Keresés

Részletes keresés

Kokkin Creative Commons License 2021.09.13 -4 6 21843

Ismét rendkívüli mélyponton van a sorozat. Ezek a megmagyarázhatatlan dolgok, hogy...

 

1. Joe elfelejt autót és motort szerelni.

2. Norbi a semmiből hirtelen érdeklődik a járgányok iránt és csak úgy szó nélkül hagyja, hogy kirúgják álmai melójából egy kufírc miatt, a nagy dj karriert feladva elmegy fetrengeni egy benzinszagú műhelybe a buli és szórakozás helyett...

3. Mesi bekattan és fel akar mondani azért - egy vezető pozícióban, egy menő klubban, amiért annyit küzdött hónapokig, hogy tiszteljék a kollégái -, hogy elmenjen poharat szedni meg beálljon alkalmazottnak és kiszolgálja a sok alkoholistát. Meg olyat hol láttatok már, hogy egy nem ott dolgozó ember kirúgat egy ott dolgozót?

4. Barbi eddig nyalta Tekla seggét, most mikor az idióta önfejű kanja, Joe elmegy balhézni és nem kerül elő, akkor hirtelen gyűlöletbe fordul Tekla iránt, hogy miatta van az egész. Mintha ő nem ugyanúgy csináltatta volna fel magát anno...

 

A kis ragyásképű Kornélkának pedig még mindig hihetetlenül szarul áll, mikor a bongyori hajával és iskolatáskával a hátán, hebegve-habogva, látszólag lámpalázasan elkezd Daninak keménykedni. Egyszerűen nevetséges az ember és szerintem rohadt bénán is alakít.

 

És úgy néz ki, sajnos a DomiPetitől sem szabadulunk, néhány napja Borinak szervezett egy búcsúbulit a stáb és a Blikk közvetített az eseményről, az összes alapszereplő ott volt, köztük ő is. Gondolom ez azt jelenti, hogy hiába koptatta le Evelin, fogjuk még látni ezt a trógert is.

 

 

 

gombóc63 Creative Commons License 2021.09.12 -1 5 21842

Barbinak nem tud olyan haja lenni, hogy tetsszen és hogy feledtesse mi van nyaktól lefele:-(( egyébként nekem valahogy senkinél nem jön be az ilyen hosszúságú haj, legyen sima vagy göndör.

Előzmény: Betty.Ford (21841)
Betty.Ford Creative Commons License 2021.09.11 0 1 21841

Barbi uj haja tetszik vkinek?

Fgabesz90 Creative Commons License 2021.09.11 0 3 21840

Szerintem is, nem hiszem hogy azért hozták volna vissza hogy pár hét után megint üljön, lesz itt még Márk-Máte veszekedés a gyerek és Tekla körül :)

Előzmény: bem-bem (21838)
Kokkin Creative Commons License 2021.09.11 -2 2 21839

Teljesen életszerű, hogy Mesit miután előléptetik vezető beosztásba a munkahelyén (több munka, több felelősség, magasabb fizetés és még sorolhatnám), rá néhány napra a saját szabadnapjait felhasználva elmegy egy lepukkant bárba poharakat szedni ingyen. Ekkora marhaságot is rég láttam már ebben a fos sorozatban.

 

Arról nem is beszélve, hogy abszolút nem jellemző a karakterére ez a másikra rátelepedő, mitugrász, önmegvalósító viselkedésforma, amit a TÉR-ben leművelt, ő sosem volt ilyen. Valaki a stábban lehet összekeverte a Tivadarral, mikor forgatták ezt a zavaros történetet.

bem-bem Creative Commons License 2021.09.10 0 4 21838

ki fog derülni, hogy Márk rendőr vagy a rendőröknek segít .

Joe-t jól megöklözték . nem tudom sajnálni jó ideje hülyén viselkedik.

Ások-apa Creative Commons License 2021.09.10 -1 2 21837

" sosem gondoltam volna, de Joe egyre ellenszenvesebb, már olyan mint egy eszelős, nézni sem bírom. "


Egyetértek, lassan én is ide fogok jutni Joe-val kapcsolatban.

De, én még  szerencsére (?) még "mentegetem" őt magamban azzal, hogy a fenébe is, az írók adják a szájába a szöveget és adva van neki, hogy meg kell teremteni  a játék milliőjét.

