Keresés

Részletes keresés

jmmakk Creative Commons License 2010.12.14 0 0 342

Minél nagyobb szöggel, pl. 200-as leszögeled a földbe.

Ha fagyos a föld, nem tudja elvinni.

Előzmény: 23Roberto23 (341)
23Roberto23 Creative Commons License 2010.12.14 0 0 341

Szia!

Köszi h irtál,pl csirke farhátra gondoltam és ezt rögzitsem le,hogy csak ott tudja megenni?

Mivel célszerű rögzíteni?

Köszi

Előzmény: n80qd (340)
n80qd Creative Commons License 2010.12.14 0 0 340
Bármilyen húsféleseget. Minél olcsóbb, annál jobb. Csak rögzítsd le, hogy ne vigye el.
Előzmény: 23Roberto23 (339)
23Roberto23 Creative Commons License 2010.12.14 0 0 339

Sziasztok!

 

Egerészölyvnek milyen csalit érdemes kirakni?lessátorból történne a fotózás, de nemtudom mit kellene kitenni.

köszi.

n80qd Creative Commons License 2010.10.29 0 0 337
Mozgolódnak már a sas fotósok? Lassan itt a szezon... :D
gormen Creative Commons License 2010.10.29 0 0 336
tudom ;)
gormen Creative Commons License 2010.06.10 0 0 333

Én minden évben nekik adom az 1%-om ;)

Csak budítani tudok én is erre mindenkit!!! Segítsük a munkájukat!!!

Előzmény: hajlakktalan (331)
gormen Creative Commons License 2010.06.10 0 0 332

potyautas

 

:)

hajlakktalan Creative Commons License 2010.05.17 0 0 331
Kérem, aki tudja, támogassa a madarakat gyógyító embereket!
A madarak sérüléseinek betegségeinek jelentős részét mi, emberek okozzuk.
Hortobágyi Madárkórház
D4user Creative Commons License 2010.02.28 0 0 327

függőleges monitor beállítást használok, így csak olasz zászlócskát látok, de amúgy is az angol nyelvű árak érdekelnének jobban.

és jó fotó hol van fent, melyik zászlócska alatt?

Előzmény: pabarz (326)
pabarz Creative Commons License 2010.02.28 0 0 326
Az emberek döntő többsége egy angol oldalt egy kis magyar zászlócskára kattintva hirtelenjében magyar oldallá tud varázsolni. kis magyar zászlócska a jobb felső sarokban található ha megnézed :) de az egyszerűség kedvéért katt az alábbi linkre: http://www.hungarobirds.com/index%20hun.htm
Előzmény: D4user (325)
D4user Creative Commons License 2010.02.28 0 0 325

nem tudom mennyi barátod van itt, de ez a megszólítás nekem túl nyálfröcsögős!

Ennek ellenére megnéztem a csilivili angol oldalad amiből nem derült ki, hogy hol vannak a leseid éd hogy mennyiért, mit lehet fotózni...?

Naja! és legalább egy darab jó fotót lenne az oldalon. Na, ez nehezebb mint a marketing szöveg.

Előzmény: pabarz (324)
pabarz Creative Commons License 2010.02.28 0 0 324

Kedves barátaim!

A 2009-2010 es téli  sasfotózás szezon a Hungarobirds lesben a mai naptól lezárva! Köszönjük az ez évi bizalmat és várjuk érdeklődéseiteket a következő szezonban is.

Ha sasfotózáson kívül más madarak lencsevégre kapása is érdekel benneteket, akkor látogassatok el honlapunkra (www.hungarobirds.com), mivel erdei lesünk és itatós kerti lesünkben az év bármely szakában találni érdekes fotóznivalót.

