun KByte" lesz. JvC mester maj telerakja F16-osokkal, új Boeing 747-esekkel, Spitfire-okkal az egész magazint. A Csevegő, bár mostantól már csak egy egyszerű levelezési-rovat tele lesz tankokkal, tengeralattjárókkal 4 kritikus, 1 dicsérő levéllel, a magazinban ettől kezdve havonta írnak 9 repülőszimulátorról, 9 sportjátékról, 1 FPS-ről, dugig lesz Zámbó Jimmy hogy Netezik? riportokkal, aztán interjú Bicskey Bertalannal, azaz hogy NE rugjuk mellé a labdát...
Ja, és még a Mizujs Britney Spears-t kihagytam.

Nem győzőm hangsúlyozni, hogy CoVboy nélkül sem a Csevi, sem a KByte már soha nem nyeri vissza a régi színét!

Bye!

u.i.: Sok-sok szerencsét kívánok neked CoV, hogy egy olyan helyre kerüljél, ahol megfizetnek, és nem utolsó sorban jól is érzed magad!

Előzmény: Jar-Jar (475)
Jar-Jar Creative Commons License 2000.07.27 0 0 475
A bevezető hátterében repülők vannak :), vagy inkább :((((((
Gundark Creative Commons License 2000.07.26 0 0 474
Amikor megvettem és elolvastam, akkor gondoltam irok. De nem tettem, hátha csak nekem nem felel meg. ISTnek igaza van. A legjobb szó a semmilyen. Úgy vannak a cikkek oszt jóóvan. Az egyik képaláiráson akadtam ki. "Veszéjes" Király. És nem viccből volt. Ja. Én meg hüje vagyok. :) Megvettem a Pcguru legutóbbi számát. Ez egy dolog. A másik meg az hogy tetszett. Normális leirások (szó szerint vagy 8 oldal a Longest journeyről, és misszióról misszióra elmesélve a Ground Control meg a Starlancer) Az is igaz hogy annak a fényében tetszett hogy az 576 CoVboy nélkül megy. Én egyelőre átmegyek a másik "oldalra", és majd csak akkor gyüvök vissza ha Covboy előkerült. Sajnálom a Kbytet, de ez van.
IST Creative Commons License 2000.07.26 0 0 473
Hali mindenkinek!

Végigolvastam az 576-ot. Mit ne mondjak nem kis erőfeszítésembe telt. Átfogó véleményt írva az újságról: borzasztó! A cikkek színvonala közelít a nullához. Eszméletlen milyen semmitmondó, unalmas írásokat tudnak egyesek "alkotni".
Pedig esküszöm, megpróbáltam pozitívan hozzáállni a dologhoz. SZJVC jó szimteszteket írt régen, de ezekkel az "újságírókkal" nehezebb dolga lesz.
A legszebb az a cikk, amelyikben (bocs nem tudom, melyik játék, nincs előttem az újság) a cikkíró kegyesen háromszor is leírja, hogy ki kicsoda, melyik vállalat mit csinál. A képaláírásokat akár egy hatéves gyerek is megcsinálhatta volna.
Egyszerűen nem értem, hogy miért kellett így szétbarmolni az újságot. Na mindegy, ha a laptulajdonosnak így jobban tetszik az újságja... Szerintem egyszerűen képtelen elhinni, hogy tényleg kevesebben fogják venni az 576-ot. Én például egy darabig most hanyagolni fogom. Ne rajtam kísérletezgesse ki senki sem az alkotási vágyát. Már csak az a kérdés, hogy melyik újságot vegyem ezentúl.
CoVboy, plíz, ne add fel, írjál még sok cikket egy másik újságba. Esetleg csinálj egy új CoV-ot. Én speciel tökre csíptem a humorodat és az írásaidat, megemelem a kalapomat előtted. Amíg találsz valami másik helyet magadnak meg a leveleidnek, addig meg jó ivászatot!

IST

SsYmY Creative Commons License 2000.07.26 0 0 472
Bahh..,én már el is képzeltem Cov-t ahogy a Corában lóg,és válaszolgat a hülye kérdéseinkre az interneten..
Üdv.:SsYmY
Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.07.25 0 0 471

Sziasztok!

