Keresés

Részletes keresés

Bálint_ Creative Commons License 1999.11.10 0 0 165
Hoppa ezt meg hogy csinalta? :))
Na mindegy, ami visyont szuper volt a jatekban, az a rengeteg Merc, az iszonyu mennyisegu cuccos amit rendkivul sok mindenre lehetett hasznalni, es legfokeppen az hogy a mercenary-k mind sajat egyenisegek, sajat szokasokkal, stilussal akcentussal...En ezert is jatszottam sok merc-cel, mert kivancsi voltam rajuk, 1-2 -vel rohadt unalmas lett volna.Mondjuk en jocskan szerepjatekos szempontbol is neztem a jatekot, es ebbol a szempontbol tenyleg jol sikerult, mar amennyire egy ilyen strategiai jatektol elvarhato...Mindent osszevetve, azert nem bantam hogy vegigjatszottam, bar brutalisan sok idomet elvette...
Bálint_ Creative Commons License 1999.11.10 0 0 164
Huhh!Hat Vasarnap vegre kinyuvadt Deidranna... osszesen 59 napba telt a dolog, experienced-ben.
Igy utolag eleg vegyesek az eryelmeim a jatekkal kapcsolatban.Szerintem jopar betegsege megmaradt, az elso reszbol, tobbek kozott az irrealitas, ami foleg a jatek vegere jott elo...Azert az furcsa hogy valakinek 4 db 7.62-es golyo kelljen a fejebe ahhoy hogy kifekudjon, egy kezigranat eppen csak enyhe migrent okoz , es egy aknaveto, vagy pancelokol becsapodasa utan talpra ugorva, 30 meterrol fejbelovi az embert, es ezek teljesen mindennapi jelensegek voltak...A masik amti ki kellett volna hagyni szerintem az a rocket rifle, mert a jatek vege igy eleg ostobara sikeredett, es csak szenvedes volt az egesz, a vegen mar azt vartam, hogy minel elobb vege legyen.Az, hogy a vegen minden ellenfelnel rocket rifle van szinten eleg szar volt, es raadasul orakat szenvedtem mire sikerult kicsikarnom egy interruptot, Pedig a legjobb embereim voltak...A palota bejaratat szabalyosan ostromoltam, 12 merccel (!!), nappal.A bejaratra ahol tobzodtak az ellenfelek, kb 6-8 law-ot eresztettem ,el , ket harom mortart, es vagy fel tucat granatot...A vegen mar csak egy nagy rakas szetkent huscafat volt ott, ekozben a csapatom felet , a rocket riflek teljesen hazavagtak, a mar fennt emlitett erdekes "szabalyok miatt".Mondjuk ez egyeni szocproblema, mert mehettem volna ejjel shadowwal, es csendben mindenkit kinyirhattam volna, de szerintem igy erdekesebb volt.Meg mar elegem is vot abbol hogy mindig ejjel megyek, nem latok semmit az egeszbol...Es a jatek vegefele, a rocket rifles elite-k ellen egyre ritkabban kaptam interuptot, alcazas lopakodas, kuszas ellenere.
Bálint_ Creative Commons License 1999.11.10 0 0 163
Huhh!Hat Vasarnap vegre kinyuvadt Deidranna... osszesen 59 napba telt a dolog, experienced-ben.
Igy utolag eleg vegyesek az eryelmeim a jatekkal kapcsolatban.Szerintem jopar betegsege megmaradt, az elso reszbol, tobbek kozott az irrealitas, ami foleg a jatek vegere jott elo...Azert az furcsa hogy valakinek 4 db 7.62-es golyo kelljen a fejebe ahhoy hogy kifekudjon, egy kezigranat eppen csak enyhe migrent okoz , es egy aknaveto, vagy pancelokol becsapodasa utan talpra ugorva, 30 meterrol fejbelovi az embert, es ezek teljesen mindennapi jelensegek voltak...A masik amti ki kellett volna hagyni szerintem az a rocket rifle, mert a jatek vege igy eleg ostobara sikeredett, es csak szenvedes volt az egesz, a vegen mar azt vartam, hogy minel elobb vege legyen.Az, hogy a vegen minden ellenfelnel rocket rifle van szinten eleg szar volt, es raadasul orakat szenvedtem mire sikerult kicsikarnom egy interruptot, Pedig a legjobb embereim voltak...A palota bejaratat szabalyosan ostromoltam, 12 merccel (!!), nappal.A bejaratra ahol tobzodtak az ellenfelek, kb 6-8 