Keresés

Részletes keresés

marciberci55 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 348
Szia e-mailben is kérdezhetek?
Előzmény: Spagyi (341)
marciberci55 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 347
Kőszőnőm a választ de igazibol elég kuka vagyok hozzá, ugyhogy nem nagyon értem amit irtál.
Előzmény: Spagyi (341)
Metal213 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 346
Hali!

Ujabb kerdes merult fel: az sms karakterszamlalot be lehet kapcsolni vagy erzessel kell beloni a 160 karaktert?

koszi a segitseget
Sir Dan Creative Commons License 2008.04.09 0 0 345
Olvastam mar ilyenrol, hogy nem tesz jot neki...
Előzmény: Imrisko57 (338)
Metal213 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 344
http://www.intomobile.com/2007/03/15/10reasons4iphone2.html

szerintem most is megeri megvenni mert ha nyaron jelenik meg akkor kb. osz vagy tel amire rendes arban kaphato lesz majd...

hacsak nincs 180-200k-d a kerdesre :)
Előzmény: totopad (339)
Metal213 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 343
koszonom szepen a valaszt!

mostmar a google is a baratom :)
Előzmény: Spagyi (340)
Spagyi Creative Commons License 2008.04.09 0 0 342
Sziasztok! Nyártól én is szeretnék iPhone tulaj lenni, de már a 2.0-ás verzióval, csak szeretnék tőletek infókat kérni, hogy a 3G-t leszámítva mennyiben lesz más, az új verzió. Illetve még azt szeretném megkérdezni, hogy az aksi mennyit bír kb! Előre is kössz a válaszokat!

Ha csak a 3G miatt vársz anyárra akkor nyugodtan vedd meg most, ugyanis a 2.0-ás verzió csak szoftverre vonatkozik. Sajnos új hardver verzióról még semmi hír nincs. :(

Akksiról sokat nem tudok mondani, nekem mindig töltőn van ha otthon vagyok.
Előzmény: totopad (339)
Spagyi Creative Commons License 2008.04.09 0 0 341
Ha az n95 tud szinkronizálni outlookkal akkor egyszerű a dolog. szinkronizálod a kontaktokat és a naptárat outlookkal, majd pedik az outlookot az iphoneal...
Előzmény: marciberci55 (337)
Spagyi Creative Commons License 2008.04.09 0 0 340
1: az installerből lehet telepíteni programokat wifin keresztül

2: az installerből tedd fel a ringtones nevű progit, ezzel lehet csengőhangokat készíteni a telón levő zenékből

3: alapból csak egy oldalnyi program van a telefonon, összesen 16+4 ikon fér el. ha az installerből többet telepítel, akkor automatikusan nyílik egy következő oldal. manuálisan is rendezheted az ikonokat, tartsd nyomva az egyik ikont, majd ha el kezd rezegni, kedvedre mozgathatod őket

4: beállítások, általános, infó, verzió. érdemes feltenni az 1.1.4 est

5: ha csak simán frissíted akkor megmarad. ha restore-olod akkor elveszik, de semmi gáz, újrateheted az installerből. csak add hozzá a sourcesekhez a www.ifhone.hu/install.xml t.
Előzmény: Metal213 (336)
totopad Creative Commons License 2008.04.09 0 0 339

Sziasztok! Nyártól én is szeretnék iPhone tulaj lenni, de már a 2.0-ás verzióval, csak szeretnék tőletek infókat kérni, hogy a 3G-t leszámítva mennyiben lesz más, az új verzió. Illetve még azt szeretném megkérdezni, hogy az aksi mennyit bír kb! Előre is kössz  a válaszokat!

Imrisko57 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 338

Vettem 1 bőrtokot a Iphon-hoz, csak otthon vettem eszre, hogy nem tepozaras hanem magnes rogzitesu. A kerdesem a magnes nemteszi tonkre a telphont?

Imrisko

Előzmény: marciberci55 (337)
marciberci55 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 337

Sziasztok!

 

Vettem Egy iPhonet és Kb millio kérdésem van. Először is ,hogy tudom a Nokia N95-ről a telefonkönyvet átmenteni, meg esetleg a naptár adatait is. Van e ötletetek, hogy egy magyarnyelvü használati utasításhoz hozzájussak.? Köszönöm. 