Jíhá, elõkerült
CoVboy!!! CoVboy: csinálhatnál egy e-mail címet
magadnak... És ha nincs állandó internet elérésed,
akkor menj el a Cora-ba, ott lehet ingyen netezni. (:


Én megadtam a bizonyítási
esélyt SzJVC komának, de a mostani szám hihetetlen
gyenge színvonala miatt az elõfizetés lemondásának
lehetõségén gondolkodom... Nekem SzJVC-vel
nincs semmi bajom, de az új cikkíróknak még
lenne mit tanulniuk. A hangulat már nem a régi, a százalékok
meg már nevetségesek. Elvileg(CoVboy ponterdszere
szerint) 93%-nál többet csak a LEGJOBB játékok
kapnak, most meg...hááát. Helyesírási
hibából tényleg sok van, és még Bognár
Györgyöt
is átkeresztelték(ld.tartalom). A
kret.net meg a norm.net NAGYON hiányzik nekem, és ezt valóban
meg lehetett volna csinálni. Üdv:

Tenshinhan

SsYmY Creative Commons License 2000.07.25 0 0 470
Borshow:
Nézd meg az e-mail címét..
Pivo:
Azért ugye maradsz a szakmában?!
Üdv.:SsYmY
SsYmY Creative Commons License 2000.07.25 0 0 469
Én a humort szerettem az 576-ban ami most kiveszett belőle.
Én esküszöm, mire ezek a fiúk mir megtanulnak írni, addigra már rég senki sem fogja olvasni a lapot.
Szjvc-nek könnyő a dolga, Cov elvtársék kidolgozták az új design-t,100 oldalasra turbózták föl a lapot,megcsinálták a piszkosmunkát erre Szjvc learatja a babérokat.
Üdv.:SsYmY
BORSHOW HOT 20 Creative Commons License 2000.07.24 0 0 468
Tényleg Te vagy az?
A nagy "CoV"?
Gyere a www.gamestar.hu-n a fórumra!
Van egy topic: CoVboy - GameStar
Előzmény: Pivo (466)
greg5 Creative Commons License 2000.07.24 0 0 467
:((( Mikor láthatunk ismét valamelyi (ne adj isten új) újság hasábjain?
Előzmény: Pivo (466)
Pivo Creative Commons License 2000.07.24 0 0 466
"...akinek van valami infoja, hogy CoVboy hova ment tovább, az ugyan már írja meg, plíz.

Tönkre.

CoVboy

Előzmény: IST (465)
IST Creative Commons License 2000.07.24 0 0 465
Halihó!

Eddig csak olvasgattam miket írkáltok, de az új 576 kapcsán nekem is lennének megjegyeznivalóim:
(bár még nem olvastam el minden cikket benne)
1. Az EB történetéről szóló írás tele van helyesírási hibákkal. Egyszerűen nem értem, hogy miért kell nagybetűvel írni azt, hogy dán, szovjet, ilyesmi. Jó, nem érdekel, ha van benne 1-2 darab, de ne 20-30 legyen benne... Azt már meg se említsem, hogy a Diablo II-ben rendszeresen IndOlóérték van írva...
2. A Thandor leírás egy béta vagy demo vagy mi alapján készült. Szörnyű. Akkor ne teszt legyen belőle, hanem előzetes. Hogy lehet értékelni a progit anélkül, hogy ismerné az illető a történetét???
3. A Kret.net meg a Norm.net-et szerintem bőven megcsinálhatta volna bárki. A Csevegőt meg kár volt kihagyni. Igaz, hogy a levelek CoVboynak mennek, de (úgy vélem) rengeteg van olyan közöttük, ami jobbító javaslatokat tartalmaz.
4. A pontszámok nagyon magasak!!! Szerintem nem attól lesz valaki jó újságíró, hogy 95%-ot ad egy progira.
5. A Diablo II-t nem Brian-nek kellett volna tesztelnie. Egy semlegesebb ember (aki azért ismeri jól az I-et) írása szerintem jobb lett volna.
Na mostanra ennyit, akinek van valami infoja, hogy CoVboy hova ment tovább, az ugyan már írja meg, plíz.