law-ot eresztettem ,el , ket harom mortart, es vagy fel tucat granatot...A vegen mar csak egy nagy rakas szetkent huscafat volt ott, ekozben a csapatom felet , a rocket riflek teljesen hazavagtak, a mar fennt emlitett erdekes "szabalyok miatt".Mondjuk ez egyeni szocproblema, mert mehettem volna ejjel shadowwal, es csendben mindenkit kinyirhattam volna, de szerintem igy erdekesebb volt.Meg mar elegem is vot abbol hogy mindig ejjel megyek, nem latok semmit az egeszbol...Es a jatek vegefele, a rocket rifles elite-k ellen egyre ritkabban kaptam interuptot, alcazas lopakodas, kuszas ellenere.
Stein_ Creative Commons License 1999.11.04 0 0 162
Legújabb játékomat én csak a mezei mercemmel kezdtem. Eljutottam vele odáig, hogy minden városom megvan Meduna kivételével és a teljes térkép (Meduna és környéke kivételével) fel van fedezve. Ekkora már majdnem 1 milkám volt (semmi pénzes pasit nem fogadtam fel, kivéve Shank amíg elintézi a benzint, de az a húsz dolcsi nem túl húzós:), úgyhogy gondoltam felfogadok egy kis segítséget mellé. Most a Custom, Gus, Magic, Shadow összeállítással nyomulok. A custom és Shadow az akcióemberek (FN-FAL), Gus lesz a tankgyilkos(Heavy weapons) és most egy Minimivel szórja az ellent (nem ritka, hogy mind a 6 golyó talál:) és Magic a mesterlövészem (mindig hátrébbmarad és ad nekik a Steyrel, meg néha használja a mortart is).
Nektek mi a tapasztalatotok a Dragunovval? Nekem eddig Magic használta ezt de rájöttem, hogy a Steyr is ugyanolyan jó 'látatlanban' csak gyorsabb és erősebb.
A legkeményebb csatám még egy régebbi játékban volt (ugyanez a cust merc, persze egyedűl). A Grummi bányát támadtam északról. Folyamatossan kellett bújkálni és mozogni és vagy 3-4 tárat kilőttem a Mac-10esből. Ha valakit nem sikerűlt kinyírni kapásból, máris jöttek vagy öten és ledarálták szegény fickómat... De aztán mégiscsak sikerűlt.
Egyszer már én is nekiáltam vele egyedűl kipucolni a medunai alagsort. Az se volt egy leányálom. A szobortól érkeztem és már töltényem se sok volt (azért nem lehet csak úgy átlopózni az egész városon...), ráadásúl amikor kinyitottam az ajtót mindkét oldalról rámugrottak. Egyetlenegy interrupton múlt emberem élete...
Most már a mercem 500 fölött tart a lekaszabolt emberek számolásában :)
Kham Creative Commons License 1999.11.03 0 0 161
Én csupán 3db Merchet használtam az AIM-ról, elöszor Lynxet hívtam, elég drága az elején, viszont igen jó segítség. Aztán jött Nails, zárat nyitogatni, végül Shadows. Néha ha lejárt a szerzodés, akkor pampogtak hogy haza kéne menni megöntözni a virágokat, de néhány visszatöltés után azt mondták hogy oké maradnak. Több Merch nem nagyon kellett, mert csatában ugyis csak ezt a négyet használtam, a többiek akiket Arulcoban találtam, meg szereltek, cipekedtek, vagy gyógyítottak, kivéve MadDogot (iszonyat bírom a dumáit) akit eloléptettem a csapat aknavetosévé. A legjobb arc szerintem Nails az öreg rocker volt aki nem engedi, hogy le vedd a bordzsekijét ("Hands away from the top Scooter!"), de azért azt engedi hogy Compund18, meg porcelánlapokat szerelj be neki, ha megöl valakit akkor pedig közli a hullával: "Suck, my exhaust!"
Bálint_ Creative Commons License 1999.11.03 0 0 160
Ugyan már... az az egy szem város...
Bemegyek és letiprom Deidrannat :))
Bár még csak kb 4 LAW-om van és tán egy mortar két shellel
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.11.03 0 0 159
nekem az volt a poén, hogy mikorra rászántam magam, hogy felvegyem igort, addigra megkaptam az AIM-től az értesítést hogy meghalt :(
meg azóta még valakit kinyírtak