Metal213 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 336
hali!

ma vettem egy ilyen kutyut es azt kell hogy mondjam, elkepesztoen megerte!nincs mese, alom!

nokia n958gb es htc kaiserben gondolkoztam de ugy gondolom, hogy az en igenyeimnek megfeleloen tokeletesen valasztottam!

egy ket kerdes azert felmerult, ami lama, n00b meg akarmi lehet de akkor is felteszem :)

1. hogy lehet programokat telepiteni ra? a zeneket mar megoldottam az intunes-en keresztul.
2. hogy lehet csengohangot ratolteni (erre van egy specko program?!)
3. lattam hogy van olyan ihone aminek a kijelzojen akar 3 panelnyi programok vannak, netan van valahol valami lista ezekrol ?
4. hol latom milyen fw-s a kicsike?
5. ha frissitem akkor a magyar menuvel mi fog tortenni ?

az itt talalhato programokat neznem meg a telcsin: http://iphone.freeweblog.hu/



a segitsegeteket elore is koszonom!


egy kezdo
renesains Creative Commons License 2008.04.08 0 0 335

Gondolom a bejövő szerver beállításokat tudod a kimenőhöz meg szerintem a kiszolgálónévhez próbáld meg beírni az smtp.freemail.hu-t a felhasználónevet meg a jelszót hagyd üresen. Én üresen hagytam, nyomtam egy mentést, gondolkodott 1-2 percig aztán elfogadta.

Hozzá kell tennem, hogy ezzel a módszerrel is 3. próbálkozásra fogadta csak el.

Nem biztos, hogy sikerülni fog, ez csak egy ötlet.

Előzmény: TOmmy RS (334)
TOmmy RS Creative Commons License 2008.04.07 0 0 334
És hogyan sikerült beállítanod a kimenő cuccokat mert nekem egyenlőre nem akarja fogadni a freemail leveleimet???
Előzmény: renesains (332)
Sir Dan Creative Commons License 2008.04.07 0 0 333
ScummVM-nek remek honlapja van reszletes leirassal. Arra valo, hogy regi kalandjatekokkal nyomulj a telefonon. Day of The Tentacles, Money Island, stb. A jatekokat nem mellekelik termeszetesen. 1.1.3/4-en javasolt sajat repository-bol felrakni a dev verziot, azzal mukodik. Szerintem nagyon kiraly program.

Lattatok a videot az iPhone Quake-rol?
http://youtube.com/watch?v=Eu1PfGAumIQ
Előzmény: TOmmy RS (322)
renesains Creative Commons License 2008.04.06 0 0 332

Nekem végül sikerült beállítanom.

Kimenő szerverhez végül semmit nem írtam kivéve az smtp.pannongsm.hu-t.

 

TOmmy RS Creative Commons License 2008.04.06 0 0 331
Helló!

Az emailbeállítással nekem is vannak gondjaim mert nem sikerült még ráhangolni a freemail fiókomat, ha valaki tud megoldást akkor szóljon! Nekem is fontos lenne!
Előzmény: renesains (330)
renesains Creative Commons License 2008.04.06 0 0 330

Tudna nekem valaki segíteni a mail fiokommal összehozni a telómat?

 

Pannonons vagyok és a t-online-os mail címemre akarom rágerjeszteni.

 

Bejövő szerver beálliások megvolnának, kiszolgálónév-felhasználónév-jelszó

ezeket beírtam utána jönne a kimenő szerver (SMTP).

Na itt ugye beírom a  kiszolgálónévhez az smtp.pannongsm.hu utána viszont van még két sor  a felhasználónévnek illetve a jelszónak.

Próbáltam a fiókhoz tartozó adatokat megadni, de azokat nem fogadta el.

Vagy oda valami mást kell írni?

Valaki tudna segíteni?

Thx!

Raha Creative Commons License 2008.04.05 0 0 329
Megoldottam, köszönöm az infókat.
Az APN-hez be volt írva hogy net, de csak nem ment.
Neten keresgélve kiderült hogy reset communications settings segít rajta - és lőn :-)
Előzmény: TOmmy RS (305)
Spagyi Creative Commons License 2008.04.05 0 0 328
Igen, könnyű. Sztem mindenképpen megéri 114 re frissiteni, többet tud és a 3rd party programokat is már erre írják.
Előzmény: renesains (327)
renesains Creative Commons License 2008.04.05 0 0 327

Amugy ezt a frissitést is meg lehet könnyen házilag csinálni?

Megéri? Többet tud a 114es mit a 112es?

renesains Creative Commons License 2008.04.05 0 0 326

Nekem is ez volt a problémám, hogy nem tudtam tárcsázni és azt tanácsolták, hogy futassam le az iWorld-t és lám tényleg megoldotta a problémát.