IST

Bad_Sector Creative Commons License 2000.07.23 0 0 464
Nekem CovBoy neve és a nosztalgia 1989-hoz: a Commodore Világos időszakhoz kapcsolódik...
Az 576-hoz is kötnek személyes emlékek, és annak ellenére, hogy sok bugdácsoláson ment keresztül, a "CovBoy-éra" nagyon sokat javított rajta. Nagyon sajnálom, ami CovBoy-al történt, remélem nem hagy fel a műfajjal, és hamarosan valahol máshol ismét olvashatunk tőle.
Előzmény: BORSHOW HOT 20 (460)
Liquid_FX Creative Commons License 2000.07.23 0 0 463
Hali!

Végigolvastam, jöhet a részletesebb kritix:

1. A százalékok brutális magasak. A 20 értékelt játékból 12(!!!) kapott 90, vagy a fölötti értékelést. Szvsz max 2 (a D2 és a Shogun) érdemelt volna ilyet.

2. Szakmai hibák: "Nézzétek meg a Red Alert2-őt, itt még a Dune2000-hez kifejlesztett 2D-s engine használják..." : A RA2 a Tiberian Sun módosított enginjét használja. A D2000 az eredeti RA enginen futott- módosításokkal. --- Ha nem tudja pontosan, mit ír, minek írja?

3. Köszönöm szépen, de engem se a foci EB története, se az MTK szakmai igazgatójának 2 oldalban kifejtett véleménye nem igazán érdekel. Ha ilyet akarok olvasni, veszek Nemzeti Sport-ot, de egy pc game magban játékokról szóló cikkeket, vagy legalábbis azzal kapcsolatos dolgokat óhajtanék látni. Irgumburgum.

Ennyit a kritikáról. Az uj írók egy része ölég gyengus, de vannak ígéretesek is, pl. Uriel cikkei teccetek.
Az igazán döntő színvonal szempontjából szerintem a következő havi szám lesz, akkor majd elválik, hogy marad e a PR-lap beállítottság, vagy csak kezdeti baklövés volt az új gárda részéről.

üdv: liquid

CaSToR Creative Commons License 2000.07.22 0 0 462
"Érdekes momentum, hogy SzJVC régen rádióműsorokat is készített...hmmm...VAJON mire emlékeztet ez engem?:)))"

Lehet, hogy a következő újságnál már Jáksó vagy Bochkor lesz a főszerkesztő? :)

BORSHOW HOT 20 Creative Commons License 2000.07.22 0 0 461
HELYESBÍTEK: AZ ÖSSZES ÚJ BOTCSINÁLTA!!!
BORSHOW HOT 20 Creative Commons License 2000.07.22 0 0 460
AZ 576-NAK VÉGE!
PONT '97-TŐL VESZEM A MAGAZINT, (UGYE TUDJÁTOK, HOGY MIÉRT FONTOS EZ AZ ÉVSZÁM, NEM? MEGMONDOM: COV EKKOR JÖTT!!!, ÍGY ENGEM ELÉG ÉRZÉKENYEN ÉRINTETT A TÁVOZÁSA) ÉS SZERINTEM AZ ÚJAK KÖZT VAN EGY-KÉT BOTCSINÁLTA ÚJSÁGÍRÓ IS! A KBYTE SOHA, DE SOHA TÖBBÉ NEM LESZ A RÉGI, SOHA!!!
OHH, HOL VAGY TJ? HOL VAGY COV? NOSZTELGIA RULEZ.
Ó, HA BELEGONDOLOK, HOGY SZEGÉNY, MEGBOLDOGULT TJ MILYEN LELKESEDÉSSEL ÍRT VOLNA A DIABLO 2-RŐL, Ó, HA BELEGONDOLOK, HOGY MÉG MIKET ALAKÍTOTT VOLNA COV A CSEVEGŐBEN, ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! SZEGÉNY-SZEGÉNY 576!
MOST MÁR, HA MEGLÁTOM A CÍMLAPJÁT AZ ÚJSÁGOSNÁL, INKÁBB ELFORDULOK...

HÜPP, HÜPP, MI LETT VELED KILOBYTE, MI LETT VELED, AMI MOST VAGY AZ GYALÁZAT!

ÓÓÓÓÓÓ

NEM TUDOM V.Z. MEDDIG BÍRJA!

DE AZT TUDOM, HOGY AZ 576-NAK HAMAROSAN... BEFELLEGZETT!!

ÁMEN!