én most gondolkodom azon, az utolsó nagy rohamok előtt, hogy érdemes lenne esetleg jobb mercecet is felvenni, de annyira még nem érzem égetően szükségesnek, a customomnak mint írtam most 99 a mm, Scopenak (szerintem ő az angol céllövő csajszi) szintén 99, Ice-nak 93, Steroidnak szintén 90 felett, Spider meg valami csoda folytán elég jól lő, annak ellenére, hogy nem olyan super a mm.-je, ja, és az egyik legjobb orvos ha jól emléxem (van még több mercem is, de csak szerelek, milíciát képeznek meg "anyagot" mozgatnak)

persze még csak most jön a neheze

Előzmény: Bálint_ (157)
Kham Creative Commons License 1999.11.03 0 0 158
Az én kedvenc csatám, bár már lentebb említettem, az volt mikor a CusMerch egyedül megtísztította a RocketRifle-k pincéjét, akkor szerettem meg a C-7-est:). A legnagyobb szívás Medúnában volt, az egyik az a szoba, ahol a királyno mindig megpofozza Eliottot, tele RocketRifle-s testorökkel, akik mindig interruptolnak ha valaki kinyitotta az ajtót, és azt le is lövik. Nem volt nálam se LAW, se robbanócucc, úgyhogy végül aknavetovel (a folyosóról:) robbantottam az ajtót, meg a fal egy részét. Ezekután a nyílásba belépoket, még mindig lelövik bentrol, próbáltam smokegrenade leple alatt bekúszni, de akkor is a bentiek interruptolnak elöszor. (Ezelott Shadows-t meg a CusMerchet igen ritkán interruptolták). Úgyhogy végül az lett, hogy bentrol nem látták az ajtónyílást a füstgránát miatt, és a Dynamo nevü (addig sose használt) öreggel odasétáltam, és beszórtam realtimeban az összes mustár gázt, és ezzel az aljas Yper-i trükk segítségével puskalövés nélkül foglaltam el a szobát.
Bálint_ Creative Commons License 1999.11.03 0 0 157
Én ha tehetem minél több merc-cel megyek , de ez persze max 6 volt eddig , mert két squad az luxus lenne.
Az állandó embereim kb: Custom, Grizzly, Igor, Buns Az olcsó doki a végéről (nem jut eszembe a neve, fiatal jól szituált dr valami :),meg az angol mesterlövész csajszi nem tom a nevét

A másik csapat: Ivan, Lynx, Shadow, Raven, Trevor
Magic, meg meg vagy ket ilyen nagyfiú, de ezek közül mindig csak 6 attól függően hogy ki ér rá...
Ja és még van Dimitri de vele általában csak repair...

Ja és nekem a Custom mercem talán a legbénább az összes közül valami 88-as markmanship- je van gyenge mint a harmat, de jo a mechanical-ja
az explosives-e, és aránylag jól kötöz.És menő a hangja :)) Tök jól gurgulázik mikor torkon lövik :)
Egyébként én lusta voltam bármit is eladni, igy is bőven van pénz , és most már a végére kezdek ott tartani hogy lexivesebben szitává lőnék minden civilt aki akadékoskodik :)
Mit pampognak amikor azon szenvedek hogy a nyomorult országukat felszabaditsam :))
Amultkor is grummban el mertem venni a fickó házából egy toolkit-et, erre beszólt , majdnem annyi lett szegénynek :)
Lehet hogy nem lesz ezeknek jobb ha kiirtom a kiralynénit, kapnak helyette egy másik diktátort :)

