Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15834
4-1 re kaptunk ki, szerdan meg 6-1 re fogunk kikapni :(
Előzmény: kp-kp (15832)
Belepofázok én is Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15833
Kis sulineteském! Mit szólnál ha nálatok egy greenfun jelenne meg?
Előzmény: Törölt nick (15831)
kp-kp Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15832
Nem szidunk, inkább mosolygunk. Ha neked ez öröm, akkor viccelj még, bár azt is írhatnám, hogy megkímélhetsz tőle bennünket. De te azt se tudod, hogy mennyire kaptunk ki a Zte-től pontosan. Nyílván akkor is arra koncentráltál, hogy nagyon vicces légy valamelyik lila topicban és elfelejtsd a zöld csapatod vergődését. Ez utóbbira koncentrálj!
Előzmény: Törölt nick (15828)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15831
Kivancsi vagyok a szerdai meccs utan, hogy megmarad-e az onbizalma. Sajna szerintem az a maradek is elmegy.
Előzmény: BELABACSI (15829)
BELABACSI Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15830
Hagyd abba végre kis inbecill gumicsizmás!Lebuktál, ne erőltesd!

Előzmény: Törölt nick (15828)
BELABACSI Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15829
A Posza mindenképp jó kapus és most valóban viszanyerheti az önbecsülését és önbizalmát.

Egyébként az a majom Szűcs szerintem azért rúgta kapufára, mert be volt majrézva a Zsoltitól és nagyon helyezni akarta.Csakhát, ügyetlen tahó.Viszont a Zsoltinak erőt adhat, hogy így tartanak tőle.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: gguszti (15827)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15828
Szidjatok csak... meglatjatok, hogy nekem lesz igazam, az Mtk nem fog megalazni minket nagyon, mert nincs naluk Ferenczi, bar ha jol emlexem, akkor osszel ugy nyertek ellenunk 3-1re, hogy Ferenczi nem jatszhatott.

A Zte elleni meccs utan kivancsi vagyok, hogy kit fogtok baszogatni. Mert hogy nem engem az biztos. Nem en tehetek arrol, hogy csapatunk 5-6 golos vereseget fog szenvedni.

gguszti Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15827
"Posza jóvátette hibáját
Hírforrás: www.BORSODILIGA.hu

Tatabánya, április 4., 18.30

Az Újpest kapusa jól bírta idegekkel a megpróbáltatásokat a szerdai kupameccsen.

Pedig még az sem volt biztos, hogy ő áll az Újpest kapujába a Lombard ellen. Glázer Róbert a meccs előtt arról beszélt, hogy gondolkodott a kapuscserén, ám nem azért, mert Posza hibázott a Győr ellen, hanem azért, mert a kapus – többek között a honlapunkon is – úgy nyilatkozott, hogy magát hibáztatja a győri vereségért. Glázer szerint azonban a csapat kapta a gólokat, ez nem egy ember hibája. Posza aztán végül kezdett, de ismét nem volt magabiztos, Tüske második góljánál hibázott, és szerencséje volt, hogy a második félidőben megúszta a kiállítást. A tizenegyeseknél azonban jóvátette hibáját, és kivédte Kovács büntetőjét. Ehhez azonban kellettek Glázer biztató szavai is.
– A tizenegyesek előtt csak annyit mondtam Zsoltnak: nyugodj meg, most rajtad a sor, mindent jóvátehetsz – mesélte az Újpest vezetőedzője. – Látszott rajta, hogy tökéletesen megértette, miről van szó, és a tizenegyeseknél már koncentrált és határozott volt.
Posza lelki világának pedig nyilvánvalóan az is jót tett, hogy a tizenegyesek előtt és után is az ő nevét skandálta az újpesti közönség.
(tarpai)"

Tényleg látszott Zsoltin a meccsen, hogy elég ideges, de nagyon örülök, hogy a 11-eseknél már jó állapotban volt, ez erőt kell neki adjon a további meccsekre is!

HAJRÁ LILÁK!!!

gguszti Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15826
Igazatok van, én is hagyom a fenébe...