Akkor lesz már nálam is "baj és lesz  eszelős" Joe, ha már nem jut mindez eszembe! :)))))))) 

Előzmény: Böszőke13 (21835)
Ások-apa Creative Commons License 2021.09.10 0 6 21836

"  Szerintem a rendezők már elfelejtették, hogy autószerelő is volt fénykorában."


Az még hagyján, hogy a rendezők, vagy a forgik elfelejtették, hogy Joe tud autót szerelni! 

Dehogy Joe is elfelejtette már,  nah, a baj ott kezdődik! :)))))))))

Szerintem.

Előzmény: Kullancs212 (21833)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.09.10 0 3 21835

Kirúgta Bécy és munkanélküli lett , majd kiderült hogy szerelőnek első rangú :)  :)

 

(sosem gondoltam volna, de  Joe  egyre ellenszenvesebb,már olyan mint egy eszelős, nézni sem bírom )

Előzmény: Bomc (21834)
Bomc Creative Commons License 2021.09.10 0 2 21834

Norbinál is mi ez a pálfordulás, eddig dj volt, most meg autószerelő lesz...

Kullancs212 Creative Commons License 2021.09.09 -1 4 21833

Szerintem a rendezők már elfelejtették, hogy autószerelő is volt fénykorában.

Előzmény: Bomc (21830)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.09.09 0 3 21832

Agymosáson esett át ...Minden, ami korábban fontos volt számára,mára értelmét veszítette, de lehet csak amnéziás..  (Barbi hatása ? )

Előzmény: Bomc (21830)
ilci56 Creative Commons License 2021.09.09 0 3 21831

igen én is megmosolyogtam,nagy autószerelő mühelye volt Joenak plusz imádja a motorokat gőze se volt se a kocsival se a motorral mi a baj.Jött a csőcselék mind a kettőt egy pillanat alatt megjavitották.Joe ettől ellágyult megint beajánlotta ezúttal nem albérletbe hanem az ismerőséhez dolgozni.A régi JOE nem ilyen lúzer volt mit kéne még csinálniuk,hogy ne bizzon meg bennük.Hányszor tönkrevágták a lakást a főbérlő barátjánál is leégették most meg?az egy dolog,hogy esetleg ért az autókhoz de legutóbb is meztelenül fetrengett a munkahelyén ha berúg akkor másnap megy stb stb.

Előzmény: Bomc (21830)
Bomc Creative Commons License 2021.09.09 -1 6 21830

A nagy autoszerelő Joe nem tud megcsinálni egy kocsit...

gombóc63 Creative Commons License 2021.09.09 -2 5 21829

Üde szinfolt? Hát...Ebben a sorozatban a kezdetektől jelen van az életszerűtlenség és az állandó bulizás, a fiatalok között és az albiban is. Mindig, mindent bulival kell ünnepelni, nem baj ha nincs egy vasuk se. A nézettség folyamatosan romlik, nem véletlen került oda ahol van.

Előzmény: Törölt nick (21827)
ilci56 Creative Commons License 2021.09.08 -3 5 21828

ja bocsika nem tudtam ilyen ,hogy ilyen csodálatos élmény és ilyen nézettséget csinált az,hogy igen az a kis rikinda sorozatban átverte a jóhiszemű Tamást nem tanult nem dolgozott vedelt és legvégén kirabolta a keresztapját.Biztos bennem van a hiba,hogy nem tudok felnézni azonosulni ezekkel a léha emberekkel.Ha ez kell a nézettséghez akkor mindent bele romboljunk lopjunk hazudjunk legyünk munkakerülők

Előzmény: Törölt nick (21827)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.08 -6 2 21827

Csak jelezném, hogy "Tamás rokona a kis fekete rikinda Dia az ingyenélő sleppjével" voltak az utolsók, akik tartósan százezer fölé tudták vinni a sorozat nézettségét 18-59-es korosztályban :) A sok életszerűtlenre írt karakter és történet között üde színfoltnak számítottak. Aztán Dia kiírása már hozta a sorozat színvonalát.

Azóta eröltetik különösebben ezt a bulizós vonalat, de a mostaniak tényleg nem érdeklik a kutyát sem.