Frissités is biztos megoldás lehet nálam sokkal okaosbbak vannak itt , csak azért mondom mert én még mindig 1.1.2 vagyok és nekem a fenti módszer bejött. 

 

Előzmény: Törölt nick (323)
Spagyi Creative Commons License 2008.04.04 0 0 325
Valszeg 1.1.2-es esetleg 3-as Fw-d van, és aki függetlenítette nem vette a fáradságot hogy rendes munkát végezzen. A régi módszernél fordult elő ez a hiba, viszonylag egszerűen javítható. Nálad mégis az lenne a jó megoldás ha frissítenéd a telefon szoftverét 1.1.4-re, majd újra függetlenítenéd.
Előzmény: Törölt nick (323)
TOmmy RS Creative Commons License 2008.04.04 0 0 322
Hellló! Olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudom beállítani a freemail fiokomat az iponon, és msn-t az apollo progiban! Továbbá hogyan működik a scummvm mert én elég béna vagyok vele azt sem tudom mire való:::((( Köszi előre is
Ace full Creative Commons License 2008.04.04 0 0 321
Köszi az infókat!
Akkor itthon fogom megvenni.
Egy utolsó kérdés.
Tudom, ez nem a reklám helye, de szerinted melyik boltban vegyem meg?
1 év garancia azért kéne, meg nem ártana, ha számlaképes lenne.
Előzmény: Spagyi (320)
Spagyi Creative Commons License 2008.04.04 0 0 320
1.: a T-Mobile nagyon szerette volna már ősszel árulni a telefont, de ebből valószínűleg nem lesz semmi, mert az iTunes (ezzel kell aktiválni és előfizetést kötni) egyelőre magyarországon használhatatlan, a zene lejátszást kivéve. :)

2.: Nem kell előfizetéssel megvenni a telefont. Sőt, egy iPhone-t sem adtak még el előfizetéssel. Vásárláskor csak a telefont kell megvenni, szerződést otthon kell közni neten keresztül. A telefon aktiválásig/szerződés kötésig használhatatlan. Itt jön képbe a függetlenítés. Tehát muszály függetleníteni...

3.: Nem tudom. :)
Előzmény: Ace full (318)
Spagyi Creative Commons License 2008.04.04 0 0 319
Amikor valaki megvásárol egy iPhonet hivatalos forgalmazótól, akkor a telefont nem tudja használni addig, amíg neten keresztül nem aktiválja az iTunes nevű programmal. Aktiválás során köttetik meg az előfizetési szerződés is, és ekkor kell kiválasztani, hogy milyen díjcsomagot szeretnél. Aktiválás előtt a telefon nem használható. Vásárláskor tulajdonképpen egy használhatatlan telefont vesz az ember. Ez a hivatalos verzió.

A nem hivatalos szerint megveszek egy iPhone-t és nem aktiválom, persze így a telefon használhatatlan mindaddig amíg nincs függetlenítve. (így nem köttetik előfizetés sem) A függetlenítés otthon bárki által elvégezhető néhány perces, egy klikkelést igénylő folyamat és ingyenes!! Senki ne fizessen külön föggetlenítésért, vagy akár magyar menüért!!!
Előzmény: neeble (312)
Ace full Creative Commons License 2008.04.04 0 0 318
Hello!
Lenne 3 kérdésem:
1. K.b. mikor jelenik meg Magyarországon a T-mobile-nál az iphone?
2. Ha Németországban veszek az egyik haverom előfizetéssel iphone-t, és én megveszem tőle a készüléket, kikódolás nélkül tudom-e használni magyar T-Mobile-os SIM kártyával?
3. Magyarországon 2éves garanciával lehet kapni valamelyik GSM boltban?
Köszi.
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.04 0 0 317

Enberek, tudtok valami hazai lelőhelyet, ahol lehet kapni igényes bőrtokokat a cucchoz, azért kábé olyan minőségben, mint amik az iphone.lap.hu tokrovatában vannak?

http://www.myincipio.com/category/0_apple_iphone_cases_accessories/

http://www.vajacases.com/home/home_en.html

 

A goggle által kidobott Cardin-cikkek

http://www.drmobil.hu/index.php?cPath=22_34 

nem győztek meg, a márka egyébként is a punnyadt középkategória jelképe már, plussz a kitűnő hirdetésből az sem derül ki, hogy övre lehet-é fűzni vagy nem lehet-é...?

 

Tipp?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!