Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Tibi47 Creative Commons License 2019.06.27 0 0 2134

NE!!!

Előzmény: antuka19 (2133)
antuka19 Creative Commons License 2019.06.27 0 0 2133

Sziasztok.

Hirdetem az autómat.

Ma hívott is az aaa auto, eljönnének megnézni a kocsit árat nem mondtak.

Ne is foglalkozzak velük szerintetek?

JAMIE222 Creative Commons License 2019.06.17 0 0 2132
Előzmény: creativehun (2131)
creativehun Creative Commons License 2019.06.16 0 1 2131

Hálát adok a magasságosnak..no meg magamnak..amiért rákerestem ,hogy AAA kereskedés vélemények...mert éép kinéztem az oldalukon egy pofásnak tűnő Toyotát  természetesen ezek után szóba sem kerülhet bármilyen kapcsolat ezzel a céggel!

 

Köszönöm,hogy létezik ez a fórum..!!!!

WebNeo Creative Commons License 2019.05.01 0 0 2130

Nem fognak itthon venni akkor is maradnak, mert ahogy látom sok a kintről behozott autó, kínálaton élnek majd meg, sajnos ott is lesz balek.

Előzmény: gsis (2127)
WebNeo Creative Commons License 2019.05.01 -1 1 2129

Szeretem ez a topikot, nem szeretem a címben szereplő vállalkozást.

Hirdettem autót, beleírva nekik nem eladó, mégis kerestek 1x :D

De ahogy olvaslak sok mindent nem értek, tudom megsértődsz majd.

 

Kértük, hogy a kitöltött adatlap alapján - minden rajta volt, az is pontosan, hogy mikor, hol volt összetörve, ki, hol hogy javítottaa, stb. mi a felszereltség, hány éves, szervízkönyv...

Telefonon keresztül? te készítetted korábban, ott csinálták?

Lényegében mindegy is, hiszen engem és mást sem érdekelne a te általad hozott adásvétel során bemutatott adatlap, meg mi volt rajta törve, jobb esetben a vevő győződik meg mindenről.

 

Odahívtak a budaörsi telephelyre 11-re. megérkeztünk, elkérték a forgalmit,

Enyémet kérhetnék, megvan azon hivatalos személyek köre akinek odaadom, a többi jegyzetelje ki amit akar de a kezemben tartom.

 

Most jött, hogy az én (férj) adatait is adjam meg (minek?). "Gondolom a  cseh főnököm, aki milliókat fizet ki, majd Önt hívhatja, nem?"

Marhára nem érdekel mit mondanak ilyen nincs, persze ha a te számod volt a hirdetésben azt megkaphatják, mást minek.

 

Aztán a tapasztalt okos ember beültetett az autóba az anyós ülésre, és ő ment egy kört.

Megint balek voltál, tegye le a lóvét majd akkor vezethet, kereskedések nagy része sem engedi meg neked, hogy vezesd a kiszemelt autót. Szerencsés voltál nem törte össze, nem állt be alatta, egy fillért nem adtak volna.

 

csak én gondolom ezt, hanem 3 hónapja vizsgázott, amikor a szokásos szervízeken kívül néhány százezerben fájt a felkészítés a vizsgára. Plusz sok éven át második kocsi volt, a feleségem hordta vele a srácokat iskolába, garázsban állt, rendszeres szervíz

800 e Ft-s autóra százezrek, pláne ezzel jártok suliba, nem valami biztató így a rendszeres szerviz fogalma. 5 autónk van jelenleg a családban néhány százezret a rendszeresen ütemezett komplett fékcserére gyári alkatrészekkel sem kell költenem.

 

Jó, jó, de mennyi a minimumár amiért otthagyom: 800ezer, ennyit ígértetek, amikor ide csaltatok

Nem tudom mit vártál, te szoktál látatlanba venni valamit, biztos 1000 olvastad, hallottad már, felek mely nyilatkozatát kell ajánlatnak tekinteni, akár egy kötelező megkötésekor is találkozhatsz vele. 

Rosszul látod nem szervezett csalók, balekkeresők, kiskapukat kihasználók, erkölcstelenek stb.

Ha nem törvényesen működnének már bezárták volna őket, de eddig csak bírságolások voltak, ami más nem autós cégekkel is előfordul gyakran. Igaz egy ideig emlékeim szerint maguktól elmentek innen. Sok más szakmában megszívatnak hasonlóan, csak az nem érdekel ennyire téged. Jelen esetben téged nem károsítottak meg szóval kezdhetsz bármilyen panaszba, de semmit nem ér.