Előzmény: ilci56 (21820)
Kokkin Creative Commons License 2021.09.08 -3 6 21826

Karolával kezdhetnének már valamit vagy írják ki, nekem aztán teljesen mindegy, de másról nem szól a karaktere, minthogy heti rendszerességgel ingyen, szívességből vagy épp unalomból, saját szórakoztatására haknizik a TÉRben a fülsüketítő, unásig ismételt dalaival, ezen kívül semmi nem történik vele. Néha reggeli közben, tetőtől talpig sminkben, kilógó műcsöcsökkel osztja az észt másoknak, de mást érdemben nem tesz hozzá a sorozathoz. Esetében is jó kérdés, hogy miből él, mert bevételi forrása az zéró, dolgozni pedig neki sem akaródzik elmenni még a világért sem.

Bomc Creative Commons License 2021.09.08 0 3 21825

Babaváró kölcsönből :D

Előzmény: Betty.Ford (21824)
Betty.Ford Creative Commons License 2021.09.08 0 2 21824

Tekla amugy mibol el?

gombóc63 Creative Commons License 2021.09.08 -1 3 21823

Leszámítva ezt a bődületes nagy hülyeséget, miszerint a nagyi kezelőorvosával a parkban tárgyal:-( mert általában egy orvossal ilyen helyen egyeztetünk.

Előzmény: Fgabesz90 (21822)
Fgabesz90 Creative Commons License 2021.09.08 0 3 21822

Eddig úgy néztem hogy valami menjen már meló közben a háttérben, de ez a Márk vonal érdekekes, csak el ne rontsák...bár sajnos szerintem el fogják

Böszőke13 Creative Commons License 2021.09.07 -2 3 21821

Csak rábólintani tudok,az összefoglalódra.

Előzmény: Ások-apa (21818)
ilci56 Creative Commons License 2021.09.07 -4 4 21820

Erőltetik mindig ezt a bulizós hülye tini vonalat csakugyan a kutyát nem érdekel.Anno ugyanezt müvelte Tamás rokona a kis fekete rikinda Dia is az ingyenélő sleppjével végül a bár bevételével lafalcolt.Ezek annyira feleslegesek meg unalmasak a sorozatban de már lassan az albiban is ők lesznek többen nem a régiek.

Kokkin Creative Commons License 2021.09.07 -3 1 21819

Csapnivaló volt ez a hétfői epizód, dög unalmas sztorikkal. 

Ások-apa Creative Commons License 2021.09.06 -2 4 21818

Egyetértek a gondolataiddal!

Ha nem gond, én is szívesen "besegítek" a tinibanda elleni megsemmisítő hadjáratban. :)


Joe "igazságérzete" megváltozott!  Anno  Joe-ra mindig, minden körülmények között lehetett számítani. Mostanában a viselkedése megváltozott. Ahogy albérletet szerez a Kornélklánnak. Ahogy Teklával viselkedik. Ahogy Barbi és gyermeke dolgait kezeli. Amikor tudja hogyan fogant meg  Barbi gyereke, részegen egy szórakozóhely wc-jében?! El tudta felejteni hogyan húzott el Franciaországba Barbi?! Már nem fáj neki, hogy se szó, se beszéd akkor hagyta el amikor a legnagyobb szüksége lett volna rá?! 

Arról már nem is beszélve, amikor Barbi visszatért Franciaországból  "kalapos naccsságaként", ahogy flegmázott Joe-val, mintha a seggéből rántotta volna ki. Joe a legrosszabb passzban volt, úgy nézett ki akkor Barbi mellett, mint egy szuszogó hajléktalan, de akkor sem kellett volna belerúgni! Most pedig ott sündörög a gyerekével, mintha mi sem történt volna?! Soha nem emlegették fel neki a múltat! Lassan már feledésbe is merült, a "wc-s sztorija?!" Viszont nem is értem.  hogy a  sznob nagypapa hogy engedte át Barbinak a féltve őrzött unokát?! Mert eleinte tiltotta az anyát a fiától! Joe  most is Barbi bűvkörében él. De akkor se avatkozzanak bele  Tekla életébe! Nincs alapjuk és joguk bármit is számonkéri! (És nem vagyok Tekla fan!)  

Ezért nem igazán tudom Szofi után, Barbit sem kedvelni.  Sőt, lassan már Tamarát sem! 

Akit szintén visszaevett a fene Joe közelébe. Pedig anno Tamara is úgy hagyta ott Joe-t, mint Szent Pál az oláhokat!  Amikor Joe-nak a legnagyobb szüksége lett volna egy megértő, szerető társra. De Tamarának a "világraszóló" terveit kellett megvalósítani.  Képes volt bőrcuccokban teljesíteni  Taho Tehó parancsait! Az volt mindennek a csimborasszója, amikor Joe-hoz járt pénzt kérni Tahó piszkos dolgaihoz! Tamarából csak Szofi sleppje lett, no meg Terézanyu, aki felkarolta csoffadt Barbit! Tamara csak egy kis ugri-bugri, aki úgy bebetonozta karakterét a sorozatba, mint anno Niki.