HAJRÁ LILÁK!!!

gguszti Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15825
Nem igaz! Csak magamról tudok beszélni, én igenis úgy megyek ki minden meccsre, hogy nyerni fogunk. Ezt nevezheted önámításnak vagy akárminek, szerintem nem az.

Neked öröm így az Újpestnek szurkolni (amit ne haragudj, de meg is lehet ilyen hozzászólások után kérdőjelezni...)? Úgy mész ki a meccsre, nézed a TV-t, stb. hogy már előre bosszankodsz, hogy ki fogunk kapni? Úgy gondolkodsz, hogy "jaj, de jó, az első félidőben nem kaptunk gólt"? Borzasztó érzés lehet így szurkolni egy csapatnak. Sőt, ezt nem nevezném szurkolásnak, hisz nem buzdítod a csapatot.

Meggyőződésem, hogy a kupadöntöre is úgy fognak (fogunk) sok ezren leutazni, hogy aznap ott nyerni KELL és nyerni is fogunk!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Törölt nick (15820)
Husky Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15824
Gyenge provokáció ez zöldike!

Menjél inkább ebédelni mert az ápolód biztos meghozta már a takarmányt.

Előzmény: Törölt nick (15810)
BELABACSI Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15823
Jóurak!

Ne vegyétek már komolyan ezt az "utefun"-nak álcázott beteges műmajmot.Ződ a lelkem, én a lumpenproli szagot tíz kilóméterről is megérzem, ellenszélben.

BOLDOG ÚJPESTET!

Strong Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15822
utefan : Ha valamelyik cerkof vagy alneven, akkor takarodj vissza a cerkofjaid koze , ha veletlenul UJPEST drukker vagy ( ezt nehezen hiszem ) , akkor feljtsd el a Csapatot, es a Stadiont !!! Felejtsd el a DK-t is ! Az ilyenekre (direkt nem irom le, hogy minek tartalak, mert nem akrom meg egyszer kimoderaltatni magam) NINCS SZUKSEG UJPESTEN !!!

Szerintem mashol sem, ugyhogy :
PUSZTULJ EL !!!

HAJRA LILAK !!!

FORZA VIOLA !!!

77 TULIO 77

Előzmény: Törölt nick (15810)
BELABACSI Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15821
Megtisztelsz az elismeréssel.

Valóban előbb utóbb ki kell jönnie a lépésnek.Az MTK is fontos, de én odaadnám a biztos kupagyőzelemért.Csakhát nem így működik.Mindegyiket megnyerjük.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: Dugó (15813)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15820
A lelketek melyen ti is tudjatok, hogy a kovetkezo 2 meccsen nem mi vagyunk az eselyesek ! Ha csak 1 pontot is osszeszedunk, az nemzeti csoda lenne szamunkra. Egyszeruen nem vagyunk egy sulycsoportban se az Mtk-val, se a Zte-vel

A kupadonton is a Haladas az eselyesebb. Osszeszokottabb es egysegesebb csapat, mint mi. Ezt sajnos be kell latnunk.

Előzmény: gguszti (15816)
VIOLA_ Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15819
A nehezén, igaz nem könnyen, de túl vagyunk. 2-1 után letargiaközelbe vitt a csapat. Legalább jól küzdöttünk, amikor igazán kellett. Ha ettől sem rázódik helyre a társaság, másutt is gondok vannak - bár ez sanszos, hogy még nem az MTK ellen fog kijönni.
Hanem amit Zombori művelt szakkomentár címén a közvetítés alatt, az egyszerre volt ízléstelen és önmagát minősítő. Én elhiszem, hogy flusztrálja a sokadik kupabúcsú - bár ennyi idő alatt ezt kezelni kéne, amennyiben egyedül nem megy, erre megvannak a doktor bácsik, nénik, ha még egyáltalán bárki, bárhol emberszámba veszi szerencsétlent. Mindenkinek jobb, ha egyszer, nem is a közeljövőben, feltűnik neki: míg mi egy győzelemre vagyunk az európai szerepléstől, a kilencben ha megszakadnak is az elnéző mosolynál többet bizony jószándékkal sem érő harmadik helyre esnek be. Ami lássuk be, egy olyan pozíció, ahonnét a Zomborihoz hasonló nímandok még csak szájukra sem vehetnék az Újpest nevet. A kupában meg egyik MTK B-snek sem, vagy közröhej árán ajánlatos.
gguszti Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15818
Délelőtt láttam a műsorajánlóban, hogy mégis lesz közvetítés az MTK-meccsről (m2). Ez elég sok embert elvesz sajnos, de jó lenne, ha ezzel együtt is lenne jópár ezer (direkt nem írok számot...) ember!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: Dugó (15813)
Dugó Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15817
Ezért kár volt regisztrálnod magadat...
Előzmény: Törölt nick (15810)
gguszti Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15816
"De azert remelem csak szoros csataban fogunk toluk kikapni !"
"2-3 golos vereseggel szerintem az ujpesti szurkolok tobbsege maximalisan elegedett lenne."

