Keresés

Részletes keresés

BigBien Creative Commons License 2012.08.16 0 0 174

Üdv!

 

Eladó egy hibátlan Casio Pro Trek 20-as (PRT-20) óra kihasználatlanság miatt nem volt viselve csak porosodott.

 

Képeket küldök ha valakit érdekel

 

érd: dave0095@citromail.hu

villanyhuszár Creative Commons License 2012.08.12 0 0 173

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni. Egy Casio után nyomozok.

 

Amit tudok róla.1993.-ban kaptam az USA-ból. Sárga, műanyag óraszíj,fekete óratest, és zöld,vagy türkizkék(pontosan nem emlékszem) forgatható lünetta,azt hiszem hogy a lünettán az égtájak betűjelölése van. Vízálló 100 M
Analóg-digitális számlap,foszforeszkáló mutatók,világítás nincs az órában,az alapokat tudja,idő,dátum egyszerű stopper, ébresztő.Mást nem tudott.
Az biztos hogy az USA-ban lett vásárolva,egy casio F91-w-vel együtt.
Régóta keresgélek utána a neten
(guglit "rongyosra olvastam") eddig semmi eredmény. Talán az AMW kollekcióhoz hasonlítható.Ha esetleg tudnátok benne segíteni,valakinek lenne ötlete előre is köszi!

Előzmény: nézek (172)
nézek Creative Commons License 2012.08.12 0 0 172

sziasztok!

 

a nyolcvanas évek nagy slágere volt(inkább nyugaton) a Casio 901 tudományos kvarcóra...játék, számológép, több funkciós idő, stb...négyzet alakú, króm, illetve módosított kiadás fekete műanyag tokban...baromi jó órák voltak...

 

valaki emlékszik ilyenre? a gúglin nem találom...

ladam04 Creative Commons License 2012.08.12 0 0 171

 

Sziasztok!

 

A múlt héten vásároltam egy Casio w-59 karórát. Mikor a kezembe vettem, és végiggörgettem a funkciókat, a gombok lenyomásaira nem csipogott. Ez akkor fel sem tűnt. És csináltam egy kijelző tesztet úgy, hogy mindhárom gombot lenyomtam. (Ilyenkor kijelez mindent.) Ekkor volt egy csipogás, és azóta is, ha a funkciókba lépkedek.

Az volna a kérdésem, hogy ki lehet-e valahogy kapcsolni ezt a hangjelzést?

Egyébként szuper, retró karóra. Imádom!

Előre is köszönöm a megtisztelő válaszokat!

 

Üdv: Ádám

 

olilaci Creative Commons License 2012.08.11 0 0 170
killer13 Creative Commons License 2012.08.05 0 0 169
killer13 Creative Commons License 2012.07.31 0 0 168

Hello

 

Eladó egy casio Protrek prw-2000 nem használt a doboza is megvan és minden ami benne volt.

kispest80 Creative Commons License 2012.07.30 0 0 167

üdv eladó egy casiow-727h óra kérésre tudok képet küldeni ajánlatott e-mailben várok

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.18 0 0 166

Sziasztok!Én ezt vettem nem rég.Mi a véleményetek róla....?

Drezeda Creative Commons License 2012.07.18 0 0 165

Üdvözletem mindenkinek!

 

Régóta szerettem volna már egy ilyen fajta Casio-t, de még sosem jutottam el odáig, hogy vegyek egyet. De most rábukkantam véletlenül és árban is elfogadható lenne számomra.

Erről a tipusról lenne szó. Casio A-168WA-1U

Tudom, régi már mint az országút, de nekem tetszik. :-)

Véleményeket széretnék, hogy írnátok róla. Köszönöm!

PPJL Creative Commons License 2012.07.17 0 0 164

Bocsánat az elütésekért!

Előzmény: PPJL (163)
PPJL Creative Commons License 2012.07.17 0 0 163

Üdvözlet a topictársakanak!

