Keresés

Részletes keresés

Champace Creative Commons License 2002.03.23 0 0 607
kicsit túlpörögtél
töltsd le ugyanonnan a patchet
1.3 asszem
de írják is balra a szerverlistától, hogy mostmár az kell
Előzmény: dieselge (606)
dieselge Creative Commons License 2002.03.23 0 0 606
Hello!

Nagyon el vagyok keseredve!
Amikor nácikat pusztítani akarok a wolf.hcgamer.hu szervereiről, pár napja állandóan ezt az alábbi hibaüzenetet löki nekem ha játék alatt kapcsolódnék:

SERVER USES PROTOCOL VERSION 58 !!!

Hogy nevezik még magukat azok legjobb magyar servereket tartalmazó oldalnak.. bazz
1 hete még minden tökéletes volt!!
Bazz milyen jó volt medicként segíteni a csapatomat..
Könyörgöm hogy aki tudja segítsen mert a családom is panaskodik hogy pár napja tök depi vagyok!
Help!

Köszi

Recece98 Creative Commons License 2002.03.22 0 0 605
nem igazan ertem miert nem hasznaljatok ezt a helyet http://wolf.hcgamer.hu/
rengetegen hasznaljak, probald ki..
fityisz Creative Commons License 2002.03.22 0 0 604
ma élutántól megy! ha gond van írj gyorsan, óránként nézem az emilt: dietrich_lite@yahoo.com
murray Creative Commons License 2002.03.22 0 0 603
csinájjatok vmit mer már mennék fel!:-))
fityisz Creative Commons License 2002.03.20 0 0 602
Kedves Valaki akitől instrukciót kaptam Wolfserverre vonatkozóan!

Ezt megcsináltam, és...???

Ettől még hearbet-et küld a wolfmasternek...
És startnál nem kéne egy "set dedicated 1" a "set dedicated 2" helyett??? - nem tom csak kérdem...

Vagy ennyi az egész? hogyan teszelhetnénk le???

HELP!!!

Dietrich

fityisz Creative Commons License 2002.03.20 0 0 601
Nézelődtem, érdeklődtem a HC-n.

A wolftopicban feltettem nehány kérdést, de semmilyen válasz nem jött. :-((( (3 nap alatt)

Ellenben innen az indexről kaptam egy érdekes javaslatot - kipróbálom...köszi akitől kaptam.

üdv,

Diterich

Előzmény: antique (600)
antique Creative Commons License 2002.03.18 0 0 600
nézelődj és érdeklődj itt:

http://wolf.hcgamer.hu/

Előzmény: fityisz (599)
fityisz Creative Commons License 2002.03.18 0 0 599
Nyugi már keresem...:=)
Előzmény: murray (598)
murray Creative Commons License 2002.03.18 0 0 598
Aha, akkor sorry de természetesen nekem is "biztonsági másolatom" van!:-))
a MP tippeket azért kösz, szerintem nemsokára találsz megoldást a crack szerverre!:-))

fityisz Creative Commons License 2002.03.18 0 0 597
Ötletek???

Dietrich

Előzmény: antique (596)
antique Creative Commons License 2002.03.18 0 0 596
>Amit érdekesnek tartok, az az, hogy talán ha 1-2 magyar volt csak a szerveren :-((((((( vajon miért?<

Amíg a szervered serial number-t kér ne is csodálkozz, hogy nem játszanak magyarok!!!!!!!

antique

fityisz Creative Commons License 2002.03.18 0 0 595
elnézést mindenkitől a naívságomért :-((((

Most jöttem rá, hogy miért nincsenek magyarok a szerveren! Mert a legtöbben nem vették a wolfot hanem vitték és ezért crackelt szerveren nyomulnak...