 

Bűncselekményt én eddig nem olvastam róluk így feljelentés talán 1 volt de lehet keverem bocs mindenkitől, egy saab vagy mazda. Tisztességtelen magatartásuk miatt volt pár kísérlet, fogyvédnél, meg bíróságon is polgári ügy, de a Facebookon is van csoport velük szemben, valami 5-6 taggal.

 

 

Előzmény: delfinsügér (2125)
von Tom 71 Creative Commons License 2019.05.01 0 0 2128

Ld. 2121-es számú hozzászólásomat. :-)

Előzmény: gsis (2127)
gsis Creative Commons License 2019.05.01 0 2 2127

Egyetlen hatásos fellépés lehetne ellenük, ha elfogynának az ügyfélváróból a balekok.Egyszer már haza húztak, a

válság hatására lecsökkent érdeklődés miatt, aztán a konjunktúra, és az átverhető magyar mentalitás újra

csábítóvá tette a piacot, és újra kaszálnak.

Előzmény: delfinsügér (2125)
Tibi47 Creative Commons License 2019.04.30 0 0 2126

Én is feltettem a kocsimat a Hahu.-ra és rá 30(!) percre már jött is az sms, hogy "Magas áron megvásároljuk autóját, készpénzzel fizetünk! Hívja Juditot." Hehe. Még én telefonálgassak nekik. De velem nem volt szerencséjük, mert én ismerem ezt a tróger bandát. Tiltva is lett a szám egyből. A következő másfél hétben még háromszor jött ugyan ez, csak más nevekkel, más számokról. Ezek is úgy jártak, mint az első.... Hihetetlen amit művelnek...

 

Azt nem tudom, hogy egy esetleges feljelentéshez megvan-e a jogalap, vagy hogyan bizonyítható ez amit művelnek, de mivel rajtad múlik, hogy odaadod-e annyiért a kocsidat amennyit mondanak rá, tudjafene....

Előzmény: delfinsügér (2125)
delfinsügér Creative Commons License 2019.04.30 0 0 2125

Az AAA autó rendszere SZERVEZETT MEGTÉVESZTÉSSEL dolgozik!

