Keresés

Részletes keresés

Zöld Pofa Creative Commons License 2004.07.07 0 0 11
Nem HUSZ topik, hanem Velvet. Egyébként az adott fórumcsoportban kell kérni az intézkedést és pontosabban meghatározni a helyét. Ettől függetlenül töröltem.
Előzmény: Gillian (10)
Gillian Creative Commons License 2004.07.07 0 0 10
Kedves Moderátor !

Nem tudom, jó helyen kérem-e, de ha igen, akkor kérem töröltetni "Az igazi Férfi" HUSZ-topikban Neocortex 905. sz. HSZ-ét. Ha nem itt kell ezt jelezni, kérem, írják meg, hogy mi módon és hol kell, mert nem kívánok ilyen alpári HSZ-t látni a topikban.

Köszönettel:
Gillian
mamicska Creative Commons License 2004.07.05 0 0 9
Kedveseim!

Töröltétek a "JAGER" nicket,aki tegnap este az összes kedvencként kiemelt topikomban megjelent.Kíváncsi lettem volna,hogy talált rá a kedvenceimre,elbeszélgettem volna vele egy kicsinyt.KÁÁÁÁÁr!
emceje Creative Commons License 2004.07.02 0 0 8
Szia! Ha Explorert hasznalsz, akkor passz, ha nem, akkor azert. Allitolag.
Előzmény: medveh (7)
medveh Creative Commons License 2004.07.02 0 0 7
Valaki meg tudja mondani miért nincs olyan lapoma hozzészólászerkesztőben, hogy Kód. Valahányszor a kék színű aláhúzott Kód nevezetü fülre kapcsolok csak az jön be, hogy Nincs ilyen lap, pedig már minden beállítást megpróbáltam, nagyon idegesít...
Sarkany Creative Commons License 2004.07.01 0 0 6

Az iránt érdeklődnék, hogy ebben az új szoftverben miért kell kétpercenként bejelentkeznem?  Állandóan elfelejti, hogy már bejelentkeztem!:((

A régi szoftverben ilyen nem volt!

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.01 0 0 5
Udv Kedves Moderatorok. Kerem, hogy ezt a nickemet toroljek, mert mar regota nem hasznalom es feleslegesnek itelem. Koszonom.
rali Creative Commons License 2004.07.01 0 0 4
Na, itten lehet nyekeregni, hogy megint mi a répa van?
Cheese Creative Commons License 2004.06.29 0 0 1
Valaki csinál valamit. Valamikor. :)
Előzmény: -Akoska- (0)
-Akoska- Creative Commons License 2004.06.29 0 0 0

Pls valaki csináljon már valamit hogy tudjak topicot csinálna ill. a várakozási időmet töröljétek már réges rég megvan a 126 üzenet :(

Előzmény: Gépház (-)
Gépház Creative Commons License 2004.06.29 0 0 topiknyitó
Megkérdeztük a moderátort - Társalgási

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!