Hát akkor nem próbálkozom tovább a reklámmal itthon...

bocsi a zavarásért...

csá

Dietrich

fityisz Creative Commons License 2002.03.18 0 0 594
murray! Ez a rész tényleg szar, ezért így csináld:

- nyisd ki a konzolt (0 vagy tilde gomb megnyomása a TAB fölött)
- írd be a megjelenő 0-át kitörölve: /connect 213.16.92.99:27960
- ha kidob, vagy megszakad a kapcsolat, és a fő menüben vagy, (de még nem léptél ki) akkor: /reconnect

---------------------------------------------
És a szerverről:

Tehát a szerver működött 3 és fél napig folyamatosan és végig fullon volt (20/20).

Amit érdekesnek tartok, az az, hogy talán ha 1-2 magyar volt csak a szerveren :-((((((( vajon miért? nem juttok be, vagy nem érdekel senkit?

paraméterek:

- úgy tűnik, hogy leginkább a Beach pálya megy (leginkább=100%) mindenki csak ezen akar játszani - a legtöbb átszavazást nagy többséggel lenyomják.
- az újraéleszési időt (respawn) átállítottam: axis: 30, allies: 20 mp.
- a játékidőt - a külföldi igények miatt - 8-ról 10 percre állítottam.
- Pingek európai felhasználóktól: 30-450. magyaroknál (én) 56K-s modemmel: 40-350
- szerver üzemelés: K-P: 18-08, hétvége: nonstop

most ennyit - ha van igény írjátok ide

csá

Dietrich

Előzmény: murray (593)
murray Creative Commons License 2002.03.14 0 0 593
észrevettem!:-))
kedd este én megpróbáltam felmenni de timeout-olt!
mellesleg lámázzatok le de nem értem én ezt a wolf MP menüt
kiválasztom a kapcsolatot 56kb/s server type (all) és eccerüen ha beütöm az ip-t nem akarja belerakni a server favorites list-be, meg semmi sem jelenik meg a server listán
hogyisvan ez??
fityisz Creative Commons License 2002.03.14 0 0 592
Elnézést mindenkitől akit érint!

Némi konfigurációs probléma adódott, amit eddig nem sikerült megoldanom és ezért a jelzett szerver nem működik.

Próbálom még ma megoldani, hogy hétvégére menjen a dolog.

213.16.92.99:27960
!!!HUN_RTCW_Dietrich

Dietrich

murray Creative Commons License 2002.03.12 0 0 591
akkor ma este 8 után megprobálok felmenni
nem lehetne korlátozni hogy csak helyiek (nem németek, dél koreaiak stb ) loggolnának be??

fityisz Creative Commons License 2002.03.12 0 0 590
murray! Persze hogy lehet! nekem is 56 k modemem van otthon, és a valós kapcsolat 49333 k. a matáv miatt!

Pingjeim: 30-350-ig változó. 350-nél még tökéletes a játék.

E szervert éppen azért indítottam, mert elegem volt a 600-900 pinges külföldi szerverekből, és az eddigi magyar cuccokat nem tudtam elérni - amit meg el lehetett, azt megszüntették :-(((

INFO: Tegnap este 6-tól ma reggel 10-ig ment a szerver teljes kihasználtsággal (20/20), még én is alig tudtam bejutni. A szerver egy szolgáltatónál van elhelyezve aki ugyanezen a 2 megás vonalon napközben vállalti internetet szolgáltat. Emiatt SAJNOS elképzelhető, hogy a napközbeni használatot korlátoznom kell. (reggel 8-9 körül a 2Megás vonal kihasználtsága 120%-os volt - emiatt gondolom laggolt mindenki mint állat :-((( -elnézést érte, de nem gondoltam, hogy ilyen sikere lesz...)

Ami biztos: munkanapokon a szerver este 6-tól másnap reggel 8-9-ig mindenképpen üzemelni fog.

Hétvégén: pénetek du 3-tól hétfő reggel 9-ig.