Mai sztorink: feleségem hirdetésére jelentkeztek, a kocsija hirdetése miatt. Megvennék. Kértük, hogy a kitöltött adatlap alapján - minden rajta volt, az is pontosan, hogy mikor, hol volt összetörve, ki, hol hogy javítottaa, stb. mi a felszereltség, hány éves, szervízkönyv... Odahívtak a budaörsi telephelyre 11-re. megérkeztünk, elkérték a forgalmit, majd 35 perc váratás kint az "üzemi terület" előtti váróban (nem tudtam miért... közben végig néztük ahogy egy autóst leszívatnak. 900 e Ft-ot ajánlottak neki, az un. átvizsgálás és alkudozás után 700e a vége. Szegény, gondoltam, biztos valami műszaki probléma miatt, amiről nem tudott. Felháborodott, elment.). 3 emberrel üzentünk a benti kollegának, hogy 35 perce várat, és egészkor mennünk kell. Semmi gond, kávé, víz, ropi, szolgáljuk ki magunkat. Nem szolgáljuk, nem ropizni jöttünk, hanem autót eladni. Nagy nehezen kijött valaki 45-kor és felvette az adatokat (ezt sem értettem, a feleségem minden adata, és az autó minden adata is ott volt náluk, meg a forgalmit is 45 percig nézegették). Most jött, hogy az én (férj) adatait is adjam meg (minek?). "Gondolom a  cseh főnököm, aki milliókat fizet ki, majd Önt hívhatja, nem?" jött az okos válasz. Aztán a tapasztalt okos ember beültetett az autóba az anyós ülésre, és ő ment egy kört. Tökéletes fülével mindent meghallott és megmagyarázott (azt csak zárójelben írom, hogy egy kifogástralan állapotú autóról van szó, amiről nem csak én gondolom ezt, hanem 3 hónapja vizsgázott, amikor a szokásos szervízeken kívül néhány százezerben fájt a felkészítés a vizsgára. Plusz sok éven át második kocsi volt, a feleségem hordta vele a srácokat iskolába, garázsban állt, rendszeres szervíz, kevés kilóméter stb...). A "Mester" olyan hangokat vélt felfedezni, miközben elmondta milyen fonos nekik a minőség, hogy a vevőiknek garanciát tudjanak véllalni a kocsikra - erről olvass lejjebb a fórumban, hogy ez hogy van a vevői oldalon - hogy mindent hang alapján be tudnak már azonosítani. "Cserélni kell a kettős tömegű lendkereket" jött a gyors ítélet. Na nem baj, most bemegyek és kiszámolom. Mondta és eltűnt újra 25 percre. Kicsit csodálkoztam, hogy még a motorházat sem nyitotta fel, egy aknára sem állt rá, a tartalék felnire szerelt téli gumikra rá sem nézett a zacskókban, csak ment "kiszámolni". Aztán visszajött, és elmondta, hogy a legnagyobb sajnálatára ez akkora gond, még jótékonyan olcsón számolta a javítást, hogy az ő drága vevőinek minden rendben legyen. Az eredetileg telefonon ajánlott 800e Ft-ból 350e Ft lett. Mondtam, hogy azonnal takarodjon vissza a dobozába, és hozza vssza a forgalmit, és ne rabolja tovább az időmet. "Jó, jó, de mennyi a minimumár amiért otthagyom: 800ezer, ennyit ígértetek, amikor ide csaltatok, mondtam! Visszament, és 10 p. múlva - most jön az amit nem értettem az elején - valaki Fótról hívott, hogy ő a "jófülű" főnöke, és nem értik én miért nem vagyok elégedett, ők mindent szuperül felmértek. Mondtam, hogy szervezett megtévesztést hajtanak végre, és felesleges volt felhívnia, mozgassa meg a kollégáját, adják vissza a forgalmit. "Akkor 400 ezer az utolsó ajánlata" mondta a menedzser. Mondtam, hogy takarodjon, elmondtam, hogy 800 alatt nem adom, remélem jól érti, mert már ebben sem vagyok biztos és lecsaptam. Ez után jött a jófülű még 5 perc múlva és peckesen a kezembe nyomta a forgalmit és cinikusan sok sikert kívánt  (ez akkor most nem jött be, és az egész színjátékot feleslegesen kellett szegénynek végig csinálni, ejha, nem lett üzlet, még csak a szokásos jutalék se lesz,milyen emberek vannak).

Azt hiszem ez egy régen kialakított jól szervezett módszer! Minden autóhoz lehet egy aktuális hibalista, amivel az általuk kínált ár felére lehet csökkenteni az árat (még nem is szivatták le annyira az előttem lévőt, ha neki csak 30%-ot vettek le. Szerintem ennek böngészése miatt kell 35-45 percet várni, meg hogy sietned kelljen, és ha léted függ tőle  - nekem szerencsére nem - idegeskedj kicsit mi lesz, és magadban kezdj el gondolkodni, ha az a "műszaki probléma" adott amit mondtak, mennyiért adnád oda... Nyomásgyakorlás és döntéspszichológia... Ki van ez találva jól és rengeteget gyakorolták is. Emiatt szervezett ez az egész és nem spontán esetek halmaza - ha még nem olvastad a bejegyzéseket alul, most érdemes nekifutnod, de fog kelleni hozzá idő, mert sok ezer van) Mindezt anélkül, hogy legalább a látszatát fenntartanák annak, hogy meg is vizsgálták a kocsit. Százezreket kellett költeni a vizsga előtt kormányösszekötőre, gömbcsuklóra, fékjavításra, akkura - de még csak rá se nézett, hogy egyáltalán ezek az alkatrészek be vannak-e építve....Ez senkinek nem tűnik fel? Ezek szervezett CSALÓK! Nagyon sajnálom azokat akiknek nagyon kellhet a pénz és akik azzal a reménnyel jönnek, hogy nekik megigérték... És pénzzel távoznak majd... Biztos ezért adják oda szuggesztíven előadott mendemondás problémák miatt sokan a feléért a kocsijukat - mert 50 autó biztos állt a telepen. Ha az uzsorakamatos kölcsön tilos, akkor ezt miért szabad csinálni? És nem csak a céget kellene megbüntetni, hanem azokat az alkalmazottakat is, akik a szervezett megtévesztést napi sokszor tudatosan elkövetik! Ti fórumozók, akik 2006 óta több mint ezervalahányszáz bejegyzést tetettek, feljelentettétek őket? Kiváncsi lennék mi lett az eredmény ha igen. Én komolyan gondolkodom. Pedig meg kell tenni, itt nem egy-egy véletlenről van szó, tudatos szervezett lehúzás a vásárlók ellen, úgy, hogy hatalmasat nyerészkednek ezen, mi, a fogyasztók, akik akár eladnánk, akár vennénk csak szívhatunk. Nem az én esetem az érdekes, hanem amit most utána elolvastam itt. Mind egybevág 13 éve! Nem lehet véletlen! Mit gondoltok? Hogy lépjünk fel ellenük?