Te jól vagy??
Milyen szurkoló az olyan, aki úgy megy ki a meccsre, hogy hátha csak kicsit kapunk ki??
Bár gondolom, Te úgysem leszel ott. Nem is baj, csak rosszat teszel a csapatnak az ilyen hozzáállással.

Előzmény: Törölt nick (15810)
U-boat Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15815
utefun

"A tegnapelotti Magyar Kupa meccsen nem erdemeltunk tovabbjutast. A Tatabanya jobban akart nyerni, mint mi. Nekik kellett volna tovabbjutni. "

Te milyen meccset néztél?
Amelyik csapat a hosszabítás utolsó 4-percében sem adja fel az nem érdemel továbbjutást? Nem szégyenled magad? Nem a játékról van szó...mert az tényleg nem méltó az Újpesthez. De az ott lévő emberek megérezték a hosszabításban ezek a fiúk akarnak és nem adják fel. Tudod 4-mp volt a vége elött...
Gondolkozz kicsit!

U-boot

Előzmény: Törölt nick (15810)
BELABACSI Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15814
Szerencsétlen retardált pária!

Javaslom menj vissza a lumpenproli zöd haverjaidhoz.Itt felnőtek vitáznak, nem négyéves(több nem lehetsz vagy nagyon visszamaradtál a fejlődésben) műmajmok makognak.

Előzmény: Törölt nick (15810)
Dugó Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15813
Szépen szóltál!

A csapatról:
Remélem szombaton sokan leszünk, mert csak mi segíthetünk a csapatnak abban, hogy elkapják a fonalat.
Mi csak bennük bízhatunk, ők csak bennünk!
Ha látják a sok nézőt, bizalmat (ÉS NEM A TÜRELMETLENSÉGET) akkor ők is nyugadtabban készülnek és ki fog jönni a lépés! Talán már most az MTK ellen!
Bírjuk türelemmel. Kupadöntőt meg kell nyerni !!!

Előzmény: BELABACSI (15807)
U-boat Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15812
utetoro

Néhány észrevétel:

Mondj példát mikor ért Újpest szurkolót Újpest szurkoló részéről atrocitás a Megyeri úton?
Talán a Dunai-Bene-Göröcs-Zámbó-Fazekas idejében mert én nem emlékszem rá te pedig igen. Jó látni a Megyeri úti stadionban azt a sok gyereket 5-12 évesek ülnek a kerítésen, mosolyognak, sál van rajtuk és boldogan szurkolnak. Ha nem hiszed el javaslom megtekintésre nézd meg az Újpesti football rajtra megjelent program füzetben a képet róluk. Az mindennél többet mond még a hazugságnál is. Nézd meg azt a szektort ami a mentőbejárat mellett van, ugyanis ott szokott ülni 150-200 középiskolás szervezett formában. Az ő szüleik, az ő tanáraik másképp gondolják mint te. Igaz ők nem látták a Benét meg a Zámbót de látják a jelenlegi vizonyokat.
Amit írtál ebben a mondatban az HAZUGSÁG és aljas ELLENPROPAGANDA azért, hogy tönkretedd azt a képet amin nagyon sok ember dolgozik, hogy az Újpest meccsre járás ne csak egy sport élmény hanem családi program is legyen. Én nemkommunistázlak le de ez a mentalítás pont olyan mint a kommunistáké...hazug és rágalmazó.
Tudod a te idődben is voltak Újpest szurkolók és hát voltak a Dózsások. Akiknek ki kellett jönni mivel kirendelték őket, kivezényelték őket, meg kellett valakit figyelni, párt érdek volt vagy kommunista önérzet. Ezek az emberek akkor sem hozták ki a gyerekeiket, mert ürügy akkor is volt. Azt mondják az ember nehezen változik. Ezt ma így választások elött fokozottan látni a demagógia a liberálbolsevik média által kreált műveszély kelepelése és saját gondolat szintjére emelése már társadalmi és morális kérdés. Ezen kell elgondolkozni meg azon valyon a gyerekedet jól és igazan neveled e.

