Keresés

Részletes keresés

Echo Zulu Creative Commons License 2006.11.20 0 0 205

Valaki HELP, mert most már szétverem a gépet, MSN-nel együtt...:-/

Frissítettem Windows Live Messenger-re, ami emlékeim szerint a 8.0-ás verzió.

MIÉRT van az, hogy bárkihez ha beállítok egy hátteret, az a legközelebbi megnyitáskor nincs ott? Berakok egy képet az ablakba háttérnek az illetőről, és ha legközelebb beszélek vele, ergo elindítom MSN-t, akkor hófehér az egész ablak, még csak nem is valami színárnyalatú, hanem undorító hófehér...

Mi a megoldás? Bármit állítok be ez van.

Bezzeg hugom aki szintén ezen a gépen használja msn-t ugyanebben a felhasználó fiókban, neki nincs ez a gondja....

HEEEEEEEEELP...! :(

E.Z.

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.18 0 0 204
Én mostanság elég gyakran pakoltam újra a gépem, és soha nem volt ilyen problémám. Nem lehet, hogy egy nagyon régi verziót használsz és az még a gépen tartja ezeket az infókat? (Nem logikus, de m$ cuccról beszélünk :-) )
Előzmény: mbalazs_007 (198)
Etus Creative Commons License 2006.11.18 0 0 203

Érdekes a probléma én is tapasztaltam hasonlót. Sajnos megoldani úgy sikerült, hogy újra telepítettem az egész  XP-t. Biztos van mód arra, hogy ne kelljen újratelepíteni a rendszert, csak sajnos én nem tudtam rájönni erre.

Érdekelne a megoldás.

Előzmény: mattil (200)
Davey Creative Commons License 2006.11.17 0 0 202
én is szeretném kérdezni,hogy meg lehet e esetleg valahol nézni,hogy letiltottak e???én találtam egy oldalt,de az szerintem nem műkörk,mert mindíg uazt írja...
Előzmény: insde01 (201)
insde01 Creative Commons License 2006.11.17 0 0 201
hali, egy MSN-es kérdést szeretnék feltenni.
Egyik ismerősömet - akivel picit összekaptunk - hetek/hónapok óta nem látom MSN-en, pedig a gépemen ott van hogy felvett isminek. Namost lehet hogy letiltattot közben? de akkor miért nem törlődött ki a főablakból a neve? Illetve honnan lehet megtudni hogy letiltattot-e vagy sem? van rá valamilyen progi vagy le lehet kérni a kapcsolat állapotát esetleg azt hogy mikor volt benn legutóbb...?
mattil Creative Commons License 2006.11.15 0 0 200

Sziasztok!

 

Barátnőm gépének MSN 7.5-jével semmi baj nincs. De csak akkor, ha Ő jelentkezik be a rendszerbe. Ha a kislánya, akkor az történik, hogy elindul a bejelentkezés, majd egy idő után minden partnerénél megjelenik, hogy bejelentkezett, de nem lehet írni neki, mert valójában itt a gépen nem jelentkezik be, hanem egy időre megmerevedik a rendszer, majd állandóan ujrakapcsolódik. Sejtésem szerint a rengeteg letöltött Smile miatt van ez, de nem vagyok biztos benne. Mi lehet a hiba? Amint látszik csak ezzel az egy fiókkal van baj.  Van hogy egy fél délutánon keresztül folyamatosan ujrakapcsolódik, mire végre nagy nehezen bejön a partnerek listája és már használható. A barátnőm és én a saját fiókunkba lazán be tudunk lépni. Már ujratelepítettem az MSN-t, és amit csak tudtam kitakarítottam, de ennek ellenére is ugyanaz a hiba. Tudtok segíteni nekem mit tegyek?

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 199

Nálam pontosan ugyanez van per pillanat. Azzal a különbséggel, hogy ha a hibaelhárításra kattintok, akkor még le is fagy. :( Legutóbb működött, a Windows újrainstall óta van ez. Újabb Zone Alarm-ot használok, de a Messenger-nél nincs semmi letiltva! A nod32 meg nem hiszem, hogy közrejátszik ebben!

 

Ötlet? (Köszi, ha van)

Előzmény: Törölt nick (181)
mbalazs_007 Creative Commons License 2006.08.21 0 0 198
Hello!

Újraraktam a windows-t, de elfelejtettem a MSN messengerről ami szépen letörölte a partnerlistát. Kicsit gagyinak tartom h most mindenkitől újrareget kérjek. Nem tudja vki h hogyan lehetne (lehet-e egyáltalán?) visszahozni a partnerlistát és egyáltalán hová menti el ezt h ne forduljon elő többet.

Köszi

Még jó h a mirc a neten tárolja ezt...
szűcs90 Creative Commons License 2006.08.21 0 0 197
Nah a Live Messengerem mindeig újrakapcsolódik, sokszor...
és vmikor írnak nekem és nam kapom meg az üzenetet... :'(
hogy lehet ezt megcsinálni???? Légyszi aki tud segítsen!
drlazi Creative Commons License 2006.07.25 0 0 196

sziasztok,

 

van valami trükk vagy progi, amivel meg lehet nézni, hogy a partnereim közül esetleg letiltott-e valaki? illetve át lehet-e a hatolni a tiltáson valahogy?

vasmadár Creative Commons License 2006.07.23 0 0 195
már 16-ot tárol a 40 helyett a hangulatjelekből.... mia fenétől nem áll helyre?
szűcs90 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 194
beszélgetés közben egyszerűen lefagy a Live Messenger és ujraindítja magát... ez volt már a korábbi MSN-el is, nem tudom mi tévő legyek, tipp?
OriFollower Creative Commons License 2006.07.10 0 0 193
Üdv!