borand10 Creative Commons License 2019.04.26 0 0 2124

Nekem még rossz élmény nem volt velük kapcsolatban, de keresztapám kinézett egy Octaciat náluk és mondtam neki, hogy rettentően simlis kereskedés jobb lenne elkerülni. Azért ő mondta, hogy legalább tájékozodjunk, ezért írtam nekik egy emailt 2 hete, hogy legyenek szívesek az alvázszámot megadni a kinézett autóhoz. Pár órára rá felhívott az egyik kolléga nőjük és közölte, hogy sajnos eladták az autót, de ebből a típusból még több is van tud-e valamit ajánlani. Elutasítottam és leraktam. Azóta természetesen a hírdetés még mindig elérhető. Szóval, aki 1.4 TSI Octaviat akar 205 ezer km-rel, az szerintem felejtse el. Vagy azért, mert nincs meg, vagy azért, mert nagyon kétes a múltja.

JAMIE222 Creative Commons License 2019.03.28 0 0 2123

Igen, sajnos jo esellyel automata üzik, nincs ertelme visszairni, hogy hess a picsaba:)))

Előzmény: Tibi47 (2122)
Tibi47 Creative Commons License 2019.03.28 0 0 2122

Tettem fel egy autó hirdetést a Hahu-ra és láss csodát, öt perc után jött az sms, hogy "érdekelne a gépjármű, készpénzzel fizetünk, kérjük vegye fel a kapcsolatot Évával" Feladó: AAA Autó. 

Nagyon gyors volt a reakció. Szerintem ez valamilyen automata, ami küldözgeti az sms-eket. Ezeket az sem érdekli, hogy direkt odaírtam, hogy "autókereskedők ne keressenek!) 

Üzenet delete.....   :-)

von Tom 71 Creative Commons License 2019.02.03 0 0 2121

Távol álljon tőlem, hogy megbántsalak... nem tűnt fel, hogy egy autó megvásárlása általában nem tart 1-2 óránál tovább? Még akkor sem, ha beviszed egy szervizbe és ott alaposan átvizsgáltatod...

Sajnos az ilyen autóvásárlók járulnak hozzá ahhoz, hogy ez a cég él és virul.

Előzmény: Mojzsu (2112)
von Tom 71 Creative Commons License 2019.02.03 0 0 2120

Bocsánat, hozzászólásom természetesen nem neked szólt!

Előzmény: von Tom 71 (2118)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.03 0 0 2119

https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2017/12/21/balesetveszelyes_rohado_auto_az_aaa-tol/

Érdekes  történetek az AAAautóról.  Én voltam ott és láttam hogy van olyan autó jelenleg is aminek a futóműve életveszélyes.

von Tom 71 Creative Commons License 2019.02.03 0 0 2118

Távol álljon tőlem, hogy megbántsalak... nem tűnt fel, hogy egy autó megvásárlása általában nem tart 1-2 óránál tovább? Még akkor sem, ha beviszed egy szervizbe és ott alaposan átvizsgáltatod...

Sajnos az ilyen autóvásárlók járulnak hozzá ahhoz, hogy ez a cég él és virul.

Előzmény: relackóka (2114)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.03 0 2 2117

Konkrétan használhatatlan kategória is létezik amit 70ezerért vagy ingyen meg kapsz faluhelyeken csak írasd le a tulaj nevéről. Itt ilyet lehet venni 400-500ezerért.

Előzmény: Mojzsu (2112)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.03 0 0 2116

Személyes tapasztalatom hogy átverés az AAAautó, az autók többsége irreálisan a piaci ár felett van,vagy rejtett hibákkal adják el. A legrosszabb létező kereskedés !