Bálint_ Creative Commons License 1999.11.03 0 0 156
En azt a csatát hangtompito nélkül csináltam végig, igaz minden emberem night cuccokkal volt teletömve meg álcázva stb...Szegény Iván igy is kapott vagy ket stun grenadet meg egy kis tear gas-t is, erre persze kifeküdt és két ember azzal volt elfoglalva hogy leszedegesse az Ivant támadó hapsikat...aztan ahogy lelegzethez jutott kimenekültem vele a pályáról (nagyon a szélén voltam)aztán egy rossz klikkelés miatt Ira-t is utánaküldtem vélelenül, maradtunk tehát négyen, és még nem volt visszatöltés. Aztán break light-tal csalogattam a többit és le is szedegettem őket, csak akkor kellett egyszer visszatöltenem amikro már csak kb 3-an maradtak , és az egyik odapörkölt mortarral... ja és nekem egysoros vonlaban jöttek a szemetek, egyenként kellett leszedegetnem, a végére alig maradt lőszerem.
Egyébként én a játék elején amikor még teljesen esélytelen voltam a pisztolyokkal, annyira megutáltam a visszatöltögtést, hogy soxor ha az emberem nem sebesült meg halálosan, nem is töltok vissza egy csatában.(persze elmentegetem azért néhány körönként) Ennek persze az ellentéte is igaz volt már hogy háromszoar mentettem egy körön belül és jó soxor visszatöltöttem
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.11.03 0 0 155
bocsesz, én is valami ilyesmit akartam írni a MAC-10-k hatásáról
Előzmény: Bálint_ (153)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.11.03 0 0 154
ja, nekem is pont tegnap volt meg ez a terület, azzal fejeztem be a tegnapi akciókat :)
és én is nagyon meglepődtem az ellenfelek számán (bár nekem nem volt 24, csak kb. 18)

de voltak olyan ostobák, hogy az első 7-8 ember kivégzése után kb. hatan egymás mellett guggoltak, közéjük egy mustár gázt, aztán egy stun grenadét, meg egy rendeset :)
a következő kör elején már nem voltak olyan aktívak :) és a hangtompítós fegyverekkel szépen leirtottam őket :)

aztán az utolsó négy megint egy helyen állt :)
nem igazán tanulnak a dologból...szrencsére!

...az volt a durva, hogy egyszer elsütöttem egy hangtompító nélküli fegyvert, és rögtön odapörköltek válámi bázi fegyverrel, valószínűleg mortar lehetett, a négy mercemből 3 fekvő beteg lett -> újretöltés és megfontoltabb mozgás :)

apropó, újratöltés, játszottatok már úgy, hogy csata közben nincs újratöltés? érdekes élmény lehet

Előzmény: Bálint_ (153)
Bálint_ Creative Commons License 1999.11.03 0 0 153
A kék lövedékek tényleg kifektetik az ellenfelet, pont úgy mint a mercenary-kat ha sok lövés éri őket.Viszont kell nekik a vizszintes helyzethez kb 6 lövedék ami régen rossz ugyanis addig a társai kilyuggatnak.Nekem legalábis általában odaözönlik az összes.A legutóbb Balime mellett azért elcsodálkoztam, ui. a hummeres szektorba lépve 24 ellnefelet találtam.Hála istennek sötét volt, igy learattam őket.Ivannal viszont igy is félig kibelezve kellett elmenekülnöm a szektorból csata közben.Ha nappal történik az incidens valószinű esélyem sem lett volna, egyszerűen elözönlenek...
Másik észrevétel: Ha az ellenfél kap a fejébe mondjuk két AP-s lövedéket , és könnyebben sebződik, utánna egy kék ammo csodákat művel.
Nem tudom miért, talán mert leamortizálódik a páncélja...
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.11.03 0 0 152
ja az "én" C-7-em a kétféle scope, barrel extender, meg a rod&spring kombináció...ez a rod&spring egyébként nagyon tuti! 'asszem megpróbálok minden emberem fegyverére rakni egyet

más
ti hány embert mozgattok?
bár ez lehet hogy hülye kérdés, mert még nem értem a végére
nekem a legnagyobb csapatom eddig hat főből állt
a kedvenc összeállításom egyébként csak 4 fős: custom, Scope, Ice, meg Spider (őt valamiért kedvelem), illetve bocsi, ha nyitogatni is kell viszem Steroidot is

a múltkor volt egy tök élvezetes csatám, komolyan, nagyon tuti volt
tudni kell, hogy a custom mercem egy szikével simán felvágná az ereit, mert 0 a medical képessége(tudom, tudom, jó nagy hülyeség)

és a múltkor belementem egy kb. 15 fős ellenfél különítménybe, persze éjszaka, hogy azért legyen valami esélyem egyedül :)
most ebbe az a veszély, ha a korai szakaszban elkapják a túlerővel egyszerűen szétapossák

micsoda harc volt! olyan voltam mint a prérifarkas a bivalycsordával, lopódzkodás-megközelítés-belemarás-visszahúzódás ezt már fékevesztett-csörtető rohanásnak is lehetne nevezni :)

volt úgy hogy 3-5 körig látótávolságon belül téblábolt az ellenfél, a mercem meg csak nézte őket a fűből és várta a pillanatot

más

volt már aki megadta magát? olvastam azt is, hogy nagyon sok rocket roflet össze lehet szedni egy megadás után, ha az ember meg tud szökni :)

na, "röviden" ennyi

Előzmény: Bálint_ (150)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.11.03 0 0 151
Ha JA2 fegyverekről kell info, itt minden "NAGYON" megvan :)
http://www.geocities.com/TimesSquare/Fortress/3378/ja2/