TOMTOM Creative Commons License 2000.07.22 0 0 459
NNa, én is elolvastam pár dolgot, még nem volt túl sok időm a cikkekre, de amiket olvastam, hááát...nem akarom elvenni a szerkesztők kedvét, de találtam néhány érdekes mondatot:)

Engem inkább a bevezető fogott meg: tiszta könyörgés az egész: fohász...
"Legalább egy esélyt adjatok nekünk, plíííííz"

Érdekes momentum, hogy SzJVC régen rádióműsorokat is készített...hmmm...VAJON mire emlékeztet ez engem?:))) Csak nem?....:)

dzsó:

"...Mindenesetre látszik, hogy még elég kezdők, de bízok abban, hogy szép lassan színvonalasabb cikkeket kezdenek majd írni..."

Nem hiszem, hogy egy havonta megjelenő, 800 magyar királyi pénzbe kerülő újságnál kéne megtanulni a cikkírást...................

Egy évvel ezelőtt volt 3+1 játéklap MO-n.
Érdemes elgondolkodni ezen...

SsYmY Creative Commons License 2000.07.22 0 0 458
Szerintem a cikkek minősége és a képaláírások is
nagyon gyengék,a százazlaékokról meg ne is bszéjljünk!
Üdv.:SsYmY
dzsó Creative Commons License 2000.07.22 0 0 457
Háj folksz, én is elolvastam az 576 új produkcióját. Első benyomásaim:
-Hát elképzelhető, hogy tényleg jó játékok jelentek meg, általában ilyenkor a cégek játéközönt zúdítanak a népre.
-Az új fiúk nem rosszak, végre nem V.Z. írja az összes cikket, most kapott 4-et, abból kettő kisgyerekeknek készült :) Mindenesetre látszik, hogy még elég kezdők, de bízok abban, hogy szép lassan színvonalasabb cikkeket kezdenek majd írni.
-Nem értem, miért nem adták át valaki másnak a Kret.Net-et meg a Norm.Net-et, a lap megint olyan újsággá kezd alakulni, mint régen volt. Csak játékokról írnak, más semmi.
-Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de szerintem a képaláírások színvonala is csökkent, most egyiken sem nevettem egy jót.
-Counter-Strike cikk: nagyszerű, hogy leírja a csalásokat, így legalább tudatja a csalókkal, hogy meg vannak számlálva a napjaik, már nincsenek titkaik előttünk, a becsületes játékosok előtt(köztünk van ilyen? :) )
-Szóval eléggé kellemesen csalódtam, bízom benne, hogy "a KByte név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez". Az új srácoknak hajrá, tartsák a lapot minél magasabb színvonalon.
BaLee Creative Commons License 2000.07.21 0 0 456
Hali!

Nah, nagyjából átlapozgattam a lapot.
Csevegő nincs, de ezt meg lehet érteni, le is írták, hogy ebben a hónapban miért nincs.
A százalékokról: egy kissé tényleg elszálltak, itt 2 játék van 80% alatt, a múlt számba 7-8 volt.
Ez két dologtól lehet:
1. Tényleg atom játékok jelentek meg.
2. (valószínűbb) A legtöbb írónak ez a bemutatkozása, és ezért nem akarták lepontozni az első pár ismertetőjük játékát, vagy még nem tudnak viszonyítási alapot képezni. Majd belejönnek. Amúgy sem szoktam csak a százalék alapján dönteni, hanem el is szotam olvasni az ismertetőt, ha érdekel a játék.
A cikkekbe még nem nagyon méjjedtem bele.
A diablo2 cikket Brian írta a www.diablo2.hu egyik tagja. Ez jó, mivel nála hozzábértőbb ember nehezen írhatta volna, és rossz, mivel elfogult a vélemény és a hibákról szinte egy szó sem esik.
Én mindenesetre nem adtam volna rá 96%-ot, ellenben a diablo1 amikor megjelent akkor megérdemelte azt.

Majd még lehet írok véleményt, ha több cikket elolvastam.

Liquid_FX Creative Commons License 2000.07.21 0 0 455
Hali!

Remélem, holnap már itt Pécsett is kapható lesz, kiváncsi vagyok, mit sikerált így Post Covboy összehozni... Bár így az előzetes vélemények alapján az lesz, amitől féltem: megy vissza az 576 reklámujságnak. Szar ügy. Továbbiak majd személyes élmények után...

üdv: liquid

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!