Fontos lenne megbecsülni ezeket az élőhelyeket mert ha sikerül itt infrastruktúrát fejleszteni Mártély a környék egyik legszebb kiránduló helye lehetne. Jó lenne munka szerűen hasonló dolgokkal foglalkozni nagyon érdekel.
Csak szép ez a Mártély, de úgy látom az élő Tiszánál is voltál. A favágásról annyit, hogy ez sajna legális. próbálják a papírnyárt kiszedni, csak nem tudom, sikerül-e pótolni a fahiányt.