És most újabb "izgalmas" feladat jön számára, lámpásként kell majd világítani Szofi és Gábor légyottjainál....pfhúúú...

Előzmény: Böszőke13 (21817)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.09.06 -2 8 21817

Szívesen segítek benne ! Förtelmes ez a sehonnai társaság!

 

Na és Joe igazságérzete : Tekla felé : nem tudtad a nevét sem és lefeküdtél vele??

 

Barbi részegen egy kocsmában hagyta magát felcsinálni egy  "ismeretlentől" !!  és ezt a nőt vette feleségül az igazság bajnoka!! Egyáltalán, milyen jogon avatkozik bele Tekla életébe?

Előzmény: Bomc (21813)
Ások-apa Creative Commons License 2021.09.05 -1 3 21816

Kerestem valamit a sorozattal kapcsolatban és "belefutottam" azokba a jelenetekben, amelyekben még szerepelt anno, Orsi.

Vele kapcsotban pedig az jutott eszembe, hogy sokszor elhangzott már, hogy a sorozatban mindig elrontják a karaktereket. Node, volt vagy van olyan, amikor egy karakter jó irányba változik? Igen! Orsi, szerintem.  Lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel, de igen, Orsi karaktere ilyen. Szerintem. 

 

Egyébként anno, sosem gondoltam volna, hogy valaha is megváltozik a véleményem Orsiról.  És de! Már ott kezdett változni, amikor az utcán kunyeráló koldusnak pénzt adott. Majd emiatt bajba került a munkahelyén. És felvállalva a koldus iránti szimpátiáját, kiállt mellette, és inkább munka nélkül maradt.

 
És ezután ápolónővé avanzsált!  Bizony jól állt rajta a "hivatali ruha!"   Igen,  fejlődött  Orsi  karaktere! És ahogy kivakarodott a mútbéli énjéből, bizisten jól is állt neki az új szerepkör is.  Az meg külön tetszett, hogy a hiányzó tudás, tapasztalat pótlására a habitusát használta fel balanszként. Azt a habitust, ami tele volt empátiával, együttérzéssel, ami  a legfontosabb volt a betegek között. 

Orsiból egy  egyenes, nyíltszívű ember lett és úgy faragták az új karakterét,  hogy kihagyták belőle a hazugság cunamit!  Tetszett a hatalmas lelkesedése is az új munkája iránt. (Akkor csak remélni mertem, hogy a nagy lelkesedésében nem műt majd meg egy beteget "csupán sajnálatból?!" :)

Hogy miért is írtam le mindezt?!

Először is azért, mert írjátok, hogy Orsi ( és Franci ) nem fog visszajönni már. És én ezt sajnálom, mert valahol titokban visszavártam. (Nem vagyok facés, nem olvashattam róla.) De én sajnálom, hogy hiába várom. :(

És azért is, mert röstellem, de arra már nem emlékszem, hogyan is írták ki Orsit a sorozatból?

Sumo fan Creative Commons License 2021.09.04 -2 1 21815

Azt hittem, hogy ez a névadó ünnep is egy erőltetett valami, aztán utánanéztem és van ilyen (értelemszerűen nem vallásos szülők gyerekeinek szervezik.

Kokkin Creative Commons License 2021.09.04 -3 1 21814

Bori volt az RTL Reggeliben néhány napja, ott azt mondta, hogy nem tudja még, vissza fog-e térni a karaktere, sok mindentől függ, de ha úgy érzi a terglhessége után, akkor van rá esély, hogy látjuk még viszont a képernyőn.

 

Dávid (Filipánics Bálint) épp a Survivorben szerepel, utána színházi darabban fog alakítani, szóval ő mostanság biztosan nem, később ki tudja. 

 

Niki lejárt karakter volt mindig is, senkinek se hiányzik szerintem. Orsi, Dzseni nem fognak már visszajönni, közösségi oldalaikon ezt mondták követői kérdésekre. 

 

Szerintem Franci se valószínű, de ez csak tipp, André viszont szerintem tuti visszatér még.  

Előzmény: alex de large (21812)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!