Steyr AUG-ja egyébként Tonynak a NEM tons of guns opció mellett is van, dehát ő élve többet ér :)

ez a C-7-es probléma nem tudom miért van, de akkor is tetszik, mondjuk lehet hogy ezért amortizáltam le ennyire mert mindig a custom mercem ment elől, és ugye mindig ő interruptolt, a bloodcatek esetében általában két sorozattal :)

a kék ammot a hillbilliesek ellen is jól lehet még használni a bloodcatek mellett,

én láttam olyan leírást is, ahol valaki arról mesélt milyen állat volt két MAC-10-est fogni a két kezébe, az egyiket piros a másikat két ammoval megtöltve, és állítólag sokkal nagyobbat sebzett a piros lövedék is mint általában (meg nem erősített információ)

meg olyat is láttam, hogy milyen jó poén sorozgatni az ellenfeleket kék golyókkal, mert a végén teljesen kinyomja a szuszt belőlük a lövedék, csak lefexenek a földre és pihegnek (ezt se próbáltam még ki)

viszont ha a Mike fegyverére lehet rakni hangtompítót (meg se néztem) akkor mégiscsak lehet használni valamire :)

Bálint_ Creative Commons License 1999.11.03 0 0 150
Hali!

Nekem is a C-7 a volt a kedvencem, de mostanában
(már csak Meduna van hátra ,46. nap) kezdek leszokni róla, mert még fejre is nevetségesen keveset sebez.Úgyhogy erősen kezdek átszokni a 7.62mm Nato töltényt használó puskákra.A mostani legjobbak amivel találkoztam, asszem az FN-FAL és az M14.
A fegyverek állapota nálam általában nem megy 95% alá nem tudom ti hogy csináljátok...Arra kell vigyázni hogy azember ne szivjon be gránátokat és egyéb robbanótölteteket mert akkor a nálad lévő összes cucc jelentősen amortizálódik.A bloodcatok szerintem egyáltalán nem jelentettek problémát, én csak egyszer szivtam, de akkor elfogyott minden kötszerem és súlyosan sebesülve vonszolódtam hazafelé amikor megtámadtak.Na az kemény volt.Aztán a fészek kiirtása duck shooting volt.A fegyvereknek meg kutya bajuk se volt...
Nem tudom mennyire elterjedt,de a kék és a piros lövedékek között az a különbség, hogy a kék sokkal nagyobbat sebez ha nincs a delikvensen páncél (nálam 5.56 -os sebzett már 98-at is fejbe, nem volt szép látvany) viszont ha van rajta akkor soxor semmit sem.Viszont a piros AP ammo joval kisebbet sebez ha nincs páncél ui. átlukasztja a testet páncélostul (mig a kék szétnyílik és roncsol), ez egyébként soxor remekül látható is, a golyó továbbrepül.Többször volt maár hogy két egymás mögött álló ellenfélnél a másodikba is sebzett.Mindenesetre cicusok ellen sokkal hatásosabb a kék ammo, emberek ellen pedig ált. semmit sem ér.Egyébként nem tons of gunsban játszom, STEYR AUG-nak még hirét hamvát sem láttam, de gondolom valami M24 féleség lehet...
Egyébként fedezni tuti kombináció a következő:
C-7, Laser scope, tavcső, bipod,night goggles.
Hasalva a tetőn tuti, Mike annyit sem mondott fapapucs.A fegyvere pedig semmit nem ér...