Szemébe nem mondod ezt most boritékolom...az írás nem szó, a monitor pasztel szürkéje nem egy csillogó szem. Ezért kár nagy szavakat használni.

Írtam már a magadfajtáról de még egy gondolat. Ha idősebb ismerőseimmel a régi kor jön szóba mesélnek és nagyon is sokat mesélnek. Arról, hogy vidéki szurkolót mindig megverték, hogy a Fradistákat láncokkal várták, hogy a Bruno ellen hány busz lett összetörve, de akkor a bálokon is mi volt, nem beszélve Újpest-Angyalföld vagy Újpest-Megyer viszályokról. Ezeket van aki gyorsan elfelejti és letagadja ha úgy hozza a szembemondás kora. Elfelejti a szürke egyenruháját a kis vörös csillaggal, a kis emberek sanyargatását, a párttitkári lekezelést a melóssal szemben, a KISZ prvilégiumok kisajátítását, de az ÁVH-t is, a kínzásokat, vagy az utolsó akasztást. Idővel minden megszépül és mindenki 56-os vagy netán hatalmas nagy Újpest szurkoló lesz. Mert így hozza az érdek.

A Dunaferr meccset egy érdekes korban mikor az MSZP volt hatalmon akkor fújták le. Azért mert valaki bedobott valamit. Nem volt szurkoló a pályán, nem történt rendbontás a lelátón, csak egy provokáció történt a pályán amit sokszor alázott ember már nem tűrt el. Te biztosan. Te ott ültél és szotyoláztál tovább de a többség nem így gondolta. Ez akkor része volt annak a tervnek ami az Újpest lehetetlené tételére irányult. Se elötte, se azóta nem hoztak ilyen döntést...pedig volt verekedés a pályán Diósgyőrbe, Debrecenben hárman támadtak rá a bíróra meccs közben, ugráltak be a páylára sok felé (Fradi, Kispest,Vidi, Diósgyőr...), szimpla bedobálásokról már nem is beszélve. De te ebben az esetben is a hatalom minő érdekes ugyan az a hatalom mint Göröcs vagy Dunai idejében érdekeit véded. Csak a szurkolótársaid furcsák neked, az emberek, a fiatalok. Ezért sem szabad a gyereket kihozni...mert a végén még ő is így gondolkozna. Nem érti, hogy ha a kis lelke esetleg háborog valamin az apja miért gondolkodik másképp? Ezt fontos titkolni, ez lényeges dolog.

Most már "stadionunk van", talán "hazánk van", meg "Himnusz" van. De nem volt mindíg így. Ha rajtad múlik ma sincs így. Vádaskodsz.

Te lila, te Dózsa lila...

U-boot

Előzmény: utetoro (15798)
BELABACSI Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15811
Na abban meg veled tudok egyetérteni, hogy az, hogy melyik párt győz nekem is sokkal kevésbé fontos, mint, hogy az Újpest lesz é a bajnok, vagy nem.Tőlem akárki nyerheti a választást, mert szerintem se túl nagy kárt, se túl nagy hasznot nemigen várhatunk egyiktől sem.Az viszont, ha az Újpest nyer, na az nagyon boldoggá tud tenni.

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: kp-kp (15806)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15810
Sziasztok !

A tegnapelotti Magyar Kupa meccsen nem erdemeltunk tovabbjutast. A Tatabanya jobban akart nyerni, mint mi. Nekik kellett volna tovabbjutni. Szar a csapatunk.

