Nálam Szeri bennt nem ágyon alvós, de tegnap kétszer felszököt mellém. Meg volt olyan is mikor jöttem ki a fürdőből ő ott aludt a FEKETE kabáton az ágyon! Annyira édes volt....!:)))
Kedves Cicás Csapatom!
Mára elbúcsúzom tőletek! Jó Éjt minden Cicának és Gazdinak!