Érdekes dolgot láttam: Alig-alig volt magyar játékos a szerveren. Leginkább holland, olasz, spanyol, koreai...stb. játékosok mozogtak.

Eddig beérkezett módosítási javaslat:

- A Beach pályán az újraélesztési idő túl hosszú.

-> ezért így fogom konfigurálni: AXIS: 30 sec, ALLIES: 20 sec. Kisebbre nem veszem, (hacsak nem követelitek), mert úgy nincs értelme a MEDIC-nek.

Kérdéseim:
1. Akartok-e StopWatch-ot játszani?
2. Hány percesek legyenek a pályák?
3. Tudtok-e megfelelő Pinggel nyomulni? (ami kisebb mint 400)
4. Milyen új pályákat töltsek fel/le?
5. Egyéb igények...

Kérés: Még eléggé láma vagyok WOLFszerverileg, ezért ha valaki tud szerverparancsokat, vonatkozó egyebeket küldeni, azt nagyon-nagyon megköszönném.

üdv,

Dietrich

Előzmény: murray (589)
murray Creative Commons License 2002.03.12 0 0 589
Figyisz: van pár kérdésem, szívesen felmennék de:
1. 56kbps modemmel mehet??
a wolf.hcgamer-es szerverekre is próbáltam felmenni de hosszú percekig csak awating for connection volt majd befagyott a game
NB2 Creative Commons License 2002.03.12 0 0 588
Na elkezdtem végre játszani vele de nem értem a zombis rész mi a francért került bele. Egyszerűen utálom az ilyen részeket bármelyik játékban (pedig már nem vagyok pisis). Ilyen szempontból a Mohaa jobban bejön.
Meg is kérdezném, hogy hány ilyen pálya van? Az első ilyen pályát már kivégeztem. grrrrrrrrrrr.

Maga a játék nagyon bejön, szuper az egész. Csakhát azok a rohadt zombik:-)))

fityisz Creative Commons License 2002.03.11 0 0 587
Kedves M.I.N.D.E.N.K.I.!!!

Örömmel jelentem, hogy a mai napon elindítottam egy 2 mbps sávszélességű RTCW szervert. (ma este 20-an játszottak rajta elég jó sebességgel)

Neve: !!!HUN_RTCW_Dietrich
Címe: 213.16.92.99:27960

Egyenlőre csak az alapbeállításokkal, de később a részletekre is marad tán időm.

Észrevételeiteket/kéréseiteket írjátok ide, próbálom megoldani ha lehet.

Üdv,

Dietrich

murray Creative Commons License 2002.03.08 0 0 586
igen lehet hogy elpocsékoltad az időt van egy pont visszafelé mikortól ketyeg az idő és a tankot ketten vagy hárman lövik, kaput berúgni és sietni kell
Funk Creative Commons License 2002.03.06 0 0 585
Kezdd elölröl az egész pályát,vagy ha van mentésed,akkor onnan,ahol még keresztben van a drótakadály az úton.Mikor találkozol egy ficakban a dobozok mögött a társaiddal,akkor spuri vissza az akadályhoz,és a tank mellett előre.Balra lesz egy páncéltörős,szemben az ágyunál egy másik faszi.Ha ezeket kicsináltad,akkor lő egyet a tank.Ha nem vagy elég gyors,akkor valamilyen láthatatlan sérülés folytán nem tudja belőni az ajtót és akkor lödöröghetsz az uninstallig.

Üdv:Funk

Előzmény: Imhoteph (584)
Imhoteph Creative Commons License 2002.03.06 0 0 584
Ahoj skacok.

