Keresés

Részletes keresés

TopCat Creative Commons License 2003.08.21 0 0 19
Sajnos én is leginkább csak gyalog járok, de majd megoldjuk valahogy! Úgyis más régóta készülök Anitához :-) C.
Előzmény: zsuzsa (17)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.08.20 0 0 18
off..
MIért? Téged valóban érdekelnek ezek a régi dolgok, esetleg ilyen kutatási területed van? A nagymamám nevelt lánya volt egy Murai Károly nevezetű színdarabírónak, mikor meghalt egy kukányi levelet régi dolgot találtam a lakásában. Természetesen nem dobtam ki, sőt... megtaláltam ennek a Muray Károlynak néhány kézzel írt színdarabját, selyemszínlapját ilyesmit, odaadtam a Szinháztörténeti múzeumnak ingyen, mert tudtam, hogy jó kezekbe kerül. (Szép köszönőlevelük a mai napig birtokomban). Ha te valóban tudod értékelni, lehet odaadom neked ingyen is.
Előzmény: zsigrai76 (16)
zsuzsa Creative Commons License 2003.08.20 0 0 17
Ahol akarod ( bár nincs BKV bérletem, légy kiméletes..) de jogod van ki is próbálni !! nehommá zsákbamacsek legyen.
Cat esetleg nem tudod elvinni ? te mindenütt zizegsz autóval, vagy te is csak gyalogkakukk vagy mint én ?

Tényleg nincs senkinek egy eladó húsdarálója ?
Tul.képp elektromost is szivesne megveszek ah enm túl drága.

Előzmény: zsigrai76 (15)
zsigrai76 Creative Commons License 2003.08.20 0 0 16
ez nekem már csak szeptemberben fér bele :( vagy ha addig kitart majd licitálom!
Előzmény: AliceCsodaországban (14)
zsigrai76 Creative Commons License 2003.08.20 0 0 15
ez így van, mikor és hogyan bótolunk?
Előzmény: zsuzsa (12)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.08.19 0 0 14
BOcs, helyesbítek, az 1000 forintot a szalvétákra gondoltam, a dédapa konyhakönyvére legalább 3000 az indulási ár.
Előzmény: zsuzsa (12)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.08.19 0 0 13
Amennyit adni akartok, nekem mindegy, csak olyan helyre menjen, ahol értékelik.

MOndjuk kezdő összeg 1000 forint...

Előzmény: zsigrai76 (11)
zsuzsa Creative Commons License 2003.08.19 0 0 12
No kérem, 3 nap alatt összegyütt eddig 3500 Ft licit a Maria Callas CD-re meg 4000 a spéci kutyanyakörvre azaz jelenleg 7500 Ft-nál tartunk, ami szép összeg.

