Keresés

Részletes keresés

Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.05.22 0 0 0
Nagyon hosszú ez a topicnyitó, ezt nem olvassák végig az emberek (én se). 0 ember olvassa el, így is mondhatnám (pláne ha nem érdekli ez a fétisizé).
Előzmény: Latex Bond (-)
Latex Bond Creative Commons License 2002.05.22 0 0 topiknyitó
Először nem igazán akartam ennek a témának külön topic-ot létrehozni, de nem szerettem volna szét-OFF-olni egy - bár kategóriájában nagyon is közel álló, de mégsem kifejezetten erről szóló - topic vezérfonalát. Pedig jócskán akadna olyan, ahol feltételezésem szerint megfordulhatnak olyan fórumlátogatók, akiket ez egy kicsit behatóbban érdekel, illetve esetleg olyan szinten vonzza őket, ahogyan engem. Nos, a Magyarországra még nem oly intenzitással begyűrűző, de külföldön már valóságos rajongótáborral rendelkező latex ruhák divatjáról szeretném a véleményeteket kérni. Nagyobb érdeklődés esetén pedig minél több információt szeretnék cserélni, illetve megosztani a topic látogatóival, valamint beszélgetni azokkal, akik még esetleg sohasem hallottak ilyesmiről, de nyitottak az extravagáns dolgokra. A latex és lakk anyagokból készült ruhák a külföldi nagy fetish partik egyik legkedveltebb és legismertebb - szinte kötelező - viseletei, melyek beszerzése itthon jelenleg elég sok akadályba ütközik vagy egyáltalán nem lehetséges. Esetemben a latex ruha viselete nem pusztán divatjellegű, hanem jócskán van erotikus vonzata is és mivel abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy jelentős kollekcióval is rendelkezem az efféle ruhákból, azt lehet állítani, hogy elegendő tapasztalatom van a latex beszerzésével, viselésével, ápolásával valamint az egyes ismerőseimben kialakult ellenérzésekkel kapcsolatban. Arra lennék elsősorban kíváncsi, hogy van-e köztetek olyan, aki hasonló vonzalmat érez ezen ruháknak a látványa/viselése kapcsán, illetve már hallott erről, de az érdeklődés szintjénél tovább még nem jutott ? Csak a tapasztalatom mutatja vagy tényleg lehet valami valóság alapja annak, hogy a lányokat ez sokkal kevésbé vonzza, mint a fiúkat ? (Ezalatt nem csak kizárólag a latex iránti rajongást értem, hanem bármely más ruhaanyag fétisizálását ?) Személy szerint nagyon kevés hölggyel találkoztam, akit ez akár a divat-mánia szintjén is feldobott volna. Szóval várom a hozzászólásokat és ha nem leszek "ki-0-zva", akkor folytatom az értekezésemet. :o)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!