Kham Creative Commons License 1999.11.03 0 0 149
Hát nem tudom nekem, azért nem romlott ilyen brutál módon a C-7. (realistic, tons of guns, novice). Mike fegyverét arra használtam, (mivel a silencert nem sikerült egyetlen jobb fegyverre sem felrakni), hogy szépen közel lopakodtam Shadows-al és jó közelrol egy-két halk pukkanás után fejbe lehet loni a delikvenst, anélkül hogy a cimborái meghallanák a túlsó sarokról. Mondjuk a 25-ös range tényleg elég gagyi.
A tankok ellen, remekül lehet használni az aknavetot is, foleg mivel a jellegzetes formában álló homokzsákokról meg lehet ismerni hogy hol állnak, és egy-két quicksave/load után akár egy lövéssel is ki lehet oket nyírni (általában azért ketto), a hagyományos LAW sem rossz móka , közel kell lopakodni a tankhoz, (úgy hogy te se pillantsd meg, mert akkor átvált turnbasedre, és a tank kilo), úgy vettem észre hogy nézi hogy melyik részét találod el a tanknak, bár célzásnál nem ír ki semmi ilyesmit, hogy head/torso stb. SzVSz a torony alatt hátulról, akkor egy lövés elég a csúnya konzervdoboznak.
Mikor már Meduna elott jártam, visszafoglalták Tixát nálam is, persze nem ballagtam vissza, a királyno halála után úgyis vége a sztorinak, nem kell az összes várost visszafoglalni.
Előzmény: Kwisatz Haderach (148)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.11.03 0 0 148
hát éppen ez az, az első játékomban én is nagyon jól lőttem vele (mondjuk akkor mikor ott voltam ahol most már 100 volt a céllövő képesség, most meg csak 99), de most pl. két vadmacskuirtás, meg egy nagyobb csata után lemegy 85-re a fegyver, barrel extender tök hamar lerepül róla, és nagyon nem talál a custom mercem még testre célzott lövéssel sem :(

nem tudom mi lehet az oka

azt meg egyébként nem tudom hogy a Mike fegyverét miért heroizálják annyira, mikor a range meglehetősen nevetséges...vagy jobban lehet vele célozni? mindegy, azt se tudom meg van-e még, vagy valamelyik milicistám már a magáévá tette :)

most evezek majd új vizekre a gépem lerobbanása után, orta, meduna következik, kíváncsian várom a tankokat :)

tényleg nektek is visszafoglalták Tixát? érdemes viszaszerezni mégegyszer?

Előzmény: Kham (147)
Kham Creative Commons License 1999.11.03 0 0 147
Én a CustomMerchel végig a C-7-t (laser/sniper) használtam, bár a vége felé elég ritkán találni hozzá loszert. Ha lement 80% körülire kb. 10 csata után, akkor mindig megjavítottam, olyan 3-4 óra melóval készen is volt vele Nails. Cserébe a burstmodeban mind az öt lövedék célba talált, halálosabb volt mint a rocket rifle. Az RPK74-el (laser/sniperscope) viszont Shadowsnál, aki ugye nem egy kezdo gyerek, burst módban mindig volt egy-két eltévedt lövedék. A Steyr-AUGot csak sniperkodásra használtam, Lynx két távoli fejlövéssel megölte az elit katonákat is, de burstben csak 3-lövedéket lo ki, és sokkal gyengébb volt a sebzése, mint a C-7nek. Mindez persze tons of gun üzemmódban.
Előzmény: Kwisatz Haderach (146)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.11.03 0 0 146
van egy tök érdekes dolog egyébként
az első játékomban, amit hardver hiba miatt kellett abbahagynom a C-7 volt a kedvencem (nem tons of guns volt az opció)
most viszont tons of gunssal játszom, még mindig a C-7-t szeretem, de nagyon hamar tönkremegy és ez elég idegesítő :(
az előző játékomban nem ezt tapasztaltam

nektek mi a kedvenc fegyveretek egyébként?
a C-7 nekem azért jó, mert 5 töltényt lő ki a burst üzemmódban, míg pl. a Steyr-AUG,ami nagyon hasonló kategória csak 3-t

a nagyobb, 7,62 tölténnyel működő fegyvereket annyira nem csípom, persze lehet hogy át kellene térnem az RPK-74-re, vagy a HK 21-re.