Üdvözlettel: pz

n80qd Creative Commons License 2010.02.28 0 0 323
Ja... és összegyüjtik egy helyre, mert úgy könnyebb megtalálni máskor is :D Szóval nem semmi :D

Itt meg egy iszákos, hogy ne legyek teljesen off, csak 50%-ban :D
Előzmény: oxyura (322)
oxyura Creative Commons License 2010.02.27 0 0 322
Ezek a sasok nagyon udvariasak!
Kifognak egy csomó böszme nagy busát, hogy mindenkinek jusson, aztán ha megvan az adag, esznek ők is.
Előzmény: n80qd (262)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2010.02.27 0 0 320
me. fészk. id. kívü. se. me. fok. véd. faj. szándé. san nem szaba. zavar.
remél. az ill. termv.őr lassa. felfigye. maj. tisztelt aq.ha. úr tevék.ségére.
én csa. szólt.am.
Előzmény: Alpha Lyrae (319)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2010.02.27 0 0 319
aq. ha.
sok.at. üldöz. má. sa.
par.sa. fok. véd. sa.
maj, fészk. id.ben ne hajk. má. annyi. mer. az törv.be ütk. csel.
jó.?
Előzmény: Törölt nick (318)
n80qd Creative Commons License 2010.02.25 0 0 316
Ha van facebook profilotok, akkor klikk ide!!! Igazoljátok vissza, hogy ez tényleg az én blogom, jobb lent a Is this the author?Yes No... A YES-re [/] még egy klikk! És ha tetszik, akkor kicsivel fentebb a follow gombra még egy klikk! Köszi!!!!
emyl Creative Commons License 2010.02.21 0 0 313
márc 13-i hétvégére megy valaki? esetleg betársulnék ha van még hely...
Előzmény: Törölt nick (311)
klintístwooood Creative Commons License 2010.02.21 0 0 312
Igen.
Nem fűzök további kommentárt. Megtartom a véleményem.
Előzmény: 61antana (304)
61antana Creative Commons License 2010.02.20 0 0 309
úgy akartam írni, hogy "...ettől még baromi jók a fotói."
Előzmény: 61antana (308)
61antana Creative Commons License 2010.02.20 0 0 308
Mondjuk a mozgóképes bemutatás nekem nem jön be, de ettől baromi jók a fotói. Nagyon ott van a szeren a srác.
Előzmény: Törölt nick (306)
61antana Creative Commons License 2010.02.20 0 0 307
Jó! De majd olyan képet mutass, amit zajszűrtél.
Előzmény: Törölt nick (305)
61antana Creative Commons License 2010.02.20 0 0 304
Te új vagy itt?

Már vagy 5 éve így ír, és gondolhatod mondták neki páran, amit most Te is. Az intelem hatása meg gondolom egyértelmű, azóta is így ír.
Ha régi lennél meg sem próbálnád a figyelmét felhívni az írására.
Előzmény: klintístwooood (301)
61antana Creative Commons License 2010.02.20 0 0 303
Néztem a 18-iai fotótokat. Hát, időjárással nem nagyon volt szerencsétek. Jó ködös volt.

Baglyosak tök jók. Tán kettő kivételével, ahol az ágak nagyon takarnak. Legjobban nekem a repülő sasok tetszenek. Mondjuk ahol épp landol.
Előzmény: Törölt nick (296)
n80qd Creative Commons License 2010.02.20 0 0 302
Inkább sasos képeket... Ha lehetne...
klintístwooood Creative Commons License 2010.02.20 0 0 301
Kedves Aquila heliacA!
288-as hsz elég lesz? Esetleg olvass vissza. Tagolatlan, egybefüggő, "kibogozhatatlan" írások. Nem csesztetnélek, de már másnak is feltűnt. Szép ez a magyar nyelv, miért nem próbálod(juk) meg használni is?
Én is hibázom, ki nem? A lényeg nem az. A te írásaid, főképpen a hosszabbak katasztrofálisak.
A természetfotózás topikban is bejegyzek egyet neked.....
Előzmény: Törölt nick (300)
klintístwooood Creative Commons License 2010.02.20 0 0 299
Pontosan.
Előzmény: 61antana (294)
klintístwooood Creative Commons License 2010.02.20 0 0 298
Nem unatkozom és nem vagyok irigy. Ezt azért szögezzük le.
Előzmény: Sanon40D (292)
klintístwooood Creative Commons License 2010.02.20 0 0 297
Mert nem megy.
A képeiddel nincs bajom, mondta is valaki "abba nem tud belekötni"! Nem is akarok. Nem azért mert nem lehet:)
Azért az nem lenne baj, ha értelmes magyar nyelven tudnál írni. Eléggé pörög ez a topik így is, de kiábrándítóak a szövegek!

Egyébként ne vedd kötözködésnek:)
Előzmény: Törölt nick (291)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!