Ami a bajnoksagot illeti, a kovetkezo ket forduloban garantalt a vereseg. Az Mtk es Zte nekunk olyan nagy falat, mint a Real vagy eppen a Bayern.
Az Mtk ellen eleve nem jatszhat Eros, Tamasi es Peto a kolcsonszerzodesek miatt. Oket nem fogjuk tudni potolni. De azert remelem csak szoros csataban fogunk toluk kikapni !
Ami a szerdai meccset illeti, a Zalaegerszeg ellen csak azert erdemes kiallnunk, hogy nehogy levonjanak tolunk 3 pontot. A zalaiak rugtak a legtobb golt a mezonybol, mi meg a legtobbett kaptuk. Raadasul a Megyerin 4-et kaptunk toluk.
Igy biztosan kiuteses vereseg var rank. 2-3 golos vereseggel szerintem az ujpesti szurkolok tobbsege maximalisan elegedett lenne.

Hajra Ujpest, cel a tisztesseges vereseg !

utetoro Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15809
Kedves Dugo !!

Itt nem arról van szó, hogy fizikailag féltem a gyereket, hanem, hogy mit hall és mit lát egy ilyen típusú embertöl. Az igenis egy meglévö jelenség, hogy gyermekeket nem merik kivinni a szülök a meccsekre. Hidd el, hogy ez ezreket jelent a nézöszámban.
Pont azt mondom, hogy egy ilyen stadion jó hatással kell, hogy lehet az ilyen alakokra. Ez egy általános jelenség (mármint az agresszivitás) és az lenne a jó, ha nálunk szünne meg elöször. És akkor (ha jó csapat is lesz - alakul) mi lehetnénk az a pálya, ahová semleges, vagy más csapat szurkolói is eljönnének gyerekestül. A Fazekasék idejében arról volt híres a Megyeri út, hogy oda nemcsak lila járt. Ezt kell elérni. És engedd meg nekem, hogy ha egy ilyen alak "megtisztel" figyelmével, akkor reagálhassak rá. Ö törhet-zúzhat a topic-ban én meg fogjam vissza magam, amikor úgy vélem igazam van?

HAjrá Lilák !!!

Előzmény: Dugó (15803)
gguszti Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15808
Hidd el, nem lesz nehéz betartani. Sokáig hétvégén mindig megvettem, és sok számot hétköznapokon is, de fél éve egy darabért sem adtam ki pénzt. Nagyon jól megvagyok nélküle, hetente egyszer-kétszer átnézem, ha a kezembe kerül, ennyi bőven elég.

Szóval kocsival megyünk Győrbe... jó az, szuper karaván lesz az autópályán. :))
Dugo!
Te csak poénnak írtad a különvonatot? Szerintem el lehetne intézni, a Dferr is indított Győrbe.

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: lg18 (15790)
BELABACSI Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15807
Azt hiszem ahhoz mindenképp csatlakoznom, kell, hogy aki nem akar balhéba keveredni, az nem is fog.Otthon semmiképpen, hiszen tudhatja, hova kell menni, ahol soha nincs balhé.

Én a fiamat és a lányomat ( ma mindketten túl a húszon) kb kétéves koruktól rendszeresen vittem meccsekre, a srácot még vidékre is, azért csak őt mert egy ismeretlen, vagy kevéssé ismert helyszín, azért valóban lehetett veszélyesebb is.(A fiú meg férfi lesz, ha jól nevelem és akkor mi van, ha valaki mondjuk pofánveri, persze, ha meri.Megjegyzem nekem tizenkét éves koromban rúgták ki a fogamat a Népstadionban, nálam kétszer nagyobb ződfanok, oszt mégis itt vagyok, ember lettem .)Szóval a srác kisgyerek kora óta velem van a meccseken, mindíg ha mindketten ráérünk, és nem keveredtem verbális összetűzésen kívül senkivel konfliktusba(abba is csak néhányszor), még vidéken sem.Nagy hülye lettem volna, ha a fiamat megfosztom a rengeteg felejthetetlen élménytől, csak mert úgy szerettem volna nézni a meccset, hogy nem aggódjak egy cseppet sem.Egy férfinak nem tesz az jót, ha túlzottan vattában nevelték.