Stein_ Creative Commons License 1999.11.03 0 0 145
Én már kitűztem agy párszor a zászlót, de még mindig nem unom... :)
Előzmény: Kwisatz Haderach (144)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.11.02 0 0 144
gratula! én csak a múlt héten kezdtem újra, de még sok mindent meg kell tennem hogy kitűzhessem a zászlóm :)
Előzmény: Kham (143)
Kham Creative Commons License 1999.11.02 0 0 143
Tegnap 53 napnyi szakadatlan küzdelem után a Kham Felszabadító Kft. megölte a királynot és kituzte a szabadság zászlaját Arulco fölé. Tarararam. Azért lehet volna egy kicsit jobb is az a vége video.
Stein_ Creative Commons License 1999.10.29 0 0 142
A pilótát úgy kell rávenni a repülésre, hogy a taktikai képernyőn (ahol a térkép van) kiválasztod nézetnek a helikopteres gombot. Ekkor látható piros-zöld viszonylatban, hogy hol fognak még pufogtatni a SAM-ek. Ekkor látnod kell a térképen egy kis céltáblaszerűséget meg egy helikoptr ikont 0-val a közepén (az egyik valszínűleg Omertában, a másik pedig a Drasseni reptéren). Ha itt kettőt kattintasz a kopteren, akkor máris kérdezi a pilóta, hogy merre kívánsz menni. A fizetés megérkezéskor autómatikusan történik. A helibe a beszálás meg ugyanott van, ahol kiadod a militia képzését. (Van egy Vehicle pont. Ha egy szektorban vagy egy járművel, az megjelenik itt és be lehet szálni.)
Medunában még nem jártál? Pedig ott vannak a tankok. Meg minden körülötte lévő kockán is van, szóval nem tudsz úgy bemenni, hogy ne láss egyet se. És különben is addig jó amíg nem találkozol velük :)
Járművet a Balime-tól nyugatra eső első szektorban biztos találsz. Egy Hummert. 10000 pénz az ára. Miután odaadtad a pénz másnap már mehetsz is érte. Persze kell bele benzin is, mert hajlamos kivogyni...
Van még a jégkrémes verda, amit véletlenszerűen találhatsz meg a Grumm-Cambria-Drassen közötti úton bárhol. Csak fel kell fogadni a tulajdonosát és máris mehetsz vele.
Előzmény: Bálint_ (141)
Bálint_ Creative Commons License 1999.10.29 0 0 141
Hali!

Most tartok a 42. napnal(experienced), Meduna-t es Orta-t kiveve mar mindent elfoglaltam, es lenne par kerdesem:Hogyan lehet rabirni a pilotat hogy repuljon nekem, vagy egyaltalan hogyan lehet errol beszelni vele? Nekem csak ossze vissza hablatyolt, penzert meg nem csinalt semmit...
Es mar elegge faraszt az ide oda rohangalas.
Tankokat merre talalni mert nekem mar csak az emlitett ket varos van de meg szinuket se lattam...Ja es ha esetleg tudja valaki hogy melyik szektorban talalok valami jarmuvet azt is megirhatnatok.
Koszi

Kham Creative Commons License 1999.10.26 0 0 140
Én meg csak megpróbáltam kidumálni belole, de nem adta. Aztán legyilkoltam, de a hullánál se volt, úgyhogy visszatöltés lett, és kihasználtam a bugot. De azért így legalább kipróbálhattam, hogyan tud a custom merch legyilkolni egy csomó ellent egyedül.
Előzmény: Stein_ (138)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.10.26 0 0 139
én úgy emléxem bármit adhatol neki, kapsz egy kártyát
Előzmény: Stein_ (138)
Stein_ Creative Commons License 1999.10.26 0 0 138
Vicces lehetett :)
Egyébként ha Estoniban adsz egy üveg piát a csavargónak a roncstelepen (lehet venni ugyanitt Jake-től), akkor köszöni szépen és nekedadja a kártyát.
Előzmény: Kham (137)
Kham Creative Commons License 1999.10.25 0 0 137
Igen tréfás dolog történt a hétvégén. Ortában szépen leírtottam mindenkit, utána meg nem tudtam lemenni az alagsorba a sok-sok rocketriflért, mert nem volt kódkártya az ajtóhoz. (Azt olvastam hogy Estoniban adnak egy kódkártyát az ajtóhoz, de nem adtak) De miután beszéltem az Ortai laborban azzal a hülye professzorral, 1db katona átsétálhatott a csukott ajtó túloldalára, és lemehetett a pincébe. (és kínyírhatott vagy 20 ellent egymaga) Ezekután felhordtam vele a Rocket Rifléket a pincébol, és a nagy térképes képernyon át lehetett rakosgatni a többi merch kezébe a cuccokat. Majd a nagy térképes képen engedte, eltávozni a csapatot a helyszínrol. (A taktiai képernyon nem engedte az embermet kijönni a csukott pinceajtó mögül). Thanxforthebug!
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.10.21 0 0 136
szerencsés fickó *snif*snif*
:)
Előzmény: Kham (135)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!