zsigrai76 Creative Commons License 2003.08.19 0 0 11
húha, alice ez nagy kincs! mennyit gondoltál érte?
anita
Előzmény: AliceCsodaországban (10)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.08.19 0 0 10
Van egy 1902-1907-ig tartó 5 kézzel írt konyhakönyvem vagy mi, lényeg, hogy minden napra le van írva, hogy mi volt a reggeli, ebéd, vacsora, ozsonna, tízórai, és összességében hány korona hány krajzár azt is felajánlom, de csak olyanoknak akik értékelik.
nextdoor Creative Commons License 2003.08.19 0 0 9
Adok érte 4 000,-t + kérem, Catnak továbbítsd az ékszert, én meg a pénzt rögtön neki: így egy kijövő kutyának lesz szp a nyakán meg pénze is lesz:))))
(amikor ki kell hozni kutyát, mindig szükség van nyakörvre+pórázra+pénzre)
Jó lesz így?
Előzmény: Lord Iffy (2)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.08.19 0 0 8
Felajánlom gyerekkori szalvétegyüjteményemet, annak aki a legtöbbet adja.
zsuzsa Creative Commons License 2003.08.19 0 0 7
még soha életében nem húzott .... legfeljebb ölembe mászik mint Scooby Doo ha megijed ( és meg szokott )
Viszont olyan nyakörv kéne ami kb igy a tiedhez hasonlóan kapcsolódik, ugyanis a textil meg bör nyakörveknél a ször miatt nagyon nehezen találom meg a lukat a pánton. Ha megmérnéd mennyi a hossza, akkor megnézem ki tud e bujni belöle az eb. ( Egyébként nagyon szép nyakörv )
Előzmény: Lord Iffy (6)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.08.19 0 0 6
egy jámbor nyuszitermészetü dög is tud ám húzni pár kiló erővel.:O)))
megmérem otthon hány centi, csütörtökre mondom.
az összekötőből lehet kivenni szemeket ha szükebb kell, de magát a láncot nem lehet (sztem) megbontani)
Előzmény: zsuzsa (5)
zsuzsa Creative Commons License 2003.08.19 0 0 5
Havanese-nek ez nem jó, ugye ? :-) Nekünk kéne nyakörv ( a sok szür miatt közepes kutyára való kellene, de jábor nyuszitermészetü kutyára talán a fojtónyakörv tulzás....)
Előzmény: Lord Iffy (2)
zsuzsa Creative Commons License 2003.08.19 0 0 4
Én pedig becsületes árat fizetnék egy használt húsdarálóért ! Ha pedig volna 3-4-5 db sötétebb szinü thonet vagy kárpitos széketek akármilyen rozoga felujitandó állapotban azért szeptemberben fizetnék ! ( tavaly költöztünk és még mindig nincsenek székeink..)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.08.19 0 0 3
bocs, a kép egy háromsorost ábrázol. egy sort képzeljetek le róla.:O))
Előzmény: Lord Iffy (2)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.08.19 0 0 2
felajánlok (némi dorgálás után.:O))) egy kétsoros fojtó nyakláncot, közepes méretü (gyk: labrador) dögnek. 1x használt kitünő állapotban, metálkróm fényezéssel.:O)
a centihosszát nemtudom, de ha kell megmérem.
fogalmam sincs mennyibe kerül, de gondolom nem egy nagy összeg. aki amennyit ad érte továbbitom cat-nek.

emigyen néz ki:

a karika hiánycikk a végéről, de megpróbálok szerezni rá egyet...

zsigrai76 Creative Commons License 2003.08.19 0 0 1
Licitálok az 1. tételre 3500,-
Anita
Előzmény: zsuzsa (-)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.08.18 0 0 0
felhozom, hátha valaki...
zsuzsa Creative Commons License 2003.08.17 0 0 topiknyitó
Nezd meg ezt a forumot az Illatos úti sintértelepről és az Illatos út meg a Noé bárkája alapitvány honlapját
Ha nincs pénzed vagy épp másra kell, de fel tudsz ajánlani valamit, ami neked felesleges, de másoknak pont erre van szüksége és azt a pénzt kutyamentésre szánod, esteleg a nagymamádnal pont az alábbiak közül valamelyiket vennéd meg a születésnapjára irj ide. Kérlek csak olyasmit ajánlj fel, ami nem törvénysértő, valóban a tied és tényleg használható dolog.

Én most az alábbiakat tudom felajánlani, nézz körül otthon, hátha neked is van valami hasonló holmid :

1.
Bizet Carmen c. operája EMi Classic Maria Callas, Nicolai Gedda cond. Georges Prétre dupla CD hibátlan állapotban,háromnyelvü szövegkönyvvel talán 3x hallgattam meg.
2.
Van két szép Readers Digest kiadásában megjelent könyv bontatlan eredeti csomagolásban:
Útmutató az egészséges élethez
3.
Gyógyitó ételek, ártalmas ételek
A bolti ár mindkettönek közel 6K, nézd meg a linkeken

Mindegyiknek a kiindulási ára 3000 Ft, lehet rá 100 Ft-ként licitálni max jövő hét szerdáig és max 4500Ft-ig, hogy azért a boldog nyertes is jól járjon. Ha elkel az árverésen bármi is ezekből a cuccokból, az egész összeget az Illatos úti kutyeszok kapják, azaz a Noe Bárkája alapitványhoz kerül ( Adószáma: 18056738-1-41 ) Cat-hoz aki az ő Terézanyjuk és ezen a számon hivhatod fel 30-429-2923.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!