Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.04 0 0 119
szavaztam!:)
Előzmény: gumimacy67 (114)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.04 0 0 118

FLR!

köszi a képet nagyon ari!:D

Előzmény: FLR-724 (116)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.04 0 0 117

Sziasztok Cicások!

 

FLR: Frigyesnek drukk megy!

gumimacy: szavazok

em: nem baj hogy nem enyém a 100. hsz.!

T.leo: Köszi az egeret!

Szeri ma is megköszöni (a szülinapján) ha szavaztok rá!!!

Szerikém: Boldog szülinapot!

 

http://www.haziallat.hu/galeria.php?kepido=2134795159&szam=16&osztas=8&kategoriaido=1

FLR-724 Creative Commons License 2007.05.04 0 0 116
Ezt a képet csak azért rakom be mert nagyon jó. :)
em Creative Commons License 2007.05.04 0 0 115
már szavaztam rá:)
Előzmény: gumimacy67 (114)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.04 0 0 114

Köszi szépen !

 

Itt lehet rá szavazni is (A két angyal):

http://www.nana.hu/index.php?apps=cicavizio

 

Szép napot Mindenkinek !

 

 

Előzmény: em (113)
em Creative Commons License 2007.05.04 0 0 113
édes kis szőrgombóc Dorothy is! :)))
Előzmény: gumimacy67 (99)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.04 0 0 112
Ez tavaly történt! Most már elzárva tartom a szivacsokat, Frigyes elég lökött egy macska és ezért szeretem. :)
Előzmény: em (111)
em Creative Commons License 2007.05.04 0 0 111

Szegény Frigyes! Remélem hamarosan teljesen felépül!

 

(elég furcsa, hogy szivacsot evett:))

Előzmény: FLR-724 (88)
T.leo Creative Commons License 2007.05.04 0 0 110
macskás oldal egér nélkül???
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 109
Úgy legyen !
Előzmény: FLR-724 (108)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 108

Ő most a klinikán van! Ha minden jól megy akkor hétfőn hozom haza.

Előzmény: gumimacy67 (106)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 107

Nektek is szép álmokat !

 

Tényleg, mi újság a lázzal? Remélem, már nincs!

Előzmény: Pici gazdi (104)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 106

Nagyon örülök a hírnek !

Szorítás továbbra is ezerrel Érte !

Előzmény: FLR-724 (89)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 105

De nem a Tiéd lett a 100. hsz.

Ne hari !

Előzmény: Pici gazdi (102)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 104

Aranyos!:)

Nálam Szeri bennt nem ágyon alvós, de tegnap kétszer felszököt mellém. Meg volt olyan is mikor jöttem ki a fürdőből ő ott aludt a FEKETE kabáton az ágyon! Annyira édes volt....!:)))

Kedves Cicás Csapatom!

Mára elbúcsúzom tőletek! Jó Éjt minden Cicának és Gazdinak!

 

 

Előzmény: FLR-724 (103)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 103

Köszi! Frigyes is tud henyélni az ágyon. :)

Előzmény: gumimacy67 (100)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 102

Hurrá!!!! Cicás Csapatom!

Megvan a 100 hsz!!!!!

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 101

Nagyon aranyosak!

gumimacy67: Szia! Nagyon aranyos Dorothy!

Előzmény: FLR-724 (98)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 100

Nagyon aranyosak !

 

Szegény cicus :((((

Előzmény: FLR-724 (98)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 99

Szép Estét !

 

Henyélő Dorothy:

 

 

FLR-724 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 98

Itt meg a mamájával együtt aludtak.

Előzmény: Pici gazdi (97)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 97
jaj szegény! :'(:'((((((((((((((((((
Előzmény: FLR-724 (96)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 96
Sajnos ő sem él már! Szegényt agyon verték és az ut szélén találták meg a tesómék. :(
Előzmény: Pici gazdi (95)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 95
Édes KisCicc!
Előzmény: FLR-724 (94)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 94

Tessék kapsz mégegy régi képet. :)

Előzmény: Pici gazdi (93)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 93

Szia!

Hát ez van...

Aranyos kép!

Előzmény: FLR-724 (92)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 92

Akkor te még nem voltál a Kedvenc cicáinkba, amikor ez történt mert te késön léptél be hozánk. Ez a kép is régi már!

Előzmény: Pici gazdi (91)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 91
jaj! szivacsot!?
Előzmény: FLR-724 (88)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 90

Igen és érzi hogy mennyire szorít érte mindenki!!

Előzmény: FLR-724 (89)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!