Windows Live Messengert használok, és amikor valamelyik partnerem üzenetet küld,
akkor én azt nem látom, de ő viszont látja az én üzenetemet.
Mi lehet a probléma?

Tűzfal programot használok, az MSN messenger régebbi verzióival is ugyanez a probléma,
windows messengerrel is ezt csinálja, a gépen lévő többi program tökéletesen működik. Nincs vírus a gépen.

A messenger a beállítások, kapcsolatok fülben a következőt írja ki:
"Ön egy nem UPnP-rendszerű tűzfalon keresztül kapcsolódik az internethez. (Rendszergazda)"
Lehet h ez a probléma?

előre is köszönöm: Orifollower
vasmadár Creative Commons License 2006.07.05 0 0 192
amióta a betát letöltöttem, a hangulatjelek nem tárolódnak 40 re csak 9-13 db ra, hiába telepítettem visssza a 7.5-öt mi a franc baja lehet, sehol a súgóban sincs utalás erre a bajra, sem állítási lehetőség.. :(((
Bajuszfalvy Cincogi Fülöp Creative Commons License 2006.07.05 0 0 191
Én is köszönöm.
Előzmény: kkgagyesz (189)
ashen Creative Commons License 2006.07.03 0 0 190
köszönöm szépen!
Előzmény: kkgagyesz (189)
kkgagyesz Creative Commons License 2006.07.02 0 0 189
ashen Creative Commons License 2006.07.01 0 0 188

sziasztok!

 

Meg tudjátok mondani, hogy a hangulatjeleket és a többi ilyesmit hol tárolja az MSN?

 

A másik kérdés... letöltöttem egy "2005 Msn Messenger GigaPack.daa" nevű filet a netről, és fogalmam sincs, milyen kiterjesztés ez a .daa és ezt hogy lehetne az MSN-be behozni... Ötlet?

 

Köszi előre is!

A.

Toadie Creative Commons License 2006.05.28 0 0 187
Egyszer hallottam, hogy az MSN-t nem engedi a netre a windows tűzfal. Nem lehet, hogy az kapcsolt be és azért nem tud kommunikálni?
Előzmény: Törölt nick (177)
locsemege Creative Commons License 2006.05.24 0 0 186
Így már értem. Csak felvetettem, de ezek szerint azt az eshetőséget kizártad.
Előzmény: Törölt nick (184)
Yozef Creative Commons License 2006.05.24 0 0 185
Egy egyszeru kerdesem lenne: a plus-os hangokat tarolja valahol a gepem? mert nem talaltam sehol...
locsemege Creative Commons License 2006.05.23 0 0 183
Mintha azt írná, hogy később próbáld meg újból. Mi van, ha tényleg szerver oldali nyűg? Ha pl. lerohadnának az Index szerverei, nem kezdenék lázasan böngészőt cserélni a gépemen...
Előzmény: Törölt nick (181)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.15 0 0 180
Nem tudjátok véletlenül, hogyan lehet elmenteni a Messengerben folytatott videózást?
drberki Creative Commons License 2006.05.12 0 0 179

Hello!

 

Szerintetek van arra mód, hogy amikor naplózik az msn, akkor két különböző helyre tegye ezt?

Ha igen, akkor mi módon?

 

köszi

 

drb

vasmadár Creative Commons License 2006.05.08 0 0 178
az MSN-el nekem is össszeakadt a bajszunk..:))) ....de a baj nem jár egyedül, vírusgyanus jelenségeket le lehet-e küzdeni a nod32 mellé telepítendő vmi más virusijesztgetőőővel, vagy két dudás nem fér el egy csárdában?
locsemege Creative Commons License 2006.04.18 0 0 176
Mondjuk én kb. azt sem tudom, mi az az MSN, de így ránézésre azt mondanám, hogy a hálózati és a tűzfal beállításaidat hasonlítsd össze a jól működő gépével.
Előzmény: Törölt nick (175)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2006.04.10 0 0 174
AZ egyik címemen vannak mindenféle szines betűk, animációk. Hogy tudom ezeket a másik címre is átmásolni?
dieselke Creative Commons License 2006.04.10 0 0 173
Köszönöm a válaszokat...
Eaglet Creative Commons License 2006.03.25 0 0 172
A Messengerben hogyan lehet felhasználókat keresni ?  Honnan lehet tudni, hogy egy adott pillanatban hanyan használják a programot ?
djagrasto Creative Commons License 2006.03.21 0 0 171

Sziasztok!

 

Nekem is lenne egy kis gondom az MSN-nel.

Egy kollégiumban dolgozok rendszergazdaként, de sajnos nem tudok mindig a diákokkal lenni amikor neteznek. A kollégium vezetése azzal a kéréssel fordult hozzám, hogy le kellene tiltani a Messengert. Van erre lehetőség?

Hiába törlöm, pendrive-okról rendre újra feltelepítik. Van olyan program ami megakadályozza ezt? pl tűzfal?

 

Válaszotokat előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!