Eddig csak csendben olvasgattalak titeket, de igazából már 2 hete jáccok ezzel a játékkal.
Sok infóra tettem itt szert, de kérdésem még nem volt, talán a sok firstperson tapasztalatom miatt.
Most viszont úgy néz ki, hogy elbaltáztam a dolgot.
A Védd Meg a Tankot cimü résznél vagyok. A professzort szerencsésen megvédtem, lekaszáltam a lángszórós fószert, meg a 4-5 gépfegyverest. Aztán a profnál forgolódtam kicsit, meghallgattam mit rizsál, aztán nyomtam egy save-t.
Elindultam vissza a tankhoz, mert az meg sir, hogy lövik. (Nemtom egy ekkora löveggel felszerelet tank hogy nem tudja megvédeni magát?)
Azt mire odaérek, szétlövik. Most akárhányszor újratöltöm, nem tudok elég gyorsan odaérni a tankhoz.
Hogy lehet a pályát újrakezdeni?

thx

Funk Creative Commons License 2002.03.05 0 0 583
Köszi,de visszamentem a 7.elejére,és végigvittem úgy,hogy megmaradjon 5 panzerfaust.Ez meg ~700 venom elég volt hogy ordítson,majd szétrepedjen.

Üdv:Funk

Előzmény: Willys (580)
Nono76 Creative Commons License 2002.03.04 0 0 582
Sziasztok!
Nem nagyon szoktam olvasgatni ezt a forumot, de láttam, hogy többeknek gondja volt a serial számmal. Adok egy címet, amin egy csomó wolfos cracked server van, /Amerika, Kanada, Ázsia, stb/ ezeken tudjátok nyomni bármilyen serial számmal, ugyan úgy mint a magyarokon :)
Én például kipróbáltam amerikai serveren is. 150-200-as pingem volt ADSL-el, nem volt egy nagy élmény, de ahogy azok játszanak...
Állatok, van olyan szerver ahol 64-en nyomják :)
A saját nevedet meg már nem is látod a listán, mert nem férsz rá. Én inkább maradok a magyar servereken, szerintem ti is inkább itt nyomjátok, legyünk minél többen :)
Tehát a cím: http://mrgravedigger.myftpsite.net/wolf/

Üdv mindenkinek és jó wolfozást!
Nono

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.04 0 0 581
kösz
Előzmény: Funk (578)
Willys Creative Commons License 2002.03.04 0 0 580
Heinrich ölés: Rohansz egyenesen felé. Kezedben lángszóró. Megsütöd a cimboráit. Átvált Venomra. Szétlő szenvedő cimborái. Lő Heinrich amíg túl nem melegszik Venom. Átvált paratrooper rifflera. Belelő kb 5 tár ammo. Visszavált lehült Venomra. Lő. Lő.
Mindezt olyan közelről, hogy csak nagyon ritkán találjon el karddal, de ne olyan távolról, hogy rádküldje a kisérteteket. A második banda cimbivel már nem érdemes foglalkozni.
Funk Creative Commons License 2002.03.02 0 0 579
Viszont én itt vagyok a Heinrichnél,a zombikat meg a ribancot kinyúvasztottam,mind a két maradék panzerfaustomat belelőttem + 1300 venomot + egy kis szikrát.Van 80% életem,dobáltam alá kézigránátot,de nem fingik meg.Ha a sokkolóval közel megyek rámbasz egyet a kardjával,de egyébként semmi.Már nemigen van,csak hagyományos
fegyverem.Mit tegyek,mert nem döglik.

Üdv:Funk

Funk Creative Commons License 2002.03.02 0 0 578
Kezdd elölröl az egész pályát,vagy ha van mentésed,akkor onnan,ahol még keresztben van a drótakadály az úton.Mikor találkozol egy ficakban a dobozok mögött a társaiddal,akkor spuri vissza az akadályhoz,és a tank mellett előre.Balra lesz egy páncéltörős,szemben az ágyunál egy másik faszi.Ha ezeket kicsináltad,akkor lő egyet a tank.Ha nem vagy elég gyors,akkor valamilyen láthatatlan sérülés folytán nem tudja belőni az ajtót és akkor lödöröghetsz az uninstallig.

Üdv:Funk

Előzmény: Törölt nick (573)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!