Az index fórumokon több topicot is "látogatok", és nagyon örülök, hogy van Casio-s is! Gondom, hogy eléemet cseréltem a wave ceptoros órámban, aztán az istennek se tudom beűállítani a korábban hozzá kapott használati szerint! Csinál ez mindent, csak nem akar sehogy a GMT eltérésnek megfelelő időt mutatni - illetve, lehet, hogy azt jól mutatja, a nyári időt nem tudom állítani rajta, nem látom azokat a szimbólumokat, amiket a használati ír. Borkutime-ék 1800 Ft-ért akarják beállítani, kicsitsokallom, az meg nem igazán okoz örömet, hogy szervízbe kell vinni egy nyavalyás elemcserére! Valaki profi ebben? Kérek segítséget, köszönöm előre is!

Papinhokanénike Creative Commons License 2012.07.06 0 0 162

Sziasztok mindenki véletlenül elálítottam a párom casio edifice eqw s óráján az időt és valami más időzónában vagyok visszaáll magától az idő segítség!!!!!!!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.16 0 0 161

Egy elemcsere mindenképpen indokolt lenne.

Előzmény: jengab90 (159)
Blt.P.mester Creative Commons License 2012.06.14 0 0 160

Szio!

Ez a Casio Pro-Trek órám van (kép) és le szeretném cserélni erre a Citizen Skayhowkra. Szerintetek is megbízhatóbb és érték állóbb a Citizen mint a Pro-Trek?? Mindkettő rádiós,és fényenergiás. Hosszú távra sok-sok évre kellene.

 

 

 

 

        

 

jengab90 Creative Commons License 2012.06.03 0 0 159

Sziasztok!

 

Van egy MTP-1142es órám, már 7 éves. És egy éve egyszer megállt, elvittem óráshoz, ő megnézte az elemet, az jó volt, aztán igazított valamit bent a szerkezetben, és egész mostanáig jó volt. Most úgytűnik megint ez a hiba. A mutató gyengén mozog, de mikor ugrani akarna hirtelen helyben marad, mintha lefognám, úgy néz ki. Mi lehet a hiba? Egy éve az órás mintha azt mondta volna, hogy a kvarckristály mozdult kicsit el, azt igazította meg, de mondta is, hogy nem biztos, hogy ettől teljesen megjavul az óra.

Dolmi mackó Creative Commons License 2012.05.23 0 0 158

:-)

Rövid és tömör véleményezés :-)

Előzmény: y78 (157)
y78 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 157

FOS

Előzmény: Dolmi mackó (156)
Dolmi mackó Creative Commons License 2012.05.23 0 0 156

Valakinek van tapasztalata a Casio G-shock replikákról?

 

Vaterán elég sok félét árulnak, 3-8 ezer között.

 

Kinézet alapján elég jól kivitelezték, persze a belbecs már kérdésesebb :-)

Kíváncsi lennék, hogy mit bírnak, illetve számomra érthetetlen, hogy miért nem tesznek semmit a hatóságok, márkakereskedések a hamisítványok értékesítése ellen, a vaterán profi eladók árulják ezeket, nagyon sokat eladnak, némelyik a leírásba is beírja, hogy casio, illetve az órán és a csomagoláson is úgy szerepel, mint az eredetin.

VargaDrakon Creative Commons License 2012.05.06 0 0 155

Köszönöm.

 

Elsőre: nem is olyan ordenáré és nagy mint amilyennek az ember gondolná... :)

Jó hogy vízálló mert most strandon nem kellet lerakni és félteni.

Kicsit lassúcska, meg a régi tipusokhoz  hasonlóan zavarja a felhős ég, de ahoz képest amekkora hatalmas tudással rendelkezik, főleg ha azt nézzük mikori technológia.

 

Nagyon tetszik, volt egy lehetséges eladó aki olyasmit mondott hogy az övé fel lett "tuningolva" és gyorsabb meg jobb lett.

 

Ha valaki tud infót vagy esetleg megtudja "tuningolni" nekem is az kérem jelezze, a mailem publikus.

 

Üdv.

És köszönöm a segítő hozzászólásokat, és segítséget.

Előzmény: Blt.P.mester (154)
Blt.P.mester Creative Commons License 2012.05.05 0 0 154

Szio!

 

Használd egézséggel! Első benyomások milyenek? Élőben is ugyan olyan szép mint a képeken?

