Keresés

Részletes keresés

G. Peti Creative Commons License 2000.11.07 0 0 6
Lurk:

Én is így voltam vele kb. 12 éves korig. Én is vezettem minden eredményt, volt BEK, KEK, VB, különböző országok bajnoksága stb.

Lurk Creative Commons License 2000.11.06 0 0 5
Nagyon jó topic!
Életem első szenvedélye a gombfoci volt. Úgy indult, hogy ovi után otthon avval játszottam, hogy ceruzákkal egy üveggolyót lökdöstem a szőnyegen, és ez volt a foci, de mikor beleállt egy grafit hegye a sarkamba, a mamám, miután az orvosnál kaptam egy injekciót, azt mondta, másnap vesz nekem egy gombfocit. Igy is történt, másnap megkaptam a spanyol és a francia csapatot. Később egy nagy deszkára rajzoltam pályát és azon játszottam. 30 körüli csapatom volt nekem is, nemrég hoztam fel őket a pincéből, hogy megnézzem őket újra. Általában saját magammal játszottam, 2x5 perces meccseket. Több világbajnokság is lezajlott a szobámban, amelyek minden fontos adatát (gólszerző, félidei eredmények) papiron vezettem. A legjobban viszont közvetiteni szerettem. Meccs előtt felsorakoztak a csapatok, eljátszottam a himnuszokat (értsd: énekeltem vmi halandzsát), gólnál a játékosok egymásra borultak, szóval jól elszórakoztattam magam. Aztán mikor nagyobb lettem, abbamaradt a dolog.
Sorry, ha mindez nem túl érdekes nektek, nekem ez jut a gombfociról eszembe.
kékkirály_d Creative Commons License 2000.11.06 0 0 4
Hát igen,én se vettem elő 16 éves korom óta...
G. Peti Creative Commons License 2000.11.06 0 0 2
Nekem kb. 50 csapatom van, de ezek majdnem minde megvannak. Kedvencem a 1995-ös EMDSZ-SLC.
kékkirály_d Creative Commons License 2000.11.05 0 0 1
Jelen!
Megvannak:
Aranycsapat
Dánia
Anglia
Franciao.
Németo.
DEBRECEN
FTC
UTE
Békéscsaba
Vác
Győr
MTK
Olimpai válogatott'96
ZTE
Skywalker. Creative Commons License 2000.11.03 0 0 0
Fogalmam sincs róla, de kap egy nagy 0-át!!!
G. Peti Creative Commons License 2000.11.03 0 0 topiknyitó
Megszállott gombfocisták hozzászólásait várom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!