WebNeo Creative Commons License 2019.02.03 0 0 2115

Like

Előzmény: relackóka (2114)
relackóka Creative Commons License 2019.02.03 0 6 2114

9 órát vártál,eladtad az autód occson,vettél tőlük egy másikat,akkor most ki a h.lye?

Előzmény: Mojzsu (2112)
WebNeo Creative Commons License 2019.02.03 0 0 2113

9 ora hihetetlen , nem lehet ennyire valaki mazopista......Besenyö pista bacsi

Előzmény: Mojzsu (2112)
Mojzsu Creative Commons License 2019.02.03 -2 1 2112

Szerintem ők a vásárlók és az eladók megtévesztéséből élnek.Elég keserű szájizzel jöttem el tőlük. 9 órát várakoztattak és a megvásárolt gépjármű adatlapját se jól töltötték ki. Az egy éves garancia sincs ingyen.A beszámított autómat nagyon olcsón vették be. Az olcsóbb autóik elég rossz állapotban vannak, amit nem mondanak meg,jó ha magadtól rájössz.Nagyon lehúzósok. Ebből élnek.Nem ajánlom senkinek őket.

gosztiapa Creative Commons License 2019.01.25 0 0 2111

Azért én a múltkoriért megszívattam volna őket........... 

Előzmény: Énvagyokmagam (2110)
Énvagyokmagam Creative Commons License 2019.01.23 0 0 2110

Jajjj Papa! :-))

 

Valószínűleg az lett volna, hogy igen, minden tetszik...hozza be egy tüzetesebb vizsgálatra a telephelyre. :-)

Onnan pedig már tudod mi a menet. :-)

 

Előzmény: gosztiapa (2109)
gosztiapa Creative Commons License 2019.01.22 0 0 2109

Ha azt mondták,hogy egy kolléga kijön megnézni,azt azért nem hagytam volna ki.Sőt ha jó árat mond,akkor hozza ki a pénzt is és az adásvételit is írják alá.

Előzmény: Énvagyokmagam (2108)
Énvagyokmagam Creative Commons License 2019.01.20 0 1 2108

Jó, hogy megtaláltam ezt az oldalt még anno. Most hirdetem az autóm és a feladás után kb. 5 percen belül, már fel is hívtak ,hogy érdekelné őket az autóm és egy kolléga kijönne megnézni. Mikor kiderült hogy AAA-tól a cégtől van akkor mondtam a kis hölgynek, hogy velük nem szeretnék üzletelni. Erre mondta, hogy tud róla, hogy van egy Mazda ügy ami sajnos rossz fényt vet rájuk. Erre mondtam neki, hogy egy blog született miattuk. Ez azért nem egy-két problémás ügyfelet jelent és elég sokan hasonló tapasztalatokat írnak itt le.

Felhoztam azt, hogy fél napokat ültetik az ügyfeleket stb... amiket olvastam itt. Erre mondta, hogy igen, mert sajnos kevesen vannak. Mondtam neki, csak azt nem értem, hogy ha tudják, hogy kevesen vannak akkor miért hívnak be ennyi tulajdonost???? Abban a tudatban, hogy kevesen vannak és tudják egy vizsga mennyi ideig tart???

Nem azokból az emberekből élnek akiket megszívatnak ezzel? Erre nem nagyon tudott mit mondani.

Aztán letettük a telefont. Ma azért megint küldtek egy sms-t.

maskeau Creative Commons License 2019.01.12 0 0 2107

és milyen érdekes, hogy létezik egy AAA Fleur Kft is, (selectproduct pont hu webáruház), ahol - saját tapasztalat - ugyanez a stílusú átverés megy. https://444.hu/2018/11/27/negyen-is-feljelentettek-ugyanazt-a-magyar-webboltot-de-mindig-megusztak-mert-aki-a-rendorseghez-fordul-azt-kifizetik

Ferenc Berkes Creative Commons License 2018.11.19 0 1 2106

nagy ívben elkerülni ezeket!!

Manyi Németh Creative Commons License 2018.11.09 0 0 2105

Senkinek nem ajánlom ezt a céget undorító módon viselkednek lehuzak az embereket hibákat keresnek az autoton úgy hogy nem értenek hozzá egy autószerelő autójára közlik a hibákat ami nem felelel meg a valóságnak undoritok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!