Előzmény: VargaDrakon (153)
VargaDrakon Creative Commons License 2012.05.05 0 0 153

Nem keresek tovább Casio ProTrek PRT-2GP karórát !

 

Sikeresen vásároltam egyet !

 

Köszönöm mindenkinek.

Üdv.

Előzmény: VargaDrakon (152)
VargaDrakon Creative Commons License 2012.05.04 0 0 152

Hy

 

Egy félreértés miatt továbbra is érdekel prt-2gp casio óra akinek akad eladó.

 

Mailem publikus...

 

Üdv.

Raven_75 Creative Commons License 2012.05.03 0 0 151

Helló mindenki!

 

Már egy ideje óra vásárláson töröm a fejem. Ki is néztem egy Casio órát megvételre, és ezzel kapcsolatosan volna egy két kérdésem.

 

Típus: Casio Edifice EQW-M710DB-1A2JF

 

A kérdésem az volna, hogy kinek milyen tapasztalata van a rádiójel vezérelt működést illetően. Továbbá a fényenergia működtetés mennyire "megbízható" technológia. Mindezt csak azért kérdezem, mert nem egy olcsó óra, és nem szeretnék vele "befürödni". Mondjuk az árához képest elég sokat tud. És nem mellesleg nagyon ütősen néz ki (ezért is esett rá a választásom).

 

Amúgy kicsit gondban is voltam, mert ez a típus több variációban létezik. Addig mindegyik megegyezik, hogy M710DB de utána több variáció létezik, ami nem tudom mit takar (pl. 1A1ER, 1A2JF). Már csak azért sem értem, mert ez a két típus teljesen megegyezik. Szóval nem vágom, hogy miben különbözhet? És ahogy elnézem a neten a boltokat, sok helyen nincs is feltűntetve, hogy milyen. Csak annyi, hogy EQW-M710DB és kész. 

 

Ha tudnátok ebben a pár kérdésben a segítségemre lenni, akkor azt nagyon megköszönném!

 

üdv:

Mofa

Tin-Tin Creative Commons License 2012.05.02 0 0 150

Ez a modell tavaly ősszel jelent meg, szerintem nem sok használt példányt találsz belőle.

 

Egyébként nekem pont ilyen van, csak feketében GR-8900A-1 és imádom! :-)

Előzmény: smoke12 (148)
smoke12 Creative Commons License 2012.05.01 0 0 148

Üdv! Keresek egy eladó (használt) G-shock GR- 8900-A-7 órát.

 

y78 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 147

Mode gomb (bal alsó) H-S állásba, adjust gomb (bal felső) csippanásig majd a jobb alsóval lépteted a mutatót. Gondolom nem magyarországról rendelted...

 

Előzmény: kisduffy (146)
kisduffy Creative Commons License 2012.04.13 0 0 146

üdv

 

sürgős segítségetekre lennem szükségem. valaki le tudna írni , hogy hgyan az óramutatón beállítani a pontos időt a casio edifice efa-122d-1a tipusú oránál ??? most rendeltük, de nem küldtek hozzá útmutatót-a többit be tudtuk állítani. kérlek bennetek hogy minnél előbb írjatok mert sürgős.

 

Köszönettel: Fülöp Attila

Petrozoli Creative Commons License 2012.04.11 0 0 145

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Tudtok-e valamit a Casio G-shock GW5600J típusú óráról?

Lehet-e kapni Magyarországon? Eddig csak a neten próbáltam utánanézni, de egyik Casio órákat forgalmazó webshop-ban sem találtam. YouTube-on 3 évvel ezelőtti tesztet láttam róla, szóval nem vadiúj modell. Lehet, hogy már kifutott?

Ha esetleg valaki tudna hasznos infót mondani, hogy hol lenne érdemes utánanéznem, azt megköszönném!

Csao

Blt.P.mester Creative Commons License 2012.04.03 0 0 144

Átlagos használatra kell a Pro Trek. A CASIO PRW-1500T-7VER PRO TREK kijelzőjét jól olvashatónak találjátok? Vagy kicsi a kijelzője?

Ha vigyázok rá akkor mennyire kopik a műanyag tok? A kabát újja koptatja?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!