Persze senki nem szeretné, ha a fiának baja lenne, de baj, az bárkit bárhol érhet, még, ha üvegbúra alatt tartom akkor is.Számomra is inkább magyarázkodásnak tűnik, ha a gyereket a huligánkodásra hivatkozással nem viszk meccsre.Ma is rengeteg kissrác jár a Megyerire.Nem hallottam még, hogy valaha is egynek is baja esett volna.

Persze mindenkinek szíve joga eldönteni ő mit akar, akár meg se kell magyaráznia, csak olyasmire ne hivatkozzon ami nemigen tolerálható kifogás.

Mégis mindenkinek:

BOLDOG ÚJPESTET!

Előzmény: Dugó (15803)
kp-kp Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15806
Szia Szul!

Teljesen egyetértek veled mindenben, kiemelve azt, hogy nem irányulhat egy Újpesti megnyilvánulása egy másik ellen, ugyanis sorban kapják a minősítést azok az Újpestiek, akik nem értenek egyet bizonyos kijelentésekkel vagy történésekkel, a csapat teljesítményének értékelésével. Ilyen kifejezések, mint Pl. "patkány, féreg, fotelszurkoló, a stadionban tedd fel a kérdéseid nekem, stb" vagy ennél még jóval durvábbak is, mára mindennaposak egymással szemben.

Ami a legfontosabb: az Újpest szurkolók döntő többsége nem jár meccsre. Ők százezres nagyságrendet képviselnek, de nélkülük nem lenne olyan a hírünk és táborunk, országos népszerűségünk, amilyet egyébként évtizedek alatt elértünk. A hírnév, az elismertség elérésben kiemelkedő szerep hárult a meccsre járókra is, hiszen a valódi hangulatot ők teremtik. Azonban le kellene szokni arról, hogy vannak első osztályú Újpestiek, meg másod és harmadosztályúak, akik örüljenek, hogy őket az elsőosztály még megtűri, ráadásul ők határozzák meg, hogy ki melyik osztályba tartozzon.

Én csak a meccsek 60-70 százalékára járok összességében(idegenbe csak minden 3-4 meccsre megyek el), nem is érzem magam közel a tűzhöz, de azt sem érzem, hogy bármivel rosszabb szurkoló lennék, mint azok, akik minden meccsen ott vannak és az elsősorban vagy a központi helyen láthatók.

Erőmhöz mérten jelentős összeggel támogatom a klubot, de ezért semmit nem várok el. Örülök hogy a meccseken kinn lehetek, jó a stadion, remek a szurkolótábor és kulturáltak a körülmények. És én ennek örülök. Jó a vezetés, már csak a csapatnak kell összeállni. Erre rá kell szánni ezt a félévet, ne akarjunk rögtön minden meccset nyerni.

Azonban ha hibákat látunk, azt hadd mondhassuk már el, szerintem mindenkit a jó szándék vezérel.

Ez a vita igenis szükségszerű volt, hiszen egyesek már a másképp gondolkodó Újpestiek létjogosultságát kérdőjelezik meg, mindenféle beteges politikai üzeneteket küldenek úton útfélen a topicba.

Köztudott, hogy az Újpest élt, él és élni fog, akármilyen rendszer is lesz. Bennünket senki nem fog tönkretenni, mert nem tud, de nem kellene ilyen görcsösen a jövőnket a választásoktól függővé tenni. A politikai beállítottság itt harmadlagos, engem baromira nem érdekel az Újpest szempontjából, hogy ki nyeri a választásokat, és akár egy bajnoki címért is odaadnám a számomra szimpatikus párt győzelmét gondolkodás nélkül.

Mert az Újpest nekem sokkal fontosabb, mint az, hogy kire szavazok. Aki ezt másképp gondolja, azt csak sajnálni tudom.

Hajrá Lilák!!!

Előzmény: Szul (15792)
JOcika Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15805
Mindenkinek köszönöm a tippeket!

Hajrá Fradi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!